Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Κανονικοτατα
URL]]
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Το καλύτερο μουνί του μαγαζιού φίλε :tits: :cum: :cum: :2funny: :2funny:.Ψηλή με ωραίες βυζάρες και κωλάρα μέσα σε κολάν :grin: :grin:.Φοβερό μωρό και χορεύει και καλύτερα απ'όλες στην πίστα ;) ;)

μή μου πείς ότι εννοείς την κλεοπάτρα του γκόλντ το ξόανο γιατί θα τρελλαθούμε τελείως!!!!!!!! :headbang: :headbang:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
124
Like
6.701
Πόντοι
5.097
μή μου πείς ότι εννοείς την κλεοπάτρα του γκόλντ το ξόανο γιατί θα τρελλαθούμε τελείως!!!!!!!! :headbang: :headbang:

Δεν ξέρω ρε φίλε :rolleyes: :uglystupid:,εύχομαι να μην λέμε για την ίδια :o :o.
Για την τιμή που ρωτάει ο ''αγιάννα'' αν θυμάμαι καλά 100 μου είχε πει πριν κανα μήνα όμως  :sunglasses: :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
έχει έρθει ένα καινούριο θα έλεγα η κρίστι ή κρύσταλ μελαχροινό ρουσίντι πολύ καυλερό δείχνει αλλα ταυτόχρονα και ψιλομύτικο!ωραίο κοντοπούτανο πάντως είναι. Αλλά αυτή που είναι μούναρος εκεί μέσα είναι αυτή η ψηλή μελαχροινή μουνάρα με την προσωπάρα και τις ποδάρες...ονομα οποιος ξέρει ας μας πεί...επίσης σταθερή αξία η ντιάνα και η λουτσία που έφυγε από το κίνκυ για εδώθε και μιά επίσης ψηλή αλλα άχαρη.Κλασσικά πάγια πλέον η πάολα κολομπιάνα, η σάντρα η πολωνέζα, η ιζαμπέλλα,η λίντα με την φωνή νταλικέρη,η μαύρη αλόγα, η λίλια, η κλεοπάτρα του γκόλντ το μπάζο,η κάρμεν άλλο μπάζο και λοιπά μπάζα..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
124
Like
6.701
Πόντοι
5.097
έχει έρθει ένα καινούριο θα έλεγα η κρίστι ή κρύσταλ μελαχροινό ρουσίντι πολύ καυλερό δείχνει αλλα ταυτόχρονα και ψιλομύτικο!ωραίο κοντοπούτανο πάντως είναι. Αλλά αυτή που είναι μούναρος εκεί μέσα είναι αυτή η ψηλή μελαχροινή μουνάρα με την προσωπάρα και τις ποδάρες...ονομα οποιος ξέρει ας μας πεί...επίσης σταθερή αξία η ντιάνα και η λουτσία που έφυγε από το κίνκυ για εδώθε και μιά επίσης ψηλή αλλα άχαρη.Κλασσικά πάγια πλέον η πάολα κολομπιάνα, η σάντρα η πολωνέζα, η ιζαμπέλλα,η λίντα με την φωνή νταλικέρη,η μαύρη αλόγα, η λίλια, η κλεοπάτρα του γκόλντ το μπάζο,η κάρμεν άλλο μπάζο και λοιπά μπάζα..

Ρε πάθος,αυτή η Κρίστυ μήπως είναι το μωρό που ψάχνει ο Παύλος :idiot: :think:.Στείλτου ρε φίλε κανα πμ με περιγραφή γιατί έχει τρελαθεί το παλικάρι με την πάρτη της  :rockon: :rockon:.Τελικά είσαι σίγουρος ότι η Λιλίκα-Μουνίκα που γραφώ εγώ είναι αυτή η Κλεοπάτρα του γκόλντ  :o :huh: :rolleyes:.Γαμώ την τύχη μου μέσα :headbang:,ευτυχώς δηλαδή που δεν έσκασα το 100αρι :grin: :grin:
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά είσαι σίγουρος ότι η Λιλίκα-Μουνίκα που γραφώ εγώ είναι αυτή η Κλεοπάτρα του γκόλντ  :o :huh: :rolleyes:.Γαμώ την τύχη μου μέσα :headbang:,ευτυχώς δηλαδή που δεν έσκασα το 100αρι :grin: :grin:

Αυτη πρεπει να ειναι αν δεν κανω λαθος, μιλαμε για πολλες μπατσες http://[URL unfurl="true"]www.clicksmilies.com/s1106/sauer/angry-smiley-021.gif[/img[/URL]]
Η τυπισσα απο το Gold με τα κολαν...Γ.Τ.Π.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αυτη πρεπει να ειναι αν δεν κανω λαθος, μιλαμε για πολλες μπατσες http://[URL unfurl="true"]www.clicksmilies.com/s1106/sauer/angry-smiley-021.gif[/img[/URL]]
Η τυπισσα απο το Gold με τα κολαν...Γ.Τ.Π.
[/quote]

Καλή  κοπέλα  από  παλιά . Σπεύσατε !
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ρε πάθος,αυτή η Κρίστυ μήπως είναι το μωρό που ψάχνει ο Παύλος :idiot: :think:.Στείλτου ρε φίλε κανα πμ με περιγραφή γιατί έχει τρελαθεί το παλικάρι με την πάρτη της  :rockon: :rockon:.Τελικά είσαι σίγουρος ότι η Λιλίκα-Μουνίκα που γραφώ εγώ είναι αυτή η Κλεοπάτρα του γκόλντ  :o :huh: :rolleyes:.Γαμώ την τύχη μου μέσα :headbang:,ευτυχώς δηλαδή που δεν έσκασα το 100αρι :grin: :grin:

ποιός Παύλος ρε κωστάκη? :think:
 

babylon9825

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
έχει έρθει ένα καινούριο θα έλεγα η κρίστι ή κρύσταλ μελαχροινό ρουσίντι πολύ καυλερό δείχνει αλλα ταυτόχρονα και ψιλομύτικο!ωραίο κοντοπούτανο πάντως είναι. Αλλά αυτή που είναι μούναρος εκεί μέσα είναι αυτή η ψηλή μελαχροινή μουνάρα με την προσωπάρα και τις ποδάρες...ονομα οποιος ξέρει ας μας πεί...επίσης σταθερή αξία η ντιάνα και η λουτσία που έφυγε από το κίνκυ για εδώθε και μιά επίσης ψηλή αλλα άχαρη.Κλασσικά πάγια πλέον η πάολα κολομπιάνα, η σάντρα η πολωνέζα, η ιζαμπέλλα,η λίντα με την φωνή νταλικέρη,η μαύρη αλόγα, η λίλια, η κλεοπάτρα του γκόλντ το μπάζο,η κάρμεν άλλο μπάζο και λοιπά μπάζα..

Σαμπρίνα εκ Ρωσίας (μια εβδομαδα στο μαγαζι) καθως και η Μία...
 

babylon9825

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Τούμπανα, αλλα αγνοώ το πως την βλέπουν στο παταρι.
 

Επισκέπτης

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
έχει έρθει ένα καινούριο θα έλεγα η κρίστι ή κρύσταλ μελαχροινό ρουσίντι πολύ καυλερό δείχνει αλλα ταυτόχρονα και ψιλομύτικο!ωραίο κοντοπούτανο πάντως είναι. Αλλά αυτή που είναι μούναρος εκεί μέσα είναι αυτή η ψηλή μελαχροινή μουνάρα με την προσωπάρα και τις ποδάρες...ονομα οποιος ξέρει ας μας πεί...επίσης σταθερή αξία η ντιάνα και η λουτσία που έφυγε από το κίνκυ για εδώθε και μιά επίσης ψηλή αλλα άχαρη.Κλασσικά πάγια πλέον η πάολα κολομπιάνα, η σάντρα η πολωνέζα, η ιζαμπέλλα,η λίντα με την φωνή νταλικέρη,η μαύρη αλόγα, η λίλια, η κλεοπάτρα του γκόλντ το μπάζο,η κάρμεν άλλο μπάζο και λοιπά μπάζα..
Ακομα υπαρχει η Παολα!!!!!! καλα ποσων Μαιων ειναι αυτη???? οσο για την Ιζαμπελλα τι να πω ΘΕΟΤΡΕΛΗ!!!!! την εχω παρει 3 φορες σε διαστημα 4 ετων και καθε φορα ηταν ολο και χειροτερη (σε συμπεριφορα εννοω) με αποτελεσμα τωρα να τρωει πορτα. Η καταντια μιας γκομενας οταν ψωνιζεται!!! πριν απο 4 χρονακια η Ιζαμπελα κυκλοφορουσε μονο με το στριγκακι και το σουτιενακι της και εκανε τα παντα ολα στο χωρο, τα τελευταια χρονια την εχω πετυχει να δουλευει μεχρι και με φορεματακι μεχρι το γονατο σαν να δουλευει σε ναυτιλιακη εταιρια και οταν την πας για κερασμα, "μην που πιανεις τα βυζια και τον κωλο μονο στο πριβε", "μην μου πιανεις τα ποδια γαργαλιεμαι". Παντως περα απο αυτες το μαγαζι γενικα δεν λεει, δεν προσφερει καναπε στο κερασμα πραγμα πολυ σημαντικο αν θες να μπαλαμουτιασεις το κοριτσι, ασε που δεν εχει πλεον και τις τοπ γκομενες, γιατι να μην παω στο απεναντι που θα κατσω στον καναπε μου και αν περασει τιποτα καλο το στριμωχνω :think: :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ακομα υπαρχει η Παολα!!!!!! καλα ποσων Μαιων ειναι αυτη???? οσο για την Ιζαμπελλα τι να πω ΘΕΟΤΡΕΛΗ!!!!! την εχω παρει 3 φορες σε διαστημα 4 ετων και καθε φορα ηταν ολο και χειροτερη (σε συμπεριφορα εννοω) με αποτελεσμα τωρα να τρωει πορτα. Η καταντια μιας γκομενας οταν ψωνιζεται!!! πριν απο 4 χρονακια η Ιζαμπελα κυκλοφορουσε μονο με το στριγκακι και το σουτιενακι της και εκανε τα παντα ολα στο χωρο, τα τελευταια χρονια την εχω πετυχει να δουλευει μεχρι και με φορεματακι μεχρι το γονατο σαν να δουλευει σε ναυτιλιακη εταιρια και οταν την πας για κερασμα, "μην που πιανεις τα βυζια και τον κωλο μονο στο πριβε", "μην μου πιανεις τα ποδια γαργαλιεμαι". Παντως περα απο αυτες το μαγαζι γενικα δεν λεει, δεν προσφερει καναπε στο κερασμα πραγμα πολυ σημαντικο αν θες να μπαλαμουτιασεις το κοριτσι, ασε που δεν εχει πλεον και τις τοπ γκομενες, γιατι να μην παω στο απεναντι που θα κατσω στον καναπε μου και αν περασει τιποτα καλο το στριμωχνω :think: :think:

στο απέναντι?????????
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
στο απέναντι?????????
Συμφωνω οτι 7 στις 10 ειναι απο πολυ εως λιγο μπαζα, αλλο ο καναπες μετραει αν θελεις να μπριζολιασεις εκτος μαγαζιου, παντως το Ανατολη εχει παισει πολυ σε εξυπηρετηση και ευγενεια σε σχεση με πριν καποια χρονια, αυτο που πραγματικα μου την εσπασε στο συγκεκριμενο ιδρυμα ειναι οτι πριν ενα χρονο καβατζωνω 20χρονο Ρουμανακι, το μωρο και εγω θελουμε να παμε καναπε να κανουμε τα δικα μας και ο σερβιτορος μας εκανε το δυσκολο αποτελεσμα η δουλεια χαλασε. Αυτα δεν γινονται στο απεναντι, οσο για τις γυναικες, πρωτον ειναι θεμα γουστο και δευτερον ειναι μια παραμετρος που αλλαζει ποιο ευκολα απο τα μυαλα του μαγαζατορα και των σερβιτορων.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ρε παιδιά θα μας πεί κανείς τί κάνει αυτή η κρύσταλ η μελαχροινή πάνω?καιγόμαστε σας λέω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom