Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Παιχταράδες μου υπάρχει καμμία νεότερη - πρόσφατη αναγνωριστική πτήση από κανέναν στο εν λόγω ίδρυμα???

Χρειάζομαι Inside information για σημέρα...Βροχή απ' έξω..ας "βραχούμε" και μέσα λιγουλάκι :sunglasses:
 

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Πήγα μετά από πολύ καιρό και μάλλον θα κάνω ακόμα περισσότερο να ξαναπάω. Οκ έχουν βάλει την κουρτίνα και μπορείς να κάνεις ό,τι γουστάρεις στο πατάρι αλλά αν ήταν έτσι απλά τα πράγματα τότε όλα τα μαγαζιά θα έβαζαν μια κουρτίνα μπάνιου και θα έκαναν χρυσές δουλειές.

Πρώτη κακή εντύπωση μου έκανε ο σερβιτόρος που δεν τον είχα ξαναδει. Δεν έκοψα είσοδο λόγω του ότι με ξέρουν στο μαγαζί από παλιά που πήγαινα. Η αντίδραση του σερβιτόρου ήταν αν δεν έκοψα είσοδο επειδή δεν με πρόσεξε ο τύπος στην πόρτα!!!!!!! Σημείωση ότι πήγα κοντά 5 τα ξημερώματα Σαββάτου και ήταν πολύ χαλαρά τα πράγματα. Πιο χαλαρά θα ήταν κηδεία. Ελάχιστοι πελάτες και κοπέλες δεν μπορώ να πω ότι είχε πολλές.

Ως προς τα κορίτσια που δούλευαν, εκεί κι αν ήταν απογοήτευση. Ούτε μία δεν μου έκανε καλή εντύπωση, μερικές τις έλεγες μέχρι και χοντρές. Μερικές μαύρες αδιάφορες που ήταν πολύ πιεστικές και γενικά τίποτα που να σε κάνει να ξαναπάς.

Στο δια ταύτα. Ήπια το ποτό μου, δεν κέρασα κανένα και έκανα ένα πριβέ στο πατάρι. Μιας που πήγα κρίμα ήταν. Η κοπέλα που πήγα τουρκάλα μου συστήθηκε. Σεβντά, Σουρντά ή κάπως έτσι το όνομά της, με ένα τατού στην πλάτη. Κοντοπούτανο, στο στυλ που μου αρέσουν εμένα. Στο χωρό ξηγήθηκε καλά.

Αν το μαγαζί σταματήσει να βγάζει μια εγκατάλειψη κι αν δεν ανανεωθεί το ρόστερ τότε δεν το βλέπω να βγάζει την επόμενη χρονιά. Κρίμα γιατί ήταν κι από τα αγαπημένα μου
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Η  λάγνα  ανατολή !
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πρόσφατη επίσκεψη επιβεβαίωσε τις τάσεις, διέψευσε τις διαδόσεις.
Τετάρτη βράδυ λοιπόν γύρω στη 1...Πάρκινγκ? Κόλαση...γύρω - γύρω όλοι στη μέση ο μακάκας...Τελικά από τύχη στον 4ο γύρο του θριάμβου πάρκινγκ απέξω. Είσοδος.Ξενέρα γνωστή και 1000ειπωμένη. Ο γνωστός μυστακιοφόρος cult προρτιέρης-φιγούρα υπερπαραγωγής του Φωκίωνα Μπόγρη ρίχνει τη γνωστή μαλακοατάκα του"Παιδιά πσκ χρεώνουμε είσοδο 15 ευρώ, τις καθημερινές ...όχι. - Καλά και σήμερα τι είναι ? Π, Σ ή Κ?- Αργία!". Καλά παπού...Είσοδος και παρκάρισμα σε καναπεδάκι τρελό με καλή θέα στην πίστα. Τεμάχια? ΔΙάφορα άγνωστα πχ. Ίντα από Ρουμανία (τρελό σωμα...απίστευτο), η φίλη και συγκάτοικός της (τζούλια-τζίνα ή κάτι τέτοιο), η γνωστή άγνωστη νατάσσα, και αρκετές άλλες νέες φυσιογνωμίες. Επίπεδο τεμαχίων καλούτσικο. Όχι απαράδεκτο όπως έχει ειπωθεί από άλλους στο παρελθόν. Ποιο είναι το απαράδεκτο?Για μία ακόμη φορά οι τιμές.50 ο απλός - πριβέ και 100 ο racing- πριβέ???? Συνέλθετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! Ξυπνάτε ! Όλος ο κόσμος επαναπροσδιορίζεται τιμολογιακά και εσείς το χαβά σας...Για αυτό προηγουμένη αργίας είμασταν δεν είμασταν 10 άτομα.Μερικά πιτσιρίκια, κάνα 2-3 μεγαλοαγαπούληδες και τα κορίτσια πάγκο.Δεν πειράζει βάλτε μυαλό και ...βλέπουμε.
Συμπέρασμα?Για γνώστες της φορτωτικής με ή άνευ μεταφορικών και μόνο. Για άλλα γούστα τραβάτε απλώς αλλού. Αυτά.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

kozelass

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΜΑΤΑΔΟΡ ΚΟΝΚΙΣΤΑΔΟΡ για την νατασα την μελαρχινη με μακρι μαλι και γαματο σωμα ρουμανα λες? που δουλευε παλια στις μουσες?
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λέω ο μαλάκας δεν πας πάλι να δεις?
Και ξαναπάω, κοιτάζω, ξανακοιτάζω, λέω δε μπορεί, ξαναλέω δε μπορεί, λέω είμαι μαλάκας, ξαναλέω είμαι μαλάκας, φεύγω και δεν ξαναπάω, δεν το πιστεύω το χάλι που είδα με τις κακάσχημες πατσαβούρες, και ναι ακόμα ξαναλέω ότι δεν το ξαναπιστεύω το χάλι που ξαναείδα με τις ατελείωτες πατσαβούρες.
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Λέω ο μαλάκας δεν πας πάλι να δεις?
Και ξαναπάω, κοιτάζω, ξανακοιτάζω, λέω δε μπορεί, ξαναλέω δε μπορεί, λέω είμαι μαλάκας, ξαναλέω είμαι μαλάκας, φεύγω και δεν ξαναπάω, δεν το πιστεύω το χάλι που είδα με τις κακάσχημες πατσαβούρες, και ναι ακόμα ξαναλέω ότι δεν το ξαναπιστεύω το χάλι που ξαναείδα με τις ατελείωτες πατσαβούρες.

:2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λέω ο μαλάκας δεν πας πάλι να δεις?
Και ξαναπάω, κοιτάζω, ξανακοιτάζω, λέω δε μπορεί, ξαναλέω δε μπορεί, λέω είμαι μαλάκας, ξαναλέω είμαι μαλάκας, φεύγω και δεν ξαναπάω, δεν το πιστεύω το χάλι που είδα με τις κακάσχημες πατσαβούρες, και ναι ακόμα ξαναλέω ότι δεν το ξαναπιστεύω το χάλι που ξαναείδα με τις ατελείωτες πατσαβούρες.

Για  πες  , για  πες  !
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Το βέβαιο είναι πως με το ροστεράκι τους κάνουν ένα σπέσιαλ συνεργείο καθαρισμού δημοσίων κτηρίων.

 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ρίξε  το  και μας  έσκασες !

Ένα θα σου πω, αν και γνωστή η τρέλα μου με τις ρουμάνες, εκεί σιχάθηκα τη ράτσα τους. Πρέπει να προσπαθήσανε οι άνθρωποι να βρούν τόσο άσχημες και σαβούρες ρουμάνες.

Δεν έκατσα πολύ αφού τρόμαξα με αυτά που είδα και δεν αναγνώρισα και κανένα τεμάχιο του παρελθόντος οπότε έφυγα τρέχοντας. Ούτε το ποτάκι μου δεν ήπια
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  όπιος  κλείσει  20άλεπτο  παραμονής  στο κατάστημα ( καθαρό χωρίς πριβέ - χορό ) έχει τρομερές  ανοχές .
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
θέλω να παμε για επιτόπια έρευνα θείο !
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ρίξε  το  και μας  έσκασες !

μισό μισό να κλείσω το μάτι....

λοιπόν σας παραθέτω κάτωθι μετα λόγου γνώσεως και ορκίζομαι ότι το ρόστερ που επακολουθεί είναι πέρα για πέρα πραγματικο.Λοιπόν ξεκινάμε..

1)αστάνα σφουγγάροβα(πρώην θυρωρός στο δημαρχείο του ντόνετσκ)
2)πλακούντα βιλεντότσοβα(πρώην υπεύθυνος καθαρισμού 2ου ορόφου της πολυκατοικίας επί της οδού αγίας λαύρας 57 στα άνω πατήσια και νύν χυσοχαρτομαζώχτρα στο πατάρι της απόλυτης ευεξίας,της απόλυτης κάθαρσης...το πατάρι της λ.συγγρού 316
3)σαβούρα χυσομούνοβα(πρώην πορτιέρισα σε μασατζίδικο,νύν καθαρίστρια στο καποδιστριακό διαμέρισμα της περιφέρειας του κάτω λαγκαδίου)
4)μαντόνα σκούποβα(η προσωποποίηση της ηλεκτρικής σκούπας ζήμενς)
5)δεν πρόλαβα να την δώ γιατί την πήρε κάποιος συναγωνιστής πριβέ στην τουαλέτα καθότι πάνω είχε συνεργείο καθαρισμού για απεντόμωση-μυοκτονία και χυσοκτονία!

αυτό ηταν το πρόσφατο ρόστερ στο ευήλιο,ευαγές,ενάρετο και προσοδοφόρο αγαπημένο ίδρυμα του μάνοςμπητς! απορώ γιατί δεν έκατσε να πιεί το ποτό του!αναμένουμε εξηγήσεις.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μισό μισό να κλείσω το μάτι....

λοιπόν σας παραθέτω κάτωθι μετα λόγου γνώσεως και ορκίζομαι ότι το ρόστερ που επακολουθεί είναι πέρα για πέρα πραγματικο.Λοιπόν ξεκινάμε..

1)αστάνα σφουγγάροβα(πρώην θυρωρός στο δημαρχείο του ντόνετσκ)
2)πλακούντα βιλεντότσοβα(πρώην υπεύθυνος καθαρισμού 2ου ορόφου της πολυκατοικίας επί της οδού αγίας λαύρας 57 στα άνω πατήσια και νύν χυσοχαρτομαζώχτρα στο πατάρι της απόλυτης ευεξίας,της απόλυτης κάθαρσης...το πατάρι της λ.συγγρού 316
3)σαβούρα χυσομούνοβα(πρώην πορτιέρισα σε μασατζίδικο,νύν καθαρίστρια στο καποδιστριακό διαμέρισμα της περιφέρειας του κάτω λαγκαδίου)
4)μαντόνα σκούποβα(η προσωποποίηση της ηλεκτρικής σκούπας ζήμενς)
5)δεν πρόλαβα να την δώ γιατί την πήρε κάποιος συναγωνιστής πριβέ στην τουαλέτα καθότι πάνω είχε συνεργείο καθαρισμού για απεντόμωση-μυοκτονία και χυσοκτονία!

αυτό ηταν το πρόσφατο ρόστερ στο ευήλιο,ευαγές,ενάρετο και προσοδοφόρο αγαπημένο ίδρυμα του μάνοςμπητς! απορώ γιατί δεν έκατσε να πιεί το ποτό του!αναμένουμε εξηγήσεις.

Αφού με στρίμωξε ο φίλος Παθος πρέπει να ομολογήσω πως

αποφάσισα με βαριά καρδιά να μην καταναλώσω το Ajax με Vanish Oxi που είχα παραγγέλλει

γιατί με μεγάλη μου δυσαρέσκεια ανακάλυψα πως οι εργαζόμενες του αν λόγω συνεργείου καθαρισμού δεν είχαν αλλάξει νερό στο κουβά για το σφουγγάρισμα κα συν της άλλης η Vileda η σφουγγαρίστρα ήταν πιο περιποιημένη από τα μαλιά της καθαρίστριας που εκείνη τη στιγμή προσπαθούσε να γυαλίσει την κεντρική κολώνα του καταστήματος.
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
2)πλακούντα βιλεντότσοβα(πρώην υπεύθυνος καθαρισμού 2ου ορόφου της πολυκατοικίας επί της οδού αγίας λαύρας 57 στα άνω πατήσια και νύν χυσοχαρτομαζώχτρα στο πατάρι της απόλυτης ευεξίας,της απόλυτης κάθαρσης...το πατάρι της λ.συγγρού 316

...άπλυτης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom