Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
:thumbsup:


Προσωπικη μου αποψη τα μαγαζια χωριζονται στις παρακατω κατηγοριες (με κυνηγετικη ορολογια).

Χωρις να σημενει οτι δεν υπαρχουν εξαιρεσεις σε τεμαχια εντος αυτων, απλα προσπαθω να τα ομαδοποιησω βαση της γενικης οικονας και φιλοσοφιας.

SuperMagnum.jpg

Super Μagnum. (Πας για ξερο γαμησι εντος)

Βλεπε, Ανατολη, Λιντο, Κουκλες, Baby O k


s7_210849_imageset_01

Magnum (Φραπε με και χωρις καλαμακι εως γαμησι)

Μουσσες, Grand Ritorno, Star, Diamonds, Rasputin


demi_magnum_fisigi.png

Demi Magnum (Ωραια Μουνακια, Φραπεδακι με ή χωρις καλαμακι)

Αλκατραζ, Kinky


To καθε φυσιγκι ταιριαζει σε συγκεκριμενο οπλο και κυνηγο.

Τα Super Μagnum ειναι για αυτον που θελει σιγουρη επιτυχια και δεν τον ενδιαφερει αν θα ζορισει το οπλο ή θα παρει στο τελος πολυτρυπημενο θυραμα.

Τα Magnum ειναι για αυτον που θελει εντονες συγκινησεις με αξιολογες επιτυχιες προσφεροντας του την αναγκαια δυναμη πυρος.

Τα Demi Μagnum ειναι για αυτον που του αρεσει η συγκινηση του αθληματος, που αρεσκεται στο εκλεκτο θυραμα και ειναι λατρης της καταδιωξης. Αν τελειωσει η βραδυα με θυραμα στον σακο εχει καλος αλλα ακομα και απο την συγκινηση της καταδιωξης μενει ικανοποιημενος.


Οποιος λοιπον δεν ειναι λατρης του κυνηγιου ας το ριξει στο ψαρεμα για να ταιριαξει και με την παροιμια.

"Δεν γαμας που δεν γαμας δεν πας για ψαρεμα"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

n91838212567_7004.jpg

Δεν θα μπορούσα να το πω καλύτερα!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κερνάει ποτο ο ταρίφας??? Άσε ρε.


Κερναει κερναει. Εξαλλου δεν ειναι το τοπ μαγαζι... Δεν ειπα παντα, απλα αμα εισα πολυ τακτικος πελατης, θα εχεις κι ενα κερασμα που κ που. Αυτο!  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Κερναει κερναει. Εξαλλου δεν ειναι το τοπ μαγαζι... Δεν ειπα παντα, απλα αμα εισα πολυ τακτικος πελατης, θα εχεις κι ενα κερασμα που κ που. Αυτο!  ;)
τον γιαννη λετε ρε;;;
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη στο πάλε ποτέ αγαπημένο μου ίδρυμα,
Συγχαρητήρια μεγάλα αφεντικά για το μπουρδελο σας. Ρε τι ξευτίλα είναι αυτό το κολομαγαζο?
Η ξευτίλα του μαλακα στο μάξιμουμ.
Το μόνο που ακούς είναι ποσό πάει η πίπα και το γαμησι στο πριβέ και αν κάνεις το λάθος να πας κατά πάνω μεριά καλά θα κάνεις να πας κατευθείαν στο βενζινάδικο και να ζητήσεις απολύμανση με το πιεστικό γιατί τα χισοχαρτα είναι σκορπισμένα σε όλο το πάτωμα του μπουρδελου.
Ρε ρεμάλια δε βάζετε μια από τις πουτανες  σας, να τα μαζεύουν τουλάχιστον τα φλοκοχαρτα.
Ποτέ ξανά μα ποτέ στο μπουρδελο σας
Ουστ ξευτίλες
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο πάλε ποτέ αγαπημένο μου ίδρυμα,
Συγχαρητήρια μεγάλα αφεντικά για το μπουρδελο σας. Ρε τι ξευτίλα είναι αυτό το κολομαγαζο?
Η ξευτίλα του μαλακα στο μάξιμουμ.
Το μόνο που ακούς είναι ποσό πάει η πίπα και το γαμησι στο πριβέ και αν κάνεις το λάθος να πας κατά πάνω μεριά καλά θα κάνεις να πας κατευθείαν στο βενζινάδικο και να ζητήσεις απολύμανση με το πιεστικό γιατί τα χισοχαρτα είναι σκορπισμένα σε όλο το πάτωμα του μπουρδελου.
Ρε ρεμάλια δε βάζετε μια από τις πουτανες  σας, να τα μαζεύουν τουλάχιστον τα φλοκοχαρτα.
Ποτέ ξανά μα ποτέ στο μπουρδελο σας
Ουστ ξευτίλες

:thumbsup:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Επίσκεψη στο πάλε ποτέ αγαπημένο μου ίδρυμα,
Συγχαρητήρια μεγάλα αφεντικά για το μπουρδελο σας. Ρε τι ξευτίλα είναι αυτό το κολομαγαζο?
Η ξευτίλα του μαλακα στο μάξιμουμ.
Το μόνο που ακούς είναι ποσό πάει η πίπα και το γαμησι στο πριβέ και αν κάνεις το λάθος να πας κατά πάνω μεριά καλά θα κάνεις να πας κατευθείαν στο βενζινάδικο και να ζητήσεις απολύμανση με το πιεστικό γιατί τα χισοχαρτα είναι σκορπισμένα σε όλο το πάτωμα του μπουρδελου.
Ρε ρεμάλια δε βάζετε μια από τις πουτανες  σας, να τα μαζεύουν τουλάχιστον τα φλοκοχαρτα.
Ποτέ ξανά μα ποτέ στο μπουρδελο σας
Ουστ ξευτίλες
unfair....εντελως...η ανωνυμια δεν ειναι μαγκια  ;)
ηρεμησε....
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
unfair....εντελως...η ανωνυμια δεν ειναι μαγκια  ;)
ηρεμησε....

Δεν πούλησα μαγκιά σε κανένα απλά είπα την γνώμη μου για το άθλιο μπουρδελο

Η ξευτίλα είναι ξευτίλα

Τώρα αν θες να μου εξηγήσεις γιατί είμαι άδικος πολύ θα ήθελα να σε ακούσω
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Δεν πούλησα μαγκιά σε κανένα απλά είπα την γνώμη μου για το άθλιο μπουρδελο

Η ξευτίλα είναι ξευτίλα

Τώρα αν θες να μου εξηγήσεις γιατί είμαι άδικος πολύ θα ήθελα να σε ακούσω
πρωτον ειναι καποιοι (και σε αυτους προφανως απευθυνεται το μαγαζι αφου ακομα δουλευει ) που το γουσταρουν αυτο που γινεται εκει αρα τους λες ευθεως ΜΑΛΑΚΕΣ επειδη εσυ δεν γουσταρεις αυτο που παιζει...
δευτερον αφου οπως λεει και ο φιλος παραπανω οτι ειναι γνωστο τι παιζει και που θελω να μου εξηγησεις το νοημα του ποστ που εκανες...τι ηθελες να μας δειξεις το επιπεδο σου και ποσο απεχει απο του μαγαζιου;;;
αν ναι τοτε το δεχομαι...για καποιον αλλο λογο δεν το βλεπω...
αν ειναι αυτος ο λογος τοτε κοιμησου ησυχος το βραδυ οτι εμεις οι μαλακες που γραφουμε στο μπου καταλαβαμε οτι τα στανταρ του κυριου με το νικνειμ μανοσμπιτς απεχουν παρασαγγας απο αυτα που προσφερει το club ανατολη....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
φίλε μην ασχολείσαι, ολυμπιακός είναι το παληκάρι.

τι περίμενεις παραπάνω ;
χαχαχαχαχαχα.καλως τηνα την κοπελια...ψυχικο τραυμα;;;
ποιο παλιοπαιδο γαυρος και που σε εστειλε για πρωκτοραφη;;;
σε πονεσε καυλα μου;;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
και κατι τελευταιο μανο απλα η δικη μου αισθητικη δεν αντεχει το ξεφωνητο δημοσια εστω και αν ''δινονται'' τα δικαιωματα...
παντα προσωπικη μου αποψη και με τα δικα μου στανταρ...δεν ειναι αναγκη ολοι να τα βλεπουμε ολα το ιδιο... ;)
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
πρωτον ειναι καποιοι (και σε αυτους προφανως απευθυνεται το μαγαζι αφου ακομα δουλευει ) που το γουσταρουν αυτο που γινεται εκει αρα τους λες ευθεως ΜΑΛΑΚΕΣ επειδη εσυ δεν γουσταρεις αυτο που παιζει...
δευτερον αφου οπως λεει και ο φιλος παραπανω οτι ειναι γνωστο τι παιζει και που θελω να μου εξηγησεις το νοημα του ποστ που εκανες...τι ηθελες να μας δειξεις το επιπεδο σου και ποσο απεχει απο του μαγαζιου;;;
αν ναι τοτε το δεχομαι...για καποιον αλλο λογο δεν το βλεπω...
αν ειναι αυτος ο λογος τοτε κοιμησου ησυχος το βραδυ οτι εμεις οι μαλακες που γραφουμε στο μπου καταλαβαμε οτι τα στανταρ του κυριου με το νικνειμ μανοσμπιτς απεχουν παρασαγγας απο αυτα που προσφερει το club ανατολη....

Δεν κατακρίνω κανέναν γιατί θέλει να γαμήσει αφού είναι απόλυτα φυσιολογικό και σίγουρος αυτοσκοπός του καθένα μας εδώ μέσα .

Δεν κατακρίνω καν ότι γαμιούνται πίσω από την κουρτίνα αφού είναι ευρέως γνωστό

Κατακρίνω τις συνθήκες και την αθλία κατάσταση με όλα τα χισόχαρτα στον όροφο και ότι κανείς δεν ασχολείται να τα μαζέψει.

Δεν αποκαλώ κανένα συναγωνιστή μαλάκα αλλά απορώ γιατί κανείς δε λέει τίποτα επί του θέματος με εξαιρέσεις.

Και στα στούντιο και στα πιο βρόμικα μπουρδέλα των Αθηνών γαμάνε εκατοντάδες Έλληνες και αλλοδαποί καθημερινά αλλά τέτοιο χάλι δεν υπάρχει πουθενά.

Όσο αναφορά για το αν κύριε Hristidi  χρειάζομαι να επιβεβαιώσω την άποψη των συναγωνιστών του Μπουρδέλα για τα στάνταρτ μου λυπάμαι αλλά το θεωρώ άσχετο και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει η άποψη κανενός απλά είπα την γνώμη μου που και σεβαστή πρέπει να είναι και λογική πιστεύω πως είναι.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε φίλε τα στριπτιζάδικα δεν είναι μπουρδέλα να γαμάς.

έλεος, αυτές οι γαμημένες αντιλήψεις κατέστρεψαν το χώρο και πλέον για να μπορείς να πεις "γειά σου, τι κάνεις ;"
πριν σου πει η γκόμενα "πίπα;" , "κώλο;" "παρτούζα;" κάνεις αίτηση.

Αυτό πραγματικά θα έπρεπε να απασχολεί τα αφεντικά της πιάτσας  και να αναρωτιούνται γιατί χασανε τους περισσότερους από τους καλούς τους πελάτες.
Πείτε με μαλάκα δεν με νοιάζει αλλά εγώ χάλαγα 200+ ευρώ  2 και 3 φορές την εβδομάδα και στο Ανατολή και στο Λίντο  και σε άλλα μαγαζιά αλλά αυτό το χάλι με έκανε να ξεκόψω η να αλλάξω στέκια.
Πιστεύω πως υπάρχουν πολλοί μαλάκες σαν και εμένα που ξεκόψαμε και όχι λόγο οικονομικής κρίσης αφού μάλλον αυτοί που ξοδεύανε 2-3000 + ευρώ το μήνα δεν τους χάλασε τόσο η κρίση αλλά η ποιότητα και το είδος των υπηρεσιών
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Δεν κατακρίνω κανέναν γιατί θέλει να γαμήσει αφού είναι απόλυτα φυσιολογικό και σίγουρος αυτοσκοπός του καθένα μας εδώ μέσα .

Δεν κατακρίνω καν ότι γαμιούνται πίσω από την κουρτίνα αφού είναι ευρέως γνωστό

Κατακρίνω τις συνθήκες και την αθλία κατάσταση με όλα τα χισόχαρτα στον όροφο και ότι κανείς δεν ασχολείται να τα μαζέψει.

Δεν αποκαλώ κανένα συναγωνιστή μαλάκα αλλά απορώ γιατί κανείς δε λέει τίποτα επί του θέματος με εξαιρέσεις.

Και στα στούντιο και στα πιο βρόμικα μπουρδέλα των Αθηνών γαμάνε εκατοντάδες Έλληνες και αλλοδαποί καθημερινά αλλά τέτοιο χάλι δεν υπάρχει πουθενά.

Όσο αναφορά για το αν κύριε Hristidi  χρειάζομαι να επιβεβαιώσω την άποψη των συναγωνιστών του Μπουρδέλα για τα στάνταρτ μου λυπάμαι αλλά το θεωρώ άσχετο και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει η άποψη κανενός απλά είπα την γνώμη μου που και σεβαστή πρέπει να είναι και λογική πιστεύω πως είναι.
ξερω και ειμαι σιγουρος οτι δεν θελεις να αποκαλεσεις κανεναν μαλακα...
ομως το κανεις βασει αυτων που λες αν και δεν εχεις αυτη την προθεση...
να εισαι σιγουρος οτι επι της ουσιας δεν διαφωνουμε και ουτε ειναι και της δικαης μου αισθητικης αυτα που λες με τα φλοκοχαρτα...αλλου ειναι η διαφωνια μου αλλα τεσπα...ξεχνα το...απλα μπηκες με πολλα γκαζια και θελησα να σε φρεναρω λιγο...
παντως να ξερεις οτι κατι αν δεν παει και αν δεν πουλαει κλεινει...που σημαινει...

και χωρις διαθεση για αντιπαραθεσεις υπογραμμιζω το σημειο που διαφωνω...





Επίσκεψη στο πάλε ποτέ αγαπημένο μου ίδρυμα,
Συγχαρητήρια μεγάλα αφεντικά για το μπουρδελο σας.
Ρε τι ξευτίλα είναι αυτό το κολομαγαζο?
Η ξευτίλα του μαλακα στο μάξιμουμ.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
και επειδη υπαρχουν και αλλοι γυρω μας εκτος απο εμας...
παμε ενα ενα...για να καταλαβουμε οτι η γνωμη μας και η αισθητικη μας δεν ειναι το κεντρο του κοσμου η σημειο αναφορας...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom