Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
συνεχιζω...diky...''εξεχον'' στελεχος στα στριπονηματα μαζι με βασο...


πρεπει καποια στιγμη να ξεκολλησουμε απο την οπτικη του οτι δεν ειναι καλο για μας δεν ειναι καλο για ολους...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ξερω και ειμαι σιγουρος οτι δεν θελεις να αποκαλεσεις κανεναν μαλακα...
ομως το κανεις βασει αυτων που λες αν και δεν εχεις αυτη την προθεση...
να εισαι σιγουρος οτι επι της ουσιας δεν διαφωνουμε και ουτε ειναι και της δικαης μου αισθητικης αυτα που λες με τα φλοκοχαρτα...αλλου ειναι η διαφωνια μου αλλα τεσπα...ξεχνα το...απλα μπηκες με πολλα γκαζια και θελησα να σε φρεναρω λιγο...
παντως να ξερεις οτι κατι αν δεν παει και αν δεν πουλαει κλεινει...που σημαινει...

και χωρις διαθεση για αντιπαραθεσεις υπογραμμιζω το σημειο που διαφωνω...





Επίσκεψη στο πάλε ποτέ αγαπημένο μου ίδρυμα,
Συγχαρητήρια μεγάλα αφεντικά για το μπουρδελο σας.
Ρε τι ξευτίλα είναι αυτό το κολομαγαζο?
Η ξευτίλα του μαλακα στο μάξιμουμ.

Σεβαστό αλλά σιχάθηκα το ανθρώπινο είδος με τα χάλια τους εξ ου και τα γκάζια που λες αφού τα είχα πάρει και γιαυτό έβαλα τις φωνές
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη στο πάλε ποτέ αγαπημένο μου ίδρυμα,
Συγχαρητήρια μεγάλα αφεντικά για το μπουρδελο σας. Ρε τι ξευτίλα είναι αυτό το κολομαγαζο?
Η ξευτίλα του μαλακα στο μάξιμουμ.
Το μόνο που ακούς είναι ποσό πάει η πίπα και το γαμησι στο πριβέ και αν κάνεις το λάθος να πας κατά πάνω μεριά καλά θα κάνεις να πας κατευθείαν στο βενζινάδικο και να ζητήσεις απολύμανση με το πιεστικό γιατί τα χισοχαρτα είναι σκορπισμένα σε όλο το πάτωμα του μπουρδελου.
Ρε ρεμάλια δε βάζετε μια από τις πουτανες  σας, να τα μαζεύουν τουλάχιστον τα φλοκοχαρτα.
Ποτέ ξανά μα ποτέ στο μπουρδελο σας
Ουστ ξευτίλες

Αν είχαν την ευπρέπεια οι ιδιοκτήτες και οι εργαζόμενοι εκεί ας έβγαιναν και να μας εξηγούσαν τουλάχιστον γιατί δεν μπορούν να κάνουν το αυτονόητο δηλαδή να καθαρίζουν το πατάρι.
Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν κάποιον να καθαρίζει?

Συγνώμη συναγωνιστές αλλά αυτό δείχνει πόσο σέβονται τους πελάτες τους
 

Επισκέπτης
ρε φίλε τα στριπτιζάδικα δεν είναι μπουρδέλα να γαμάς.

έλεος, αυτές οι γαμημένες αντιλήψεις κατέστρεψαν το χώρο και πλέον για να μπορείς να πεις "γειά σου, τι κάνεις ;"
πριν σου πει η γκόμενα "πίπα;" , "κώλο;" "παρτούζα;" κάνεις αίτηση.
να πηγαινετε στο χαϊδαρι που εχει ωραιες ψηλες βουλγαρες..
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αν είχαν την ευπρέπεια οι ιδιοκτήτες και οι εργαζόμενοι εκεί ας έβγαιναν και να μας εξηγούσαν τουλάχιστον γιατί δεν μπορούν να κάνουν το αυτονόητο δηλαδή να καθαρίζουν το πατάρι.
Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν κάποιον να καθαρίζει?

Δεν προλαβαίνουν οι καθαρίστριες παιδάκι μου..... Αφού ανεβαίνουν συνέχεια πελάτες για ανακούφιση.... :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτός:

URL]]
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Δεν προλαβαίνουν οι καθαρίστριες παιδάκι μου..... Αφού ανεβαίνουν συνέχεια πελάτες για ανακούφιση.... :grin: :grin: :grin:

Είναι τόσο γρήγορες οι κάριες που τους ξεπετάνε τάκα τάκα
Γρηγορότερα και από χέσιμο  και με λιγότερο χαρτί (οικονομία λόγω κρίσης)
 

Επισκέπτης
Αν είχαν την ευπρέπεια οι ιδιοκτήτες και οι εργαζόμενοι εκεί ας έβγαιναν και να μας εξηγούσαν τουλάχιστον γιατί δεν μπορούν να κάνουν το αυτονόητο δηλαδή να καθαρίζουν το πατάρι.
Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν κάποιον να καθαρίζει?

Συγνώμη συναγωνιστές αλλά αυτό δείχνει πόσο σέβονται τους πελάτες τους
εχω παει 10 φορες & ποτε δεν εχω ανεβει στο παταρι..
με το ζορι σε ανεβασαν???
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εχω παει 10 φορες & ποτε δεν εχω ανεβει στο παταρι..
με το ζορι σε ανεβασαν???

Φίλε Πλεζούρα είμαι βέβαιος ότι έχεις πάει περισσότερες από 10 φορές πρώτα από όλα και όχι μόνο εκεί αλλά σε κάθε μαγαζί  που περιέχει κολόνα και σε ότι μοιάζει με κολόνα.

Όσο αναφορά με το ερώτημα σου, κανένας δεν ανεβαίνει με το ζόρι στο πατάρι, αυτό όμως δεν δικαιολογεί το χάλι και τη σιχαμάρα του παταριού.
Νομίζω πως το πριβέ δεν συμπεριλαμβάνει και θεραπεία απολύμανσης για τους πελάτες, άσε που καμιά ξεβράκωτη μπορεί να μείνει  και έγκυος κατά λάθος και κακή τύχη αφού το σπέρμα εκεί μέσα δεν κυκλοφορεί μόνο στα χαρτάκια στο πάτωμα αλλά και στους καναπέδες και όπου αλλού φανταστεί κανείς μιας και το « Πάρτα μορί άρρωστη»  πάει σύννεφο εκεί μέσα και είναι ευρέως γνωστό ότι στη φάση του «πάτρα» όλοι δεν στοχεύουν καλά…
 

Επισκέπτης
Φίλε Πλεζούρα είμαι βέβαιος ότι έχεις πάει περισσότερες από 10 φορές πρώτα από όλα και όχι μόνο εκεί αλλά σε κάθε μαγαζί  που περιέχει κολόνα και σε ότι μοιάζει με κολόνα.

Όσο αναφορά με το ερώτημα σου, κανένας δεν ανεβαίνει με το ζόρι στο πατάρι, αυτό όμως δεν δικαιολογεί το χάλι και τη σιχαμάρα του παταριού.
Νομίζω πως το πριβέ δεν συμπεριλαμβάνει και θεραπεία απολύμανσης για τους πελάτες, άσε που καμιά ξεβράκωτη μπορεί να μείνει  και έγκυος κατά λάθος και κακή τύχη αφού το σπέρμα εκεί μέσα δεν κυκλοφορεί μόνο στα χαρτάκια στο πάτωμα αλλά και στους καναπέδες και όπου αλλού φανταστεί κανείς μιας και το « Πάρτα μορί άρρωστη»  πάει σύννεφο εκεί μέσα και είναι ευρέως γνωστό ότι στη φάση του «πάτρα» όλοι δεν στοχεύουν καλά…
δεν με απασχολει παιχτη απο την στιγμη που δεν αγοραζω χορους..
αμα αρχισουν να χυνουν & στους καναπεδες,τοτε ισως ν αποκτησω προβλημα & εγω..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Φίλε Πλεζούρα είμαι βέβαιος ότι έχεις πάει περισσότερες από 10 φορές πρώτα από όλα και όχι μόνο εκεί αλλά σε κάθε μαγαζί  που περιέχει κολόνα και σε ότι μοιάζει με κολόνα.

Όσο αναφορά με το ερώτημα σου, κανένας δεν ανεβαίνει με το ζόρι στο πατάρι, αυτό όμως δεν δικαιολογεί το χάλι και τη σιχαμάρα του παταριού.
Νομίζω πως το πριβέ δεν συμπεριλαμβάνει και θεραπεία απολύμανσης για τους πελάτες, άσε που καμιά ξεβράκωτη μπορεί να μείνει  και έγκυος κατά λάθος και κακή τύχη αφού το σπέρμα εκεί μέσα δεν κυκλοφορεί μόνο στα χαρτάκια στο πάτωμα αλλά και στους καναπέδες και όπου αλλού φανταστεί κανείς μιας και το « Πάρτα μορί άρρωστη»  πάει σύννεφο εκεί μέσα και είναι ευρέως γνωστό ότι στη φάση του «πάτρα» όλοι δεν στοχεύουν καλά…


Προ  ετών  στο BABY O  είχε  γίνει  ωραία  φάση  με  το  αστόχημα βολής

@ Pleasourinaki

Τώρα  που  πήρανε  φόρα , και  στα  τραπέζια  πάνω  θα  χύνουνε .

 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Δικιο εχετε για το φλοκοπαταρο του Anatoli, ωστοσο εγω τον βγαζω  :bigdick: εξω απ΄το φερμουαρακι και κανω την δουλεια μου παιανες μου  :headbang2:
To τζινακι δεν κατεβαινει ποτε..!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δικιο εχετε για το φλοκοπαταρο του Anatoli, ωστοσο εγω τον βγαζω  :bigdick: εξω απ΄το φερμουαρακι και κανω την δουλεια μου παιανες μου  :headbang2:
To τζινακι δεν κατεβαινει ποτε..!
παλιά στο γήπεδο πηγαίναμε με μαξιλαράκι και αφρολέξ

γουστάρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom