Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KAKALIS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Εγω που εγραψα καλα λογια για την Λικα δεν με ακουσατε. Ειτε γραφουμε τελικα ειτε οχι ο καθε ενας κανει του κεφαλιου του και καλα κανει αλλα μετα μην κλαιγεστε. Ολοι την εχουμε πατησει.
Τελικα οντως ειναι μια συναλλαγη στην οποια δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου κ ισως να ειναι μια απο τις λιγες που θα εβαζα πανω απο 7 σε συνολικη αξιολογηση,μικρη η διαφορα απο τις φωτο οτι πρεπει για αυτους που γουσταρουν μικροκαμωμενες κ ευκολα διαχειρισημες κοπελες,πιπα καλη βαθεια κ χωρις σκουφο ωραιο σωμα δεν γκρινιαξε σχεδον για τιποτα εκτος για τον κωλο της (τρομερο κωλαρακι btw) γενικα καλη συναντηση αν κ ο καθενας εχει τα γουστα του.
Υπαρχει καμμια αξιοπιστη κριτικη για την αλενα?
 

eeeeee

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Βασικά αναρωτιέμαι εάν πιστεύει κανείς ότι τα γραφεία αλλά και οι κοπέλες διαβάζουν τις κριτικές. Μάλλον να το διορθώσω, εάν δίνουν σημασία. Ρίχνουν καμία ματιά για να απαντήσουν σε κανένα θεωρώντας πως πάντα φταίνε όλοι οι άλλοι (εμείς δηλαδή)
 

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
233
Πόντοι
281
Αυτά τα νούμερα τα είδε κανείς; Έχουν και 3 κριτικές του νταβά τους, μάλλον ο ίδιος που φέρνει ένα πουρό Melany....εντελώς τυχαία και οι 3 έχουν πάρει και τη Melany...

Για τα γουστα μου τουλαχιστον, δεν λενε, φιλοτιμες προσπαθειες η μια απ τις δυο ενω η αλλη ειναι ποιο μη μου απτου. με ξενερωσε το καθε φορα που αλαζουμε μ@νι αλλαζουμε κ προφυλακτικο, υποτιθετε αδερφες ειναι.... Καποιος ομως που δεν εχει PSE προσδοκιες μπορει κ να περασει καλα. αν σηκωθει προφιλ γραφω περισοτερα
 

Alexis11

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
244
Like
622
Πόντοι
81

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646

sotos19241

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
95
Like
50
Πόντοι
0
Με ειπε ειναι διαθεσιμη μετα τις 8 κ οταν τη ρωτησα για τις φωτογραφιες, αν ειναι αληθινες, με μπλοκαρε.  :happy:
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Η Μιλάνα που κάνει τα ραντεβού της, ξέρουμε?
που τη βρισκουμε?
Σου είπε σε ποιο ξενοδοχείο βρίσκεται?
Τυπε να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί το κάνεις αυτό; Εννοώ, δεν είναι η πρώτη φορά που ρωτάς σε ποιό ξενοδοχείο μένει μια βίζιτα (και περιμένεις και απάντηση δημοσίως). Έχεις ξαναρωτήσει κι άλλες φορές και δημοσίως και με PM σε διάφορα μέλη να σου πουν σε ποιό ξενοδοχείο μένει μια βίζιτα. Τσιγκουνευεσαι να στείλεις SMS και να σου πει η ίδια ή παίζει κάτι πονηρό; Υπάρχει κάποιο βίτσιο πίσω από αυτό; Εννοώ, αντέ και μαθαίνεις πως μένει στο "Χ" ξενοδοχείο. Μετά τι; Στήνεσαι απ' έξω από το ξενοδοχείο και περιμένεις να εμφανιστεί σαν Ιουλιέττα στο μπαλκόνι ή παίρνεις με τη σειρά ορόφους και δωμάτια και χτυπάς πόρτες; Άλήθεια, έχω ακούσει για διάφορά βίτσια, αλλά αυτό δεν το έχω ξανασυναντήσει. Εκτός κι αν συμβαίνει κάτι άλλο και παρεξήγησα, οπότε συγχώρα με που εκφράζω απορία.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Τυπε να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί το κάνεις αυτό; Εννοώ, δεν είναι η πρώτη φορά που ρωτάς σε ποιό ξενοδοχείο μένει μια βίζιτα (και περιμένεις και απάντηση δημοσίως). Έχεις ξαναρωτήσει κι άλλες φορές και δημοσίως και με PM σε διάφορα μέλη να σου πουν σε ποιό ξενοδοχείο μένει μια βίζιτα. Τσιγκουνευεσαι να στείλεις SMS και να σου πει η ίδια ή παίζει κάτι πονηρό; Υπάρχει κάποιο βίτσιο πίσω από αυτό; Εννοώ, αντέ και μαθαίνεις πως μένει στο "Χ" ξενοδοχείο. Μετά τι; Στήνεσαι απ' έξω από το ξενοδοχείο και περιμένεις να εμφανιστεί σαν Ιουλιέττα στο μπαλκόνι ή παίρνεις με τη σειρά ορόφους και δωμάτια και χτυπάς πόρτες; Άλήθεια, έχω ακούσει για διάφορά βίτσια, αλλά αυτό δεν το έχω ξανασυναντήσει. Εκτός κι αν συμβαίνει κάτι άλλο και παρεξήγησα, οπότε συγχώρα με που εκφράζω απορία.

Εμένα κυνηγάς αδερφέ???
Από τον Ιανουάριο έχεις ανάγκη να δείξεις, τι ρώτησα και αν πήρα απάντηση???
Διάβασε, να σου λύσω την απορία:

1.Μηνύματα στέλνω και στις γκόμενες, και δημοσίως στο Forum, αλλά και σε εκλεκτά μέλοι που θεωρώ ότι μπορούν να βοηθήσουν να γαμήσουμε "Σωστά και Άψογα".
Συγκεκριμένα σε ποιο ξενοδοχείο μένουν, σε PM, ποτέ.

2.Απάντηση δεν περιμένω εδώ, (δημοσίως όπως λες), περιμένω στο inbox, και σε πληροφορώ ότι κάποιες φορές έρχονται!! (Εξάλλου αυτός είναι ο σκοπός του σάιτ, να μοιραζόμαστε πληρ. και να γαμάμε δυνατά και ωραία).

3.Το να δώσω χρήματα αρκετά, να γαμήσω και να περάσω καλά, δε νομίζω ότι χρειάζεται απάντηση στο ερώτημα σου, για το αν "Τσιγκουνεύομαι" να στείλω μήνυμα.

4.Βίτσιο τέτοιο δεν υπάρχει που αναφέρεις.

5.Όλες οι ώρες δεν είναι "Ίδιες".

ΥΓ1.Εστειλα μήνυμα στη KATYA και απάντησε μετά από πολύ ώρα.
ΥΓ2.Αν ξεκινήσει και κλείσει καλά η υπόθεση θα αναφερθώ.
ΥΓ3.Πάντα καλοπροάιρετα όλα αυτά γτ δεν έχω την ανάγκη να σου την πω, ούτε να δείξω κάτι άλλο!!!

Με εκτίμηση προς το πρόσωπο σου,
GALLAS


 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Εμένα κυνηγάς αδερφέ???
@ Gallas,

Mην αρπάζεσαι. Όπως έγραψα και προηγουμένως, θυμάμαι (έχω φωτογραφική μνήμη) πως υπήρξαν κι άλλες φορές που έχεις ρωτήσει σε ποιο ξενοδοχείο μένει κάποια βίζιτα. Μου είχε φανεί περίεργο τότε, μου φάνηκε περίεργο και σήμερα.

Προς απόδειξη των ανωτέρω, εβαλα σε παράθεση 3 τέτοια χαρακτηριστικά μηνύματά σου στο δημόσιο φόρουμ (εντός μικρού χρονικού διαστήματος - τους τελευταίους 2 σχεδόν μήνες), ενώ ανάλογα ερωτήματα έχεις στείλει και PM.

Λοιπόν; Για ποιό λόγο ρωτάει κάποιος "σε ποιο ξενοδοχείο μένει" μία βίζιτα, τη στιγμή που με ένα απλό SMS στην ίδια ή το πρακτορείο της, μπορείς να έχεις την πληροφορία άμεσα. Και δεν συνέβη μόνο μία φορά, αλλά αρκετές! Νομίζω πως η απορία μου είναι εύλογη. Δεν είναι;

ΥΓ. Να σου το θέσω πιο απλά; Εάν (υποθετικά) συμβεί το παραμικρό σε κάποια κοπέλα, εάν έστω και μία τρίχα από τα μαλλιά της πάθει κάτι, θα είσαι ο Νο1 που θα επισκεφτούν τα παλικάρια της ΥΔΕΖΙ. Αν μπορώ εγώ ο άσχετος να διακρίνω μία μεθοδικότητα στα δημόσια μηνύματα που στέλνεις στο φόρουμ στα οποία ζητάς να μάθεις "σε ποιο ξενοδοχείο μένει" μία βίζιτα, να είσαι απολύτως βέβαιος πως μπορούν κι άλλοι που διαθέτουν και τα τεχνικά μέσα και την εμπειρία και την όρεξη να ασχοληθούν μαζί σου. Απλά, μια σκέψη κάνω... για να μην σου μπουν τίποτα περίεργες 'σκεψεις'. Κατάλαβες τώρα ή θα συνεχίσεις να παριστάνεις τον αδιάφορο;
 

Aggalitsas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2019
Μηνύματα
89
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
Καλησπέρα νέο μέλος , παλιός στο άθλημα ...
Δοκίμασα την μικρή απ το κλαμπ κ ήταν πολύ καλή .
Τώρα έχω βάλει στο μάτι την Εύα , διάβασα ότι είναι τούμπανο.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
@ Gallas,

Mην αρπάζεσαι. Όπως έγραψα και προηγουμένως, θυμάμαι (έχω φωτογραφική μνήμη) πως υπήρξαν κι άλλες φορές που έχεις ρωτήσει σε ποιο ξενοδοχείο μένει κάποια βίζιτα. Μου είχε φανεί περίεργο τότε, μου φάνηκε περίεργο και σήμερα.

Προς απόδειξη των ανωτέρω, εβαλα σε παράθεση 3 τέτοια χαρακτηριστικά μηνύματά σου στο δημόσιο φόρουμ (εντός μικρού χρονικού διαστήματος - τους τελευταίους 2 σχεδόν μήνες), ενώ ανάλογα ερωτήματα έχεις στείλει και PM.

Λοιπόν; Για ποιό λόγο ρωτάει κάποιος "σε ποιο ξενοδοχείο μένει" μία βίζιτα, τη στιγμή που με ένα απλό SMS στην ίδια ή το πρακτορείο της, μπορείς να έχεις την πληροφορία άμεσα. Και δεν συνέβη μόνο μία φορά, αλλά αρκετές! Νομίζω πως η απορία μου είναι εύλογη. Δεν είναι;

ΥΓ. Να σου το θέσω πιο απλά; Εάν (υποθετικά) συμβεί το παραμικρό σε κάποια κοπέλα, εάν έστω και μία τρίχα από τα μαλλιά της πάθει κάτι, θα είσαι ο Νο1 που θα επισκεφτούν τα παλικάρια της ΥΔΕΖΙ. Αν μπορώ εγώ ο άσχετος να διακρίνω μία μεθοδικότητα στα δημόσια μηνύματα που στέλνεις στο φόρουμ στα οποία ζητάς να μάθεις "σε ποιο ξενοδοχείο μένει" μία βίζιτα, να είσαι απολύτως βέβαιος πως μπορούν κι άλλοι που διαθέτουν και τα τεχνικά μέσα και την εμπειρία και την όρεξη να ασχοληθούν μαζί σου. Απλά, μια σκέψη κάνω... για να μην σου μπουν τίποτα περίεργες 'σκεψεις'. Κατάλαβες τώρα ή θα συνεχίσεις να παριστάνεις τον αδιάφορο;

1.Δεν αρπάζομαι τύπε.
2.Θέτεις ερώτημα στη μέση και στο τέλος ξανά και αυτό δείχνει ότι θέλεις να συνεχίσεις την επίθεση.
3.Αν είναι να έρθουν να πιάσουν εμένα, και όχι να ψάξουν τα προσωπικά τους τηλ., με ποιους και τι είπαν, έγινε φίλε.
4.Αδιάφορος δεν νομίζω ότι υφίσταται η συγκεκριμένη λέξη τύπε.

Αν θελήσεις να συνεχίσεις, θα είσαι μόνος σου πλέον!!

ΚΑΙ στα ξαναλέω όλα, πάντα με καλή διάθεση.
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
στα ξαναλέω όλα, πάντα με καλή διάθεση
Κι εγώ με καλή και φιλική διάθεση σου τα λέω τύπε μου για το καλό σου, μην τυχόν και σου μπουν περίεργες ‘ιδέες’. Κι επαναλαμβάνω μήπως και το εμπεδώσεις: Έχεις καρφωθεί που είτε δημοσίως, είτε με PM έχεις επανειλημμένως ζητήσει από παίχτες να σου πουν «που μένει» η τάδε ή η δείνα βίζιτα. Κι άσε λοιπόν τώρα τα «ναι μεν αλλά» και παρ’ το αλλιώς γιατί τα γραπτά μένουν. Κι αν θες τη συμβουλή μου, μακάρι να είσαι μαμούχαλος και να επιμένεις να ρωτάς από ανοησία, ή από βλακώδη αφέλεια ή έστω από άγνοια κινδύνου, διότι αν τελικώς είσαι πράγματι πονηρός και σου ‘χουν μπει περίεργες ‘ιδέες’, αργά ή γρήγορα θα το φας το κεφάλι σου. Εντελώς φιλικά αυτό τύπε. Πάρ’ το σαν συμβουλή free-of-charge.

Το φόρουμ το διαβάζουν πολλοί. Πολύ περισσότεροι από όσο νομίζεις. Κι όταν ένας περίεργος (συμπτωματικά ο ίδιος πάντα) ρωτάει κάθε λίγο και λιγάκι - είτε δημοσίως, είτε με PM - να μάθει «που μένει» μία βίζιτα, χτυπάνε προειδοποιητικά καμπανάκια κι εσύ απλά πετάς χαρταετό. Κατάλαβες;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Κι εγώ με καλή και φιλική διάθεση σου τα λέω τύπε μου για το καλό σου, μην τυχόν και σου μπουν περίεργες ‘ιδέες’. Κι επαναλαμβάνω μήπως και το εμπεδώσεις: Έχεις καρφωθεί που είτε δημοσίως, είτε με PM έχεις επανειλημμένως ζητήσει από παίχτες να σου πουν «που μένει» η τάδε ή η δείνα βίζιτα. Κι άσε λοιπόν τώρα τα «ναι μεν αλλά» και παρ’ το αλλιώς γιατί τα γραπτά μένουν. Κι αν θες τη συμβουλή μου, μακάρι να είσαι μαμούχαλος και να επιμένεις να ρωτάς από ανοησία, ή από βλακώδη αφέλεια ή έστω από άγνοια κινδύνου, διότι αν τελικώς είσαι πράγματι πονηρός και σου ‘χουν μπει περίεργες ‘ιδέες’, αργά ή γρήγορα θα το φας το κεφάλι σου. Εντελώς φιλικά αυτό τύπε. Πάρ’ το σαν συμβουλή free-of-charge.

Το φόρουμ το διαβάζουν πολλοί. Πολύ περισσότεροι από όσο νομίζεις. Κι όταν ένας περίεργος (συμπτωματικά ο ίδιος πάντα) ρωτάει κάθε λίγο και λιγάκι - είτε δημοσίως, είτε με PM - να μάθει «που μένει» μία βίζιτα, χτυπάνε προειδοποιητικά καμπανάκια κι εσύ απλά πετάς χαρταετό. Κατάλαβες;

Σε ευχαριστώ που ενδοιαφέρεσαι για το καλό μου τύπε.
1.Δεν μπαίνουν περίεργες ιδέες...don't worry!!
2.Δεν τα έπιασα ποτέ τα "ναι μεν αλλά".
3."Περίεργος" είσαι εσύ τύπε, που έχεις κολλήσει και επαναλαμβάνεσαι συνεχώς.
4.Μακάρι να μπορούσαμε να πετάξουμε χαρταετό!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom