Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Littlejohn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
140
Κριτικές
12
Like
542
Πόντοι
291
Επειδή και για την Νάνσι έχουν γραφτεί άσχημες κριτικές (πως μου ΄ρθε ...) δεν είναι ανάγκη να ξαναγεμίσει τόπος με αιματοβαμμένα ποστ .Σας ανοίγουμε famous ένα  στα «Μαχαιρώματα περί όνου σκιάς» .Εκτός αν είστε γνωστοί και το κάνετε για την πλάκα σας ...
:uzi: :takethis:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Υπάρχουν κ τα στούντιο-ντελα.Μπορεις εκεί να βρεις κ καλύτερες εμφανισιακα από την σκουμπριΤerry με 30-40€.
:thumbsup: μεσσιέ Τάκης , απλά εκεί πολλές φορές είναι οι ίδιες και οι ίδιες...όσο για τα υπόλοιπα αρχίζω και αντιλαμβάνομαι την αποχή του Φακίρη.... 
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
Εγω που εγραψα καλα λογια για την Λικα δεν με ακουσατε. Ειτε γραφουμε τελικα ειτε οχι ο καθε ενας κανει του κεφαλιου του και καλα κανει αλλα μετα μην κλαιγεστε. Ολοι την εχουμε πατησει.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.298
Πόντοι
33.598
Εγω που εγραψα καλα λογια για την Λικα δεν με ακουσατε. Ειτε γραφουμε τελικα ειτε οχι ο καθε ενας κανει του κεφαλιου του και καλα κανει αλλα μετα μην κλαιγεστε. Ολοι την εχουμε πατησει.
Και τί πάει να πει αυτό; Και η Tery είχε καλή κριτική από Αθήνα. Με αφορμή κριτική του ίδιου σε άλλη κοπέλα έχει αποδείχτει ότι δεν είναι άξιος εμπιστοσύνης. Έγραψε ότι έγραψε, και στα σχόλια της κριτικής του πήρε τα εύσημα. Και αν κάποιος μου πει ότι τουλάχιστον ένας από αυτούς που σχολίασαν μετά δεν την συνάντησε, αλλά δεν έγραψε τίποτα, απλά θα τον πω αφελή. Αν σου δείξω φωτογραφία της θα ΦΡΙΞΕΙΣ.
Να φιλτράρουμε ποιούς διαβάζουμε και ποιούς πιστεύουμε.

Πάντως η Lika αν και φαίνεται λιχουδιά δεν τη λες και πιπίνι...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
Και τί πάει να πει αυτό; Και η Tery είχε καλή κριτική από Αθήνα. Με αφορμή κριτική του ίδιου σε άλλη κοπέλα έχει αποδείχτει ότι δεν είναι άξιος εμπιστοσύνης. Έγραψε ότι έγραψε, και στα σχόλια της κριτικής του πήρε τα εύσημα. Και αν κάποιος μου πει ότι τουλάχιστον ένας από αυτούς που σχολίασαν μετά δεν την συνάντησε, αλλά δεν έγραψε τίποτα, απλά θα τον πω αφελή. Αν σου δείξω φωτογραφία της θα ΦΡΙΞΕΙΣ.
Να φιλτράρουμε ποιούς διαβάζουμε και ποιούς πιστεύουμε.

Πάντως η Lika αν και φαίνεται λιχουδιά δεν τη λες και πιπίνι...

Εμενα παντως μου εβγαζε κατι σε ωραιο μουνακι φοιτητρια που θελει σκισιμο.
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Εγω που εγραψα καλα λογια για την Λικα δεν με ακουσατε. Ειτε γραφουμε τελικα ειτε οχι ο καθε ενας κανει του κεφαλιου του και καλα κανει αλλα μετα μην κλαιγεστε. Ολοι την εχουμε πατησει.

Δεν κλάφτηκε κανένας για μια αποτυχημένη συνάντηση. Συμβαίνει και θα θα ξανασυμβεί. Ο μοναδικός λόγος που τα παίρνω είναι ότι η συγκεκριμένη δούλευε με προβλημα υγείας και κανένας δεν φιλοτιμήθηκε να ενημερώσει. Ποιός ο λόγος ρε παίδες που γράφουμε τότε εδω;
Το ότι έγραψες καλά λόγια για κάποια κοπέλα σημαινει κάτι αλλά δεν θα το πάρουν όλοι για Ευαγγέλιο, ειδικά όταν η κριτική σου ήταν μόνο τρεις γραμμές.
Πάντως στην συγκεκριμένη περίπτωση ήμουν ανάμεσα στην Λίκα και στην Τέρρυ και ζήτησα από το γραφείο να μου προτείνει την καλύτερη από τις δύο. Μου πασάρανε την νταλικιέρισα, δεν θα χολοσκάσω αλλά θα αργήσουν πολύ να ξαναπάρουν ευρώ από μένα.
Ας είναι καλά η Dana που με βοήθησε να βγάλω τα σπασμένα.
 

eeeeee

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Για μια αποτυχημένη συνάντηση όντως δεν κλαφτηκε κάνεις. Αλλά τα λεφτά της μιας και της άλλης και της ξενερας και του εκνευρισμού και και και.... Σε συνδυασμό της παρακμής και της απουσίας κάτι αξιόλογου, ε στο τελος θα κλαφτεις μπας και σου τύχει και ρεφάρεις που είπε κάποιος σε μια κριτική του
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Για μια αποτυχημένη συνάντηση όντως δεν κλαφτηκε κάνεις
Ναι, αλλά για σκέψου πόσο αξιόπιστα είναι τα 9-αρια στις κριτικές κάποιου αποδεδειγμένα σαβουρογάμη που ενω βλέπει πως η βίζιτα είναι άσχημη, ντρέπεται να κάνει μεταβολή και να φύγει κι αντ' αυτού κάθεται σαν μπούφος να φάει ήττα! Κι αντί να αυτο-μουτζωθεί που δεν έκανε μεταβολή, αναζητά ευθύνες σε άλλους που δεν τον προειδοποίησαν εγκαίρως.

Συν τοις άλλοις, όταν ένα γραφείο παρατηρεί πως οι (σαβουρογάμηδες) πελάτες δεν κάνουν μεταβολή να φύγουν, θεωρεί πως τέτοιες κοπέλες αξίζουν σε τέτοιους πελάτες. Οπότε συνεχίζει να φέρνει χαμηλής ποιότητας εμπόρευμα. Αν μία κοπέλα έχει 10 προγραμματισμένα ραντεβού εκ των οποίων οι 9 πελάτες έκαναν μεταβολή, αυτό θα είναι μία πολύ καλή ένδειξη για το πρακτορείο να την αποσύρει και να φέρει καλύτερη. Όταν όμως κανείς δεν κάνει μεταβολή (παρά το γεγονός πως είναι σαβούρα) κι επειδή ντρέπεται να πει "όχι" κάθεται τρώει ήττα και μετά ψυξοκλαίγεται σαν παρθένα στο φόρουμ οτι τάχα τον κοροίδεψαν, ε συγνώμη αλλά τα 'θελε και τα 'παθε! Απλό δεν είναι?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Εγω που εγραψα καλα λογια για την Λικα δεν με ακουσατε. Ειτε γραφουμε τελικα ειτε οχι ο καθε ενας κανει του κεφαλιου του και καλα κανει αλλα μετα μην κλαιγεστε. Ολοι την εχουμε πατησει.

Έγραψες τόσα πολλά στην κριτική σου που δεν ξέρουμε τι να καταλάβουμε,αν είναι καλή η λικα η αν θα πρέπει να δώσουμε τα ίδια λεφτά στη Νατάσα,δλδ αν έβαζες λεπτομέριες θα ήταν τόσο χρονοβόρο?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
Έγραψες τόσα πολλά στην κριτική σου που δεν ξέρουμε τι να καταλάβουμε,αν είναι καλή η λικα η αν θα πρέπει να δώσουμε τα ίδια λεφτά στη Νατάσα,δλδ αν έβαζες λεπτομέριες θα ήταν τόσο χρονοβόρο?

Που μπερδευτηκες φιλε? Η κριτικη μου δεν εχει πιπες και αρλουμπες φιλοσοφιες και μαλακειες που γραφουνε αλλοι.εμ γραφουμε κριτικη εμ θες και να την γραψουμε οπως θες εσυ. Χαλαρωσε το κορμι σου. Η κριτικη μου ειναι σαφεστατη. Και η Λικα ειναι πολυ φτηνοτερη απο την Νατασα οποτε μην γραφεις αρλουμπες.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Που μπερδευτηκες φιλε? Η κριτικη μου δεν εχει πιπες και αρλουμπες φιλοσοφιες και μαλακειες που γραφουνε αλλοι.εμ γραφουμε κριτικη εμ θες και να την γραψουμε οπως θες εσυ. Χαλαρωσε το κορμι σου. Η κριτικη μου ειναι σαφεστατη. Και η Λικα ειναι πολυ φτηνοτερη απο την Νατασα οποτε μην γραφεις αρλουμπες.

Έγραψες μια γενική κριτική χωρίς λεπτομέριες που πρέπει να γράψεις γιατί δεν έδωσες 20 η 30 ευρώ αλλά πολλά περισσότερα,φυσικά και δεν σε ρωτάω να μου πεις τι χρώμα νύχια είχε,ούτε πόσα τατουάζ αλλά θα μπορούσες να αφιερώσεις λίγο περισσότερο χρόνο για να μας πεις 5-10 επιπλέον πράγματα..
Δλδ φιλάει με γλώσσα?
Πίπα deepthroat η απλή,γλύφει αρχιδια
Στο σεξ πονάει,βγάζει καυλα η έχει μουνι  πηγάδι?
Είναι ορισμένα βασικά πράγματα,μη ξεχνάς ότι πληρώνουμε κάτι παραπάνω για να πάμε σε city tour  ;)
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Που μπερδευτηκες φιλε? Η κριτικη μου δεν εχει πιπες και αρλουμπες φιλοσοφιες και μαλακειες που γραφουνε αλλοι.εμ γραφουμε κριτικη εμ θες και να την γραψουμε οπως θες εσυ. Χαλαρωσε το κορμι σου. Η κριτικη μου ειναι σαφεστατη. Και η Λικα ειναι πολυ φτηνοτερη απο την Νατασα οποτε μην γραφεις αρλουμπες.

απορια ευλογη. Πως γινεται να εχεις αλλο username και η κριτικες σου να εμφανιζονται με αλλο; απλη περιεργεια.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.241
Like
46.939
απορια ευλογη. Πως γινεται να εχεις αλλο username και η κριτικες σου να εμφανιζονται με αλλο; απλη περιεργεια.

Όταν κάνεις εγγραφή στο site σου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξεις διαφορετικό όνομά για τις κριτικές.
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Που μπερδευτηκες φιλε? Η κριτικη μου δεν εχει πιπες και αρλουμπες φιλοσοφιες
Μια χαρά είναι η κριτική σου αρχηγέ κι ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Πάντα τέτοια!

Απλά μπερδευτήκαμε λίγο επειδή ο πελάτης πριν από εσένα έγραψε κριτική που έλεγε πως είναι "www.bourdela.com/list/discussions/review/id:64015]...μικροκαμωμένο pettite κοριτσάκι που κάνει πίπα μονο με προφυλακτικό...[/url]", ενώ η δική σου κριτική μιλούσε για "www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72782]...σωμα τουμπανο, με μεγάλα βυζιά που υπεργκαυλωνει να παίρνει τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό...[/url]". Ε, όσο να πεις κάπου φαίνεται σαν να συναντήσατε διαφορετικές κοπέλες, αλλά ίσως φταίει οτι εκείνος την συνάντησε στην Αθήνα - όσο πιο κοντά στον Ισημερινό είναι το ραντεβού, τόσο μικρότερα δείχνουν τα βυζιά. Στα 8άρια όμως συμφωνείτε.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
και εγώ την έκανα αυτήν την μαλακία τότε.....
Καμμια σχεση. Απλα καποτε ειχα ζητησει να μου αλλαξουν το νικ και το συστημα το εχει κρατησει ετσι.

Επειδη ο αζαζελ μου απαντησε ωραια θα του απαντησω.

Η κοπελα φιλουσε με γλωσσα αλλα οχι με πολυ παθος στην αρχη. Μετα φιλουσε πιο καλα. Στην πιπα σε καποια φαση στο 69 πηγε να φυγει και την επιασα απο την μεση και επειδη ηταν μικροσκοπικη και την σηκωνα ολοκληρη ανετα εβαλα τα χερια μου κατω απο την μεση της και ακουμπωντας πλεον στην πλατη της της εσπρωξα το στομα με μαεστρια πανω στην πουτσα οπου εδινα εγω ρυθμο και την πιεζα να τον παιρνει ολο μεσα. Ουδεν παραπονο εκανε. Τωρα για το μουνι της τι να σου πω...εμενα σφιχτο μου φανηκε. Την εβαλα στα 4 και αυτη εκανε ενα πραμα σαν σκαμνακι οποτε πιανοντας τα κωλομερια της εσπρωχνα δυνατα και ειχε γαματη αισθηση. Τωρα οπως ειπα το μονο αρνητικο δεν ηθελε να της τριβω πολυ πολυ το μουνακι και οχι πολλα πολλα με το κωλι της αλλα τι να κανουμε δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα. Αν στα στουντιο δινεις 80 και 100ε για 30 λεπτα και στο ct δινεις 90 τοτε ειναι πιο vfm.
Οσο για τον φιλο που μου ειπε για τον αλλον στην Αθηνα. Αμα ο αλλος ειναι κοροιδο και εκατσε εφοσον ειδε οτι του παιρνει πιπα η αλλη με σκουφο τοτε τι να πω. Κριμα τα 8αρια του.

Α και επειδη κατι ειπες για αρχιδια. Ουτε καν θυμαμαι ποτε δεν με συγκινησε η αλλη να μου γλυφει τα αρχιδια.
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Αμα ο αλλος ειναι κοροιδο και εκατσε εφοσον ειδε οτι του παιρνει πιπα η αλλη με σκουφο τοτε τι να πω.
Αυτό δεν είναι τίποτα! Εδώ έχουμε άλλους που με το που ανοίγει η πόρτα βλέπουν πως η κοπέλα είναι www.bourdela.com/list/discussions/review/id:72800]νταλικιέρισα, άσχημη, ατημέλητη και με μυρωδιά φαγητίλας / ψαρίλας[/url], κι αντί να φύγουν τρέχοντας, κάθονται & πληρώνουν για να μπαζώσουν. Κι επειδή δεν έχουν καν αίσθηση της ανοησίας τους, αμέσως μετά ζητάνε τα ρέστα από τους υπόλοιπους του φόρουμ που 'δεν τους προειδοποίησαν'. Μπροστά στη πουτάνα σκύβουν το κεφάλι & ντρέπονται να κάνουν μεταβολή, αλλά πίσω απ' το πληκτρολόγιο η μαγκιά περισσεύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom