Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Παιδες ξερει κανεις τπτ για την Λικα του κλαμπ??
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Το εκανα το κασκαντερλικι μου. Ομορφη κοπελα νεαρη γυρω στα 25. Τουμπανο σωμα πολυ γυμνασμενη. Βυζια σιλικονατα μεγαλα αλλα ωραια στην αφη και το γλυψιμο. Συμπαθητικη φατσα πολυ χαριτωμενη. Πιπα πολυ καλη το μονο μειον οτι στο 69 δεν καθοταν καλα γιατι μαλλον υπεργκαυλωνει το μωρακι. Πηγα για μισαωρακι και περασα καλα. Στα 4 το κωλι της πετρα. Αυτα απο μενα. Συνολικα θα εβαζα ενα 8 στα 10.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.720
Κριτικές
184
Like
24.197
Πόντοι
33.598
Το εκανα το κασκαντερλικι μου. Ομορφη κοπελα νεαρη γυρω στα 25. Τουμπανο σωμα πολυ γυμνασμενη. Βυζια σιλικονατα μεγαλα αλλα ωραια στην αφη και το γλυψιμο. Συμπαθητικη φατσα πολυ χαριτωμενη. Πιπα πολυ καλη το μονο μειον οτι στο 69 δεν καθοταν καλα γιατι μαλλον υπεργκαυλωνει το μωρακι. Πηγα για μισαωρακι και περασα καλα. Στα 4 το κωλι της πετρα. Αυτα απο μενα. Συνολικα θα εβαζα ενα 8 στα 10.
Ο τύπος στην Αθήνα έγραψε για πίπα με σκούφο. Την προηγούμενη φορά που είχε έρθει τους ρώτησα και μου τα μασήσανε, ή μάλλον δεν μου έδωσαν ξεκάθαρη απάντηση. Τί ισχύει τελικά;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Ο τύπος στην Αθήνα έγραψε για πίπα με σκούφο. Την προηγούμενη φορά που είχε έρθει τους ρώτησα και μου τα μασήσανε, ή μάλλον δεν μου έδωσαν ξεκάθαρη απάντηση. Τί ισχύει τελικά;

Πιπα χωρις σκουφο εννοειτε!
 

Gentleman_40

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
Έχετε κάποια να προτείνεται να πάρω σήμερα??
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.720
Κριτικές
184
Like
24.197
Πόντοι
33.598
Αυτά τα νούμερα τα είδε κανείς; Έχουν και 3 κριτικές του νταβά τους, μάλλον ο ίδιος που φέρνει ένα πουρό Melany....εντελώς τυχαία και οι 3 έχουν πάρει και τη Melany...
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να σου ανοίξουν αυτές των φωτογραφιών;
Ειχα δει την αγγελία τους φρέσκια και είχαν την ώρα 280 ευρώ, τώρα μάλλον θα είναι "διαπραγματεύσιμη".
Πάντως καθίσαν αρκετά.
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Επίσκεψη στην Τέρυ του κλάμπ, ανεβαίνει κριτική.
Σαν να άνοιξα μιά κονσέρβα με σαρδέλες.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.720
Κριτικές
184
Like
24.197
Πόντοι
33.598
Επίσκεψη στην Τέρυ του κλάμπ, ανεβαίνει κριτική.
Σαν να άνοιξα μιά κονσέρβα με σαρδέλες.
Σχολιάστηκε εμφανησιακά η δεσποινίς...συγνώμη αν δεν ήμουν πιο ξεκάθαρος...

Να φοράτε αθλητικά όσοι πάτε....:badair:
 
  • Like
Αντιδράσεις: hh69

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.720
Κριτικές
184
Like
24.197
Πόντοι
33.598
Παρόλο που δεν θέλω, θα κάνω ένα σχόλιο για το πιπινάκι τη Zlata....Μαστόρισα φοβερή στο κλαρίνο αλλά τίποτα παραπάνω...."Κάθησα γιατί δεν ήθελα να φύγω άχυστος". Αυτά.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Μου ξέφυγε και δεν το διάβασα.
Κάθισα γιατί δεν ήθελα να φύγω άχυστος.
Υπάρχουν κ τα στούντιο-ντελα.Μπορεις εκεί να βρεις κ καλύτερες εμφανισιακα από την σκουμπριΤerry με 30-40€.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
35
Like
4.390
Πόντοι
2.846
@ pame gia alla, πονάς ε; Πάνε αντιβίωση των 500mg και θα σου περάσει. Και λίγο ξυδάκι μετά.
βρε τα κουβαδακια σου χωρανε στην τρυπα σου.κ ενα υποθετο χοντρο να παρης για της δυσκολες ωρες που περνας με τους κρεμαστους και θελης κιαλο.χαιβαν ε χαιβαν.
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Επίσκεψη στην Τέρυ του κλάμπ, ανεβαίνει κριτική. Σαν να άνοιξα μιά κονσέρβα με σαρδέλες. Εσείς οι υπόλοιποι που διαβάζετε και την πήρατε δεν μπορούσατε να προειδοποιήσετε κανέναν χριστιανό;
Εμείς οι "υπόλοιποι" που και την είδαμε, και ακούσαμε την μπάσα (σχεδόν αντρική) φωνή της, και κάναμε μεταβολή και φύγαμε τρέχοντας, ενημερώσαμε με PM αυτούς που θεωρούμε πως είναι καλά παιδιά και θέλαμε να σώσουμε για να μην την πατήσουν. Εσείς οι "άλλοι" που την πατήσατε σαν αγράμματοι (ενώ την είδατε τι χάλια έχει και παρ' όλα αυτά καθίσατε και την γαμήσατε - άρα είστε και σαβουρογάμηδες) επειδή ντραπήκατε να κάνετε μεταβολή σαν πρωτάρικα μαθητούδια, καλά να πάθετε! Την επόμενη φορά εσείς οι "άλλοι", να σκέφτεστε πριν μιλήσετε, να μην πουλάτε πρόλογο, δήθεν εξυπνάδα, πνέυμα κι άποψη σε παίχτες που ΚΑΙ καλύτερο γούστο από εσάς διαθέτουν ΚΑΙ περισσότερες βίζιτες έχουν δοκιμάσει. Με τις υγείες σας αγαπητέ και καλά μυαλά στο μέλλον.

ΥΓ. Εντύπωση μου προκαλεσε που δεν πήγες να πέσεις πάλι στην αγκαλιά της αρραβωνιάρας σου της Eva. Ξέρεις αυτής που όταν είχε γραφεί σε κριτική πως έχει κορμάρα μεν αλλά στη μάπα μοιάζει σαν Γεωργιανή Αμπχάζια καθαρίστρια, έτρεξες να την υπερασπιστείς λες και έθιξαν εσένα προσωπικά.
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
35
Like
10.026
Πόντοι
6.246
Εμείς οι "υπόλοιποι" που και την είδαμε, και ακούσαμε την μπάσα (σχεδόν αντρική) φωνή της, και κάναμε μεταβολή και φύγαμε τρέχοντας, ενημερώσαμε με PM αυτούς που θεωρούμε πως είναι καλά παιδιά και θέλαμε να σώσουμε για να μην την πατήσουν. Εσείς οι "άλλοι" που την πατήσατε σαν αγράμματοι (ενώ την είδατε τι χάλια έχει και παρ' όλα αυτά καθίσατε και την γαμήσατε - άρα είστε και σαβουρογάμηδες) επειδή ντραπήκατε να κάνετε μεταβολή σαν πρωτάρικα μαθητούδια, καλά να πάθετε! Την επόμενη φορά εσείς οι "άλλοι", να σκέφτεστε πριν μιλήσετε, να μην πουλάτε πρόλογο, δήθεν εξυπνάδα, πνέυμα κι άποψη σε παίχτες που ΚΑΙ καλύτερο γούστο από εσάς διαθέτουν ΚΑΙ περισσότερες βίζιτες έχουν δοκιμάσει. Με τις υγείες σας αγαπητέ και καλά μυαλά στο μέλλον.

ΥΓ. Εντύπωση μου προκαλεσε που δεν πήγες να πέσεις πάλι στην αγκαλιά της αρραβωνιάρας σου της Eva. Ξέρεις αυτής που όταν είχε γραφεί σε κριτική πως έχει κορμάρα μεν αλλά στη μάπα μοιάζει σαν Γεωργιανή Αμπχάζια καθαρίστρια, έτρεξες να την υπερασπιστείς λες και έθιξαν εσένα προσωπικά.

:think:
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Εμείς οι "υπόλοιποι" που και την είδαμε, και ακούσαμε την μπάσα (σχεδόν αντρική) φωνή της, και κάναμε μεταβολή και φύγαμε τρέχοντας, ενημερώσαμε με PM αυτούς που θεωρούμε πως είναι καλά παιδιά και θέλαμε να σώσουμε για να μην την πατήσουν. Εσείς οι "άλλοι" που την πατήσατε σαν αγράμματοι (ενώ την είδατε τι χάλια έχει και παρ' όλα αυτά καθίσατε και την γαμήσατε - άρα είστε και σαβουρογάμηδες) επειδή ντραπήκατε να κάνετε μεταβολή σαν πρωτάρικα μαθητούδια, καλά να πάθετε! Την επόμενη φορά εσείς οι "άλλοι", να σκέφτεστε πριν μιλήσετε, να μην πουλάτε πρόλογο, δήθεν εξυπνάδα, πνέυμα κι άποψη σε παίχτες που ΚΑΙ καλύτερο γούστο από εσάς διαθέτουν ΚΑΙ περισσότερες βίζιτες έχουν δοκιμάσει. Με τις υγείες σας αγαπητέ και καλά μυαλά στο μέλλον.

ΥΓ. Εντύπωση μου προκαλεσε που δεν πήγες να πέσεις πάλι στην αγκαλιά της αρραβωνιάρας σου της Eva. Ξέρεις αυτής που όταν είχε γραφεί σε κριτική πως έχει κορμάρα μεν αλλά στη μάπα μοιάζει σαν Γεωργιανή Αμπχάζια καθαρίστρια, έτρεξες να την υπερασπιστείς λες και έθιξαν εσένα προσωπικά.

Βαρώνε Μυνχάουζεν, στο φόρουμ δεν πρόκειται να βρεις λύση στο πρόβλημά σου.
"Αντικοινωνική διαταραχή της προσωπικότητας" λέγεται και είναι σοβαρό, ζήτα επαγγελματική βοήθεια ή τουλάχιστον πήγαινε γάμησε στ'αλήθεια.
Όποιος σε παίρνει στα σοβαρά και ασχολείται μαζί σου, περισσότερο κακό σου κάνει, έτσι κάπου εδώ σε αποχαιρετώ και σου εύχομαι καλή τύχη.
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Αυτά τα νούμερα τα είδε κανείς; Έχουν και 3 κριτικές του νταβά τους, μάλλον ο ίδιος που φέρνει ένα πουρό Melany....εντελώς τυχαία και οι 3 έχουν πάρει και τη Melany...

Τούς έστειλα και εγώ μήνυμα στο viber να μου στείλουν κανονικές φωτογραφίες τους και μου έστειλαν με εσώρουχα και πρόσωπο,
καλές φαίνονταν στις φωτογραφίες αν ήταν δικές τους.
Παρασκευή βράδυ πάντως ήταν κλεισμένες απο ραντεβού άρα πολύ τις δοκίμασαν αλλα δεν έχουν γράψει.

Για αυτά που ζητούσα και εγω την Τέρυ μου πρότεινε το γραφείο έτοιμος ήμουν ευτυχώς την γλύτωσα.

Τελικά πήρα την Νάνσυ μιας και την είχα ξανα πάρει και πέρασα μια χαρά.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom