Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
δεν ξερω φιλος . αυτο που ξερω ειναι οτι ζητησα σημερα το πρωι ντουετο , μου ειπαν <<booked>> . ζητησα απογευμα , τα ιδια , ζητησα αυριο ... με δυσκολια , αλλα αν θελω να το προσπαθησουν για μεθαυριο . αν τις εχουν κλεισει στο φουλ , τοτε ποιος διαολος τις πηδαει και δεν μας το λεει ?

υγ. σε karina & daisy , πιο ευκολα εκλεισα!  :huh:

υγ2. δεν μπορει ! αυτος ο κωλος , λες να ειναι ψευτικος ?

Μακάρι καρντάσι να τον βρεις αυτόν τον κώλο άλλα δεν το πιστεύω  :cool2:
 

c1961

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
8
Like
131
Πόντοι
280
δεν ξερω φιλος . αυτο που ξερω ειναι οτι ζητησα σημερα το πρωι ντουετο , μου ειπαν <<booked>> . ζητησα απογευμα , τα ιδια , ζητησα αυριο ... με δυσκολια , αλλα αν θελω να το προσπαθησουν για μεθαυριο . αν τις εχουν κλεισει στο φουλ , τοτε ποιος διαολος τις πηδαει και δεν μας το λεει ?

υγ. σε karina & daisy , πιο ευκολα εκλεισα!  :huh:

υγ2. δεν μπορει ! αυτος ο κωλος , λες να ειναι ψευτικος ?
                                                                                    πανε στις φωτογραφιες της και κανε μεγενθυνση και θα δεις τι φωτοσοπ επεσε .ΣΤΗΝ μια φωτογραφια εχουν βαλει ξεκαρφωτο το κεφαλι της σε ξενο σωμα φαινεται καθαρα στον λαιμο
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
                                                                                     πανε στις φωτογραφιες της και κανε μεγενθυνση και θα δεις τι φωτοσοπ επεσε .ΣΤΗΝ μια φωτογραφια εχουν βαλει ξεκαρφωτο το κεφαλι της σε ξενο σωμα φαινεται καθαρα στον λαιμο
Μπράβο, αλάνι!  :thumbsup:
 

titos-69

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συμαπαιχτες .λοιπον gloria. σωμα οπως φωτο διαθεση καλη μονο για σχφηροκοπημα αντεχει και κραυγες λεξουλες κια παιξιμο του νιμου της μονη της. γλωσοφιλα οχι με πολυ κοπο τα δινει. προσωπο αλλο με κατι σημαδακια στα δοντια. αγγλικα οχι καλα αλλα ισπανικα πολυ καλα μενει ισπανιοα τα τελευται 5 χρονια. πιπα την αρχισε με προφυλακτικο και με το ζορι το εβγαλε. δεν θα ξαναπηγαινα ειναι πολλα τα λεφτα αρη.μαλλον θελει νορμαλ και υσηχα πραμματα με αποκορυφωση στα 4 της αρεσει.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kρατησαν το σωμα δηλαδη αυτη την φορα και αλαξαν την μουρη !!! :grin: :grin: :grin:
Ε ρε τι αλλο θα δουμε !!! :headbang:
Μπραβο Παιχτη για την εννημερωση .
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
σωμα οπως φωτο

Ρε σύ Τίτο, είναι μεγάλη κουβέντ' αυτή! Θα μας πάρεις στο λαιμό σου...λέει κι 1.78!  :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
E kai ρε Φτερουγα ? :think:
Και εγω 1,85 ειμαι με γαμας με την μουρη που εχω γιατι απο σωμα πεταω !! :grin: :grin: :grin:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Μ' έπιασε τρέμουλο!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

titos-69

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
πλακα πλακα , ζητησα απο προχθες ντουετακι madlen και gloria και αργησαμε να καταληξουμε σε μερα και ωρα , γιατι η gloria εχει ηδη κλεισει ραντεβου το ενα πισω απο το αλλο και ηταν ζορικο να βρουμε ωρες που να βολευουν και αυτες μαζι και εμενα .αν ειναι ρε γμτ αυτες full στα ραντεβου , καποιος πρεπει να γαμαει ε! αυριο - μεθαυριο θα εχω νεα. αν το κωλι της ειναι οπως τις φωτο , θα φαμε καλα , αν οχι θα παρουν τα @@ κατα τη γνωστη μεθοδο
το κωλι ειναι της φωτο και πεντακαθαρο μοσχομυριζει φραουλα
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
αφηστε τα fake και κοιταχτε τα προσεχως.Ερχονται και καλα κομματια
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γενικα απο σωμα ειναι παρα πολυ καλη και η κολαρα μεταξι
Τετοιο πραγμα δηλαδη !!

   
URL]]
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ΣΩΣΤΟΣ με βλεπω στην emily
Και εγω αν ειχα τα φραγκα θα εκλεινα ενα τριωρακι μαζι της αλλα ας οψετε τα σεμιναρια που εχω να πλερωσω δεν πειραζει οταν ξαναρθει θα την τιμισω.Ερχεται και Κινεζα αυτη την φορα ετσι για να σπασει το Ρωσορουμανοτσεχικο κατεστημενο στα city tours
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom