Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
οκ δεν θα τα χαλασουμε στην ηλικια.για να μην μακρυγορουμε καλη η θεια αλλα για μια δυο φορες οχι για παραπανω.και τοτε στα 220ε χωρις anal ηταν λιγο τσιμπημενα.τεσπα υπαρχουν κ καλυτερες
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
180 θα έπρεπε να το έχει με φιλιά μέσα.
 

c1961

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
8
Like
155
Πόντοι
280
οσο υπαρχουν βλακες και σαβουρογαμηδες , φαινομενα τυπου <<sandra>> θα ζουν και θα βασιλευουν στην υγεια των κοροιδων . το να φανε παπα απο τις φωτογραφιες οκ το καταλαβαινω και θα μπορουσε να συμβει στον καθενα. το να την δουν ομως απο κοντα , να διαπιστωσουν πως η γυναικα ειναι μπαζο, παρ ολα αυτα να καθισουν να γαμησουν και μαλιστα να την πληρωσουν κιολας (ημαρτον!)... πως θα μπορουσε να δικαιολογηθει ?
                                                                                    ηδη τοχω αναφερει οτι και εγω την πατησα για να μην την πατησουν και αλλοι    εγω την επαθα γιατι την ειδα ντυμενη και καλα καμουφλαρισμενη και αφου μου ζητησε μπροστα τα λεφτα που ταδωσα σαν βλακας χωρις να την δω γυμνη που την ειδα οταν βγηκα απο το μπανιο και ηθελα να κανω μεταβολη αλλα δεν γινοταν και ειπα ας δοκιμασω και σπαστικα.Γιαυτο ποτε τα χρηματα μπροστα αν δεν δουμε γυμνο κορμι!!!!!μακρια λοιπον απο καλυμενες  τυπου Σαντρα
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
                                                                                    ηδη τοχω αναφερει οτι και εγω την πατησα για να μην την πατησουν και αλλοι     εγω την επαθα γιατι την ειδα ντυμενη και καλα καμουφλαρισμενη και αφου μου ζητησε μπροστα τα λεφτα που ταδωσα σαν βλακας χωρις να την δω γυμνη που την ειδα οταν βγηκα απο το μπανιο και ηθελα να κανω μεταβολη αλλα δεν γινοταν και ειπα ας δοκιμασω και σπαστικα.Γιαυτο ποτε τα χρηματα μπροστα αν δεν δουμε γυμνο κορμι!!!!!μακρια λοιπον απο καλυμενες  τυπου Σαντρα
αν δε κανεις ...κια δε θα μαθεις...

η δουλεια ειναι τα παθηματα να γινονται μαθηματα κ φυσικα να μην ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ...!!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
γιατι μου φαινεται η κριτικη που ανεβασε αυτος ο casanas για την Gloria

παρα ειναι καλη για να ναι αληθινη... :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Θαλή μου εσύ είσαι σοφός άνθρωπος δεν κάνει να ρωτάς τέτοια πράγματα. :)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
www.bourdela.com/city-tours/girls/gloria-aphrodita/#jr_review_21808]http://www.bourdela.com/city-tours/girls/gloria-aphrodita/#jr_review_21808[/url]

Ασ' τα σάπια ρε καζάνα/katya/δημητράκη, που το παίζετε & παρθένες...

Πάνω πού 'λεγα να περάσω αλλά για να πασχίζουν τόσο να τις σπρώξουν ας πάει κάνας νεώτερος να μας πει.  ;)
και εγω ελεγα να περασω αλλα τωρα μακρια κ αλαργα... :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ε ναι ρε συ Θαλή από μακριά "φωνάζει" η κριτική παίχτη.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
@ house! ποτε βρε θα ερθπυν αυτοι οι τενεκεδες λαδι να παμε σε κανα λαδομαγαζο! αν και εχω βρει μια τρυπα με 19 κομματια
και θα μου παρει λιγο διαστημα μεχρι να τα δοκιμασω ολα :grin:  αλλα λέμε τωρα!
WHAT THE FUCK?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom