Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
σφηκοφωλια παιχτη αστα να πανε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
:s&m_1:  ωχ! ωχ!
House προσεξε μην σου γινουν συνηθεια τα μαστηγια!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
www.bourdela.com/city-tours/girls/gloria-aphrodita/#jr_review_21808]http://www.bourdela.com/city-tours/girls/gloria-aphrodita/#jr_review_21808[/url]

Ασ' τα σάπια ρε καζάνα/katya/δημητράκη, που το παίζετε & παρθένες... Πάνω πού 'λεγα να περάσω αλλά για να πασχίζουν τόσο να τις σπρώξουν, ας πάει κάνας νεώτερος να μας πει.  ;)
πλακα πλακα , ζητησα απο προχθες ντουετακι madlen και gloria και αργησαμε να καταληξουμε σε μερα και ωρα , γιατι η gloria εχει ηδη κλεισει ραντεβου το ενα πισω απο το αλλο και ηταν ζορικο να βρουμε ωρες που να βολευουν και αυτες μαζι και εμενα .αν ειναι ρε γμτ αυτες full στα ραντεβου , καποιος πρεπει να γαμαει ε! αυριο - μεθαυριο θα εχω νεα. αν το κωλι της ειναι οπως τις φωτο , θα φαμε καλα , αν οχι θα παρουν τα @@ κατα τη γνωστη μεθοδο
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
μπσ παιχτη δεν μαμαει κανενας!
μονοζυγο στον φουτσο μας κανουν τα γκομενακια! :grin:  συγνωμη οι μοντελες/playmate! :tits2:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
μπσ παιχτη δεν μαμαει κανενας!
δεν ξερω φιλος . αυτο που ξερω ειναι οτι ζητησα σημερα το πρωι ντουετο , μου ειπαν <<booked>> . ζητησα απογευμα , τα ιδια , ζητησα αυριο ... με δυσκολια , αλλα αν θελω να το προσπαθησουν για μεθαυριο . αν τις εχουν κλεισει στο φουλ , τοτε ποιος διαολος τις πηδαει και δεν μας το λεει ?

υγ. σε karina & daisy , πιο ευκολα εκλεισα!  :huh:

υγ2. δεν μπορει ! αυτος ο κωλος , λες να ειναι ψευτικος ?
 

Συνημμένα

  • 002.jpg
    002.jpg
    95,9 KB · Εμφανίσεις: 20

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ViperMC ο Geopa ο παλιοαλήτης τις γαμάει όλες,ακου με που σου λέω. :)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
και εγω αλλά στην αθηνα! :grin:  εδω με ειχαν στην αναμονη τρεις ωρες και τους γειωσα! :sunglasses:
τα ξεμουνιασατε τα κοριτσια παλιοαλητες! :s&m_1:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ps Viper περμενω εναγωνιως τις εκθεσουλες σου! οχι μονο κραξιμο! :grin:
υγ. σε karina & daisy , πιο ευκολα εκλεισα!  :huh:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Κοιταχτε καρντασια για την Ροξανα ακουσα οτι κανει πολλυ καλο αυταρχικο γιαυτο ενδιαφερομαι
Οσο για τους λατρεις του bdsm κοιταχτε τι ερχεται καλοκαιρι στην Αθηνα
Α οσο για την Σαντρα οντος δεν εχει το τελειο κορμι αλλα στο footjob ειναι απαιχτη.Ας μην τις κρινουμε τοσο μονοδιαστατα και αυστηρα καρντασια.Δλδ το πιπινακι με το κορμι λαμπαδα σου εγγυατε κρεβατι κολαση? Μπορει να αποδειχτει και μουφα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
alex διάβασαν πως γουστάρουμε μαστίγια.Μη τα γράφεις ρε θα μας πάρουν χαμπάρι σου λέω  :2funny:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Επισης δωστε λιγο βαση και στην παρακατω μπορει να λεει
Ετσι για να σπασει η μονοτονια των Ρωσορουμανωτσεχοσλοβακων μοντελων που μας ερχεται/
Ασιατοφιλοι σπευσατε  :dancing: :dancing: :dancing:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
εχω βρει μια τρυπα με 19 κομματια
ουτε καν 20? 19 ακριβως?
μου θυμιζει τους 39 κατασκευαστες πλυντηριων...απο μικρο παιδακι που ημουν, μεγαλωσα, και παλι 39 ηταν αυτοι!!!
:grin:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
προσοχη στις κριτικες που γραφονται απο ατομα που εγγραφονται στο σαιτ ad hoc αυθημερον  ;)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
πλακα πλακα , ζητησα απο προχθες ντουετακι madlen και gloria και αργησαμε να καταληξουμε σε μερα και ωρα , γιατι η gloria εχει ηδη κλεισει ραντεβου το ενα πισω απο το αλλο και ηταν ζορικο να βρουμε ωρες που να βολευουν και αυτες μαζι και εμενα .αν ειναι ρε γμτ αυτες full στα ραντεβου , καποιος πρεπει να γαμαει ε! αυριο - μεθαυριο θα εχω νεα. αν το κωλι της ειναι οπως τις φωτο , θα φαμε καλα , αν οχι θα παρουν τα @@ κατα τη γνωστη μεθοδο

> ενιοτε ειναι πολιτικη γραφειων να το παιζουν φουλι μπουκντ
> απο την αλλην, μπορει και να ειναι...ωραιο προμοτιον εχουν, πολυς κοσμος διαβαζει μονο ε/ν
> περιμενω κι εγω ριπορτο σου
> οντως θεικος κωλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom