Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
χαιρετώ όλα τα παιδιά για πρώτη φορά!Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα πάρει χαμπάρι το φόρουμ, πόσο μάλλον την κριτική για την θείτσα που σωστά αναφέρατε.Διάβασα αρκετά απτο φόρουμ τώρα, μου αρέσει η παρέα σας αλάνια, οπότε ότι νεότερο πλέον κ απο μένα
welcome...
μια ανοιχτη και κεφατη παρεα ειμαστε...!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
o Ζουζουνας για 2η συνεχομενη βδομαδα μας εχει στην απ'έξω... >:(
Οταν τρυγουσανε εδω τα καρντασια τα αμπελια ηταν καλα! λιγο φιλοτιμο να στειλει κατι επωνυμο εδω δεν εχει!!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Η Καργιολινα πηρε το μηνυμα!! Στελνει το Μελισσακι Αθηνα μπας και τα ξεχασουμε!!  :2funny: :2funny:


Μια χαρά!!! Αποδόθηκε η Δικαιοσύνη!!!
Σε μας εστειλε τις μουφες, σε μας εστειλε τις φόλες, και για να επανορθωσει στέλνει την Μελισσουλα Αθήνα!!!!
Δε λεω...fair!!!  :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μια χαρά!!! Αποδόθηκε η Δικαιοσύνη!!!
Σε μας εστειλε τις μουφες, σε μας εστειλε τις φόλες, και για να επανορθωσει στέλνει την Μελισσουλα Αθήνα!!!!
Δε λεω...fair!!!   :2funny: :2funny:

Μπορει και να την στειλει επανω!!  :grin: Τα εργαλεια ειναι ακονισμενα???  :2funny: :2funny:
 

spuros31

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το πράγμα να μας στέλνουν ολα τα σκουπίδια εδώ και να παρακαλάμε γα  :fuck2: είναι φοβερό!
Επιτέλους θα ακούσει κανένα πρακτορείο τις προσευχές μας τα τελευταία επώνυμα που θυμάμαι είναι τον Μαίο Lindi και Chrystal έκτοτε το χάος! Α και ενά πέρασμα τις mellisa κατα τον περασμένο Απρίλιο εαν δεν κάνω λάθος.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Αυτό το πράγμα να μας στέλνουν ολα τα σκουπίδια εδώ και να παρακαλάμε γα  :fuck2: είναι φοβερό!
Επιτέλους θα ακούσει κανένα πρακτορείο τις προσευχές μας τα τελευταία επώνυμα που θυμάμαι είναι τον Μαίο Lindi και Chrystal έκτοτε το χάος! Α και ενά πέρασμα τις mellisa κατα τον περασμένο Απρίλιο εαν δεν κάνω λάθος.

δεν ήρθε και η Καρολινα?
 

spuros31

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Karolina & Emily μας έχουν στο πρόγραμμα συνεχώς αλλά τι να το κάνεις.....

Αν και με βλέπω karolina παλι να πηγαίνω την βδομάδα που έρχεται γιατι τα παπάρια μου είανι φουλ & θέλουν ξαλάφρωμα!
Αυτό δεν ξέρω τι λεεί μόνο:

 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Αυτό το πράγμα να μας στέλνουν ολα τα σκουπίδια εδώ και να παρακαλάμε γα  :fuck2: είναι φοβερό!
Επιτέλους θα ακούσει κανένα πρακτορείο τις προσευχές μας τα τελευταία επώνυμα που θυμάμαι είναι τον Μαίο Lindi και Chrystal έκτοτε το χάος! Α και ενά πέρασμα τις mellisa κατα τον περασμένο Απρίλιο εαν δεν κάνω λάθος.
επισης Paris και Gizelle περασανε και μας τιμησαν!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
την Messalina την ξηχασες προεδρα και ας εφαγες κουλουρακι με σουσαμι! :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Καλα βρε παιχτες, κανεις δεν περασε απο τον σκυλο??  :2funny: :2funny:

Ουτε ενα σχολιο?  :think:

αδελφε,
η συνεισφορα του θρεντ σε κασκαντεριλικια ειναι υπερ του δεοντος....επεσε πολυ φολα τελευταια...
τωρα αυτη, μπορει να φυγει αδοκιμαστη...!

εγω παντως προτιμω την καμαριερα του φιλου μου του House!!! ;)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ηρθαν και νωριτερα! οταν πήγες χαλκιδικη ηρθε η πάρις με την μαργαριτα!αλλα αφοτου την περασε ο λουκ την μαγαριτα μαράθηκε και μαδησε!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εκει θαρρω καπου την κοπανησα Χαλκιδικη...
μετα ηρθαν τα αλλα δυο αστερια...!
 

katepsigmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Eπειδή το "φχαριστώ" μόνο από Αθηναίους τό 'χω ακούσει -ουδείς προφήτης εν τω εαυτω τόπω- τη φετινή χρονιά ήρθαν στην Πόλη μας ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ύστερ' από προσωπική μου παρέμβαση 4 πρωτοκλασάτες, οι 3 απ' αυτές για πρώτη τους φορά...

Οταν κατηγορήθηκα για ελέφαντας από γνωστό μαϊντανό, ένας σας & μόνον υπερασπίστηκε δημόσια το προφανές! Κι άλλος ένας με pm...

Aυτά λεβέντες, για να θυμάστε πως Σαλονικιός & Ντόμπρος είναι ταυτολογία ._

 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
αδελφε,
η συνεισφορα του θρεντ σε κασκαντεριλικια ειναι υπερ του δεοντος....επεσε πολυ φολα τελευταια...
τωρα αυτη, μπορει να φυγει αδοκιμαστη...!

εγω παντως προτιμω την καμαριερα του φιλου μου του House!!! ;)

έχεις καμιά σχέση με την ταινία?????The GFE ????
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Eπειδή το "φχαριστώ" μόνο από Αθηναίους τό 'χω ακούσει -ουδείς προφήτης εν τω εαυτω τόπω- τη φετινή χρονιά ήρθαν στην Πόλη μας ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ύστερ' από προσωπική μου παρέμβαση 4 πρωτοκλασάτες, οι 3 απ' αυτές για πρώτη τους φορά...

Οταν κατηγορήθηκα για ελέφαντας από γνωστό μαϊντανό, ένας σας & μόνον υπερασπίστηκε δημόσια το προφανές! Κι άλλος ένας με pm...

Aυτά λεβέντες, για να θυμάστε πως Σαλονικιός & Ντόμπρος είναι ταυτολογία ._

:headbang: :headbang: :headbang: Να σου κοψουνε και κανενα ποσοστο απο τις εισπραξεις για να κανεις καμια καινουργια παρεμβαση, μπας και ερθει κανενα πρωτοκλασατο μωρο?? :think: Μηπως εννοεις την Kelly, την Αλεκσα η το αλλο μπαζο την Αλικη?  :think:

Δεν εισαι ελεφαντας, απλος μακακaς εισαι με πολυ μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του!!  ;) Και να μην ξαναγραψεις κριτικη, κανεις δεν θα χασει τιποτα γιατι ο γιατρoς μας και εσυ μονο την πραγματικοτητα δεν βλεπετε!! Τις σαυρες τις κανεις θεες :helpplea:

Αντε τρεχα να κλαψεις ............μια συμβουλη απο τον μαιντανο!! :2funny:  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom