Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
καταρζήν καλημέρα,
ειλικρινά δεν ξέρω γιατί γίνεται όλη αυή η μανούρα, αλλλά προσωπικά ο φτερούγας ου έχει ξηγηθεί σπαθί.
και πάμε σε πιο σοβαρά...μας την κοπάνισε η angel?
καλή σας μέρα και πάλι

Μην ασχολησαι πλεον παιχτη, και εγω ο "μαιντανος" δεν θα ασχοληθω ξανα!! :booty: Τα γραφομενα του καθενος λενε πολλα για τον χαρακτηρα του!!

Ας παμε στην Angel!! Δεν εχει ερθει ακομα αποτι διαβαζω!! :grin:

 

Επισκέπτης
ο ζουζουνας μας ξαναεπισκεπτετε.......αλλα ζουουνας η μηπως σαμανθα??????
 

katepsigmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
τωρα των ιπιαμε κατεβενη και ο ζζζ και τα λεφτα αλαξανε χερια  εχουμε κε το αγγελουδι μεσα στην εβδομαδα  :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :kissass: :kissass: :kissass: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
τι σμαινει τα λεφτα αλλαξαν χερια κ ποιο ειναι το αγελουδι??>?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά! Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για την Aura_Eu? Την πήρε κανείς???
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Αυτες που στελνει ο Ζουζουνας φαινονται πολυ σκυλια, ορε μανα μου. Δεν με παιρνει ομως για αλλα κασκαντεριλικια, ουφ κουραστηκα. Μαλλον για Gita με βλεπω μιας και ο κυριος Πλοκαμιας ειναι λιρα 100.
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Αυτες που στελνει ο Ζουζουνας φαινονται πολυ σκυλια, ορε μανα μου. Δεν με παιρνει ομως για αλλα κασκαντεριλικια, ουφ κουραστηκα. Μαλλον για Gita με βλεπω μιας και ο κυριος Πλοκαμιας ειναι λιρα 100.
εγω ξερω οτι ο Ζ ειναι ενα μεγαλο πρακτορειο με μερικα πολυ δυνατα κοματια...
Αυτα που φερνει ενιοτε εδω ειναι πρωτοβγαλτα...αγνωστα...ανευ κριτικων....απορω, για δοκιμαστηριο μας εχει?
Τωρα αυτες ψιλοκαλες δειχνουν αλλα....
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kαλή βδομάδα!

Οι ευαίσθητες χορδές δονούνται ομοιόμορφα προς όλες τις κατευθύνσεις...  :grin:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
"ψιλοκαλές";... Γιατί εγώ τρίβω τα μάτια μου & πάλι Χάλια Μαύρα τις βλέπω!
Παπάδες να κάνουν 100-120 έπρεπε να ζητάνε! Κι αυτά για το χοτέλι, αν παραμένει το ιστορικό...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
"ψιλοκαλές";... Γιατί εγώ τρίβω τα μάτια μου & πάλι Χάλια Μαύρα τις βλέπω!
Παπάδες να κάνουν 100-120 έπρεπε να ζητάνε! Κι αυτά για το χοτέλι, αν παραμένει το ιστορικό...
στο μεταξυ αρχ..δια πορνοσταρ ειναι... :2funny: δεν τις βρισκω πουθενα!  :headbang:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
dokimazo,
σε βλεπω για γηπεδακι αποψε ή κανω λαθος?
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Μη βιάζεσαι, νέος!  ;)
βιαζομαι? μετα τοσες μουφες και τοσο πατσαβουρα που εχει στειλει το LT και μαλιστα με ασχετες φωτογραφιες και καμουφλαζ φωτοσοπ ? ακομη κι ο μινχαουζεν ειναι λιγοτερο ψευτης απο το πρακτορειο αυτο. εχοντας τετοια δειγματα , ποσο αφελεια μπορει να κουβαλαει κανεις εστω ακομη και για να ελπιζει οτι οι φωτογραφιες του αμερικανικου playboy ανταποκρινονται στις κοπελες του LT. μαλλον μας φτυνουν , εμεις προσπαθουμε να πεισουμε τον εαυτο μας οτι βρεχει , κι εσυ μου λες να μη βιαζομαι. οκ, δεν βιαζομαι. κατι ομως μου λεει οτι θα ξανα-διαβασω κριτικη του τυπου <<ηταν απαραδεκτη και καμια σχεση με τις φωτογραφιες , αλλα ειχα τοσο καβλες που τελικα εκατσα και γαμησα (και ξαλαφρωσα το πορτοφολι μου περιπου μισο βασικο μισθο )>> . εσυ τι λες ? βιαζομαι? η μηπως δεν εχουμε πλεονασμα απο θυματα που θα πληρωναν 200αρια και 400αρια για να γαμησουν ακομη και τις εξατμισεις των αυτοκινητων αν τους παραμυθιαζαν οτι ειναι <<μοντελα>>? ημαρτον πια και ελεος! παραπονιεστε ολοι και κλαιγεστε οτι τα πρακτορεια στελνουν στη θεσσαλονικη τις πιο απαραδεκτες που εχουν , αλλα για να συνεχιζουν να τις στελνουν σημαινει οτι υπαρχουν πολλοι σαβουρογαμηδες που πληρωνουν κιολας . διαβασα χθες την κριτικη του νιτρο που σιχτηρησε μια πατσαβουρα που του εκανε την δυσκολη και εφυγε χωρις να πληρωσει μια (μεγαλη μαγκια νιτρο και συγχαρητηρια φιλε μου) , αλλα δεν εχω δει κανενα απο οσους περιμενουν να δουν την playmate και τελικα αντικρυζουν μια καμπια, να κανει μεταβολη και να φυγει τρεχοντας . τοσο σαβουρολαγνοι ρε γμτ ειναι η πλειοψηφια των θεσσαλονικιων ?
 

mitsos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα στα παιδια. Θελω μια μεγαλη βοηθεια για να κλεισω ενα ραντεβου με το Αγγελουδι που ερχεται αυτες τις ημερες στη πολη μας και δεν εχω καμια προηγουμενη εμπειρια σε τετοιες καταστασεις (ειμαι της μπουρδελοκαταστασης).
Για να κλεισω ραντεβου στο χωρο της κοπελας πρεπει να στειλω sms στον αριθμο της σελιδας με τις λεπτομεροιες οπως ποια ημερα, ποια ωρα, χρονο που θα περασω μαζι της και ειμαι καλυμενος? ή θα πρεπει να δωσω και αλλα στοιχεια?
Αν μπορειτε δωστε μου μια λεπτομερη απντηση για το πως θα κλεισω μαζι της γαιτι δεν εχω παρομοια εμπειρια με City Tours και φοβαμαι μην κανω καμια μαλακια.
Ευχαριστω εκ των πρωτερων για την απαντηση!
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
βιαζομαι? μετα τοσες μουφες και τοσο πατσαβουρα που εχει στειλει το LT και μαλιστα με ασχετες φωτογραφιες και καμουφλαζ φωτοσοπ ? ακομη κι ο μινχαουζεν ειναι λιγοτερο ψευτης απο το πρακτορειο αυτο. εχοντας τετοια δειγματα , ποσο αφελεια μπορει να κουβαλαει κανεις εστω ακομη και για να ελπιζει οτι οι φωτογραφιες του αμερικανικου playboy ανταποκρινονται στις κοπελες του LT. μαλλον μας φτυνουν , εμεις προσπαθουμε να πεισουμε τον εαυτο μας οτι βρεχει , κι εσυ μου λες να μη βιαζομαι. οκ, δεν βιαζομαι. κατι ομως μου λεει οτι θα ξανα-διαβασω κριτικη του τυπου <<ηταν απαραδεκτη και καμια σχεση με τις φωτογραφιες , αλλα ειχα τοσο καβλες που τελικα εκατσα και γαμησα (και ξαλαφρωσα το πορτοφολι μου περιπου μισο βασικο μισθο )>> . εσυ τι λες ? βιαζομαι? η μηπως δεν εχουμε πλεονασμα απο θυματα που θα πληρωναν 200αρια και 400αρια για να γαμησουν ακομη και τις εξατμισεις των αυτοκινητων αν τους παραμυθιαζαν οτι ειναι <<μοντελα>>? ημαρτον πια και ελεος! παραπονιεστε ολοι και κλαιγεστε οτι τα πρακτορεια στελνουν στη θεσσαλονικη τις πιο απαραδεκτες που εχουν , αλλα για να συνεχιζουν να τις στελνουν σημαινει οτι υπαρχουν πολλοι σαβουρογαμηδες που πληρωνουν κιολας . διαβασα χθες την κριτικη του νιτρο που σιχτηρησε μια πατσαβουρα που του εκανε την δυσκολη και εφυγε χωρις να πληρωσει μια (μεγαλη μαγκια νιτρο και συγχαρητηρια φιλε μου) , αλλα δεν εχω δει κανενα απο οσους περιμενουν να δουν την playmate και τελικα αντικρυζουν μια καμπια, να κανει μεταβολη και να φυγει τρεχοντας . τοσο σαβουρολαγνοι ρε γμτ ειναι η πλειοψηφια των θεσσαλονικιων ?
ε καλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα... :rockon:!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Που κολλάς ρε Μήτσο, για να καταλάβω;

Στείλε ένα mail για αρχή, με τις πληροφορίες της συνάντησης & το κινητό σου κι όλα θα τσουλήσουν μια χαρά!

Καλησπερα στα παιδια. Θελω μια μεγαλη βοηθεια για να κλεισω ενα ραντεβου με το Αγγελουδι που ερχεται αυτες τις ημερες στη πολη μας και δεν εχω καμια προηγουμενη εμπειρια σε τετοιες καταστασεις (ειμαι της μπουρδελοκαταστασης).
Για να κλεισω ραντεβου στο χωρο της κοπελας πρεπει να στειλω sms στον αριθμο της σελιδας με τις λεπτομεροιες οπως ποια ημερα, ποια ωρα, χρονο που θα περασω μαζι της και ειμαι καλυμενος? ή θα πρεπει να δωσω και αλλα στοιχεια?
Αν μπορειτε δωστε μου μια λεπτομερη απντηση για το πως θα κλεισω μαζι της γαιτι δεν εχω παρομοια εμπειρια με City Tours και φοβαμαι μην κανω καμια μαλακια.
Ευχαριστω εκ των πρωτερων για την απαντηση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom