Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σιγα ρε Λουκα πρωι πρωι !!! :tickedoff:
Δεν σου καθησε το μουνι το βραδυ και μπηκες με φορα !!! :-

Ασε αυτο το thread για τα γκαρντασια και γαμα το των Αθηνων !!!

Μερα Γκαρντασια !!! ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Σιγα ρε Τρεζ μην εθιξα τον ευεργετη του Βορρα!! Εμενα μου καθονται, μην ανησυχεις, και θα σου ελεγα να προσεχεις λιγο αυτα που λες!  ;)

Μηπως σου εθιξα το φιλαρακι σου??? :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πολυ γκρινιαρης εισαι αδελφακι μου !!!

Να προσεχω για πιο λογο ρε Λουκα ? :grin:
Μηπως θα μου βγαλεις τα απλυτα στην φορα η την φατσα μου θα δειξεις !!!!

Και να ξερεις οτι ειναι καλο να εχεις φιλους και να μην σε κανουνε περα ολοι !!!

Καλημερα για αλλη μια φορα !!! ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Πολυ γκρινιαρης εισαι αδελφακι μου !!!

Να προσεχω για πιο λογο ρε Λουκα ? :grin:

Και να ξερεις οτι ειναι καλο να εχεις φιλους και να μην σε κανουνε περα ολοι !!!

Καλημερα για αλλη μια φορα !!! ;)

Μαλλον για αλλον θα πηγαινε ο μαιντανος!!  :grin: Ναι καλο ειναι να εχεις φιλους, και ακομα καλυτερο να σε συμβουλευουν σε ορισμενες περιπτωσεις να κρατας το στομα σου κλειστο!  ;) και να μην δειχνεις τι μακακας και εγωιστης εισαι!!

Αυτα, και την δικη μου καλημερα !! :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Οκ, καλημέρα!!!!
Φίλος ή μη φίλος ο Φτερούγας, έχει εμπειρίες με κορασίδες όσο λίγοι!!!!
Δεν θα κάτσω να το αναλύσω αυτό....
Και οι κριτικές του είναι πολύτιμες με ουσία, αρκεί να μην στέκεσαι στα νούμερα που βάζει!!!!
Μην κάνουμε τις πάπιες!!!!
Και αυτό που λέει για τις γκόμενες που έπεισε να ανέβουν στην Θεσσαλονίκη και μάλιστα με προσωπικό κόστος να χάσει την αξιοπιστία του είναι αλήθεια!!!!!
Και επειδή τον ξέρω και ξέρω πόσο μουνόδουλος είναι...μόνο για τα λεφτά δεν το έκανε!!!
Όλες οι καριόλες που πέρασαν από την Αθήνα και τις κάναμε γυναίκες, ο Φτερούγας τις έκανε θεές με τον τρόπο του!!!
Για αυτό θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο....τις κακομαθαίνει!!!! :grin: :grin: :grin:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Eπειδή το "φχαριστώ" μόνο από Αθηναίους τό 'χω ακούσει -ουδείς προφήτης εν τω εαυτω τόπω- τη φετινή χρονιά ήρθαν στην Πόλη μας ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ύστερ' από προσωπική μου παρέμβαση 4 πρωτοκλασάτες, οι 3 απ' αυτές για πρώτη τους φορά...

Οταν κατηγορήθηκα για ελέφαντας από γνωστό μαϊντανό, ένας σας & μόνον υπερασπίστηκε δημόσια το προφανές! Κι άλλος ένας με pm...

Aυτά λεβέντες, για να θυμάστε πως Σαλονικιός & Ντόμπρος είναι ταυτολογία ._
Ομολογω δεν καταλαβα και πολλα.... :think:

Εαν οφειλω σε καποιον ευχαριστω για καποια πουτανα που μαμησα και πληρωσα, να την πω εκ των υστερων! Δεν εχω προβλημα....Αλλά για να ξερω τουλαχιστον, ποιες ηταν αυτες? Πως ακριβως νοειται η προσωπικη παρεμβαση? Υπο ποία ιδιοτητα υπηρξε παρεμβαίνων? Για να μαθω δηλαδη..

Μαθηματα ομως περι ντομπροσυνης και ευγενειας, σορρυ, αλλα δεν τα δεχομαι. Και εφιστω παρακαλω την προσοχη επ'αυτου γενικως γιατι "αγγιζουν" ευαισθητες χορδες.

ΥΓ1 Η αναγνωριση, εμπνεεται δεν ζητειται.
ΥΓ2 Δεν καταλαβα αληθεια πως προκυπτει τετοιο θεμα εν αιθρια... :think:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Καλημέρα και από εμένα
Για το θέμα Φτερούγα και Luc θα ήθελα να πω και εγω την άποψη μου. Εχω παρει πληροφορίες από τον Luc και τον εκτιμώ αλλά εδώ πιστεύω πως η επίθεση στον Φτερούγα ήταν άδική και μεγεθύνθυκε πάρα πολύ χωρίς λόγο. Ο Φτερούγας έχει βοηθήσει την σιτυτουριστική κατάσταση της Θεσσαλονίκης και δεν έχει σχέση με τα διάφορα λαμόγια-διαφημιστές. Ελπίζω να μην δοθεί άλλη συνέχεια στην αντιπαράθεση αυτή
Αυτά και καλό σαββατοκυριάκο
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
για αυτό το γουστάρω αυτό το θρέντ , έχει κάποια ποιότητα, κρατιέται σε ΑLevel. ;) ;)
 

katepsigmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
τελικα με αυτην την κοπελα μηπως ξερει κανεις τιποτε  Aura_Eu  μπασ και γαμισουμε τιποτε και ειμαι ετοιμος
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
αφιερωμενο στους παίχτες! ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Φίλος ή μη φίλος ο Φτερούγας, έχει εμπειρίες με κορασίδες όσο λίγοι!!!!
Δεν θα κάτσω να το αναλύσω αυτό....
Και οι κριτικές του είναι πολύτιμες με ουσία, αρκεί να μην στέκεσαι στα νούμερα που βάζει!!!!
Μην κάνουμε τις πάπιες!!!!
Και αυτό που λέει για τις γκόμενες που έπεισε να ανέβουν στην Θεσσαλονίκη και μάλιστα με προσωπικό κόστος να χάσει την αξιοπιστία του είναι αλήθεια!!!!!
Και επειδή τον ξέρω και ξέρω πόσο μουνόδουλος είναι...μόνο για τα λεφτά δεν το έκανε!!!
Όλες οι καριόλες που πέρασαν από την Αθήνα και τις κάναμε γυναίκες, ο Φτερούγας τις έκανε θεές με τον τρόπο του!!!
Για αυτό θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο....τις κακομαθαίνει!!!! :grin: :grin: :grin:

:think: :think:

Επειδη ειμαι και λιγο αργος και δεν παιρνει το μυαλο μου στροφες γρηγορα, μπας και παρεξηγησα το "γνωστο μαιντανο" ??  :think:

Λεω μπας!!
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
καταρζήν καλημέρα,
ειλικρινά δεν ξέρω γιατί γίνεται όλη αυή η μανούρα, αλλλά προσωπικά ο φτερούγας ου έχει ξηγηθεί σπαθί.
και πάμε σε πιο σοβαρά...μας την κοπάνισε η angel?
καλή σας μέρα και πάλι
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
καταρζήν καλημέρα,
ειλικρινά δεν ξέρω γιατί γίνεται όλη αυή η μανούρα, αλλλά προσωπικά ο φτερούγας ου έχει ξηγηθεί σπαθί.
και πάμε σε πιο σοβαρά...μας την κοπάνισε η angel?
καλή σας μέρα και πάλι
ισως φοβηθηκε...σου λεει, με τοσα μπαζα εκει πανω, θα πεσουν ολοι σαν τα καρταλια πανω μου!! :2funny:
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
ισως φοβηθηκε...σου λεει, με τοσα μπαζα εκει πανω, θα πεσουν ολοι σαν τα καρταλια πανω μου!! :2funny:
μάλλον κάτι τέτοιο θα έγινε...
πάντως αντί να τργόμαστε μεταξύ μας μάλλον θα έπρεπε πέρα από τις αναφορές για τα κορίτσια να δούμεπως θα πιέσουμε τα πρακτορεία να στείλουν καλύτερα κορίτσια στη  πόλη μας...
καλή σας μέρα και πάλι και καλή ψήφο...ψηφίστε Άνθιμο δλδ για να είναι η αστυνομία στημένη έξω από τα ξενοδοχεία
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
349
Πόντοι
291
Η Νικη που ναι στην πολη μας εδω και μερες αν δεν κανω καποιο μεγαλο λαθος πρεπει να ειναι τουλαχιστον 10 χρονια μεγαλυτερη απο οτι λεει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom