Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
γκόμενα 1.60 για να αξίζει πρέπει να έχει κάτι το εξαιρετικό,το μοναδικό πχ Πάμελα Αντερσον

πόσο μάλλον για να την δώσεις και 300...

όπως και να χει το πράγμα είναι μειονέκτημα το 1.60...

πόσες φορές κοίταξες και ζαλίστηκες γκόμενα 1.60 στα μπουζούκια?...ποτέ μάλλον
Δεν είπα πως είναι πλεονέκτημα το 1,60. Αλλωστε το καταχώρησα στα αρνητικά της. Παρόλα αυτά η κοπέλα είναι πολύ καλή σε όλα της και αυτό το παραβλέπω.
Από την άλλη αν το ύψος είναι το μοναδικό κριτίριο επιλογής τότε ο Sultan θα ήταν περιζήτητος ;)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
στελνει πραμα ο Ζου την αλλη βδομαδα!!!...φωτια!!!...και απο οτι διαβασα, οι 2 κυριες κανουν το καλυτερο duo ever...θα καταστραφουμε!
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
στελνει πραμα ο Ζου την αλλη βδομαδα!!!...φωτια!!!...και απο οτι διαβασα, οι 2 κυριες κανουν το καλυτερο duo ever...θα καταστραφουμε!
Για το duo δεν ξέρω, αλλά την Lisabell όταν την έλεγαν Viky την είχα δοκιμάσει στην Αθήνα (πρέπει να ήταν καλοκαίρι) και ήταν αρκετα όμορφη με καλό service.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για το duo δεν ξέρω, αλλά την Lisabell όταν την έλεγαν Viky την είχα δοκιμάσει στην Αθήνα (πρέπει να ήταν καλοκαίρι) και ήταν αρκετα όμορφη με καλό service.
Eτσι !!!
Η αλλη ειναι και λιγο Γιαγιακα !!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δεν έχω αντίρρηση, αλλά πως το κάνω όλο αυτό? Για βόηθα σε παρακαλώ.........

Εύγε, πήρες το βάπτισμα του πυρός! (:rockon: Μη μου πεις ότι δεν σου άρεσε, έστω και λιγάκι; Εγώ ειλικρινά όποτε ποστάρω μια κριτική, μπαίνω κάθε τόσο και λιγάκι να δω αν βγήκε στη δημοσιότητα, και μετά αν και πόσοι (από εμάς) τη θεώρησαν χρήσιμη για το μέλλον. Κάτι βίτσια που κουβαλάω ο άνθρωπος...  :2funny: :2funny:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Επέστρεψα από meeting με Crystal. Αν και μπαίνω στο site και τσεκάρω πληροφορίες και συζητάω για τα δρώμενα της πόλης, έχω καιρό να δοκιμάσω κάτι και για οικονομικούς και για προσωπικούς λόγους. Βλέποντας της ενθουσιώδεις κριτικές των συναγωνιστών όμως μου μπήκαν τρελές πρίζες. Είχα χρόνια να πάρω city tour και πολύ καιρό να καταθέσω γενικότερα οπότε τα έσκασα μαζεμένα για κάτι ξεχωριστό. Για την Crystal φαντάζομαι ότι δεν χρειάζεται να ενημερώσω ιδιαίτερα, ξέρουμε ήδη όλοι από τις δεκάδες κριτικές ότι είναι φανταστική και αυτό επιβεβαίωσα κι εγώ και υπέβαλα και την δική μου κριτική μαζί με τις υπόλοιπες.

Τόσα λεφτά μαζεμένα δεν έχω σκάσει και δεν σκοπεύω να ξανασκάσω εκτός αν αρχίσει ποτέ τα tour καμιά Sasha Grey ή καμιά Gianna Michaels, αλλά ευτυχώς δεν πρόκειται να συμβεί κάτι τέτοιο. Ωστόσο την Crystal την συνιστώ σε όποιον έχει τα λεφτά και τις καύλες!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Για το duo δεν ξέρω, αλλά την Lisabell όταν την έλεγαν Viky την είχα δοκιμάσει στην Αθήνα (πρέπει να ήταν καλοκαίρι) και ήταν αρκετα όμορφη με καλό service.
Και απο τα πιο εμπειρα κουλουρια για τους κουλουραδες (Λισαβελ)  :2funny:
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Παιδια καμια συμβουλη για τισ παρακατω τουριστριες? Θα ειμαι Αθηνα την Τριτη και λεω να τις δοκιμασω σε duo!
Υπαρχει κανενας συναγωνιστης που να το εχει κανει γιατι δε βρηκα reviews?


Αθήνα έχει καλύτερες και... μακριά και από τις δύο  :headbang:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Διαφωνώ τελείως! "Άλλη η χάρη της κοντής, άλλη η χάρη της ψηλής" Οι περισσότερες κοπέλες άνω του 1.70, είναι άχαρες, εκτός ελάχιστων εξαιρέσεων (μοντέλα, ή γυμνάστριες) ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Ειδικά άν βάλουν και ψηλοτάκουνα, ορισμένες είναι και γελοίες. Δεν ξέρω, γούστα είναι αυτά, αλλά για μένα το 1.70 ή 1.72 τέλος πάντων, είναι κάτι σαν όριο. Τώρα δεν ξέρω αν ήμουνα 2 μέτρα, μήπως μου άρεσαν περισσότερο. Για το δικό μου το 1.82 πάντως, μια χαρά ήταν η Melissa. Μου αρέσουν οι γυναίκες με γόβες. Μισώ αθλητικά και τζήν. Εάν το λελέκι που λές βάλει γόβες και είναι 1,80, θα φτάσει 1.90 στο δρόμο! Εσύ πόσο είσαι δηλαδή?

Τόσο και πέντε παραπάνω  :grin: :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Διαφωνώ τελείως! "Άλλη η χάρη της κοντής, άλλη η χάρη της ψηλής" Οι περισσότερες κοπέλες άνω του 1.70, είναι άχαρες, εκτός ελάχιστων εξαιρέσεων (μοντέλα, ή γυμνάστριες) ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Ειδικά άν βάλουν και ψηλοτάκουνα, ορισμένες είναι και γελοίες. Δεν ξέρω, γούστα είναι αυτά, αλλά για μένα το 1.70 ή 1.72 τέλος πάντων, είναι κάτι σαν όριο. Τώρα δεν ξέρω αν ήμουνα 2 μέτρα, μήπως μου άρεσαν περισσότερο. Για το δικό μου το 1.82 πάντως, μια χαρά ήταν η Melissa. Μου αρέσουν οι γυναίκες με γόβες. Μισώ αθλητικά και τζήν. Εάν το λελέκι που λές βάλει γόβες και είναι 1,80, θα φτάσει 1.90 στο δρόμο! Εσύ πόσο είσαι δηλαδή?

Για κατω απο 1.80 σε κοβω εγω  :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Επέστρεψα από meeting με Crystal. Αν και μπαίνω στο site και τσεκάρω πληροφορίες και συζητάω για τα δρώμενα της πόλης, έχω καιρό να δοκιμάσω κάτι και για οικονομικούς και για προσωπικούς λόγους. Βλέποντας της ενθουσιώδεις κριτικές των συναγωνιστών όμως μου μπήκαν τρελές πρίζες. Είχα χρόνια να πάρω city tour και πολύ καιρό να καταθέσω γενικότερα οπότε τα έσκασα μαζεμένα για κάτι ξεχωριστό. Για την Crystal φαντάζομαι ότι δεν χρειάζεται να ενημερώσω ιδιαίτερα, ξέρουμε ήδη όλοι από τις δεκάδες κριτικές ότι είναι φανταστική και αυτό επιβεβαίωσα κι εγώ και υπέβαλα και την δική μου κριτική μαζί με τις υπόλοιπες.

Τόσα λεφτά μαζεμένα δεν έχω σκάσει και δεν σκοπεύω να ξανασκάσω εκτός αν αρχίσει ποτέ τα tour καμιά Sasha Grey ή καμιά Gianna Michaels, αλλά ευτυχώς δεν πρόκειται να συμβεί κάτι τέτοιο. Ωστόσο την Crystal την συνιστώ σε όποιον έχει τα λεφτά και τις καύλες!

Τόσα χρόνια στο site αυτή είναι η πρώτη μου κριτική, επειδή αυτή είναι και η πρώτη μου επίσκεψη σε city tour εδώ και χρόνια, όταν έκανα την προηγούμενη δεν υπήρχαν καν κριτικές συνοδών στο site. Το αναφέρω για να εξηγήσω ότι οι βαθμολογίες που έβαλα είναι οι μέγιστες επιτρεπτές από το σύστημα και όχι οι πραγματικές, που θα έπρεπε να είναι πολύ ψηλότερες (9άρια σίγουρα), εκτός ίσως από την σχέση απόδοσης/τιμής.

Ο λόγος που έχω χρόνια να επισκεφτώ city tour είναι ότι θεωρώ της τιμές τους υπερβολικές και μόνο σε μία εξαιρετική περίπτωση θα έκανα εξαίρεση. Και τέτοια περίπτωση μου φάνηκε η Crystal: μικροκαμωμένη, άρα του γούστου μου, όμορφη, ανερχόμενη πορνοστάρλετ, με όλες τις υπηρεσίες και με εξαιρετικές κριτικές παντού. Ήταν κάτι εγγυημένο και γι αυτό πήγα, περιμένοντας το κάτι παραπάνω από ένα σκέτο πήδημα.

Και ήταν όντως. Η Crystal είναι πολύ όμορφη (ειδικά αν σου αρέσουν οι μικροκαμωμένες) αν και το ξανθό μαλλί και το μακιγιάζ την δείχνουν ελαφρώς μεγαλύτερη απ ότι είναι. Τα αγγλικά της είναι εξαιρετικά και μπορείς να κάνεις συζήτηση πολύ ευχάριστα μαζί της. Στον κατά γενική ομολογία σημαντικότερο τομέα τώρα η κοπέλα απλά δεν παίζεται. Έχει τα ταλέντα της πορνοστάρ και τα εφαρμόζει. Εξαιρετική σε κάθε κομμάτι του σεξ και δείχνει να απολαμβάνει όντως αυτό που κάνει (μέχρι ένα σημείο).

Το μόνο μου παράπονο έχει να κάνει με την τιμή. Το ήδη κάπως βαρύ κόστος του 2ωρου ραντεβού φουσκώνει υπερβολικά με τα απαραίτητα (απαραίτητα γιατί αν θες PSE πρέπει να την έχει ολοκληρωμένη) έξτρα. Αλλά από την άλλη πλευρά γι αυτό και κάνω τέτοια κατάθεση μία φορά μετά από τόσα χρόνια και ελπίζω ότι η επόμενη ανάλογη, θα αργήσει πολύ, εκτός κι αν φέρουν και άλλες κοπέλες αυτού του βεληνεκούς στα μέρη μας. Όσο για το πρακτορείο, η συνεννόηση μαζί τους ήταν τυπική και άψογη και όλα έγιναν με απόλυτη ακρίβεια.

Γενικά ήταν ένας εξαιρετικός συνδυασμός και PSE και GFE αφού ήταν και γλυκούλα και καυλιάρα ταυτόχρονα. Δεν γράφω περισσότερα μια που υπάρχουν ήδη ατέλειωτες κριτικές για την Crystal.

ελα johnwoo dvsta ola...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
IΣΑΑΑ !!! Μεγάλα παιδιά είμαστε!!!
Και προσοχηγια Ιvanka /Sonya
εγω πάλι διάβασα αυτην την κριτικη που τις εκθειαζει στην κυριολεξια.
www.bourdela.tv/content/view/2874/1/#jreview_12742]http://www.bourdela.tv/content/view/2874/1/#jreview_12742[/url]
οπότε ειναι πληρως αλληλοσυγκρουόμενες και αντε να βγαλουμε ακρη. Βέβαια (για μένα), μια κακιά κριτική έχει μεγαλύτερη βαρύτητα απο μία καλη κριτική. Αν κανεις  πηγε με τις εν λογω κυριες, ας μας δωσει τα φωτα του, είτε σαν ντουο ειτε μια-μια...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eιπαμε ειναι Γιαγιακα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom