Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Παιδιά μην το ψάχνετε. Και οι δύο είναι κορυφαίες. Και η Κρυστάλλω και η Μελισσάνθη. Για την ιστορία, την Κρυστάλλω τη λένε ...... και είναι από τη Ρουμανία (τριπλό R)

Μην το διαβασει αποψε εδω γιατι ξερει τα κατατοπια και θυμωσει , δεν θελει να ποσταρεται το αληθινο της ονομα
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
εσυ ρε μαγκιτη γιατι καρφωνεις το αληθινο της ονομα ? ή μηπως σου εδειξε και το διαβατηριο της ?
αν πρόσεξες καλά εγώ δεν έδωσα ούτε και φυσικά ήξερα το όνομά της
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
και οι 2 που το αναφερεται στα post σβηστε τα . δηλαδή τι νομιζετε ? οτι 3 χρονια που ερχεται ελλαδα δεν εχει μαθευτει πια ειναι πραγματικά ? και ειμαστε πολλοί που πραγματικα μας εμπιστευεται για πολλα προσωπικα της θεματα. Αλλα στο θεμα του ονοματος της ειναι καθετη.  :tickedoff: :tickedoff:
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
και οι 2 που το αναφερεται στα post σβηστε τα . δηλαδή τι νομιζετε ? οτι 3 χρονια που ερχεται ελλαδα δεν εχει μαθευτει πια ειναι πραγματικά ? και ειμαστε πολλοί που πραγματικα μας εμπιστευεται για πολλα προσωπικα της θεματα. Αλλα στο θεμα του ονοματος της ειναι καθετη.  :tickedoff: :tickedoff:
συγνώμη φίλε μου αλλά βλέπεις πουθενά να γράφω το όνομά της
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Πρεπει να καταλαβαινουμε γιατι μιλαω. :tickedoff: Τέλως πάντων το τακτοποίησα.
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Πρεπει να καταλαβαινουμε γιατι μιλαω. :tickedoff: Τέλως πάντων το τακτοποίησα.
σέβομαι απόλυτα την επιθυμία του καθενός να διαφυλάσσει τα προσωπικά του στοιχεία αλλά δεν δέχομαι να μου φορτώνεις κ΄'ατι που δεν έκανα.
καλό βράδυ και καλά έκανες και έσβησες το όνομαα
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
έχεις πάρει μελίσσα?

ελα ρε papaki , σ'αυτο το Post σου αναφερομουνα που συνεχισε να φαινεται το ονομα της απο τοον προηγουμενο.

Ενταξει άστο..
Και μια που φαινεται οτι εισαι απο τους νεους... βλεπεις πουθενα να ποσταρουμε ή εστω να παραθετουμε post αλλων που αναφερονται σε παργματικα ονοματα???? Δεν εχει γινει ποτε ουτε σε τελειωμενες επιπεδου φυλής ή στουντιο , πολυ παραπανω δε σε επωνυμες πορνοσταρ που δεν το διαφημιζουν ουτε στα επισημα site τους. :uglystupid: :uglystupid:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ελα ρε papaki , σ'αυτο το Post σου αναφερομουνα που συνεχισε να φαινεται το ονομα της απο τοον προηγουμενο.

Ενταξει άστο..
Και μια που φαινεται οτι εισαι απο τους νεους... βλεπεις πουθενα να ποσταρουμε ή εστω να παραθετουμε post αλλων που αναφερονται σε παργματικα ονοματα???? Δεν εχει γινει ποτε ουτε σε τελειωμενες επιπεδου φυλής ή στουντιο , πολυ παραπανω δε σε επωνυμες πορνοσταρ που δεν το διαφημιζουν ουτε στα επισημα site τους. :uglystupid: :uglystupid:

Δίκιο έχεις, και καλά κάνεις και τα λες για να μαθαίνουμε κι εμείς οι νεώτεροι, αλλά τελικά άλλος τη πλήρωσε τη νύφη (γιατί θέλησε να υπερασπιστεί τον εαυτό του) και άλλος έκανε αρχικά τη "πατάτα", και απ' ό,τι βλέπω μέχρι τώρα τηρεί σιγή ιχθύος. Ελπίζω να το πάρει χαμπάρι, έστω και εκ των υστέρων, όταν ξανασυνδεθεί. Ευτυχώς που υπάρχουν και οι moderators.
 

aeras4u

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από Melissa! Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, ήταν ακριβώς αυτό που περίμενα! Είναι πολύ όμορφη, πολύ classy, κυρία πραγματική, αλλά με ένα κοριτσίστικο στυλάκι, που αγαπιέται πάρα πολύ! Όντως είναι απροσδιόριστης ηλικίας, και δεν φαίνονται τα χρόνια της. Όταν χαμογελάει, ανοίγει ο ουρανός! Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες σε όλα, και έφυγα με ένα γλυκό χαμόγελο που θα έχω για μέρες! Όσοι προλαβαίνετε, τρέξτε! Ειδικά οι άνω των 40 (όπως εγώ), θα την καταβρείτε μαζί της!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μόλις γύρισα από Melissa! Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, ήταν ακριβώς αυτό που περίμενα! Είναι πολύ όμορφη, πολύ classy, κυρία πραγματική, αλλά με ένα κοριτσίστικο στυλάκι, που αγαπιέται πάρα πολύ! Όντως είναι απροσδιόριστης ηλικίας, και δεν φαίνονται τα χρόνια της. Όταν χαμογελάει, ανοίγει ο ουρανός! Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες σε όλα, και έφυγα με ένα γλυκό χαμόγελο που θα έχω για μέρες! Όσοι προλαβαίνετε, τρέξτε! Ειδικά οι άνω των 40 (όπως εγώ), θα την καταβρείτε μαζί της!

"Εκθεσούλα" (για κάτι πιό αναλυτικό  :fuck1: και που να "μείνει"  :coffee:) δεν έχει;;;  :)
 

aeras4u

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τηρώντας την υπόσχεσή μου, γράφω και Αγγλικά:
I saw Melissa today, and everything was perfect! Carolina was perfect too, and we arranged all with no problem at all! Melissa was my dream for years now, so I booked her immediately when I saw her tour. She very VERY beautiful, very classy, a real Angel! Her body is perfect, and you have all the time this feeling that you are with a special lady. Services were absolutely wonderful, smiling all the time, very easygoing person! If I wan not married, I would like to book her for a week to an island! no matter the cost! Specially if you are over 40 y.old, you will appreciate her more!
Thanks Melissa, and I wish you the very best in your life!
 

aeras4u

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
"Εκθεσούλα" (για κάτι πιό αναλυτικό  :fuck1: και που να "μείνει"  :coffee:) δεν έχει;;;  :)
Όπως είπα, την ήθελα χρόνια! την έβλεπα στο Karolina's και ήθελα να έρθει, οπότε είμαι προκατειλημένος, ήμουνα απο την αρχή. Όσον αφορά την εκθεσούλα, όλες οι υπηρεσίες τηρήθηκαν, πολύ όμορφη η πίπα, το να βλέπεις τα μάτια της εκείνη την ώρα είναι όλα τα λεφτά. Δεν θα έλεγα ότι είναι για PSE. Δεν ήθελα άλλωστε κάτι τέτοιο. Αλλαγές στάσεων, σε όλα θετική, anal υπέροχο, όλα πανέμορφα ρόζ, ξυρισμένα, μοσχοβολούσε σαν μωρό! Θα σου πώ αυτό που είπα και στην ίδια! Είναι super girl!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Όπως είπα, την ήθελα χρόνια! την έβλεπα στο Karolina's και ήθελα να έρθει, οπότε είμαι προκατειλημένος, ήμουνα απο την αρχή. Όσον αφορά την εκθεσούλα, όλες οι υπηρεσίες τηρήθηκαν, πολύ όμορφη η πίπα, το να βλέπεις τα μάτια της εκείνη την ώρα είναι όλα τα λεφτά. Δεν θα έλεγα ότι είναι για PSE. Δεν ήθελα άλλωστε κάτι τέτοιο. Αλλαγές στάσεων, σε όλα θετική, anal υπέροχο, όλα πανέμορφα ρόζ, ξυρισμένα, μοσχοβολούσε σαν μωρό! Θα σου πώ αυτό που είπα και στην ίδια! Είναι super girl!

Ρε αδελφέ, δεν εννοούσα εδώ στο thread, αυτό που γράφεις ωραίο είναι και μεστό, αλλά μεθαύριο, να μην σου πω αύριο, θα "χαθεί". Κάντο λοιπόν copy-paste, "στόλισέ" το και με μια ωραία επικεφαλίδα και τη βαθμολογία σου και τα άλλα σχετικά, και ανέβασέ το στα reviews να είναι και εύκολα αναζητήσιμο και από τους υπόλοιπους. Λέω τώρα...  :rockon: Δεν θες να νιώσεις στο κάτω-κάτω και λίγο ... "συγγραφέας";  :dancing:
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
"Εκθεσούλα" (για κάτι πιό αναλυτικό  :fuck1: και που να "μείνει"  :coffee:) δεν έχει;;;  :)
συνάντησα και εγώ την Melissa, έστειλα κριτική και επιβεβαίωνα αυτά που γράφονται για την κοπέλα. Πάντως αυτή την στιγμή έχουμε 2 καλές επιλογές για διαφορετικά γούστα στην πόλη μας: όποιος θέλει αγριο πήδημα στην Κρυστάλω, όποιος θέλει μια classy κοπέλα τότε στην Melissa.
 

aeras4u

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αδελφέ, δεν εννοούσα εδώ στο thread, αυτό που γράφεις ωραίο είναι και μεστό, αλλά μεθαύριο, να μην σου πω αύριο, θα "χαθεί". Κάντο λοιπόν copy-paste, "στόλισέ" το και με μια ωραία επικεφαλίδα και τη βαθμολογία σου και τα άλλα σχετικά, και ανέβασέ το στα reviews να είναι και εύκολα αναζητήσιμο και από τους υπόλοιπους. Λέω τώρα...  :rockon: Δεν θες να νιώσεις στο κάτω-κάτω και λίγο ... "συγγραφέας";  :dancing:

Δεν έχω αντίρρηση, αλλά πως το κάνω όλο αυτό? Για βόηθα σε παρακαλώ.........
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δεν έχω αντίρρηση, αλλά πως το κάνω όλο αυτό? Για βόηθα σε παρακαλώ.........

Κοίτα να δεις που "πάλιωσα" και βοηθάω κι εγώ "νεώτερους" (στο site)! :2funny: Τσίμπα λοιπόν: , κι άρχισε κλικάροντας στο "Πρόσθεσε καινούργια κριτική". Άντε θα της πάρεις και τη παρθενιά! :2funny: Μετά είναι τυφλοσούρτης. Στο πεδίο "Κάντε τη κριτική σας" βάζεις την επικεφαλίδα (σύντομη και πρωτότυπη, ει δυνατόν). Συμπλήρωσε όλα τα πεδία παρακάτω και μετά γράψε το κείμενο (με copy-paste, αν δεν θες να προσθέσεις τίποτα άλλο). Εάν έχεις απορία, ξαναρώτα με, μπορείς και με pm. Που ξέρεις, μπορεί να ανακαλύψεις το κρυμμένο συγγραφέα που έκρυβες τόσα χρόνια μέσα σου! Καλοπροαίρετα το λέω, πλάκα κάνω!  :2funny: Όσο για τη καρτέλα της κοπέλας, τη βρίσκεις μέσω της αναζήτησης, δίνοντας το πρώτο γράμμα του ονόματός της. Εάν δεν υπάρχει, στείλε μήνυμα στον Administrator και θα προστεθεί κατά πάσα πιθανότητα. Καλά τα λέω Antistheni;   :)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
σωστη καθοδηγηση....οταν γραφουμε κριτικες, μενουνε...αλλιως οτι γραφουμε εδω στα ποστς χανεται μετα απο λιγο καιρο....εξαλλου το νοημα εδω μεσα ειναι να παρεχουμε αλλα και να παιρνουμε πληροφοριες για αυτο το κατι που μας αρεσει κοινως...χτες πηγα με Κρυσταλ (ανεβασα κριτικη), αυριο αν βολεψει θα παω στην Μελισσα...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
σωστη καθοδηγηση....οταν γραφουμε κριτικες, μενουνε...αλλιως οτι γραφουμε εδω στα ποστς χανεται μετα απο λιγο καιρο....εξαλλου το νοημα εδω μεσα ειναι να παρεχουμε αλλα και να παιρνουμε πληροφοριες για αυτο το κατι που μας αρεσει κοινως...χτες πηγα με Κρυσταλ (ανεβασα κριτικη), αυριο αν βολεψει θα παω στην Μελισσα...

Σιγά, σιγά αδελφέ, όχι κατευθείαν αύριο, κάνε κι ένα διάλειμμα, γιατί αν εθιστείς ("σε αυτό το κάτι που μας αρέσει κοινώς"), σε βλέπω ή στο φορείο ή στη φυλακή  :2funny: :2funny: (από τα χρέη). Σαν ναρκωτικό είναι πανάθεμά το!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom