Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
συνάντησα και εγώ την Melissa, έστειλα κριτική και επιβεβαίωνα αυτά που γράφονται για την κοπέλα. Πάντως αυτή την στιγμή έχουμε 2 καλές επιλογές για διαφορετικά γούστα στην πόλη μας: όποιος θέλει αγριο πήδημα στην Κρυστάλω, όποιος θέλει μια classy κοπέλα τότε στην Melissa.

φίλε για μια γκόμενα 1.60 όπως λες έδωσες 300 ευρώ για μια ώρα...πολύ ωραία

για αυτό οι τιμές είναι στα ύψη...

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
φίλε για μια γκόμενα 1.60 όπως λες έδωσες 300 ευρώ για μια ώρα...πολύ ωραία

για αυτό οι τιμές είναι στα ύψη...
Γιατι ρε Παιχτη !!!!
Με τους ποντους τα μετρας εσυ !!!
Αν ειναι 2 μετρα και δεν ξερει να γαμιεται τι να τους κανω τους 40 ποντους εξτρα !!! :think:
Ασε που η μικρη μου πειρα μου εχει μαθει οτι τα κοντοπουτανα το εχουν πολυ περισσοτερο απο τα λελεκια !!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
φίλε για μια γκόμενα 1.60 όπως λες έδωσες 300 ευρώ για μια ώρα...πολύ ωραία

για αυτό οι τιμές είναι στα ύψη...

Δεν έχεις ακούσει ότι τα ακριβά αρώματα βρίσκονται σε μικρά μπουκάλια; Ή αυτό που έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι: "Ουκ εν τω πολλώ το ευ";  :2funny: Άσε που είναι και πιο μανιτζέβελη έτσι! :fuck1:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Γιατι ρε Παιχτη !!!!
Με τους ποντους τα μετρας εσυ !!!
Αν ειναι 2 μετρα και δεν ξερει να γαμιεται τι να τους κανω τους 40 ποντους εξτρα !!! :think:
Ασε που η μικρη μου πειρα μου εχει μαθει οτι τα κοντοπουτανα το εχουν πολυ περθισσοτερο απο τα λελεκια !!

Του το έθεσα όπως εσύ, αλλά λίγο πιο "κομψά".  :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μαλλον πηγαμε σε διαφορετικα σχολεια !!! :grin: :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα σου πω οταν τον χωσουμε στον Γαυρο !!! :grin: :grin: :grin:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Σιγά, σιγά αδελφέ, όχι κατευθείαν αύριο, κάνε κι ένα διάλειμμα, γιατί αν εθιστείς ("σε αυτό το κάτι που μας αρέσει κοινώς"), σε βλέπω ή στο φορείο ή στη φυλακή  :2funny: :2funny: (από τα χρέη). Σαν ναρκωτικό είναι πανάθεμά το!
ελα ντε...δεν εχεις αδικο....αν βρω τα ζορια, εχω ξαναπει, θα βγω κι εγω στα μπλοκα...ο καθενας εκει εχει τα αιτηματα και τις αξιωσεις του...θα εχω κι εγω τις δικες μου. Πάντως, περα απο την πλακα, το θεωρω ευκαιρια που εχουμε τετοια ποιοτητα εδω...το οτι επεσαν μαζι την ιδια βδομαδα, ειναι αλλο θεμα.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Γιατι ρε Παιχτη !!!!
Με τους ποντους τα μετρας εσυ !!!
Αν ειναι 2 μετρα και δεν ξερει να γαμιεται τι να τους κανω τους 40 ποντους εξτρα !!! :think:
Ασε που η μικρη μου πειρα μου εχει μαθει οτι τα κοντοπουτανα το εχουν πολυ περισσοτερο απο τα λελεκια !!
Σωστός ο Tres  :dancing:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Θα σου πω οταν τον χωσουμε στον Γαυρο !!! :grin: :grin: :grin:

Εντάξει, το 'πιασα! Και να φανταστείς ότι δεν ήξερα ότι παίζουμε μ'αυτόν, τέτοια μαύρη πέτρα έχω ρίξει πίσω μου!  :rockon:  Αν και το βλέπω κομματάκι δύσκολο, έστω και με τα χάλια που έχει  :pipa2:  αυτό το καιρό.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ελα ντε...δεν εχεις αδικο....αν βρω τα ζορια, εχω ξαναπει, θα βγω κι εγω στα μπλοκα...ο καθενας εκει εχει τα αιτηματα και τις αξιωσεις του...θα εχω κι εγω τις δικες μου. Πάντως, περα απο την πλακα, το θεωρω ευκαιρια που εχουμε τετοια ποιοτητα εδω...το οτι επεσαν μαζι την ιδια βδομαδα, ειναι αλλο θεμα.

Τι θα ζητήσεις δηλαδή? Να δίνουν οι βίζιτες στις 2 ώρες τη 3η δώρο (2+1)?  :2funny:  Ή στη μία άλλη μία (βίζιτα) δωρεάν;  :rockon: :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Τι θα ζητήσεις δηλαδή? Να δίνουν οι βίζιτες στις 2 ώρες τη 3η δώρο (2+1)?  :2funny:  Ή στη μία άλλη μία (βίζιτα) δωρεάν;  :rockon: :2funny:
ε ναι....κατι τετοιο...φανταζομαι να κατεβει ολο το φορουμ για συμπαρασταση
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ε ναι....κατι τετοιο...φανταζομαι να κατεβει ολο το φορουμ για συμπαρασταση

Πρώτος εγώ!  :rockon: Το φαντάζεσαι όμως? Να φτάσει να σου δίνουν στη μία άλλη μία δώρο!  :dancing:  Κι όμως με τη κρίση αυτή, και τη πείνα που υπάρχει στις χώρες του πρώην ανατολικού μπλοκ, τίποτα δεν αποκλείεται! Μόνο μη φτάσουμε να δίνουμε και μεις κώλο στο τέλος για να βγάλουμε τα προς το ζην!  :2funny: :2funny: :2funny: Εκεί να δεις γλέντια.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Γιατι ρε Παιχτη !!!!
Με τους ποντους τα μετρας εσυ !!!
Αν ειναι 2 μετρα και δεν ξερει να γαμιεται τι να τους κανω τους 40 ποντους εξτρα !!! :think:
Ασε που η μικρη μου πειρα μου εχει μαθει οτι τα κοντοπουτανα το εχουν πολυ περισσοτερο απο τα λελεκια !!
ναι σιγουρα... αλλα αν πετυχεις λελεκι που τοχει... τοτε ξεχνας τα παντα...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
συνάντησα και εγώ την Melissa, έστειλα κριτική και επιβεβαίωνα αυτά που γράφονται για την κοπέλα. Πάντως αυτή την στιγμή έχουμε 2 καλές επιλογές για διαφορετικά γούστα στην πόλη μας: όποιος θέλει αγριο πήδημα στην Κρυστάλω, όποιος θέλει μια classy κοπέλα τότε στην Melissa.
και η Μελισσουλα ξερει να πηδιεται αγρια... ισως και πιο αγρια απο την Κρυσταλ...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Γιατι ρε Παιχτη !!!!
Με τους ποντους τα μετρας εσυ !!!
Αν ειναι 2 μετρα και δεν ξερει να γαμιεται τι να τους κανω τους 40 ποντους εξτρα !!! :think:
Ασε που η μικρη μου πειρα μου εχει μαθει οτι τα κοντοπουτανα το εχουν πολυ περισσοτερο απο τα λελεκια !!

γκόμενα 1.60 για να αξίζει πρέπει να έχει κάτι το εξαιρετικό,το μοναδικό πχ Πάμελα Αντερσον

πόσο μάλλον για να την δώσεις και 300...

όπως και να χει το πράγμα είναι μειονέκτημα το 1.60...

πόσες φορές κοίταξες και ζαλίστηκες γκόμενα 1.60 στα μπουζούκια?...ποτέ μάλλον
 

aeras4u

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γκόμενα 1.60 για να αξίζει πρέπει να έχει κάτι το εξαιρετικό,το μοναδικό πχ Πάμελα Αντερσον

πόσο μάλλον για να την δώσεις και 300...

όπως και να χει το πράγμα είναι μειονέκτημα το 1.60...

πόσες φορές κοίταξες και ζαλίστηκες γκόμενα 1.60 στα μπουζούκια?...ποτέ μάλλον

Διαφωνώ τελείως! "Άλλη η χάρη της κοντής, άλλη η χάρη της ψηλής" Οι περισσότερες κοπέλες άνω του 1.70, είναι άχαρες, εκτός ελάχιστων εξαιρέσεων (μοντέλα, ή γυμνάστριες) ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Ειδικά άν βάλουν και ψηλοτάκουνα, ορισμένες είναι και γελοίες. Δεν ξέρω, γούστα είναι αυτά, αλλά για μένα το 1.70 ή 1.72 τέλος πάντων, είναι κάτι σαν όριο. Τώρα δεν ξέρω αν ήμουνα 2 μέτρα, μήπως μου άρεσαν περισσότερο. Για το δικό μου το 1.82 πάντως, μια χαρά ήταν η Melissa. Μου αρέσουν οι γυναίκες με γόβες. Μισώ αθλητικά και τζήν. Εάν το λελέκι που λές βάλει γόβες και είναι 1,80, θα φτάσει 1.90 στο δρόμο! Εσύ πόσο είσαι δηλαδή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom