Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (0 μέλη και 61 επισκέπτες)

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
κολογριες ετοιμαστηται ο ρομπερτο στελνει roxy :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εμενα παντως ΒΑΒΥ με ελεγε και Bambino το πουλακι μου μιας και ειναι γερικο και μικρουλι. :think: :think:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ελα ρε τρελιαρη τι εγινε?
 

Επισκέπτης
....[size=12pt] Και κατάστροφη[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: ελεγε το κοριτσι οχι μονο μπαμπινο
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
φιλε μου,μεσα στο ιντερνετ..ο καθεις οτι μπουρδα και κατηγορια θελει την λεει..το τυπακι που πεταξε την μπουρδα ας κανει μια βολτα να δει σε γυμναστηρια κατι 40ρηδες να του φυγει η μαγκια..και μετα ας καπνισει κανα τσιγαριλικι..

Εάν δεις την μπάκα μου να δεις πως θα σου φύγει η μαγκιά! :2funny:

Πέρα από αυτό θα συμφωνήσω με τον Έκτορα ότι δεν έχει να κάνει μόνο η ηλικία αφού μπορεί να είσαι 27 ή 17 και να είσαι χοντρός, λίγδης και άσχημος.

Βάλε και cabrioκέφαλος με χαιτούλα λασπωτήρα, και έφτιαξες την εικόνα μου.  :2funny:

Ας ανοιξουμε και ενα threadaki στην Αγγλικη να μπορουν να κοριτσα να γραφουν για τους πελατες τους .
Θα ηταν πολυ μεγαλη κινηση πρωτοποριακη.
Εκει να δεις γελια. :2funny: :2funny: :2funny:

Να το ονομάσουμε CT - KickBoxing Arena. Το τι μπινελίκι θα πέσει, δεν το φαντάζεστε. Εγώ ήδη βρίζομαι με μία τσούπρα εδώ μέσα μέσω PM. Όταν έχω νεύρα στο γραφείο, ανοίγω το bou.com, και αρχίζω τα μπινελίκια μαζί της. Μετά από κανένα τεταρτάκι ανταλλαγής γαλλικών....είμαι μία χαρά πάλι. Μήπως πρέπει να μας το χρεώνουν και αυτό?  :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
η αληθεια ειναι οτι γουσταρα πιο πολυ την αναμονη παρα το μετα...
παντως αν και ηταν το πρωτο μου CT και δεν εχω μετρο συγκρισης μπορω να πω οτι μαλλον αξιζει τον κοπο.
μια παρατηρηση που θα ηθελα να κανω ειναι πως οσοι παραθετουν κριτικες θα πρεπει τουλαχιστο να αναγραφουν και την ηλικια τους για να καταλαβαινουν οσοι διαβαζουν κατι παραπανω οσον αφορα την πειρα, η οποια παει αναλογικα με την ηλικια συνηθως.
Εγώ θα έλεγα να μας υποβάλουν και το E1, E3 Κλπ...σε αυτό το άθλημα περισσότερο ρόλο παίζει πόσα μπορείς να διαθέσεις παρά πόσο χρονών είσαι. Τι να τα κάνεις τα χρόνια εάν δεν μπορείς να χαλάσεις μία? ¨Όπως οι ταξιτζήδες, που σου λένε ότι είναι οι καλύτεροι οδηγοί, επειδή οδηγούν 50 χρόνια....1η, 2α, Ομόνοια Σύνταγμα.

εγω ας πουμε ειμαι27ετων και η Δομηνικη μου ειπε πως ημουν ο μικροτερος που ειχε παει σε αυτο το τουρ...
Και 37 χρονών να ήσουν, τα ίδια θα σου έλεγε. Εάν ήσουν 47, θα σου έλεγε ότι είσαι ο μοναδικός μεγάλος που νιώθει ωραία μαζί του, καλύτερα μάλιστα από ότι με τους πιτσιρικάδες. In short, ότι και να σου έλεγε, θα το πίστευες.


και η κοπελα ειναι 22-23 μονο.
Νάτο!

......ηθελα να ηξερα ποσο χρονων ειναι καποιοι τυποι που λενε οτι δεν τους φιλουσε καθολου ή λιγοτερο απ οσο θα ηθελαν... εε βεβαια αμα εισαι 40 και 50 γιατι να θελει μια 22αχρονη να σε φιλησει κιολας?
Γιατί αυτό διαφημίζει και γ' αυτό πληρώνεται μήπως?

sorry που ειμαι σκληρος αλλα επρεπε να τα πω αν και πιθανοτατα δεν το βλεπω να δημοσιευεται... την λυπηθηκατην κοπελα
Εγώ το είπα, ότι και να σου έλεγε θα το πίστευες. Καμία άρρωστη γιαγιά/παππού κλπ μήπως είχε?

Να μην την λυπάσαι καθόλου κολλητέ. Να λυπάσαι καλύτερα τις συνομήλικες της στην πατρίδα τους που ζούνε τίμια, που δουλεύουν και μεγαλώνουν οικογένειες, να λυπάσαι αυτές που ξενιτεύτηκαν και πλένουν σκάλες για να στέλνουν λεφτά πίσω κλπ, να λυπάσαι αυτές που τραβάνε Γολγοθά καθημερινά αλλά έχουν αξιοπρέπεια και δεν αποφάσισαν να πουλήσουν το μουνί τους σε εμάς τους κωλόγερους μόνο και μόνο επειδή γουστάρουν να κυκλοφορούν σαν την Paris Hilton.

Αλλά και πάνω σε αυτό, κάποια ιστορία θα σου είπε και θα την πίστεψες πάλι, οπότε στον βρόντο σου γράφω.
 

Επισκέπτης
Παω να ακουσω τι ιστιρια θα μου πει η Luiza ,μαλλων για την μικρη της αδελφη που καηκε ζωντανη μεσα στο αμαξι των γονιων τους. :think:
Αν και ειμαι σιγουρος οτι θα φαω μουφα μετα μουσικης. :headbang: :headbang:
Τα λεμε το βραδακι. :rockon:
 

Επισκέπτης
Εμενα η μονη μου απορια σε ολα τα παραπανω ειναι σε τι γλωσσα τα ελεγε ολα αυτα το κοριτσι μας μιας και μονο Bambino θυμαμαι οτι ελεγε . :think:
ΕΚΤΟς ΕΑΝ ΔΟΥΛΕΨΕ Η ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ !!!!!!!!!! :jerking: :jerking:

Γιατι  απο την Αγγλικη και την Γερμανικη απο οτι θυμαμαι ΓΡΙ .
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Εμενα η μονη μου απορια σε ολα τα παραπανω ειναι σε τι γλωσσα τα ελεγε ολα αυτα το κοριτσι μας μιας και μονο Bambino θυμαμαι οτι ελεγε . :think:
ΕΚΤΟς ΕΑΝ ΔΟΥΛΕΨΕ Η ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ !!!!!!!!!! :jerking: :jerking:

Γιατι  απο την Αγγλικη και την Γερμανικη απο οτι θυμαμαι ΓΡΙ .
και απο ιταλικη γρι φιλε μου,γιατι τυγχανει να την μιλαω και αυτην την γλωσσα
 

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
Εμενα η μονη μου απορια σε ολα τα παραπανω ειναι σε τι γλωσσα τα ελεγε ολα αυτα το κοριτσι μας μιας και μονο Bambino θυμαμαι οτι ελεγε . :think:
ΕΚΤΟς ΕΑΝ ΔΟΥΛΕΨΕ Η ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ !!!!!!!!!! :jerking: :jerking:

Γιατι  απο την Αγγλικη και την Γερμανικη απο οτι θυμαμαι ΓΡΙ .

γλώσσα του σώματος...

σ'αγγίζω στους κροτάφους, = με φιλάνε πάνω από 50

στο μικρό σου το bambino = εσύ είσαι το μωρό και οι άλλοι τα χούφταλα...

κ ο κ
 

Επισκέπτης
Και αν οχι ετσι thibet .
Τοτε μαλλων στα Σλοβακικα θα τα ειπανε τα παιδια !!!!!!!!!!!!!
 

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
Και αν οχι ετσι thibet .
Τοτε μαλλων στα Σλοβακικα θα τα ειπανε τα παιδια !!!!!!!!!!!!!

μια ευρέως διαδεδομένη γλώσσα που ώς γνωστόν εμείς οι ακόλαστοι και μη χειριζόμαστε σε ακαδημαϊκό επίπεδο...
 

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
ότι έχουμε βγάλει

στην μογγόλα θα τα καταθέσουμε, όλα όμως τώρα!!!

στέρηση είχα πάθει

α, και κάτι άλλο άσχετο Η anabella μου έστειλε email αν ενδιαφέρομαι να περάσω μαζί της Xmas H New Year's Eve σε τελείως φιλική τιμή... βρε που χτυπάει παντού Η κρίση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom