Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (5 μέλη και 66 επισκέπτες)

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Εμένα δεν με χάλασε η ουσία των όσων λέει ο sex_addict, απλά δεν είναι εκεί που πρέπει να τα λέει. Υποτίθεται ότι στη κριτική σου πρέπει να βάζεις κριτική!!   :tickedoff: :tickedoff:

Για τα υπόλοιπα όπως είπαμε εδώ είμαστε να τα κουβεντιάσουμε :)  ;)

Γεια σου ρε ectora :)
Και εσύ πιπινάκι billy σταμάτα να με φτιάχνεις πρωί πρωι  :tickedoff:

 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Banane21.gif
 [/URL]   VS    http://[URL unfurl="true"]www.pic4ever.com/images/Bananezorro.gif[/img[/URL]]


:2funny: :2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
το bourdela com εχει ηγετικη ομαδα που εχει μαθει να νικα,μονο...οτι και αν γραφτει
 

Επισκέπτης
Εμένα δεν με χάλασε η ουσία των όσων λέει ο sex_addict, απλά δεν είναι εκεί που πρέπει να τα λέει. Υποτίθεται ότι στη κριτική σου πρέπει να βάζεις κριτική!!   :tickedoff: :tickedoff:

Για τα υπόλοιπα όπως είπαμε εδώ είμαστε να τα κουβεντιάσουμε :)  ;)

Γεια σου ρε ectora :)
Και εσύ πιπινάκι billy σταμάτα να με φτιάχνεις πρωί πρωι  :tickedoff:
Eλα [size=20pt]ΠΑΠΠΟΥ[/size] μου να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου. :grin: :cheesy: ;) :2funny: :2funny:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
καλά .. καλά ... !!

Θα τα πούμε, δεν θα τα πούμε?
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Εγώ πάντως (όχι να το πάρω πάνω μου αλλά έτσι είναι) στα 27 που είναι ο συγκεκριμένος παπαράκος γαμούσα πολύ ωραιότερα μουνιά από αυτά που παίζουν πολλές φορές στα σίτυτουρ. Και έβγαζα και γούστα μαζί τους για να μην ακούσω τον αντίλογο ότι αλλιώς είναι με τη γκόμενα σου.
Πέρα από αυτό θα συμφωνήσω με τον Έκτορα ότι δεν έχει να κάνει μόνο η ηλικία αφού μπορεί να είσαι 27 ή 17 και να είσαι χοντρός, λίγδης και άσχημος.
Τώρα τι κόμπλεξ έχει ο κάθε ένας που κριτικάρει είναι πολύ πολύ μεγάλη ιστορία.
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Εγώ πάντως (όχι να το πάρω πάνω μου αλλά έτσι είναι) στα 27 που είναι ο συγκεκριμένος παπαράκος γαμούσα πολύ ωραιότερα μουνιά από αυτά που παίζουν πολλές φορές στα σίτυτουρ. Και έβγαζα και γούστα μαζί τους για να μην ακούσω τον αντίλογο ότι αλλιώς είναι με τη γκόμενα σου.
Πέρα από αυτό θα συμφωνήσω με τον Έκτορα ότι δεν έχει να κάνει μόνο η ηλικία αφού μπορεί να είσαι 27 ή 17 και να είσαι χοντρός, λίγδης και άσχημος.
Τώρα τι κόμπλεξ έχει ο κάθε ένας που κριτικάρει είναι πολύ πολύ μεγάλη ιστορία.
ετσι ακριβως ειναι φιλε,αλλα επειδη ειναι ιντερνετ ο καθενας οτι παπαρια του ερθει μπορει να την πει..και παραλληλα μεσω της κριτικης εξαγει γιγαντωμενο και το κομπλεξ του
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
χτες σε μια ενημερωση που εκανα,ειχα και μια συνευρεση με μια κοπελα,δεν το ανεφερα στην ενημερωση,ουτε τ ονομα της γιατι η κοπελα μου το ζητησε,ειναι η πρωτη φορα που το εκανα σεβομενος την επιθυμια της
αυτη ειναι η διαφορα sex addict στη συμπεριφορα ενος σκεπτομενου (η' εμπειρου) και μη σκεπτομενου ατομου,δημοσιοποιεις μια κουβεντα που εχεις κανει με μια κοπελα η οποια κουβεντα μπορει να κανει κακο στη δουλεια της,αφου προδιαθετεις αρνητικα μια  συγκεκριμενη ηλικιακη ομαδα ατομων απεναντι της
ψιλα γραμματα ε?...
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Εδω ο σιτεμενος κωλογερος που πηδαει τα μπαμπινια, συγνωμη ρε παιδια δεν θα το ξανακανω ... σημερα !!!!
Παντως λεβεντη μου μια και εισαι νεος στη χαρα των ct κοιτα μην σε τυλιξει καμια, ετσι λυπησιαρης που εισαι, :headbang: :headbang: και τοτε θα δεις οτι δεν κανουν τυχαια αυτη τη δουλεια. Αν την ξαναδεις την Δομινικη για ρωτα τη πως περνουσε στην Αραπια, και μετα να την λυπηθεις  :2funny: :2funny:
Οσο για εμας τους μεγαλυτερους να ξερεις οτι μπορει και να ειμαστε σε καλυτερη σωματικη κατασταση απο πολλους νεωτερου μας. Αλλα κι εν παση περιπτωσει οταν ερθεις εσυ στην ηλικια που κατηγορεις ε τοτε ΜΗΝ πας ρε φιλε στα μπαμπινια, ετσι για προσφορα στους νεωτερους.
Στην ηλικια των 27-28 εγω ευτυχως πηδαγα 3 γκομενες και δεν ετρεχα στα ct δεν ειχα αναγκη, καταλαβες νομιζω..!!!
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Καλά αυτή η καριολίτσα η Wanda δεν έχει μυαλό και πάει με μεγαλύτερους. Ο μπάρμπας ο μάστορας δε διάβασε το site σήμερα? Ασταδιάλα πιά!
Τζάμπα προσπαθούμε να φέρουμε τον κόσμο στα ίσα του..... ΣΟΔΟΜΑ και ΓΟΜΟΡΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom