Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (15 μέλη και 88 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Καλησπέρα μια γρήγορη ερώτηση στους πάλιουρες. Γιατί η ίδια γκόμενα στην Ελλάδα είναι 40% ακριβότερη από ότι στο εξωτερικό  :idiot:

Γιατί το νταραβέρι δεν γίνεται από ειδικούς αγόρι μου (όπως οι δίπλα) αλλά από ερασιτέχνες
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Be patient...
Μ΄αρεσει να τα έχω τσεκάρει τα πράγματα πριν τα δώσω στον αέρα...Μην με πείτε και παπατζα!
Πάντως έρχονται κανόνια!Και δίνω ποσοστό επιτυχίας μου 90%. Μέχρι την Παρασκευή θα έχετε τις πληροφορίες μου

you bloody teaser
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Ακύρωσα με Carol παιδιά αύριο πετάω για Ιορδανία. Τ'αγαθά κόποις κτώνται. Οπότε αν γουστάρει κάποιος μετά τις 10 είναι ελεύθερη.  :dunno: :dunno: :dunno:
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Τουλάχιστον Τετάρτη επιστρέφω για Viktoria!  >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: :grin: :grin: :grin:
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Ακύρωσα με Carol παιδιά αύριο πετάω για Ιορδανία. Τ'αγαθά κόποις κτώνται. Οπότε αν γουστάρει κάποιος μετά τις 10 είναι ελεύθερη.  :dunno: :dunno: :dunno:
να της μεταφερω καποιο μηνυμα αγαπης?
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
παιδια για σεριανα που ερχεται 12 μαιου,θα μου πει κανεις τιποτα η εδω μιλατε μονον οι παλιοι μεταξυ σας?
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
:)φενεται,ωραιο εργαλειο παντως
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
την εκλεισα...για δευτερα...για να δουμε....αν και ειμαι λατρης της σιντυς
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
πολλη ηρεμια......... :think:      πριν την καταιγιδα :think: :think: :think: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Λοιπον η μικρη Lolita κλαταρησε και νομιζω οτι οποιος παει απο εδω και μπρος καλα δεν προκειτε να περασει. :think:
Ειναι λιγο βλακας στο θεμα των Book και επειδη το κανει μονη της και εχει γλυκαθει απο το χρημα το εχει κανει overbooking οποτε στο τελος δεν μπορει να αποδοσει. :headbang:
Χτες ειχαμε 2 ωριτσες και με παρακαλαγε μετα την μια ωρα να ληξουμε το ματς. :tickedoff:
Οποτε τα συμπερασματα δικα σας. :rockon:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
KAΛΗΜΕΡΑ ΒΑΒΥ και στο αδέλφει ΦΥΣΙΚΑ,

Εμμμμ ΚΑΛΑ το μυρίστικα χτές και την έκανα με ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ! Οπως είπα έφαγε ΜΑΥΡΟ και πάω για αυτοβιογραφία της ΓΙΑΓΙΑΣ πριν αποσυρθεί για
ανακύκλωση.

ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ πει ρε ΒΑΒΥ τα ΧΑΡΤΙΑ και τις ΤΑΝΕΣ δεν τις ΚΥΝΗΓΑΜΕ!!!! ΠΑΝΤΑ ξαναγυριζουν εκεί που τις ΘΕΛΟΥΜΕ. Γιατί να βιαστώ? ΑΝΤΕ πάλι καλά
που τόγραψες και νωρίς ΝΑ λάβει τα μέτρα του ο ΛΑΟΣ οπότε ΠΡΟΜΟΤΕΡ δεν σε ΛΕΩ. Τώρα θα φωνάζω ΝΑ ΝΑ ο ΜΕΣΣΙΑΣ  :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα να περνάς καλά
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
πήγα με τρομερές καύλες χτες στην Anna (zuzana) αλλά μου βγήκε τρελή μούφα και ακόμα κλαίω τον χρόνο που έχασα...
Ελπίζω να ρεφάρω με Gabrielle γιατί αλλιώς θα τα κόψω τα ct...
 

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Kαλημέρα σε όλους.Επικρατεί ηρεμία από ότι βλέπω αυτές τις ημέρες και ξεπεράστηκε και το χάσμα που δημιούργησε η Λολίτα.Στο ταξίδι του άγνωστου προορισμού προσπάθησα να συναντήσω κάποια Ksenia από elite σε μεσημεριανό ραντεβού ενδιάμεσα από ραντεβού της δουλειάς μου.Καθυστερημένα μου απάντησαν μετά από 1,5 ώρα, στη συνέχεια προσπάθησα να  άλλαξω την προγραμματισμένη ώρα, μετά από έκτακτη επαγγελματική υποχρέωση, και τελικά δεν καταφέραμε να συννενοηθούμε.Έχω την ευθύνη μου αλλά και το πρακτορείο δεν με έπεισε.Θα προσπαθήσω σήμερα για κάτι καινούριο και μετά το Σαββατοκύριακο γιατί φεύγω Λάρισα για δουλειά. Sorry για την επιμονή μου στην περίπτωση Λολίτας αλλά αυτή ήταν η αποψή μου.
 

Συνημμένα

  • ksenia.jpg
    ksenia.jpg
    2,9 KB · Εμφανίσεις: 10

Επισκέπτης
πήγα με τρομερές καύλες χτες στην Anna (zuzana) αλλά μου βγήκε τρελή μούφα και ακόμα κλαίω τον χρόνο που έχασα...
Ελπίζω να ρεφάρω με Gabrielle γιατί αλλιώς θα τα κόψω τα ct...
Gabrielle
Τρελλο πιπινεζ οτι πρεπει για τον Yura.
Πολλα υποσχομενο ομορφο πολυ και δεν κωλονει πουθενα .
GFE μιλαμε βεβαια μην περιμενετε HARD THINGS.
Kαλα θα περασεις Ροζ Φιδις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
baby ποια ειναι τελικα η δεσποινις στο avatar σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom