Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (15 μέλη και 106 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Εγω που να ξερω ενας φτωχος CTουρας ειμαι . :boobies:
Αυτα ειναι για μεγαλα πορτοφολια. :rockon:

Ρε αδέρφι τί μωρό είναι αυτό στο avatar?
Ρε σαν ποιά μου θυμίζει?

Λοιπόν θα προτείνω κάτι πρωτοποριακό όσοι έχουμε πηδήξει την ίδια γκόμενα να την έχουμε και στο avatar μας.
Είμαι σίγουρος πως θα γεμίσουμε κλώνους ,έτσι για να δούμε πόσο μεγάλο είναι το Αθηναϊκό κρεβάτι 
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ρε αδέρφι τί μωρό είναι αυτό στο avatar?
Ρε σαν ποιά μου θυμίζει?
Λοιπόν θα προτείνω κάτι πρωτοποριακό όσοι έχουμε πηδήξει την ίδια γκόμενα να την έχουμε και στο avatar μας.
Είμαι σίγουρος πως θα γεμίσουμε κλώνους ,έτσι για να δούμε πόσο μεγάλο είναι το Αθηναϊκό κρεβάτι 

Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο  λέμε....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Ρε σεις το δίπορτο είναι ωραίο!
Οπως κώλο μουνί ας πούμε κάτι και έχεις και πιο πολλές επιλογές σε μουνάκια

Κάτι σαν Περεστρόικα ας πούμε ,πάμε να ρίξουμε το τοίχος?
 

Επισκέπτης
Ρε σεις το δίπορτο είναι ωραίο!
Οπως κώλο μουνί ας πούμε κάτι και έχεις και πιο πολλές επιλογές σε μουνάκια

Κάτι σαν Περεστρόικα ας πούμε ,πάμε να ρίξουμε το τοίχος?
Την εχω κοψει στην μεση την οθονη και εσυ το ιδιο. :helpplea:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ρε σεις το δίπορτο είναι ωραίο!
Οπως κώλο μουνί ας πούμε κάτι και έχεις και πιο πολλές επιλογές σε μουνάκια
Κάτι σαν Περεστρόικα ας πούμε ,πάμε να ρίξουμε το τοίχος?

Γιατί? Άσχημα ήταν με το τοίχος? Γαμούσες στο Brasov, Prague κλπ με αντάλλαγμα ένα παντελόνι 501, είναι μαγκιά τώρα που πληρώνουμε 500άρικα και κυκλοφορούν οι "κυρίες" αποκλειστικά με armani, DG, cavalli Κλπ?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Την εχω κοψει στην μεση την οθονη και εσυ το ιδιο. :helpplea:

Στην μέση όλα αδερφέ γιατί είδες μόλις μπήκαμε στην Ευρωπαϊκή ένωση τέρμα τα μονοπώλια.
Απλα ελπίζω να μην παραξηγηθεί αυτό από κανέναν γιατί η αγορά είναι ελεύθερη ,το πουλί μας επίσης και το μυαλό μας δεν μπορεί να χωρέσει μόνο ρε φίλε σε ένα site.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Στην μέση όλα αδερφέ γιατί είδες μόλις μπήκαμε στην Ευρωπαϊκή ένωση τέρμα τα μονοπώλια.
Απλα ελπίζω να μην παραξηγηθεί αυτό από κανέναν γιατί η αγορά είναι ελεύθερη ,το πουλί μας επίσης και το μυαλό μας δεν μπορεί να χωρέσει μόνο ρε φίλε σε ένα site.

Βάλτε dual view ρε νέοπες....άκου στη μέση!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Πάντως εδώ μέσα 30 άτομα είμαστε κάθε μέρα έτσι?
Ενω πριν τρία χρόνια που είμασταν όλοι μαζί το μεσημέρι δεν πέφταμε κάτω από 250-300 άτομα ε?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ηταν η Donna τωρα ειναι αλλη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για πες ρε Baby ποια είναι στο avatar σου?

super πουτανάκια μας επισκέπτονται αυτό τον μήνα!! είναι και άνοιξη και και δύσκολα λέμε όχι...
έχω κλείσει αυτή την εβδομάδα με Anna (zuzana) και Gabrielle (magic)....
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολύ καλά μωρά μας επισκέπτονται και προβληματίζεσαι για το τι θα διαλέξεις...Και ακόμα δεν έχετε δει τίποτα..!!Μετά τις 15/5 έρχονται πολλά μπαμ!!Εχω πληροφορίες και περιμένω διασταύρωσεις...believe me και δεν θα χάσετε!Κάντε κράτη όσο μπορείτε!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Για πες ρε Baby ποια είναι στο avatar σου?
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολύ καλά μωρά μας επισκέπτονται και προβληματίζεσαι για το τι θα διαλέξεις...Και ακόμα δεν έχετε δει τίποτα..!!Μετά τις 15/5 έρχονται πολλά μπαμ!!Εχω πληροφορίες και περιμένω διασταύρωσεις...believe me και δεν θα χάσετε!Κάντε κράτη όσο μπορείτε!

για λέγε.....
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Be patient...
Μ΄αρεσει να τα έχω τσεκάρει τα πράγματα πριν τα δώσω στον αέρα...Μην με πείτε και παπατζα!
Πάντως έρχονται κανόνια!Και δίνω ποσοστό επιτυχίας μου 90%. Μέχρι την Παρασκευή θα έχετε τις πληροφορίες μου
 

logisoft

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για πες ρε Baby ποια είναι στο avatar σου?
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολύ καλά μωρά μας επισκέπτονται και προβληματίζεσαι για το τι θα διαλέξεις...Και ακόμα δεν έχετε δει τίποτα..!!Μετά τις 15/5 έρχονται πολλά μπαμ!!Εχω πληροφορίες και περιμένω διασταύρωσεις...believe me και δεν θα χάσετε!Κάντε κράτη όσο μπορείτε!

Καλησπέρα μια γρήγορη ερώτηση στους πάλιουρες. Γιατί η ίδια γκόμενα στην Ελλάδα είναι 40% ακριβότερη από ότι στο εξωτερικό  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom