Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 151 άτομα (18 μέλη και 133 επισκέπτες)

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Παρδαλό φίδι μια χαρά θα περάσεις με Gabriel!
Πίστεψε με αν έχεις οποιονδήποτε ενδιασμό ή δίλημα για να κόψεις τα ct αυτή θα σου λύσει το αίνιγμα και φυσικά η ζυγαριά θα γύρει προς το να συνεχίσεις!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
πήγα με τρομερές καύλες χτες στην Anna (zuzana) αλλά μου βγήκε τρελή μούφα και ακόμα κλαίω τον χρόνο που έχασα...
Ελπίζω να ρεφάρω με Gabrielle γιατί αλλιώς θα τα κόψω τα ct...
Τι έγινε ρε roz? Την προηγούμενη φορά από ότι Θυμάμαι ήταν μια χαρά.....Άλλαξε συμπεριφορά? Για λέγε γιατί έχουμε 2ωρο σήμερα....
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Τι έγινε ρε roz? Την προηγούμενη φορά από ότι Θυμάμαι ήταν μια χαρά.....Άλλαξε συμπεριφορά? Για λέγε γιατί έχουμε 2ωρο σήμερα....
Το φοβόμουνα ότι κάποια στιγμή θα το καβάλαγε το καλάμι...
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
Λοιπον η μικρη Lolita κλαταρησε και νομιζω οτι οποιος παει απο εδω και μπρος καλα δεν προκειτε να περασει. :think:
Ειναι λιγο βλακας στο θεμα των Book και επειδη το κανει μονη της και εχει γλυκαθει απο το χρημα το εχει κανει overbooking οποτε στο τελος δεν μπορει να αποδοσει. :headbang:
Χτες ειχαμε 2 ωριτσες και με παρακαλαγε μετα την μια ωρα να ληξουμε το ματς. :tickedoff:
Οποτε τα συμπερασματα δικα σας. :rockon:

φανταζομαι τι της εκανες και τα επαιξε μαζι σου!!!!  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
παιδια για σεριανα που ερχεται 12 μαιου,θα μου πει κανεις τιποτα η εδω μιλατε μονον οι παλιοι μεταξυ σας?

Κοντή , ξινή Ρουμάνα η Σεριάνα...
Δεν χτυπάς καλύτερα το Donnaki λέω εγώ...Δεν είναι όλες οι Ρουμάνες ίδιες...
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Gabrielle
Τρελλο πιπινεζ οτι πρεπει για τον Yura.
Πολλα υποσχομενο ομορφο πολυ και δεν κωλονει πουθενα .
GFE μιλαμε βεβαια μην περιμενετε HARD THINGS.
Kαλα θα περασεις Ροζ Φιδις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:

ΤΟ ΞΕΡΩ το ΞΕΡΩ απο την ΜΙΑ και μοναδική θα περάσω αλλά αργότερα θέλω να το ρίξω στα Donna Caran βαρέθηκα τα Dolce & Cabanna! O γνωρίζοντες
με κατανοούν, έτσι Υiorgos κατα το Yura δηλαδή....  :think:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
όπως είπα και στο review μου από συμπεριφορά και services δεν είναι κακή. από σώμα όμως μούφα και πρόσωπο πολύ μέτριο...
Τι έγινε ρε roz? Την προηγούμενη φορά από ότι Θυμάμαι ήταν μια χαρά.....Άλλαξε συμπεριφορά? Για λέγε γιατί έχουμε 2ωρο σήμερα....
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
αντε ρε φουστη μου ποτε θα ερθει........                                                                              :think: απαντα ρε ανθρωπε των τεχνων.... :2funny: :2funny:
 

Gman

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι λιγο βλακας στο θεμα των Book και επειδη το κανει μονη της και εχει γλυκαθει απο το χρημα το εχει κανει overbooking οποτε στο τελος δεν μπορει να αποδοσει. :headbang:

Γυναίκα που... γλυκάθηκε από το χρήμα και αφού δεν είχε καθοδήγηση το παράκανε??

:think:
Δεν ξαναέχω ακούσει τέτοια περίπτωση.

Μόνο άλλα μερικα δισεκατομύρια ανά τον κόσμο  :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Βλέπω ένα πρακτορείο καινούργιο σχετικά στα μέρη μας για το οποίο δεν έχω ακουσει από κανένα κριτική για τα κομμάτια που φέρνει.Σε αυτή την γύρα φέρνει κάτι κομμάτια που μοιάζουν κανόνια,όμως πάντα είμαι επιφυλακτικός όταν έχει να κάνει με Ρωσίδες όσο αφορά το πόσο γνήσιες είναι οι φωτό ή πόσο προσεγγίζουν την  πραγματικότητα...
Το πρακτορείο λέγεται sweet-russiangirls. Γνωρίζει κανείς κάτι?
 

Επισκέπτης
Χαιρετώ την ομήγυρη
ΖΤOD, ήρθες βλέπω ορεξάτος, τι εγινε τελικα η jane θα σε παντρευτει;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Και μέσα σε όλη αυτή την καταιγίδα νέων αφίξεων και νέων πρακτορείων, Ο Rob του planetdreams έριξε κι άλλο τις τιμές 180 η μία ώρα, 2 ώρες 250 και 300 το 3ωρο!!! Ίσως έτσι πουλήσει...



Now in Athens are Viktoria, Gisele and Annie and they are availbel now for a special price of 1hr=180, 2hrs=250 and 3hrs=300

Αυτό είναι και το σχετικό email...To "availbel" δεν είναι δικό μου αλλά του Rob. Προφανώς εννοεί available.

Πάντως για να πω την αλήθεια προσπαθεί ο Rob...Αν είχε καλύτερα κομμάτια και τα πήγαινε και σε καλύτερο ξενοδοχείο...ίσως...
 

Επισκέπτης
Ειναι απο προχτες αυτο, εχει ξεπουλησει ηδη !!!
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Ανέβηκε η κίνηση μετά τις προσφορές ???
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Χαιρετώ την ομήγυρη
ΖΤOD, ήρθες βλέπω ορεξάτος, τι εγινε τελικα η jane θα σε παντρευτει;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαι κοντά στο να την ψήσω...!!!Στο επόμενο ct της μέσα σε ένα 2ωρο που θα πάει θα πέσει!!!Αλλωστε που θα ξαναβρει τέτοιο παλικάρι!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
μας εχει ζαλισει στα mail εδω και τρεις μερες, με τις καινουργιες τιμες :grin:
Α ΟΚ έχετε ενημέρωση εκ των έσω οπότε πάω πάσο...Μαλακία όμως του Rob γιατί κάποιος που δεν ξέρει θα πάει και θα ακουμπήσει τα λεφτά που βλέπει στο site...Πολύ πονηρός και άτιμος ο δικός σου...Η γκόμενα περιμένει να δει 180€ και θα πάρει ένα φάκελο με 220€...
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230


ακυρωσα Ναταλυ παρασκευη μεσημερι 2πμ ..... τρεχατε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom