Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (3 μέλη και 75 επισκέπτες)

soukostis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
5
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
0
Δεδομένου ότι ειμαι νεος στο αθλημα, εκεινες που δηλωνουν ανεξαρτητες πως τις βρισκει κανείς? Πχ ψανχω για την Tiffany. Ευχαριστώ για την βοήθεια.. :think:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Οχι ρε φίλε δεν τρέχει τίποτα...!!!Εγω για το γυναικάκι μου δεν χαλιέμαι!!! :2funny:
και κλείνοντας να ενημερώσω ότι για όσους είναι fun και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ο zuzunis έφερε στο club του την Mona Green την πορνοσταρ...Καλά χάλι μαυρο θα πρέπει να είναι έτσι όπως έχει γίνει...Δεν είναι να την δεις χωρίς make up...Μόνο οι βυζαρες της αξίζουν...Παει χάλασε αυτή...Προσωπικά θα περιμένω να δραστηριοποιηθεί,να δω reviews και θα το σκεφτώ...Λόγω βυζιών και της απόλυτης σκυλίσιας προστυχιάς που μου εκπέμπει...
Καληνύχτα μάγκες!!!cu αυριο!΄Καλές ονειρόξεις!

TI EKANE ΛΕΕΙ? ΜΟΝΑ GREEN? A ΠΑΑΑΑΑΑ οχι μη θα το φάω ΟΛΟ το φαγητό μου, παλιά είχε έρθει με Paradise, αν θυμάμαι καλά, ΠΗΓΑ και έφυγα ΒΟΛΙΔΑ α παπαπαπαπαπα!!!
 

BerettaSO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
218
Κριτικές
9
Like
447
Πόντοι
281
Δεδομένου ότι ειμαι νεος στο αθλημα, εκεινες που δηλωνουν ανεξαρτητες πως τις βρισκει κανείς? Πχ ψανχω για την Tiffany. Ευχαριστώ για την βοήθεια.. :think:

Κοιταξε στο και Στην ανακοινωση τους εχουν συνηθως εμαιλ και τηλεφωνο.
 
Εγγρ.
18 Δεκ 2007
Μηνύματα
450
Κριτικές
2
Like
166
Πόντοι
1

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ειμαι αρρωστος!!! Χρειαζομαι μια sexy νοσοκομα απο την Πραγα να με κανει καλα!!!
 

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο το meeting oxi με την Diana αλλα απο τον Λακαμα διευθυντη μου!Ισα ισα για να μου χαλασει το ραντεβου μου μας ηθελε ο τραχανοπλαγιας ! :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Εγώ λέω ότι είσαι multimediάκιας και τρέντης πάντως. Περιμένω να τα πούμε στο γήπεδο!

:dancing: :dancing: :dancing:


Που πας ρε Υorgos να με συναγωνιστεις?Εχω BiBi εγω! 40 ποντους σε καθε παιγνιδι και με ατελειωτες αντοχες!Μιλαμε θα σε βγαλει νοκ αουτ ευκολα!
 

Επισκέπτης
Veronika πολυ ομορφο πιπινι μου μοιαζει. :headbang: :headbang: :headbang:
Σιγουρα οχι για τον αδελφο μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • s1.jpg
    s1.jpg
    80,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • s2.jpg
    s2.jpg
    82,9 KB · Εμφανίσεις: 14
  • s3.jpg
    s3.jpg
    67,3 KB · Εμφανίσεις: 19
  • s4.jpg
    s4.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
Μη λες ρε συ passive το κορίτσι απλά είχε περάσει πριν από εκεί ο τυφώνας Ντεσπεράντο πριν από εσένα και της πήρε τον κώλο και της τον σήκωσε...

Καλά ρε Big brother μάτι με παίρνεις ?

Ο “μαλάκας” την καπότα την άφησε στον κώλο της ,τώρα αν εσύ την βρήκες στο πάτωμα μάλλον μόλις έφυγα πρέπει να χέστηκε πάνω της.

ΥΓ
θα πρόσεξες αδελφούλη πως η καπότα ήταν άδεια ε ??????????????????????
Ναι ρε πουστη μου γιαυτο ειχε γευση Νιτρογλυκερινης το στομα της φτου ρε πουστη μου ακομα φτυνω. :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :tooth:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Εσύ για να είσαι ξύπνιος τέτοια ώρα, κάτι περίεργο συμβαίνει.  :grin:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Thanks BABY που μου φτιάχνεις τη μέρα πριν ξεκινήσω  :cheesy: :cheesy: :cheesy:





KURWA!!!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Diana εχθές για 2ωρο. Καλύτερη από την πρώτη φορά ..... :dancing: :dancing: Έφυγα και έτρεμαν τα πόδια μου!!!
Όπως παρατήρησαν και εμπειρότεροι συνάδελφοι την δεύτερη φορά επειδή σε γνωρίζουν είναι πολύ πιο άνετες κλπ...


PS. Προς κκ ΒΑΒΥ. Περιμένει sushi η κοπέλα....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μολις γυρισα απο το meeting oxi με την Diana αλλα απο τον Λακαμα διευθυντη μου!Ισα ισα για να μου χαλασει το ραντεβου μου μας ηθελε ο τραχανοπλαγιας ! :jerking: :jerking: :jerking:
Try to book again!!! Ήταν μια εβδομάδα Βρυξέλες ξενέρωσε...και ήρθε πεινασμένη :boobies: :boobies:
 

16aris

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
98
Κριτικές
15
Like
15
Πόντοι
10
Καλημέρα συναγωνιστές....Χτές το μεσημεράκι είχα την εμπειρία της Καρολίνα...Τι να πώ? Αν και δεν είμαι χτεσινός...έμεινα....Όλα τα λεφτά είναι η κυρία με την συμπεριφορά και τις πράξεις της...Πραγματική επαγγελματίας...Μου ανέφερε ότι η Άννα είναι το αγαπημένο της κορίτσι από τα κορίτσια της Μίλα, και το είπε με έναν τρόπο που με έκανε να την φανταστώ σε ένα ντουέτο μαζί της, που ο "μικρός" και μόνο στην σκέψη έγινε "μεγάλος"...Πράγματι  η Μίλα έχει όλα τα καλά κορίτσια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom