Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (6 μέλη και 76 επισκέπτες)

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.742
Πόντοι
22.915
Σήμερα το μεσημεράκι, μετά τη δουλειά, είχα ένα δυωρακι με Diana. Review σε λίγο.Καλή αλλά όχι και τόσο για τα γούστα μου. Ας όψεται η Bibi (που χάθηκες μάτια μου;)

 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.742
Πόντοι
22.915
καλησπέρα... βρίσκομαι σε δίλημμα η μάλλον σε τρίλημμα :)
έχω διαβάσει σχόλια και κριτικές , θέλω βοήθεια μεταξύ των 3  α) Ναταλυ (Swedish Harmony), Diana ( Zuzana), kai Karolina 9 Swedish Harmony).Τι βάζω πρώτο αλλά όχι μοναδικό κριτήριο? α)την γλωσσική δραστηριότητα του θηλυκού β) την προστυχιά ( με την καλη έννοια :)) Ποια από τις 3 η μήπως κάποια άλλη πρόταση? Δώστε τα φώτα σας.
Προσωπικα θα διάλεγα Karolina
 

Επισκέπτης
καλησπέρα... βρίσκομαι σε δίλημμα η μάλλον σε τρίλημμα :)
έχω διαβάσει σχόλια και κριτικές , θέλω βοήθεια μεταξύ των 3  α) Ναταλυ (Swedish Harmony), Diana ( Zuzana), kai Karolina 9 Swedish Harmony).Τι βάζω πρώτο αλλά όχι μοναδικό κριτήριο? α)την γλωσσική δραστηριότητα του θηλυκού β) την προστυχιά ( με την καλη έννοια :)) Ποια από τις 3 η μήπως κάποια άλλη πρόταση? Δώστε τα φώτα σας.
Karo με τα μπουνια Νο1.
Ναταλυ χωρις κωλο νο2.
Diana παλι χωρις κωλο Νο 3.
Εσυ αδελφακι μου διαλεξε τι θελεις .
 

Επισκέπτης
Viktorie Prettygirls4u.
Ακριβως οτι βλεπεις στις φωτο Δοξα το θεο.
Τα κανει ολα και συμφερει χωρις να ζηταει φραγκο παραπανο. Σπανιο στις μερες μας και ομως αληθινο.
Βεβαια νεους πελατες δυσκολα θα παρει δηλαδη που να μην ειναι γνωριμοι του πρακτοριου.
Επιδερμιδα super και αντεχει πολυ σκληρα πραγματα αν και passive σε ολη την φαση.
Ειναι σαν την θυληκια λεαινα που την βαζει κατω ο λιοντας και την παιρνει χωρις να πει οχι και κουβεντα σε τιποτα.
Και κατι αλλο ο μαλακας που δεν μαζευει τις κοκκινες καποτες του πριν φυγει αν ειναι δυνατον την επομενη φορα να τις βαλει στην τσεπη του αν οχι στα σκουπιδια.
Thanks Yorgos για τον μπουσουλα που μου εδωσες.
Προβοκατορα τα βλεπουμε τα review και μονοι μας μην χαλας σαλιο και μελανι.
 

Επισκέπτης
Ο YES Yiorgos μονον που τώρα ισως τα πράγματα να είναι λίγο χειρότερα και προς την αρπαχτή .... για να δούμε πάντως παρ ότι πήρα πολλά email
ΔΕΝ θα πάρω πάω για Yris πλευρά ...
Δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι θα σου αρεσει η Yriss.
Πιο πολυ παει στον ΝΙΤΡΟ που δεν βλεπει φατσες παρα σε σενα .
Ακου τι σου λεω.
Αναμενω review ειδικα για αυτην .
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Επιδερμιδα super και αντεχει πολυ σκληρα πραγματα αν και passive σε ολη την φαση.
Μη λες ρε συ passive το κορίτσι απλά είχε περάσει πριν από εκεί ο τυφώνας Ντεσπεράντο πριν από εσένα και της πήρε τον κώλο και της τον σήκωσε...


Ειναι σαν την θυληκια λεαινα που την βαζει κατω ο λιοντας και την παιρνει χωρις να πει οχι και κουβεντα σε τιποτα.
Καλά ρε Big brother μάτι με παίρνεις ?


Και κατι αλλο ο μαλακας που δεν μαζευει τις κοκκινες καποτες του πριν φυγει αν ειναι δυνατον την επομενη φορα να τις βαλει στην τσεπη του αν οχι στα σκουπιδια.
Ο “μαλάκας” την καπότα την άφησε στον κώλο της ,τώρα αν εσύ την βρήκες στο πάτωμα μάλλον μόλις έφυγα πρέπει να χέστηκε πάνω της.

ΥΓ
θα πρόσεξες αδελφούλη πως η καπότα ήταν άδεια ε ??????????????????????
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι θα σου αρεσει η Yriss.
Πιο πολυ παει στον ΝΙΤΡΟ που δεν βλεπει φατσες παρα σε σενα .
Ακου τι σου λεω.
Αναμενω review ειδικα για αυτην .

ΠΑΩ για 1 ώρα και κουλούρι και το ολίγον θωρηκτό ... Thats all! Oσο για τα μελάνια κλπ κλπ την συγκεκριμένη αν και
δείχνει καλή κάτι δεν μου πήγαινε ιδίως παλιά που είχα πα΄ρει και Elena απο ίδιο πρακτορείο κατι δεν ΜΟΥ έκανε
κλικ αν και είχα ακούσει καλά λόγια (απο δίπλα).
Βλέπεις οπως έχεις πει πρωτα η κονόμα και μετά η νοσοκόμα ΔΙΟΤΙ έρχεται καλοκαίρι, ενεκα χρόνου και θέλω να είμαι αραχτός
και ταξιδιάρης με ΠΜ, απαγορευμένα πράγματα γαι σένα?  :think:

Μόλις καβαλήσω το άλογο θα σου πω κατόπιν οκ?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
καλησπέρα... βρίσκομαι σε δίλημμα η μάλλον σε τρίλημμα :)
έχω διαβάσει σχόλια και κριτικές , θέλω βοήθεια μεταξύ των 3  α) Ναταλυ (Swedish Harmony), Diana ( Zuzana), kai Karolina 9 Swedish Harmony).Τι βάζω πρώτο αλλά όχι μοναδικό κριτήριο? α)την γλωσσική δραστηριότητα του θηλυκού β) την προστυχιά ( με την καλη έννοια :)) Ποια από τις 3 η μήπως κάποια άλλη πρόταση? Δώστε τα φώτα σας.
Για προστυχιά μείνει μακρυά από την Dianna που είναι ένα γλυκό MILF. Για το κομμάτι της προστυχιάς βάζω πρώτη την Καρολίνα και μετά την Ναταλυ.Γλωσσική δραστηριοτητα (φαντάζομαι δεν εννοείς γνώση αγγλικών!!)μόνο Καρολίνα...
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μη λες ρε συ passive το κορίτσι απλά είχε περάσει πριν από εκεί ο τυφώνας Ντεσπεράντο πριν από εσένα και της πήρε τον κώλο και της τον σήκωσε...

Καλά ρε Big brother μάτι με παίρνεις ?

Ο “μαλάκας” την καπότα την άφησε στον κώλο της ,τώρα αν εσύ την βρήκες στο πάτωμα μάλλον μόλις έφυγα πρέπει να χέστηκε πάνω της.

ΥΓ
θα πρόσεξες αδελφούλη πως η καπότα ήταν άδεια ε ??????????????????????


ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ο ΝΙΤΡΟ εκδηλώνεται ΕΤΣΙ ΡΕ ΒΑΒΥ, για να τσιμπάω εεεεε ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Σήμερα το μεσημεράκι, μετά τη δουλειά, είχα ένα δυωρακι με Diana. Review σε λίγο.Καλή αλλά όχι και τόσο για τα γούστα μου. Ας όψεται η Bibi (που χάθηκες μάτια μου;)
Εχεις λυσάξει πια με αυτή τη Bibi!!!Είπαμε από Ιούνιο και αν....
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
Παλικαρια,ξερετε ποσα παιρνει η Κarolina για ενα δυωρακι?Ευχαριστω
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Το χρυσοπληρώνεις αλλά το αξίζει...
Περί τα 600€.Υπερβολικό ποσό αλλά το αξίζει...
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Αστο καλλίτερα ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ σαν νέος!!! Κατι τις στο χρώμα το pink.... και κάτι ψιλά... για το ταξί!  :think:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Γράφτηκε από τον pouto   για JANE

Συνολική βαθμολογία
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
7.0
Γενική συμπεριφορά
6.0
Επικοινωνία
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
Λοιπόν παιδιά έγραψα πολλές φορές αλλά δεν έτυχα προσοχής,οδήγησα 500 χιλιόμετρα για να φτάσω στο ραντεβού μου,και όχι μόνο δεν βρήκα αυτό που περιγράφουν οι παρακάτω αλλά η πραγματικότητα είναι ποιό χάλια,άσε που δεν έδωσε λόκο άσε που δεν άφηνε να εκδηλωθώ στην πράξη και με κρατούσε σε απόσταση άσε που έμενε αδιάφορη την ώρα που εγώ έλοιωνα στην προσπάθεια άσε που όλη η κατάσταση με θύμησε το προηγούμενο ραντεβού μου στην Θεσ/κη και όταν άρχισα να γελάω με ρώτηση γιατί την απάντησα ότι όταν γίνετε αγγαρία το sex έτσι εκδηλώνετε η γυναίκα.ένα όμως δεν κατάλαβα πως έγραψαν τόσοι πολλοί τέτοιες κριτικές και τώρα στο τέλος κάποιος είπε αντίθετα την αλήθεια;


ΕΛΑ ΝΤΕ για ρώτα μερικούς να μάθεις.... :think: (μάλλον ήταν η άτυχη στιγμή θα σου πούν  :2funny: )
Δηλαδή θεωρείς ότι σπρώχνουμε κομμάτια?Γιατί δεν μπορεί ο φίλος να έχει πιο υψηλά standards απ'ότι εμείς?Δηλαδή δεν δέχεσαι ότι μπορεί η κοπέλα να μην ήταν και στα καλύτερα της?
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή θεωρείς ότι σπρώχνουμε κομμάτια?Γιατί δεν μπορεί ο φίλος να έχει πιο υψηλά standards απ'ότι εμείς?Δηλαδή δεν δέχεσαι ότι μπορεί η κοπέλα να μην ήταν και στα καλύτερα της?

ΜΑ ήδη απάντησα ΟΤΙ πιθανός κλπ.... και κα΄τι ακόμη απο την πειρα σε τουρίστριες οσο στην αρχή τόσο καλλίτερα ιδίως τουρίστριες με βαρύ
πρόγραμμα τύπου Ζ με full extra..... Ασε για τα review μερικών προσωπικά για μενα δεν μετράνε, ακόμη και κολλητοί μεταξύτους λένε ΑΝΤΙΘΕΤΑ πράγματα!!!  :rockon:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
ΜΑ ήδη απάντησα ΟΤΙ πιθανός κλπ.... και κα΄τι ακόμη απο την πειρα σε τουρίστριες οσο στην αρχή τόσο καλλίτερα ιδίως τουρίστριες με βαρύ
πρόγραμμα τύπου Ζ με full extra..... Ασε για τα review μερικών προσωπικά για μενα δεν μετράνε, ακόμη και κολλητοί μεταξύτους λένε ΑΝΤΙΘΕΤΑ πράγματα!!!  :rockon:
Ειδικά για αυτό που λες για το πρόγραμμα είμαι απόλυτα σύμφωνος και το έχω πει στο παρελθόν και εγώ.Οσο για τιθς διαφωνίες λογικό είναι να υπάρχουν όταν μιλαμε για υποκειμενικά πράγματα.Δεν παρεξηγήθηκα ούτε στην είπα απλά ήθελα να ξεκαθαρίσω αν όντως εννοείς αυτό που κατάλαβα.Respect dude!
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
καλησπέρα παιδια!αφου έφαγα άκυρο για δεύτερο ραντεβού με NATALY-ήταν ήδη full booked-, ευτυχώς που την είχα προλάβει τον ιανουάριο που είχε ξαναέρθει, μου γυάλισε το μα΄τι αυτή η palymate vanda-linda.για 1 ωρίτσα και τις 2 μαζί με λεσβιακό, 400 ευρώ, συν 50 ευρώ για cim,cif!τι λέτε?
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Ειδικά για αυτό που λες για το πρόγραμμα είμαι απόλυτα σύμφωνος και το έχω πει στο παρελθόν και εγώ.Οσο για τιθς διαφωνίες λογικό είναι να υπάρχουν όταν μιλαμε για υποκειμενικά πράγματα.Δεν παρεξηγήθηκα ούτε στην είπα απλά ήθελα να ξεκαθαρίσω αν όντως εννοείς αυτό που κατάλαβα.Respect dude!

Τώρα κάποιος αν σπρώχνει κομμάτια η όχι το κρίνει καλλίτερα και φαίνεται αλλά η JANE πιστεύω είναι ένα overpriced ομορφο τσέχικο μωρό σαν πολλά
ΑΛΛΑ που έρχονται και τα βρίσκεις με αφθονία δεν χρειάζεται να ψάξεις πολύ. Για ψαγμένους μάλλον δεν είναι.

Sorry if offended your (possible) future wife?  :think: :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Τώρα κάποιος αν σπρώχνει κομμάτια η όχι το κρίνει καλλίτερα και φαίνεται αλλά η JANE πιστεύω είναι ένα overpriced ομορφο τσέχικο μωρό σαν πολλά
ΑΛΛΑ που έρχονται και τα βρίσκεις με αφθονία δεν χρειάζεται να ψάξεις πολύ. Για ψαγμένους μάλλον δεν είναι.

Sorry if offended your (possible) future wife?  :think: :2funny:
Οχι ρε φίλε δεν τρέχει τίποτα...!!!Εγω για το γυναικάκι μου δεν χαλιέμαι!!! :2funny:
και κλείνοντας να ενημερώσω ότι για όσους είναι fun και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ο zuzunis έφερε στο club του την Mona Green την πορνοσταρ...Καλά χάλι μαυρο θα πρέπει να είναι έτσι όπως έχει γίνει...Δεν είναι να την δεις χωρίς make up...Μόνο οι βυζαρες της αξίζουν...Παει χάλασε αυτή...Προσωπικά θα περιμένω να δραστηριοποιηθεί,να δω reviews και θα το σκεφτώ...Λόγω βυζιών και της απόλυτης σκυλίσιας προστυχιάς που μου εκπέμπει...
Καληνύχτα μάγκες!!!cu αυριο!΄Καλές ονειρόξεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom