Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημέρα συναγωνιστές....Χτές το μεσημεράκι είχα την εμπειρία της Καρολίνα...Τι να πώ? Αν και δεν είμαι χτεσινός...έμεινα....Όλα τα λεφτά είναι η κυρία με την συμπεριφορά και τις πράξεις της...Πραγματική επαγγελματίας...Μου ανέφερε ότι η Άννα είναι το αγαπημένο της κορίτσι από τα κορίτσια της Μίλα, και το είπε με έναν τρόπο που με έκανε να την φανταστώ σε ένα ντουέτο μαζί της, που ο "μικρός" και μόνο στην σκέψη έγινε "μεγάλος"...Πράγματι  η Μίλα έχει όλα τα καλά κορίτσια ...
Αν και 16aris ομιλησες σοφα σαν 50aris.
RESPECT + 1000
 

BerettaSO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
218
Κριτικές
9
Like
447
Πόντοι
281
Καλημέρα συναγωνιστές....Χτές το μεσημεράκι είχα την εμπειρία της Καρολίνα...Τι να πώ? Αν και δεν είμαι χτεσινός...έμεινα....Όλα τα λεφτά είναι η κυρία με την συμπεριφορά και τις πράξεις της...Πραγματική επαγγελματίας...Μου ανέφερε ότι η Άννα είναι το αγαπημένο της κορίτσι από τα κορίτσια της Μίλα, και το είπε με έναν τρόπο που με έκανε να την φανταστώ σε ένα ντουέτο μαζί της, που ο "μικρός" και μόνο στην σκέψη έγινε "μεγάλος"...Πράγματι  η Μίλα έχει όλα τα καλά κορίτσια ...

Η Angelica ειναι καλυτερη απο την Anna, αλλα αυτα ειναι γουστα :2funny: :2funny:
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Προσοχή όσοι γράφετε καλά για Karolina. Θα σας πουν αβανταδόρους. Καποιοι... "others" έχουν αποφανθεί οτι δεν είναι παρα μία υπερεκτιμημένη γριά... :p
 

BerettaSO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
218
Κριτικές
9
Like
447
Πόντοι
281
Ειναι καλες φιλες και συχναζουν μαζι. Μπορη και να γλειφωνται γιατι η Καρο ειναι bi.
 

Επισκέπτης
Ειναι καλες φιλες και συχναζουν μαζι. Μπορη και να γλειφωνται γιατι η Καρο ειναι bi.
Η Karo ειναι απο ολα.
Και ας με πουν οτι θελουν.
Οταν θα βρουνε αλλη που να σου κανει τα ιδια ευχαριστως να την δοκιμασουμε. :rockon:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Καλημέρα συναγωνιστές....Χτές το μεσημεράκι είχα την εμπειρία της Καρολίνα...Τι να πώ? Αν και δεν είμαι χτεσινός...έμεινα....Όλα τα λεφτά είναι η κυρία με την συμπεριφορά και τις πράξεις της...Πραγματική επαγγελματίας...Μου ανέφερε ότι η Άννα είναι το αγαπημένο της κορίτσι από τα κορίτσια της Μίλα, και το είπε με έναν τρόπο που με έκανε να την φανταστώ σε ένα ντουέτο μαζί της, που ο "μικρός" και μόνο στην σκέψη έγινε "μεγάλος"...Πράγματι  η Μίλα έχει όλα τα καλά κορίτσια ...

εχεις γινει καλος σπονσορας του γραφειου!!!!!!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Είχα κλείσει με Jasmin αλλά μου λέγανε κάτι μαλακίες αυτοί της zuzanas (hotelgirls) και δεν πήγα. Ξέρουμε τίποτα για αυτή??

Οπότε έκλεισα με Martina σήμερα και θα έχετε κριτική αύριο...
 

Επισκέπτης
Εαν ειναι να ερθει θα το μαθουμε οταν ειναι.
 

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Τυχαία σε γαλλικό σάιτ είδα αυτή την άφιξη και κανόνισα συνάντηση το μεσημέρι. Ελπίζω να βγεί καλό.Θα έχετε νέα. Με προβληματίζουν οι λιγοστές φωτογραφίες και η κρυμμένη φάτσα. Θα δούμε.
 

Συνημμένα

  • lolita.jpg
    lolita.jpg
    2,7 KB · Εμφανίσεις: 23

Επισκέπτης
Λιγο Veronika ακομα δεν θα μας χαλασει νομιζω. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • middle0101.jpg
    middle0101.jpg
    133,3 KB · Εμφανίσεις: 30
  • middle0091.jpg
    middle0091.jpg
    252,3 KB · Εμφανίσεις: 27
  • middle010.jpg
    middle010.jpg
    196,8 KB · Εμφανίσεις: 49
  • 15.jpg
    15.jpg
    264 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
Και λιγο ακομα .
 

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    190,5 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 05.jpg
    05.jpg
    178,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • cover.jpg
    cover.jpg
    114,6 KB · Εμφανίσεις: 68
  • middle008.jpg
    middle008.jpg
    154,1 KB · Εμφανίσεις: 32
  • middle007.jpg
    middle007.jpg
    130,3 KB · Εμφανίσεις: 16

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Τελικά η άγνωστη του γαλλικού σάιτ είναι η Αngelique.Kαμία σχέση με τις φωτο, στην φάτσα  μοιάζει με βρεγμένο γατί.Σώμα στεγνό, κοκκαλιάρα.Ωραίος όμως κώλος και δουλεμένος.Ντύσιμο καλό με γόβες, κάλτσες κι εσώρουχα.Χέρια με πεταμένες φλέβες.Βλαχοτσέχα της αρπαχτής.Τα υπόλοιπα στην κεντρική κριτική.
 

Συνημμένα

  • 0_med.jpg
    0_med.jpg
    11,1 KB · Εμφανίσεις: 13

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Τελικά η άγνωστη του γαλλικού σάιτ είναι η Αngelique.Kαμία σχέση με τις φωτο, στην φάτσα  μοιάζει με βρεγμένο γατί.Σώμα στεγνό, κοκκαλιάρα.Ωραίος όμως κώλος και δουλεμένος.Ντύσιμο καλό με γόβες, κάλτσες κι εσώρουχα.Χέρια με πεταμένες φλέβες.Βλαχοτσέχα της αρπαχτής.Τα υπόλοιπα στην κεντρική κριτική.

TI EXEIΣ να πεις BABY????  :think: EIMAI ΠΑΛΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑΣ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: (Για δίαβασε το post μου?)
Οσο για Yris πήγαινα σε Massageri ΒΡΕΘΗΚΑ και την συνιστώ ΑΦΟΒΑ γαμώ τα Ρσωσικά ΜΑΣΣΑΖ!!!! (Δεν ρώταγες κάποτε?)  Τα υπόλοιπα σε άλλο thread!
 

Επισκέπτης
TI EXEIΣ να πεις BABY????  :think: EIMAI ΠΑΛΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑΣ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: (Για δίαβασε το post μου?)
Οσο για Yris πήγαινα σε Massageri ΒΡΕΘΗΚΑ και την συνιστώ ΑΦΟΒΑ γαμώ τα Ρσωσικά ΜΑΣΣΑΖ!!!! (Δεν ρώταγες κάποτε?)  Τα υπόλοιπα σε άλλο thread!
Ρε Yura πολυ της κεντρινης ιδεας του κειμενου εισαι ,και οκ εσυ τα σκεφτεσαι και τα γραφεις οποτε ξερεις τι εννοεις εμεις οι φτωχοι που τα διαβαζουμε τι φταιμε να μην καταλαβαινουμε τιποτα .
Εκτος αν ειμαι μονο εγω ο βλακας που δεν καταλαβαινει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom