Νέα

chernivtsi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σε περιμενω τοτε να δω αν γαμησεις βαλκανιε πουτανιερο χαχαχα.ρε ακομα και με πολεμο και κριση δεν ειδα διαφορα με τις γκομενες ουτε επιθημιανα φυγουν απο εκει.ακομα και οι πουτανες χειροτερα ζητουσαν δολαρια 100 και πανω χαχαχαχ.η μονη χωρα που ξερω αυτη την στιγμη και ειναι απο φυγει φει ειναι η ελλαδα!ο διμητρακις μπορει να μαθει απο κοινο φιλο που πηγα θεσαλονικη και απο τον μαιο μεχρι τωρα μια πανεμορφη 24 τρελενει τον φιλο μου για να την παρω απο εκει και να κανουμε οικογενεια λεει χαχαχα.η κοπελιτσα σκεφτου ακομα δεν ης μιλησα.ουκρανια τους τα εχω ολα στο πιατο,δειχνω και ριχνω δολομα αλλλα μονο πως να παιξουν πουστιες προσπαθουν και να φυγουν αλωβητες.θελουν να νιωσουν την ικανοποιηση οτι εσενα το καλυτερο τους  σε κοροιδεψαν.αν εισαι σκληρος απο την αρχη και ριξεις κανα μπατσο θα εχεις αποτελεσμα.με παραμυθι για γαμο δεν πιανει εδω ουτε ερωτες χαχαχαχ.οσες ειναι οραιες γκομενες και ενδιαφερονται για αυτο το μυθο για τον ερωτα και γαμο δουλευουν στα πρακτορεια γαμου και τους ξεζουμανε καλα τους ξενους.φιλος μου τμεχρι τωρα εστειλε 8-10 χιλιαρικα σε μια πιτσιρικα για να την πιση να παει ελλαδα για οικογενεια και αυτη παιρνει το χρημα και τον κλανει.σαν αυτον πολλους εχει.πηγα βολτα με μια στην θαλασα με τα ποδια αλλα ειδα δεν τραβουσε η φαση ουτε φιλια τιποτα.λεω γαμησε την φευγω και την αφηνω μονη εκει.παιρνει τηλεφωνο ερχεται ενας ουκρανος με μαυρο range roverτην παιρνει και εφυγε,18  χρονων ηταν αυτη χαχαχαχ.οι μικρουλες απιαστες,πλεον δεν παιζει να γαμησεις ουτε τα τελειωμενα μπαζα που πριν μπορουσες να βρεις σε μερη στο κιεβο,οδησσο.ολλες σπιτι τωρα παιζουν με γνωστους απο ιτερνετ,οσες ενδιαφερονται για τελειωμενους ξενους και αγαμητους ειναι βιζιτες η πρακτορεια γαμου.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπέρα..
Ετοιμάζομαι 3 Απριλίου να επισκεφτώ το Chernivcy. Μόνο μια φορά περαστικός απο Lvov για Chisinau έχω περάσει από το μέρος, χωρίς να μείνω. Τα σχέδια μου περιλαμβάνουν οδικό ταξίδι Θεσσαλονίκη-Bucharest-Chernivcy. Έχω ήδη κανονισμένες μέσω ίντερνετ συναντήσεις με κοπέλες που θα έρθουν εκεί να με συναντήσουν από άλλες πόλεις (Ternopol-Kiev). Θέλω να ρωτήσω επικαιροποιημένες πληροφορίες γιατί ότι γράφτηκε εδώ πέρα είναι παλιό. Τι γίνεται εκεί? Τι παίζει? Όποιος έχει πληροφορίες γενικά για το μέρος και για γκομενάκια πληρωμένα ή μη και θέλει να τις μοιραστεί.. θα του είμαι ευγνώμων. Επίσης αν κάποιος βρίσκεται στην περιοχή ίσως μπορώ μέσω των κοριτσιών που θα συναντήσω να ζητήσω να φέρουν καμιά φίλη τους για πάσα. Απλά ενημερώνω.. δεν πρόκειται για πληρωμένα.. αλλά για απλά κορίτσια που προσέγγισα μέσω ίντερνετ. Αν κάποιος θα βρίσκεται στην περιοχή εκείνο το διάστημα 4 με 9 Απριλίου μπορούμε να τα πούμε. Επίσης αν κάποιος θέλει να συνταξιδέψει μαζί μου προς τα εκεί ας επικοινωνήσει. Απλά ξεκαθαρίζω πως όταν φτάσουμε Chernivcy ο καθένας ακολουθεί το δρόμο του. Η επιστροφή θα γίνει από Beltsi-Chisinau, όπου στο Chisinau θα μείνω άλλες 2,3 μέρες καθώς θα φιλοξενηθώ σε 2 παλιές γνώριμες από προηγούμενες επισκέψεις και το σχέδιο εκτός απροοόπτου καταλήγει με επιστροφή Θεσσαλονίκη από Chisinau.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ομορφη πολη με πολλα πανεπιστημια,φοιτητουπολη,στρατιωτικη σχολη.φιλοξενησε μια απο εκει φιλος οδησσο,τελειος τελειωμενη μονο ποτο επινε χαχααχα.ουτε επλενε ουτε καθαριζε και την εδιωξε.θα εχει πολλες φοιτητριες αλλα αυτες δεν κυκλοφορουν βραδι,περιοριζονται φοιτιτικες εστιες και εχουν γκομενους εκει,μετα τις 10 δεν κυκλοφορανε κλινουν οι εστιες ετσι μονο οι φοιτητες γαμανε.θελει πολυ παιχνιδι και χρονο απο ιτερνετ,απο πριν επεξεργασια.νομιζω εκει οι περισοτεροι στρατιωτικοι ειναι λογο και της σχολης οπως η οδυσσος που ολοι σπουδαζουν και ειναι ντυμενοι ναυτακια.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
ομορφη πολη με πολλα πανεπιστημια,φοιτητουπολη,στρατιωτικη σχολη.φιλοξενησε μια απο εκει φιλος οδησσο,τελειος τελειωμενη μονο ποτο επινε χαχααχα.ουτε επλενε ουτε καθαριζε και την εδιωξε.θα εχει πολλες φοιτητριες αλλα αυτες δεν κυκλοφορουν βραδι,περιοριζονται φοιτιτικες εστιες και εχουν γκομενους εκει,μετα τις 10 δεν κυκλοφορανε κλινουν οι εστιες ετσι μονο οι φοιτητες γαμανε.θελει πολυ παιχνιδι και χρονο απο ιτερνετ,απο πριν επεξεργασια.νομιζω εκει οι περισοτεροι στρατιωτικοι ειναι λογο και της σχολης οπως η οδυσσος που ολοι σπουδαζουν και ειναι ντυμενοι ναυτακια.
Thank's φίλε.
Κοίταξε δεν πάω εντελώς στο άσχετο. Έχω κανονίσει ήδη 2 που θα έρθουν από Τερνόπολ για να με συναντήσουν και έχουμε κλείσει δωμάτιο σε Hotel για να μείνουμε μαζί. Ευτυχώς αν το παίξεις καλά το παραμύθι ακόμη τους ελκύει. Απλά πρέπει να έχεις και εσύ κάτι να πουλήσεις. Δεν μπορείς να είσαι 50άρης κουασιμόδος και να περιμένεις να τρέχουν να σε παρακαλάνε. Τότε μόνο να τις αγοράσεις μπορείς με Jeep και λούσα. Όταν τις ρώτησα αν θέλουν να ζήσουν σε άλλη χώρα και οι 2 είπαν φυσικά. Τώρα ο μισθός τους όπως μου είπαν είναι 3.000 με 5.000 Hryvnia το μήνα τουτέστιν 120 με 200 ευρώ. Ακόμη και η Ελλάδα της κρίσης είναι καλύτερη από αυτό. Εντωμεταξύ κοιτούσα ξενοδοχεία με σπα, Hamam και εσωτερική πισίνα για να μην βαρεθούμε και οι τιμές είναι εξευτελιστικές. Με 15 ευρώ έχεις Junior suite σε καλούτσικο ξενοδοχείο. Για αυτούς οι τιμές αυτές είναι τώρα απλησίαστες. Μήπως η Οδησσός και το Κίεβο δεν είναι καλοί προορισμοί γιατί όλοι εκεί πάνε και παίζει ανταγωνισμός? Μήπως τελικά είναι καλύτερα στην επαρχία? Λέω τώρα εγώ..
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
με 15 ευρο αθλιο μαλλον θα ειναι και βρωμικο,με αυτα τα λεφτα βρισκεις διαμερισμα καλυτερα,τα ξενοδοχεια τετειας κατηγοριας εκει ειναι αθλια.οι κοπελες που ερχονται δεν υα ερυουν για να γαμας τσαμπα η να τις ταιζεις μονο.θελουν λεφτα αλλιος δεν γαμας.εφερα μια απο αλη πολι τις ειπα ελα να σε σπονσαρω.οταν ηρθε λεει οχι σεξ,λεω στο σαιτ λες σεξ.λεει ειπες να σπονσαρεις με ρουχα φαγητα εγω λεφτα θελω υπαρχουν διαφορα ειδη σπονσαρισμα.τις ειπα οταν ειπα σπονσαρισμα ενουσα σεξ και λεφτα τα ρουχα φαγητα εξτρα  εσυ δεν καταλαβες.σε 2 λεπτα αλλαξε διαθεση και αμεσως την γαμησα χαχαχα.οσο εμφανισημος και να εισαι μην περιμενεις να ερθουν τζαμπα,εχουν και εκει ουκρανους μονα σεξ και να τις ταιζουν και βολταρουν,το παραμυθι δεν πιστευουν οσο αθλιοι ειναι στο τερνοπιλ.ο κολλητος μου για να αποδειξει ειναι μαγκας,λεφτας και δεν δουλεθει την κοπελα που γουσταρει εστειλε 6000 ευρο ασχετα αν σε 10 μερες θα πηγαινε εκει καταλαβες?σαν αυτον εχει πολλους τετειους αρα παραμυθια ξεχασε εκτος αν ειναι κακαθλιες.στα σαιτ μιλανε ξεκαθαρα θελω σπονσορα η γνωριμια που παλι εκει καταληγει.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
με την ευκαιρια παρα το γερο σπονσαρισμα και τα ταξιματα ο φιλος δεν ειχε αποτελεσμα,τωρα εδωσε 1000 δολλαρια και εφερε αλλη κοπελα διακοπες που γνωριζονται ομως χρονια με αυτην συν το οτι ειναι συνεχεια ουκρανια αυτος και οικονομικα ευκαταστατος
 
D

dude901123

Επισκέπτης
με 15 ευρο αθλιο μαλλον θα ειναι και βρωμικο,με αυτα τα λεφτα βρισκεις διαμερισμα καλυτερα,τα ξενοδοχεια τετειας κατηγοριας εκει ειναι αθλια.οι κοπελες που ερχονται δεν υα ερυουν για να γαμας τσαμπα η να τις ταιζεις μονο.θελουν λεφτα αλλιος δεν γαμας.εφερα μια απο αλη πολι τις ειπα ελα να σε σπονσαρω.οταν ηρθε λεει οχι σεξ,λεω στο σαιτ λες σεξ.λεει ειπες να σπονσαρεις με ρουχα φαγητα εγω λεφτα θελω υπαρχουν διαφορα ειδη σπονσαρισμα.τις ειπα οταν ειπα σπονσαρισμα ενουσα σεξ και λεφτα τα ρουχα φαγητα εξτρα  εσυ δεν καταλαβες.σε 2 λεπτα αλλαξε διαθεση και αμεσως την γαμησα χαχαχα.οσο εμφανισημος και να εισαι μην περιμενεις να ερθουν τζαμπα,εχουν και εκει ουκρανους μονα σεξ και να τις ταιζουν και βολταρουν,το παραμυθι δεν πιστευουν οσο αθλιοι ειναι στο τερνοπιλ.ο κολλητος μου για να αποδειξει ειναι μαγκας,λεφτας και δεν δουλεθει την κοπελα που γουσταρει εστειλε 6000 ευρο ασχετα αν σε 10 μερες θα πηγαινε εκει καταλαβες?σαν αυτον εχει πολλους τετειους αρα παραμυθια ξεχασε εκτος αν ειναι κακαθλιες.στα σαιτ μιλανε ξεκαθαρα θελω σπονσορα η γνωριμια που παλι εκει καταληγει.
Κοίταξε εμένα η εμπειρία μου είναι διαφορετική στις εξορμήσεις που έχω κάνει. Ποτέ δεν πήρα δώρα σε καμία, ποτέ δεν έδωσα χρήματα για sex και ποτέ δεν είπα σε καμία έλα να συναντηθούμε για να σου λύσω τα προβλήματά σου. Αντιθέτως λέω πάντα.. δεν σε γνωρίζω, δεν με γνωρίζεις, αν δεν μας βγει όλα καλά, δεν τρέχει τίποτα, πάιρνεις το επόμενο τρένο και επιστρέφεις σπίτι σου. Αν πάλι σου αρέσω μένεις μαζί μου στο Hotel και περνάμε μερικές μέρες μαζί και μετά βλέπουμε αν αυτό οδηγήσει κάπου. Έτσι κι αλλιώς κανείς μας δεν ξέρει. Ούτε το εισιτήριο για τρένο θα πληρώσω.. παρά μόνο αν τη συμπαθήσω και μου φερθεί τέλεια. Κατά τα άλλα τα μόνα έξοδα για τα οποία εγώ βάζω το χέρι στην τσέπη είναι διαμονή, φαγητό, καφές, ποτό. Αυτά που θα έκανα για τον εαυτό μου έτσι κι αλλιώς. Φυσιολογικά πράγματα όπως κάνεις με οποιαδήποτε γκόμενα στην αρχή μιας γνωριμίας είτε στην Ελλάδα, είτε στις Η.Π.Α., είτε στην Ουκρανία. Χορηγοί και αγαπούληδες υπάρχουν αλλά να είσαι σιγουρος πως αυτοί δεν έχουν καλή τύχη. Οι κοπέλες αν είναι να δωθούν θέλουν έξυπνους άντρες που δεν παρακαλάνε με χρήματα. Αυτούς που κάνουν τους χορηγούς τους έχουν για δούλεμα.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ρωτησες το κοριτσακι αν εχει λεφτα να ερθει?γιατι να ερθει σε σενα και οχι να παει στο κιεβο να βρει εναν ουκρανο?αλλο μολδαβια που εμεναν εκει κι αλλο ουκρανια να ερθει αφραγγη απο αλλη πολη.εμενα μου την εστησε τωρα δευτερη φορα κοπελιτσα 19 που ειχα γκομενα την μια ειπε δεν ηταν οδυσσο ενω ηταν την δευτερη τωρα ειπε θα ερθω 2 μερες πριν φυγεις,μεχρι την ωρα που μπηκε λεωφορειο απαντουσε απο την ωρα που ηρθε χαθηκε καταλαβες?σκεψου οτι την γαμησα πολυ καλα και την σπονσαρισα και καλα και παλι με εστησε.τι να σου πω.αλλος τωρα που ξερω πηγε τωρα οδησσο και λεει θα με φιλοξενησει και ταιζει η κοπελα!ανεργη!αυτος ολο φοτο φιγουρα απο γυμναστιριο και με τις πουτανες του καπτεν μοργαν τις παρουσιασει στους αλλους σαν γκομενες του και τον δουλευουν.οταν παει κυπρο του λενε η γκομενα που εφερες ηταν μαζι μου και τον τρελενουν χαχαχαχα,αλλος 50 χρονων μου ειπε του εκοψε η ουκρανιδα εισιτιριο χαχαχαχ,του ειπα μαστορα δεν με ξερεις αιντε πες τα καπου αλλου.ακου περιμενει ο γυφτος να τον ταιζει και να τον σπιτωσει μια παφτωχη κοπελα.μαλλον στον δρομο τον βλεπω θα τα μαυω αργοτερα τι εγινε.το ελα να βρεθουμε και οπου βγαλει δεν περνα ουκρανια,εκτος αν ειναι τελειος αθλια κατασταση και παλι θελει σπονσαρισμα να ερθει.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
τωρα που διαβαζω ξανα τι εγραψες οτι περιμενεις απο κιεβ,πεια να ερθει απο εκει?ολες ειναι βιζιτες στα σαιτ,ηθελα και γω να φερω τωρα μια απο κιεβ για σπονσαρισμα μιλησαμε λεει οκ ερχομαι την ταδε μερα δεν ξαναπαντησε.εχει στο κιεβο με πειους να βρεθει.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
τωρα που διαβαζω ξανα τι εγραψες οτι περιμενεις απο κιεβ,πεια να ερθει απο εκει?ολες ειναι βιζιτες στα σαιτ,ηθελα και γω να φερω τωρα μια απο κιεβ για σπονσαρισμα μιλησαμε λεει οκ ερχομαι την ταδε μερα δεν ξαναπαντησε.εχει στο κιεβο με πειους να βρεθει.
Ξέρεις πόσο έχει το εισιτήριο Kiev-Chernivcy? Ακριβώς όπως το έγραψε το γκομενάκι στο Skype..  'from 235 to 425 hryvnia price depends on the train and car'. Στην τελική εγώ δεν ψάχνω κακομοίρες που δεν έχουν ούτε να πληρώσουν το εισιτήριο τους. Φυσιολογικά κορίτσια ψάχνω με λίγη αξιοπρέπεια. Όσο για αυτό που λες πως δεν παίζει.. μήπως θα είσαι εύκαιρος το διάστημα 4 με 10 Απριλίου? Για να μην γράφουμε πολλά έλα μια βόλτα μαζί μου πάνω να δεις τι πιάνει.. χωρίς άλλα λόγια και ιστορίες. Από Θεσσαλονίκη θα ξεκινήσω με μια Ρουμάνα από Βουκουρέστι που θα με φιλοξενήσει ένα βράδυ στο Βουκουρέστι, την οποία είχα γνωρίσει σε αντίστοιχη φάση πριν 1,5 χρόνο και τώρα πηδιόμαστε που και που. Χώρος στο αυτοκίνητο υπάρχει ;) ;) οπότε αν θέλεις έλα να δεις..
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ειναι πολλα τα λεφτα για τα εισιτιρια για αυτες.απριλιο θα ειμαι κροατια,ασε που φοβαμε με αυτοκινητα λεωφορεια,μονο με αεροπλανο.ειμαι πιεσμενος τωρα να δω ποτε θα παω οδυσσο η πετρουπολη.θα πηγαινα παλλια εκει απο κιεβο αλλα τωρα εχω λογους μονο οδυσσο να παω.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
ειναι πολλα τα λεφτα για τα εισιτιρια για αυτες.απριλιο θα ειμαι κροατια,ασε που φοβαμε με αυτοκινητα λεωφορεια,μονο με αεροπλανο.ειμαι πιεσμενος τωρα να δω ποτε θα παω οδυσσο η πετρουπολη.θα πηγαινα παλλια εκει απο κιεβο αλλα τωρα εχω λογους μονο οδυσσο να παω.
Έλα μαζί μου πάνω και κάνουμε το εξής.. αφού ενδιαφέρεσαι για Οδησσό και μόνο. Ξεκινάμε από Θεσσαλονίκη, Bucharest(ένα βράδυ),Chernivcy.. εκεί ο καθένας το παιχνίδι του και μετά από 5,6 ημέρες πηγαίνουμε Beltsi για μια ημέρα και Chisinau. Εκεί θα δεις και τα παλιά γκομενάκια που με αμφισβητούσε ο Δημητράκης, ρωτάω αν παίζει καμιά φίλη, κάνεις και παιχνίδι μόνος σου αν θέλεις.. και απο εκεί με 5-10 ευρώ και λευκό λεωφορείο πας Οδησσό σε 2,5 ώρες και συνεχίζεις το ταξίδι σου μόνος. Επίσης μπορείς να μην κάτσεισ Chernivcy αλλά νο φύγεις απ'ευθείας από εκει για Οδησσό αν δεν γουστάρεις να κάτσεις τόσες μέρες. Να δεις πως γίνεται το παιχνίδι και χωρίς χορηγίες. Η ελπίδα είναι το μεγαλύτερο αφροδιακό για αυτές και εκείνα τα μέρη είναι σχετικά παρθένα σε σχέση με Κίεβο και Οδησσό που το κάνουν κατ' επάγγελμα. Χρήματα για αέρια, βενζίνες δεν θέλω.. αυτά είναι δικά μου αφού θα πήγαινα έτσι κι αλλιώς.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
μονο με αεροπλανο βολευομαι απο κυπρο,μισω την αποσταση με αυτοκινητο.μπορω με 100 ευρο να παω κιεβο και με 20 ευρο κιεβο οδυσσο παενε ελα,αλλα δινω 350-400 αεροπορικο οδυσσο για να μην ταλαιπωρουμε,με αυτοκινητο να πας εχει κινδυνο,βενζινες,φθορα αυτοκινητου.εδω μολδαβια διπλα δεν βρηκα χρονο να παω,δεν μου αρεσει να τρωω χρονο σε 2-3 μερη και οδυσσο τα εχω ολα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μονο με αεροπλανο βολευομαι απο κυπρο,μισω την αποσταση με αυτοκινητο.μπορω με 100 ευρο να παω κιεβο και με 20 ευρο κιεβο οδυσσο παενε ελα,αλλα δινω 350-400 αεροπορικο οδυσσο για να μην ταλαιπωρουμε,με αυτοκινητο να πας εχει κινδυνο,βενζινες,φθορα αυτοκινητου.εδω μολδαβια διπλα δεν βρηκα χρονο να παω,δεν μου αρεσει να τρωω χρονο σε 2-3 μερη και οδυσσο τα εχω ολα.
Εκτός του ότι ειναι μεγάλη ταλαιπωρία!Εγω με το σιδερένιο άλογο που ειναι άνετο και βαριέμαι να πηγαίνω τέτοιες αποστάσεις σκέψου με τα αμάξια μιση μερίδα που εχουν στην Ελλαδα να πηγαινεις τόσο μακριά? :2funny: στις ανηφόρες θα πηγαινεις με 60-70  :2funny:.Και θα πιαστείς θα φτάσεις σαν κοτόπουλο  :2funny:Οσο για το Τσερνοφτσί δεν έχει τίποτα ειναι σα να λες θα παω στην Ελλαδα στην Κομοτινή  :2funny: ειναι απο τα πιο υπαναπτικτα μέρη της Ουκρανίας.Εγω με 22 χρόνια μόνιμα στη Ρωσσία μπορει να αντέξω εκει πέρα μερικες μερες εσυ που εισαι καλομαθημενος ουτε μια μέρα δεν αντέχεις εκει  :2funny:.Γκόμενα απο το Κίεβο να σηκωθει να παει εκει ειναι λιγάκι εξωπραγματικό  :think:.Καμια 35-40 ετων απο κανα χωριο απο τη γυρω περιοχή μπορεί και να του ερχόταν.
  Και να πας Θεσσαλονικη κατι έκτακτο θα του τύχει και δεν θα τον δεις  :2funny:Δεν θυμασαι οταν ημασταν και οι δυο Κισινιώφ που του έλεγα να βρεθουμε να μου δειξει αυτα που λεει και αυτος κρυβότανε? :2funny:Πιο  πλάκα εχει μ'αυτόν που κατα της 11 το βραδυ την πέφτει για ύπνο  :2funny:σαν κατι παπούδες  :2funny: :2funny: :2funny:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Εκτός του ότι ειναι μεγάλη ταλαιπωρία!Εγω με το σιδερένιο άλογο που ειναι άνετο και βαριέμαι να πηγαίνω τέτοιες αποστάσεις σκέψου με τα αμάξια μιση μερίδα που εχουν στην Ελλαδα να πηγαινεις τόσο μακριά? :2funny: στις ανηφόρες θα πηγαινεις με 60-70  :2funny:.Και θα πιαστείς θα φτάσεις σαν κοτόπουλο  :2funny:Οσο για το Τσερνοφτσί δεν έχει τίποτα ειναι σα να λες θα παω στην Ελλαδα στην Κομοτινή  :2funny: ειναι απο τα πιο υπαναπτικτα μέρη της Ουκρανίας.Εγω με 22 χρόνια μόνιμα στη Ρωσσία μπορει να αντέξω εκει πέρα μερικες μερες εσυ που εισαι καλομαθημενος ουτε μια μέρα δεν αντέχεις εκει  :2funny:.Γκόμενα απο το Κίεβο να σηκωθει να παει εκει ειναι λιγάκι εξωπραγματικό  :think:.Καμια 35-40 ετων απο κανα χωριο απο τη γυρω περιοχή μπορεί και να του ερχόταν.
 Και να πας Θεσσαλονικη κατι έκτακτο θα του τύχει και δεν θα τον δεις  :2funny:Δεν θυμασαι οταν ημασταν και οι δυο Κισινιώφ που του έλεγα να βρεθουμε να μου δειξει αυτα που λεει και αυτος κρυβότανε? :2funny:Πιο  πλάκα εχει μ'αυτόν που κατα της 11 το βραδυ την πέφτει για ύπνο  :2funny:σαν κατι παπούδες  :2funny: :2funny: :2funny:
Ειδικά στις ανηφόρες.. φίλε πολύ δύσκολα. Κατεβαίνω και σπρώχνω τις περισσότερες φορές.. Το αυτοκίνητο μου πανίβλακα είναι ακριβότερο από τη φόλα που έχεις εσύ. Αλλά η ασχετοσύνη σου είναι απεριόριστη.. Πάρε τρένα εσύ.. ταξίδεψε όπως γουστάρεις και μην ασχολείσαι με γυναίκες. Άλλωστε αγελάδες, κατσίκες και λοιπά ζώα που έχεις ερωτικές σχέσεις δεν ενδιαφέρονται για το μέσο μεταφοράς.
Ρε πούστη μου πας να ζητήσεις πληροφορίες και εμφανίζεται όλη η μαλακία προσωποποιημένη από τον άνθρωπο που έχει να πάει με γυναίκα χωρίς να πληρώσει 30 χρόνια, που τα ξέρει όλα και δεν έχει πατήσει ποτέ στην περιοχή.. Όσο για την Κομοτηνή έπεσες μέσα. Είναι το μόνο από όσα είπες και έπεσες μέσα.. Γνωρίζεις την Κομοτηνή? μάλλον όχι. Ψάξε λίγο πριν μιλήσεις.. Το Crernivcy είναι πίτα στις γυναίκες καθώς έχει πανεπιστήμιο σε μια μικρή επαρχιακή πολή της Ουκρανίας.. Αλλά τι μιλάω.. μαζί σου.. Είσαι πιο χαζός και από τα χόρτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ειδικά στις ανηφόρες.. φίλε πολύ δύσκολα. Κατεβαίνω και σπρώχνω τις περισσότερες φορές.. Το αυτοκίνητο μου πανίβλακα είναι ακριβότερο από τη φόλα που έχεις εσύ. Αλλά η ασχετοσύνη σου είναι απεριόριστη.. Πάρε τρένα εσύ.. ταξίδεψε όπως γουστάρεις και μην ασχολείσαι με γυναίκες. Άλλωστε αγελάδες, κατσίκες και λοιπά ζώα που έχεις ερωτικές σχέσεις δεν ενδιαφέρονται για το μέσο μεταφοράς.
Ρε πούστη μου πας να ζητήσεις πληροφορίες και εμφανίζεται όλη η μαλακία προσωποποιημένη από τον άνθρωπο που έχει να πάει με γυναίκα χωρίς να πληρώσει 30 χρόνια, που τα ξέρει όλα και δεν έχει πατήσει ποτέ στην περιοχή.. Όσο για την Κομοτηνή έπεσες μέσα. Είναι το μόνο από όσα είπες και έπεσες μέσα.. Γνωρίζεις την Κομοτηνή? μάλλον όχι. Ψάξε λίγο πριν μιλήσεις.. Το Crernivcy είναι πίτα στις γυναίκες καθώς έχει πανεπιστήμιο σε μια μικρή επαρχιακή πολή της Ουκρανίας.. Αλλά τι μιλάω.. μαζί σου.. Είσαι πιο χαζός και από τα χόρτα.
Α,εισαι κ'εσυ ενας απο τους Παμπλουτους :2funny:,τους προύχοντες της Μολδοβλαχίας  :2funny:.Ασε πήγα στη Μολδαβία και ειδα τα πλούτη σας  :2funny:.Αφου μετράς,εχεις γκόμενες,αμαξάρα είσαι ωραίος οπως μας λες τότε γιατί κρυβόσουνα? :2funny:Μου είπε ο Χάρης και κατι αλλο οτι οταν μιλησατε στο Σκά'ι'π μαζι του ποτέ δεν ανοιξες την κάμερα  :huh: γιατί για να μην ματιάσει ο Χάρης την ομορφιά σου?  :2funny:Εγω ξέρω οτι ολοι οι φουκαράδες κρυβόσαστε μην σας δουνε και σας κράξουνε  :2funny:
  Το Τσερνοφτσί ειναι πολύ χά'ι'  :2funny:η πλάκα ειναι οτι ακομα και οι Ουκρανοι το θεωρουνε υπαναπτικτο μέρος.Η Κομοτινή ειναι και αυτή χά'ι'  :2funny: απο τα πλουσιότερα και ομορφότερα μέρη της Ελλάδας  :2funny:.Μετα απο αυτη τη κατάντια και την οικονομικη εξαθλιωση που ειδα στην Ελλάδα τωρα που ήμουν για εναν που ζει Ελλαδα ακόμα και το Τσεροφτσί μπορεί να είναι χά'ι'  :2funny:.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Α,εισαι κ'εσυ ενας απο τους Παμπλουτους :2funny:,τους προύχοντες της Μολδοβλαχίας  :2funny:.Ασε πήγα στη Μολδαβία και ειδα τα πλούτη σας  :2funny:.Αφου μετράς,εχεις γκόμενες,αμαξάρα είσαι ωραίος οπως μας λες τότε γιατί κρυβόσουνα? :2funny:Μου είπε ο Χάρης και κατι αλλο οτι οταν μιλησατε στο Σκά'ι'π μαζι του ποτέ δεν ανοιξες την κάμερα  :huh: γιατί για να μην ματιάσει ο Χάρης την ομορφιά σου?  :2funny:Εγω ξέρω οτι ολοι οι φουκαράδες κρυβόσαστε μην σας δουνε και σας κράξουνε  :2funny:
  Το Τσερνοφτσί ειναι πολύ χά'ι'  :2funny:η πλάκα ειναι οτι ακομα και οι Ουκρανοι το θεωρουνε υπαναπτικτο μέρος.Η Κομοτινή ειναι και αυτή χά'ι'  :2funny: απο τα πλουσιότερα και ομορφότερα μέρη της Ελλάδας  :2funny:.Μετα απο αυτη τη κατάντια και την οικονομικη εξαθλιωση που ειδα στην Ελλάδα τωρα που ήμουν για εναν που ζει Ελλαδα ακόμα και το Τσεροφτσί μπορεί να είναι χά'ι'  :2funny:.
Της κοντής Ψωλής της φταίνε οι τρίχες..
Ρε Admin.. είναι κουραστικό σε κάθε συζήτηση να εμφανίζεται ο Πορνόβλακας.. Μια ερώτηση για πληροφορίες έκανα καθώς ότι βρήκα εδώ μέσα ήταν από το 2010. Και εννοείται πως όταν επιστρέψω θα πω ότι είδα εκεί. Αν συνεχίσει σε κάθε ερώτηση να χώνεται και να λέει άσχετες βλακείες.. χωρίς λόγο. spamaroume. Ρε συ.. κάτι ουσιαστικό έχεις να πεις? Γνωρίζεις κάτι? Αν όχι πήγαινε να μιλήσεις για τα μέρη που ξέρεις και μη γαμάς κάθε συζήτηση με τα κόμπλεξ σου..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Α,εισαι κ'εσυ ενας απο τους Παμπλουτους :2funny:,τους προύχοντες της Μολδοβλαχίας  :2funny:.Ασε πήγα στη Μολδαβία και ειδα τα πλούτη σας  :2funny:.Αφου μετράς,εχεις γκόμενες,αμαξάρα είσαι ωραίος οπως μας λες τότε γιατί κρυβόσουνα? :2funny:Μου είπε ο Χάρης και κατι αλλο οτι οταν μιλησατε στο Σκά'ι'π μαζι του ποτέ δεν ανοιξες την κάμερα  :huh: γιατί για να μην ματιάσει ο Χάρης την ομορφιά σου?  :2funny:Εγω ξέρω οτι ολοι οι φουκαράδες κρυβόσαστε μην σας δουνε και σας κράξουνε  :2funny:
 
Με λίγα λόγια όσα είπα παραπάνω γιά σένα είναι αλήθεια.Αυτή τη φορά ο Κύπριος σε ξεφτίλισε όχι εγώ.
  Το πιό γελοίο μαζί σου είναι που πέφτεις γιά ύπνο με της Κότες  :2funny:.
Παντος οι Ρόδιτες που εχω συναντίσει δεν εχουνε καμια σχέση με σας τους Βλαχαδερούς που εκτός αυτού είστε και ψεύτες  :2funny: αποκαλυψα ολους τους ψεύτες  της Μολδαβία  :2funny:που γράφανε ιστορίες γιά αγρίους :2funny:.
  Ενα αλλο αστείο μαζι σου ηταν που είπες οτι θα φέρεις στο Τσερνοφτσί γκόμενα απο το Κίεβο  :2funny:

  Αυτό μου έγραψε στο Σκά'ι'π ο δάσκαλος ο Ιωσήφ σχετικά με το τσερνοφτσί (θα τον παρακαλέσω αν μπορει να γραψει και να μου στειλει καποιο κειμενο για να δημοσιευσω σχετικά με την Ουκρανία)

      mia fora taksideva me kati vlamenous apo to tsernovtsi sto aeroplano
        re malaka ti eixan parei mazi tous stis aposkeves?
        eikosi kila kreas!
        kai patates!
        gia na xoune na trone sto eksoteriko!
        i na ta poulisoune poios kserei m aftous tous malakes
        einai teleios ypanaptiktoi ki oi gomenes gia klamata
        kati tapesteleios
        xoria pou  milane teleios akatalipta


  Αν είσαι βλάχος σίγουρα σου φένεται χά'ι' το Τσερνοφτσί
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Με λίγα λόγια όσα είπα παραπάνω γιά σένα είναι αλήθεια.Αυτή τη φορά ο Κύπριος σε ξεφτίλισε όχι εγώ.
 Το πιό γελοίο μαζί σου είναι που πέφτεις γιά ύπνο με της Κότες  :2funny:.
Παντος οι Ρόδιτες που εχω συναντίσει δεν εχουνε καμια σχέση με σας τους Βλαχαδερούς που εκτός αυτού είστε και ψεύτες  :2funny: αποκαλυψα ολους τους ψεύτες  της Μολδαβία  :2funny:που γράφανε ιστορίες γιά αγρίους :2funny:.
 Ενα αλλο αστείο μαζι σου ηταν που είπες οτι θα φέρεις στο Τσερνοφτσί γκόμενα απο το Κίεβο  :2funny:

  Αυτό μου έγραψε στο Σκά'ι'π ο δάσκαλος ο Ιωσήφ σχετικά με το τσερνοφτσί (θα τον παρακαλέσω αν μπορει να γραψει και να μου στειλει καποιο κειμενο για να δημοσιευσω σχετικά με την Ουκρανία)

      mia fora taksideva me kati vlamenous apo to tsernovtsi sto aeroplano
       re malaka ti eixan parei mazi tous stis aposkeves?
       eikosi kila kreas!
       kai patates!
       gia na xoune na trone sto eksoteriko!
       i na ta poulisoune poios kserei m aftous tous malakes
       einai teleios ypanaptiktoi ki oi gomenes gia klamata
       kati tapesteleios
       xoria pou  milane teleios akatalipta


  Αν είσαι βλάχος σίγουρα σου φένεται χά'ι' το Τσερνοφτσί

Θα είσαι για πάντα ο Πορνόβλακας. Τα λίγα αγγλικά μου ελπίζω να σε κάνουν να καταλαβαίνεις πόσο βλάκας είσαι..

[21/3/2015 8:35:16 μμ] no.. its to long time
[21/3/2015 8:35:33 μμ | Επεξεργασία από τον χρήστη 8:35:52 μμ]  and i don't know where i can leave my car
[21/3/2015 8:38:56 μμ]  if you want to meet me that I'm comfortable to come to Chernivtsi, I love the way and a bit of a break from work!
[21/3/2015 8:40:56 μμ] yes but  i can't know the dates
[21/3/2015 8:42:09 μμ] *** Κλήση από τον χρήστη , διάρκεια 02:14. ***
[21/3/2015 9:20:53 μμ] *** Αναπάντητη κλήση από τον χρήστη . ***
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Θα είσαι για πάντα ο Πορνόβλακας. Τα λίγα αγγλικά μου ελπίζω να σε κάνουν να καταλαβαίνεις πόσο βλάκας είσαι..

[21/3/2015 8:35:16 μμ] no.. its to long time
[21/3/2015 8:35:33 μμ | Επεξεργασία από τον χρήστη 8:35:52 μμ]  and i don't know where i can leave my car
[21/3/2015 8:38:56 μμ]  if you want to meet me that I'm comfortable to come to Chernivtsi, I love the way and a bit of a break from work!
[21/3/2015 8:40:56 μμ] yes but  i can't know the dates
[21/3/2015 8:42:09 μμ] *** Κλήση από τον χρήστη , διάρκεια 02:14. ***
[21/3/2015 9:20:53 μμ] *** Αναπάντητη κλήση από τον χρήστη . ***
Καλα σήμερα δεν έπεσες για υπνο για να μας αποδείξεις το αντίθετο? :2funny:Αυτο τωρα τι είναι? :jerking: Μπορει και να το έγραψες μόνος σου  :2funny: :jerking:.Αφου ρεζιλευτηκες τελειως με αυτα που έλεγες στη Μολδαβία  :2funny: συνεχισε να γραφεις για να γελάμε  :2funny:.Εγω οτι λεω το αποδεικνυω και τωρα ηταν εδω ο φιλος του ρολογά και ειδε πολυ περισσοτερα απ'οσα γράφω!Αυριο θα ειναι Ρόδο και θα πει στα παιδια πως πέρασε.Εγω δεν κρύβομαι  :2funny:Αντε πηγαινε να κοιμηθεις  :2funny: νιωθω τυψεις που για μένα έχασες τον ύπνο σου  :2funny:.
  Παρακαλεσα τον Ιωσήφ να γραψει ενα κειμενο σχετικα με την Ουκρανία ελπιζω αυτες της μερες να μου το στειλει  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom