Νέα

chernivtsi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Της φώτο σου πάντος της έχεις εξαφανίσει εδώ και χρόνια  :2funny:γιά να μη  :2funny:
  Πως κάνεις καμάκι στο Νικολάεφ?Κάθεσαι και βγάζεις ένα πακέτο Marlboro και το βάζεις μπροστά σου?και φέρνεις μαζί και καλτσόν γιά να τους τα  δώσεις δωράκια γιά να σου κάτσουν?  :2funny:Τι τους λες?Θα σε πάρω απο δω που πεινάς στην Ελλάδα στον ήλιο και τη θάλασσα :2funny:και θα σε τά'ι'ζω? :2funny:Θυμάμαι το σουβλατζή που μου ειχε πει να του φέρω μιά Ρωσσίδα και ότι θα την τά'ι'ζει  :2funny:.
  Ο Ιωσήφ έχει προβλέψει την επυτηχία σας στο Καράκας και στη Δαμασκό  :2funny:εκει και θα γαμίσετε και θα περάσετε καλά με ελάχιστα λεφτά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιτσο μονο η ελβετική πινακιδα στο τζιπ φτανει αφου ρωτάς  :o
Ψηστς κανα καστανο με τον ιωσηφ στην φουφου και τα λεμε
Καλες γιορτες. Υγ Καράκας παω μονο με θειο Τασο που ειναι Αμερικανόγυρισμενος
Δαμασκο παρεα, εχεις κατι απο Συριο Λιβανεζο επιχηρημαρια σρο στυλ, θα κανουμε θραυση
:happy:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Βάζω και εδώ το μήνυμα του δάσκαλου Ιωσήφ

   

      είμαι ο Ιωσήφ Μπλάσκος ...
Εδώ και 5-6 χρόνια δεν ημπορώ να σας γράψω διότι η διεύθυνσις του σαιτ ακύρωσε τον κωδικό μου και όποτε αποπειραθώ με καινούργιον κωδικόν να σας γράψω, σβύνει και τον καινούργιον. Πώς και διατί οι λόγοι μου είναι άγνωστοι, ερωτήσατε τον “Αντισθένη”. Στ' αρχίδια μου κι εμένα Μαρία Μανταλένα κλαίω μαζί με την γάτα μου...
Επειδή μου έχει ζητηθεί πολλάκις να εκφέρω την γνώμη μου περί διαφόρων Μυνχαουζενικών διαδόσεων που κυκλοφορούν από διάφορα φρούτα, ο κ. Πρόεδρος ανέλαβε να αναρτήσει το κειμενό μου από τον ιδικό του λογαριασμό.
Κι αρχίζουμε από τα πλέον πρόσφατα:
Αυτά τα οποία γράφει περί Νικολάγιεβ και ανεύρεσιν γκόμενας σε μία ώρα κλπ ο Redpaintz ή midas69 ή δεν ξέρω με τι άλλο ψευδώνυμο έγραφε αυτός ο άνθρωπος, πρόκειται περί τερατολογιών. Ναι εάν μπεί στην μηχανή του χρόνου και βρεθεί στο 1990 θα του την πέσουν όλα τα μουνιά ..Δεύτερον αυτά τα χαζά που γράφει ότι έμεινε 6 μήνες το 2016 και έβγαλε άδεια παραμονής και εργασίας για να δώσει αυθεντικότητα στα γραφομενά του, μάλιστα κι εγώ έβγαλα άδεια εργασίας το 1999- έλα παπππούλη μου να σου δείξω τα αμπελοχωραφά σου. Κακά τα ψέματα ουδείς εξ υμών ήτο μόνιμος κάτοικος ουκρανίας με μίαν αμφιβολία για τον κ. Χρήστο Λαζάρου ο οποίος ήρχισε να γράφει όταν εσταμάτησα εγώ. Ούτε είχε και κανείς κάποια εργασία , όλοι πουλοβαράγανε, με εξαίρεσιν τον moldolagno ο οποίος ήτο σε άλλο κράτος, την Μολδαβία ! Όσο για τον κ. Redpaintz ή midas69 ο άνθρωπος απ' ότι είχα αντιληφθεί από τα γραφομενά του βολόδερνε κάπου μεταξύ Μολδαβίας και Ρουμανίας κάνοντας ή κάνοντας ότι κάνει, διάφορες δουλειές του ποδαριού και στην Δυτική Ουκρανία έχει έλθει ως τουρίστας.. Εάν εγώ κάμω σεφτέ άς κάμει αυτός κάνα σεφτέ με τα φιλοδωρήματα εάν του αφήνουν σαν οδηγό και  εάς αφήσει εμένα. να μην κάνω...
Δεύτερον: για πολλά χρόνια μου ζητείται να γράψω την γνώμη μου γι το Τσερνοβτσί και διάφορες τερατολογίες που κυκλοφορούνε για γκόμενες, μουνιά κλπ. Λοιπόν το Τσερνοβτσί είναι μία μικρά πόλις στα σύνορα με τη Ρουμανία που δεν υπάρχει γάτα. Είναι σαν να σας λέω θα φύγουμε από το Λονδίνο διότι έχουμε αγαμίες και θα πάμε στην ελλάδα στο Σουφλί, τον παράδεισο του μουνιού!
Δεν γίνονται τέτοια πράγματα κι ο ντέρτυς που σας τα γραφε αυτά έχει βάνει μέσα όχι σάλτσες  αλλά σακιά με πάπρικα, μοσχοκάρυδο, βανίλια, τριμμένο κόκκινο πιπέρι. .
Επομένως ξεχάστε τις μαλακείες που σας γράφει ο κάθείς αυτα έχουν πεθάνει. Δια πολλούς και διαφόρους λόγους.. Πριν από 20 χρόνια που έβγαζαν 30 δολλάρια το μήνα, στο carribean που συζητά τώρα ο Kman (άλλος παράφρων...)ζητούσαν 30$ και στο River  100$. Φανταστείτε τώρα που ελάδωσαν το αντεράκι τους. Απληστία...Δεύτερον περπατώ στους δρόμους και βλέπω κάτι κωλάθρες παραγεμισμένες με πίτσες και με σάουρμα όπως στην ελλάδα, άλλαξαν οι διατροφικές συνήθειες και επήραν αυτοκίνητα. Τρίτον σας τα έχω γράψει από τότε αλλά που μυαλό να διαβάσετε.: Τα τοπ μουνιά ήταν πάντα μειοψηφία ένα 5% από το οποίον 5% οι μισές είχαν καρκίνο, κονδυλώματα, ήσαν τυφλές δεν σας κάμω πλάκα. Τώρα η χώρα έχει αδειάσει, κόσμος παραμένει μόνον στο Κίεβο. Ελάτε μία βόλτα: θα δείτε mercedes 500 , Benley, Rols Royce, τι θα τους πείτε “είμαι έλληνας, έχω σπίτι στο κύμα, ελάτε να σας γαμήσω?” Στ'αρχίδα τους όπως και στ' αρχίδια τους γράφαν οι περισσότερες και αυτόν που το έλεγε γιατί είναι πραγματικότητα πριν από 20 χρόνια.. Εάν θέλετε να γαμήσετε καμία θείτσα έχουν μείνει μπόλικες, αλλά τέτοιες είναι οι “κθημερινές” κοπέλες που σας γράφουν. Θείτσες. Εάν πριν από είκοσι χρόνια ήθελα να γαμήσω την θειά μου την Κοντύλω καθόμουν σπίτι μου, δεν χρειαζόταν να μεταναστεύσω στην ουκρανία. Το 1900 επερπατούσε κάποιος στην Νοτιοδυτική αφρική και επάνω στο χώμα έβρισκε διαμάντια. Μετά τα μαζέψανε, έπρεπε να σκάψεις στα δύο μέτρα και τώρα τα ορυχεία είναι χιλιόμετρα κάτω πό το έδαφος. Έτσι και στην Ουκρανία: επερπατούσες στον δρόμο και έβλεπες απίθανα μουνιά τα οποία με ένα κλικ μπορούσες να τα πάρεις, να πας για καφέ, φαγητό και κάποιες ΟΧΙ όλες θα σου καθόντουσαν.. . Πεθάνανε...
Κια είκοσι χρονών να είναι κάποιος και εμφανίσιμος και, και η προσπάθεια που θα κάνει και τα χρήματα που θα ξοδέψει δεν αξίζουν τον κόπο.
Πηγαίνετε κάπου όπου είναι δυστυχισμένοι οι άνθρωποι και ψάχνουν να δραπετεύσουν σήμερα το 2018 όχι το 1990, Δαμασκό ή Καράκας. ...
Η κατακλείδα είναι ότι κάποιοι είναι μυθομανείς και η αφραγγία και η αγαμία έχει βαρέσει όλους  στην ελλάδα στο κεφάλι...


Καλές εορτές να έχετε!


Ιωσήφ Μπλάσκος 22/12/2018
Δάσκαλε τα μπες βγες γυναικών χωρίς οικονομικά ανταλλάγματα στα διαμερίσματα του Dirty τα έχω δει και συμβαίνουν!Οι περισσότερες απο αυτές είναι γκόμενες που θα ήθελαν πολλοί!Και κάποιες πάνω στη ποςότητα είναι και περί τα 30 χωρίς παιδιά και γάμους!
Απλά πιστεύω πως αυτό που κάνει ο Dirty ΔΕΝ μπορεί να το κάνει άλλος!

Είναι δικό του επίτευγμα αφορά το άτομό του και εκμεταλλεύεται την γαλούχιςη της Ουκρανικής κοινωνίας προς τον γάμο!Και βέβαια αναλαμβάνει και τα ρίσκα του!



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δάσκαλε τα μπες βγες γυναικών χωρίς οικονομικά ανταλλάγματα στα διαμερίσματα του Dirty τα έχω δει και συμβαίνουν!Οι περισσότερες απο αυτές είναι γκόμενες που θα ήθελαν πολλοί!Και κάποιες πάνω στη ποςότητα είναι και περί τα 30 χωρίς παιδιά και γάμους!
Απλά πιστεύω πως αυτό που κάνει ο Dirty ΔΕΝ μπορεί να το κάνει άλλος!

Είναι δικό του επίτευγμα αφορά το άτομό του και εκμεταλλεύεται την γαλούχιςη της Ουκρανικής κοινωνίας προς τον γάμο!Και βέβαια αναλαμβάνει και τα ρίσκα του!

Μπορείς να κάνεις αυτό που κάνει ο dirty αν κάθε μέρα ασχολείσαι τρεις ώρες και πάνω με ονλάιν dating,pipelining και texting.Να κάνεις mass messaging και να στέλνεις άπειρα μηνύματα σε γκόμενες.Αυτό είναι κουραστικό.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μπορείς να κάνεις αυτό που κάνει ο dirty αν κάθε μέρα ασχολείσαι τρεις ώρες και πάνω με ονλάιν dating και texting.Να κάνεις mass messaging και να στέλενεις άπειρα μηνύματα σε γκόμενες.Αυτό είναι κουραστικό.
Και μετά να παίρνεις αυτοκίνητο να πηγαίνεις εκει!Με αεροπλάνο αν πας Κίεβο  δεν γίνεται να γυρνάς απο πόλη σε πόλη...
Ο Dirty γουστάρει και το κάνει!
Εγώ έκανα τη διαδρομή 3 φορές για χαβαλέ και εμπειρία αφού τώρα έχω χρόνο αλλά για παραπάνω είναι κουραστικό και ταλαίπωρο...
Εξάλου και Κίεβο γκομενικώς όλα του βγαίνουν όπως στην επαρχία ασχέτως αν η πόλη δεν του αρέσει...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Δάσκαλε τα μπες βγες γυναικών χωρίς οικονομικά ανταλλάγματα στα διαμερίσματα του Dirty τα έχω δει και συμβαίνουν!Οι περισσότερες απο αυτές είναι γκόμενες που θα ήθελαν πολλοί!Και κάποιες πάνω στη ποςότητα είναι και περί τα 30 χωρίς παιδιά και γάμους!
Απλά πιστεύω πως αυτό που κάνει ο Dirty ΔΕΝ μπορεί να το κάνει άλλος!

Είναι δικό του επίτευγμα αφορά το άτομό του και εκμεταλλεύεται την γαλούχιςη της Ουκρανικής κοινωνίας προς τον γάμο!Και βέβαια αναλαμβάνει και τα ρίσκα του!
με μια απο αυτες πρεπει να ξεκοψει αμεσα, εκτος αν την γουαταρει για Λονγκ τερμ φαση και μελλοντικα
Αλλιως θα μπλέξει αν μεινει εκει μονιμα
Αν μιλαγε κ πεντε λουβεντες ρωσσικα θα γαμουσε ανετα 25-30αρες μια. Κατηγορία πανω
Η μόνιμη παραμονη ειναι πολυ βαρετη σε τετοιες χωρες, αλλα στο θέμα πηδαω διαφορες αδεσποτες εχσι πολλα πλας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Δάσκαλε τα μπες βγες γυναικών χωρίς οικονομικά ανταλλάγματα στα διαμερίσματα του Dirty τα έχω δει και συμβαίνουν!Οι περισσότερες απο αυτές είναι γκόμενες που θα ήθελαν πολλοί!Και κάποιες πάνω στη ποςότητα είναι και περί τα 30 χωρίς παιδιά και γάμους!
Απλά πιστεύω πως αυτό που κάνει ο Dirty ΔΕΝ μπορεί να το κάνει άλλος!

Είναι δικό του επίτευγμα αφορά το άτομό του και εκμεταλλεύεται την γαλούχιςη της Ουκρανικής κοινωνίας προς τον γάμο!Και βέβαια αναλαμβάνει και τα ρίσκα του!
Εγώ είδα 5-6 σε φώτο και απλός δε βλεπόντουσαν!40άρες είναι.Αυτες που γράφουν 36 και ειναι 40+.Τωρα για καποιον απο την Ελλάδα μπορει να είναι θεές
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Και μετά να παίρνεις αυτοκίνητο να πηγαίνεις εκει!Με αεροπλάνο αν πας Κίεβο  δεν γίνεται να γυρνάς απο πόλη σε πόλη...
Ο Dirty γουστάρει και το κάνει!
Εγώ έκανα τη διαδρομή 3 φορές για χαβαλέ και εμπειρία αφού τώρα έχω χρόνο αλλά για παραπάνω είναι κουραστικό και ταλαίπωρο...
Εξάλου και Κίεβο γκομενικώς όλα του βγαίνουν όπως στην επαρχία ασχέτως αν η πόλη δεν του αρέσει...

Αυτά έχουν όλα σχέση με το ονλάιν.Βρίσκεις δυο τρεις γκόμενες σε κάθε πόλη σε μια ζώνη σε μια ακτίνα 100 χλμ και πουλάς το ίδιο παραμύθι.Μετά σκας προσωπικώς η μία θα λείπει η άλλη θα είναι άρρωστη,γαμάς την τρίτη μετά σκας στην επόμενη πόλη κτλ.
Είναι καλό αν είσαι on budget και εμφανίσιμος και δε θες να ξοδεύεις.Αλλιώς δεν έχει νόημα.
Από πόλη σε πόλη πας και με το λεωφορείο ή ακόμα και με ταξί.Είκοσι-τριάντα ευρώ ζητάνε οι ταρίφες Ουκρανία για τα 100 χλμ,δεν είναι σπουδαία υπόθεση.
Αν θες να εμπλουτίσεις με live καμάκι,στριπτιζάδικα,διαμερίσματα,πρακτορεία,κλάμπινγκ απεριόριστες ευκαιρίες με το ανάλογο κόστος φυσικά που ανεβαίνει δυσθεώρητα,τότε μόνο Κίεβο.
 

Fadomas91

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καπως πρεπει κ εγω να συμπληρωσω καποια ποστ οποτε θα γραψω εδω ενα μιας κ γνωριζω σχεδον τα παντα γ την συγκεκριμενη πολη..εχω γεννηθει εκει και  εζησα 5 χρονια..ειμαι 28 πλεον και παω εκει σχεδον 1 με 2 χρονια..τελευταια φορα πηγα τον Νοεμβριο..θα συμφωνησω με τον Ιωσηφ..ειναι μια μεγαλη πολη αλλα για τα δεδομενα της ουκρανιας επαρχιακη..Σαν να πας εδω σε μια πολη σαν τα Τρικαλα,Βολο κτλ..το πιο ακαταληλο μερος για σεξοδιακοπες ειναι..τον χειμωνα δεν κυκλοφορει ανθρωπος,καλοκαιρι καλα ειναι αλλα οχι κατι ιδιαιτερο...τον νοεμβριο που πηγα για 10 μερες μονο παρασκευη και σαβ βραδυ οτι εχει..καθημερινες ολα τα μαγαζια αδεια..βιζιτες 0 κ κωλομπαρα κλαφτα χαραλαμπε..για να γαμησεις εκει πρεπει να μιλας τν γλωσσα να εισαι εμφανισιμος κ να εχεις φραγκα για να ριξεις κανενα γκομενακι..που και παλι δεν ειναι οπως πριν μια 10ετια και που θα γαμαγες με τα φραγκα μονο..
Σε γενικες γραμμες αν δεν σε βγαλει ο δρομος εκει για καποιο λογο,δεν υπαρχει ουσια να σταματησεις..
 

Fadomas91

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Ξεχασα να αναφερω το βασικοτερο νομιζω..μεσος ορος ομορφιας γυναικων εκει δεν ξεπερναει το 5..1 στις 50 θα δειτε σαν αυτο πουβεχουμε ολοι στο μυαλο μας για Ουκρανιδα ομορφη και θα παθουμε την πλακα μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom