Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
DEN NOMIZO OTI EINAI OYTE MPAMPHS, OUTE YDRAYLIKOS, EINAI APLA MOUNARA.... SXOLIASTE PROTA TIS GKOMENES SAS KMETA TIN XARA...

Δεν εννόησα την συγκεκριμένη ούτε άλλη!!  :idiot:
Απλά μια λέει ο ένας άλλη λέει ο άλλος κλπ  :uglystupid:
Αποφασίστε τελικά ποια είναι!  :dancing: :dancing:

( την συγκεκριμένη ούτε κάν την ξέρω. Γνώμη δεν έχω ούτε + ούτε -  ;)
Το μόνο που εδώ εχουν γραφτεί πολλά για αρνητική συμπεριφορά ,ξεπέτα, και ότι το έχει πάρει πάνω της  και χωρίς αντιρήσεις απο άλλους !  :tickedoff:
Εγώ απλά εχω επιρρεαστεί αρνητικά και δεν θα το ρισκάριζα!  :think:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
www.smilies.4-user.de] [/url]

λέγε, λέγε το κοπέλι
κάνει την γριά και θέλει

λέγε, λέγε η γριά
θες να φύγεις μακριά


για αυτό φίλτατε Hotyan

υπάρχει και είναι σημαντική η διαφήμιση
...αλλά και η αντι-διαφήμιση :cool2:

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
www.smilies.4-user.de] [/url]

λέγε, λέγε το κοπέλι
κάνει την γριά και θέλει

λέγε, λέγε η γριά
θες να φύγεις μακριά


για αυτό φίλτατε Hotyan

υπάρχει και είναι σημαντική η διαφήμιση
...αλλά και η αντι-διαφήμιση :cool2:

Αγαπητέ και φίλτατε farkeli!
Υπέρτατε πορνολόγιε πορνοσοφέ και πορνοποιητή του site!  :rockon:
Ζητώ την πορνογνώμη σου!  :helpplea:
Λές να το ρισκάρω, με την Χαρά? Και που να την ψάχνει κανείς?
Φοβάμαι όμως τα τυχόν επακόλουθα, και είμαι και ευαίσθητο άτομο!  :S
Να πάρει ! Δεν μπαίνει η Χαρά εδώ ούτε κάποια φίλη της να διαψεύσει τις ίσως κακώς συκοφαντίες!
Για κάποια Βανέσσα εχουν γραφτεί εντυπασιακές θετικές απόψεις αλλα άντε να την ψάχνεις και αυτή αφού οι ενημερώσεις είναι τύπου σφυγκός!!!  :headbang:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Αγαπητέ και φίλτατε farkeli!
Υπέρτατε πορνολόγιε πορνοσοφέ και πορνοποιητή του site!  :rockon:
Ζητώ την πορνογνώμη σου!  :helpplea:
Λές να το ρισκάρω, με την Χαρά? Και που να την ψάχνει κανείς?
Φοβάμαι όμως τα τυχόν επακόλουθα, και είμαι και ευαίσθητο άτομο!  :S
Να πάρει ! Δεν μπαίνει η Χαρά εδώ ούτε κάποια φίλη της να διαψεύσει τις ίσως κακώς συκοφαντίες!
Για κάποια Βανέσσα εχουν γραφτεί εντυπασιακές θετικές απόψεις αλλα άντε να την ψάχνεις και αυτή αφού οι ενημερώσεις είναι τύπου σφυγκός!!!  :headbang:

Φίλτατε Hotyan καλημέρα

Για την Χαρά, που δίνει (?) "χαρά", δεν έχω ιδία αντίληψη...
ή ενδέχεται να έχω "συναντηθεί" με την κορασίδα και να μην έχω συσχετίσει το όνομα με το πρόσωπο.

Θα κοιτάξω λοιπόν τις διάσπαρτες αναμνύσεις/πληροφορίες και θα σημειώσω σε εύλογο χρονικό διάστημα.

Έως τότε, υπομονή-αναμονή και προσμονή
 

mancino71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
μπορει να μας δωσει καποιος πληροφοριες για ενα μωρο ξανθο με σφιχτο σωμα και κωλο ποθ βρισκοταν εξω απο το κτιριο της ΙΝG? ζηταει εκατο ευρω και κανει τα παντα οπως λεει
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ και φίλτατε farkeli!
Υπέρτατε πορνολόγιε πορνοσοφέ και πορνοποιητή του site!  :rockon:
Ζητώ την πορνογνώμη σου!  :helpplea:
Λές να το ρισκάρω, με την Χαρά? Και που να την ψάχνει κανείς?
Φοβάμαι όμως τα τυχόν επακόλουθα, και είμαι και ευαίσθητο άτομο!  :S
Να πάρει ! Δεν μπαίνει η Χαρά εδώ ούτε κάποια φίλη της να διαψεύσει τις ίσως κακώς συκοφαντίες!
Για κάποια Βανέσσα εχουν γραφτεί εντυπασιακές θετικές απόψεις αλλα άντε να την ψάχνεις και αυτή αφού οι ενημερώσεις είναι τύπου σφυγκός!!!  :headbang:
οτι λαμπι δεν ειναι παντα χρισοσ.... :rockon:
 

dae

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η χαρα ειναι και γαμω τα μωρα!!!! ειναι εγχειρησμενη εδω και ενα μηνα και ειναι πολυ καλη ;)
 

likos22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη αφηνει ελευθερα πιασιματα κλπ?
 

Straw

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
που μπορουμε να δουμε κριτικεσ για την χαρα
την ειδα σιμερα και επαθα πλακα και θελς να μαθς κριτικεσ κια να τησ καταθεσω 100ρικο αν ειναι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
που μπορουμε να δουμε κριτικεσ για την χαρα
την ειδα σιμερα και επαθα πλακα και θελς να μαθς κριτικεσ κια να τησ καταθεσω 100ρικο αν ειναι
Πολλά λές!!!
Έχουμε οικονομική κρίση!
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
αντε ρε παιδια
βαλτε καμμια φωτο να την δουμε τη χαρα!
 

Straw

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πολλά λές!!!
Έχουμε οικονομική κρίση!

δεν λεω πολλα εγω αυτη ζηταει τοσα και την ρωτισα και μ ειπε οτι κανει και παρτουζα ειμουν με ενα φιλο μ κα της λεω και οι διο μας γινετε? και μ λεει ναι 80 ο καθενασ θα μ δςσετε και θα παμε σπιτι μ π ειναι εδω πιο πανω

δεν μ ειπε κανεισ ομωσ π θα δω κριτικεσ

θενξ
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Παιδια τσεκαραμε χτες την Χαρα με τον φιλο μου τον Straw που ειχαμε παει μια βολτουλα απο το studiaki διπλα στο BG και μπορω να πω πως μειναμε αφωνοι. Ο πιο ωραιος τραβελος που εχουμε δει , αλλα ειχαμε οντως την απορια αν παιζει ακομα λοστος μπροστα η οχι  :huh: . Παντως αυτο που πρεπει να παραδεχτω ειναι , πως εδω και καιρο , εχουμε τιμησει μπουρδελα ,studios , και τραβελοτσαρκες κανουμε χωρις να εχουμε τιμησει τιποτις ακομη , αλλα η μαεστρια σας εδω μεσα ειναι ανυπερβλητη . Εχω δει οτι πολλα ατομα , πραγματικα το εχουν σπουδασει το επαγγελμα και ειναι σεβαστοτατα μελη αυτου του community ,δινουν τις καλυτερες κριτικες , ειναι master στο θεμα των κοκκινων σπιτιων και των δημοσιων σχεσεων φυσικα .
Τι να πω ειστε απλα respect ,το καλυτερο community  με πολυ ενδιαφερουσες αποψεις περι πορνοφιλοσοφιας , συνεχιστε ετσι .
RESPECT απο μενα .
 

Straw

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια τσεκαραμε χτες την Χαρα με τον φιλο μου τον Straw που ειχαμε παει μια βολτουλα απο το studiaki διπλα στο BG και μπορω να πω πως μειναμε αφωνοι. Ο πιο ωραιος τραβελος που εχουμε δει , αλλα ειχαμε οντως την απορια αν παιζει ακομα λοστος μπροστα η οχι  :huh: . Παντως αυτο που πρεπει να παραδεχτω ειναι , πως εδω και καιρο , εχουμε τιμησει μπουρδελα ,studios , και τραβελοτσαρκες κανουμε χωρις να εχουμε τιμησει τιποτις ακομη , αλλα η μαεστρια σας εδω μεσα ειναι ανυπερβλητη . Εχω δει οτι πολλα ατομα , πραγματικα το εχουν σπουδασει το επαγγελμα και ειναι σεβαστοτατα μελη αυτου του community ,δινουν τις καλυτερες κριτικες , ειναι master στο θεμα των κοκκινων σπιτιων και των δημοσιων σχεσεων φυσικα .
Τι να πω ειστε απλα respect ,το καλυτερο community  με πολυ ενδιαφερουσες αποψεις περι πορνοφιλοσοφιας , συνεχιστε ετσι .
RESPECT απο μενα .

Και ερχομαι με την σηρα μ να υποστιρικσω την αποψη του προλαλησαντος και σατα διο της σκελη
1ων υπαρχουν ατομα εδω μεσα π ειναι σαν εμας αλλα πιστεβω πως ειναι τημη μου να σινυπαρχω σε ενα community με τουσ πατερες διδασκαλους αρχοντες ιερης και αρχιερης του πουτατογαμηματος. κρινω οτι αυτο το σιτε δεν πρεπει να πεσει ποτε λογο τ οτι ειναι ενα ιερο προσκινιμα πρωσ τισ απανταχου πεομαλαχτρες και σπερματοδωχες επι χριμαση.
RESPECT και απο μενα στου μεγιστουσ αυτουσ συναγωνιστεσ
και 2ον το θεμα λοσταρι δεν κσερω αν ειναι αυτο π με απασχολη περισοτερο σαθτον τον μουναρο για μενα τηθετε κ θεμα της ανδρικης φυσεοσ, αλλα ειναι τοσο μουνοσ π ι σοσ το κανω γαργαρα γιαυτο ζιτω επανιλημενα να μαθω κριτικεσ γιαυτην για να κανει και αυτη γαργαρα με το σπερμα μου

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ
STRAW
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Και ερχομαι με την σηρα μ να υποστιρικσω την αποψη του προλαλησαντος και σατα διο της σκελη
1ων υπαρχουν ατομα εδω μεσα π ειναι σαν εμας αλλα πιστεβω πως ειναι τημη μου να σινυπαρχω σε ενα community με τουσ πατερες διδασκαλους αρχοντες ιερης και αρχιερης του πουτατογαμηματος. κρινω οτι αυτο το σιτε δεν πρεπει να πεσει ποτε λογο τ οτι ειναι ενα ιερο προσκινιμα πρωσ τισ απανταχου πεομαλαχτρες και σπερματοδωχες επι χριμαση.
RESPECT και απο μενα στου μεγιστουσ αυτουσ συναγωνιστεσ
και 2ον το θεμα λοσταρι δεν κσερω αν ειναι αυτο π με απασχολη περισοτερο σαθτον τον μουναρο για μενα τηθετε κ θεμα της ανδρικης φυσεοσ, αλλα ειναι τοσο μουνοσ π ι σοσ το κανω γαργαρα γιαυτο ζιτω επανιλημενα να μαθω κριτικεσ γιαυτην για να κανει και αυτη γαργαρα με το σπερμα μου

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ
STRAW
δεν λεω πολλα εγω αυτη ζηταει τοσα και την ρωτισα και μ ειπε οτι κανει και παρτουζα ειμουν με ενα φιλο μ κα της λεω και οι διο μας γινετε? και μ λεει ναι 80 ο καθενασ θα μ δςσετε και θα παμε σπιτι μ π ειναι εδω πιο πανω

δεν μ ειπε κανεισ ομωσ π θα δω κριτικεσ

θενξ

Γιατί δεν πηγαίνατε να δοκιμάσετε και να κάνετε και τις κριτικές να μάθουμε και οι υπόλοιποι?  ;)
Κάντε το και απο εμένα το πρώτο ρεσπέκτ.  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom