Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
Βρισκομαι στη δυσκολη θεση να διορθωσω το δασκαλο του πορνορεπορταζ,ελπιζωντας να κανω λαθος,αλλα ειχα τιμησει πριν κανα διμηνο τη Χαρα κι ειχε υδραυλικα!

Και εγώ το ίδιο πιστεύω... έχει βασικά αλλά δεν τα δουλεύει  :(
 

ilikiomenos11

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παρασκευή βράδυ κατά τις 10, έξω από την Πάντειο 2 μωρά γύρω στα 25. Και οι δύο με θηλυκά χαρακτηριστικά, η μία λίγο γεματούλα και πολύ γλυκιά κοπέλα με πλούσιο στήθος. Σταμάτησα προσποιούμενος πως έψαχνα το Bluetooth γιατί δεν ήμουν μόνος στο αυτοκίνητο. Αναρωτιέμαι αν ήταν τραβέλια!! Στην περιοχή έχει κανονικές γυναίκες??
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
[tt]του έπεσε του bluetooth[/tt]  :tooth: :tooth:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Παρασκευή βράδυ κατά τις 10, έξω από την Πάντειο 2 μωρά γύρω στα 25. Και οι δύο με θηλυκά χαρακτηριστικά, η μία λίγο γεματούλα και πολύ γλυκιά κοπέλα με πλούσιο στήθος. Σταμάτησα προσποιούμενος πως έψαχνα το Bluetooth γιατί δεν ήμουν μόνος στο αυτοκίνητο. Αναρωτιέμαι αν ήταν τραβέλια!! Στην περιοχή έχει κανονικές γυναίκες??

Kαλα ρε συ και περιμενεις οτι σε πιστεψαν?
Μη καρφωνεσαι
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Παρασκευή βράδυ κατά τις 10, έξω από την Πάντειο 2 μωρά γύρω στα 25. Και οι δύο με θηλυκά χαρακτηριστικά, η μία λίγο γεματούλα και πολύ γλυκιά κοπέλα με πλούσιο στήθος. Σταμάτησα προσποιούμενος πως έψαχνα το Bluetooth γιατί δεν ήμουν μόνος στο αυτοκίνητο. Αναρωτιέμαι αν ήταν τραβέλια!! Στην περιοχή έχει κανονικές γυναίκες??
Μάλλoν trans ή τραβεστί. Δεν έχει γεννημένες γυναίκες στην πάντειο. Το bluetooth το έψαχνες κοιτάζοντας από το παράθυρο? :think:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Βρισκομαι στη δυσκολη θεση να διορθωσω το δασκαλο του πορνορεπορταζ,ελπιζωντας να κανω λαθος,αλλα ειχα τιμησει πριν κανα διμηνο τη Χαρα κι ειχε υδραυλικα!
Τελικα μηπως εχει λουτσο μπαγιονετ και μια τον βγαζει μια τον βαζει?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Φιλε ολο τον Αυγουστο δουλευα σεκιουριτι βραδυ στη τραπεζα πειραιως.Την τραβεστι αυτη τη λενε χαρα,ειναι 25 ετων,παιρνει 100Ε σε δικο της χωρο λιγο πιο πανω απο την παντειο και ειναι εγχειρισμενη.Ειναι οτι καλυτερο σε τρανς κυκλοφορει.Ολη η Συγγρου ειναι γεματη με τετοιες,γυναικες εχει στην αρχη της παντειου μια πατσαβουρα και πολυ πιο κατω αν θα δεις κατι κωλογριες.Προσοχη γιατι η χαρα ειναι λιγο πυροβολημενη,την εχω δει να μιλαει και να γελαει μονη της.Επισης εχει πλακωσει στις σφαλιαρες και τα κατακεφαλα εναν νεαρο μηχανοβιο.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε ολο τον Αυγουστο δουλευα σεκιουριτι βραδυ στη τραπεζα πειραιως.Την τραβεστι αυτη τη λενε χαρα,ειναι 25 ετων,παιρνει 100Ε σε δικο της χωρο λιγο πιο πανω απο την παντειο και ειναι εγχειρισμενη.Ειναι οτι καλυτερο σε τρανς κυκλοφορει.Ολη η Συγγρου ειναι γεματη με τετοιες,γυναικες εχει στην αρχη της παντειου μια πατσαβουρα και πολυ πιο κατω αν θα δεις κατι κωλογριες.Προσοχη γιατι η χαρα ειναι λιγο πυροβολημενη,την εχω δει να μιλαει και να γελαει μονη της.Επισης εχει πλακωσει στις σφαλιαρες και τα κατακεφαλα εναν νεαρο μηχανοβιο.
καλε σταματηστε να λετε μαλακιες...αμαν πια...το εχοθμε πει χιλιαδες φορες η χαρα δεν ειναι εγχυρισμενη....πουτσο εχει...τωρα αν καποιους τους κοροιδευει λεγοντας τουσ οτι εχει μουνι ειναι αλλο πραγμα αυτο...εσυ  που λες οτι εχει μουνι το ειδες?γιατι εγω 3 χρονια που την ξερω μουνι δεν εχω δει :think: :think: :think: :think: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

badi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
καλε σταματηστε να λετε μαλακιες...αμαν πια...το εχοθμε πει χιλιαδες φορες η χαρα δεν ειναι εγχυρισμενη....πουτσο εχει...τωρα αν καποιους τους κοροιδευει λεγοντας τουσ οτι εχει μουνι ειναι αλλο πραγμα αυτο...εσυ  που λες οτι εχει μουνι το ειδες?γιατι εγω 3 χρονια που την ξερω μουνι δεν εχω δει :think: :think: :think: :think: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Λέτε γι αυτήν που είδε ο άλλος και του έπεσε το handfsfree? Αυτός έγραφε πως ήταν κανονική γυναίκα έξω από την πάντειο.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Λέτε γι αυτήν που είδε ο άλλος και του έπεσε το handfsfree? Αυτός έγραφε πως ήταν κανονική γυναίκα έξω από την πάντειο.
μακαρι να ηξερε και αυτος τι ειδε εκει...βασικα εκει δεν κανουν πιατσα γυναικες.....γυναικες στη συγγρου ειναι λιγες και ειναι πολυ πιο κατω απο την παντειο.....εγω μιλησα για αυτην που ειπε ο αλλος με τα 100euro
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτο το bg θα πει καποιος τι ειναι;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
BABY GOLD στριπτιτζαδικο!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
"...γκόμενες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια..."

:think:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γεια σας συναγωνιστες του δυσκολοτερου αθληματος.

Αναζητω ενα κοριτσι που δεν ειναι τοσο κοριτσι στη Συγγρου, ειναι μια ψηλη ξανθια, σκετη γκομεναρα, την ειδα εξω απο το BG προχθες που πηγα με ενα φιλο μου κοπρια. Ξερετε ποια ειναι??
Χαρα τη λενε κι ολα τα παιδακια κλαινε :2funny: :2funny:
γιατι κλαινε αφου την λενε Χαρα?


:think: Με τις τόσες διαφωνίες σας έχω την υποψία ότι είναι ο Μπάμπης ο υδραυλικός !!!  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom