Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 883K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
βλακειεσ θα σου ειπε!!!!ετσι ελεγε στην αρχη και σε μενα και χτεσ μου πεταξε ενα σκετο τελοσ η βικυ!!!!τι να σου πω!!!κανενασ αλλοσ εχει καμια αποψη για το θεμα???
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
βλακειεσ θα σου ειπε!!!!ετσι ελεγε στην αρχη και σε μενα και χτεσ μου πεταξε ενα σκετο τελοσ η βικυ!!!!τι να σου πω!!!κανενασ αλλοσ εχει καμια αποψη για το θεμα???

εγώ χθες το απόγευμα τη ρώτησα τη καριόλα :huh:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
πολυ καριολα η κυρα βετα μονο το χρημα βλεπει η πουτανοτσατσα!!δεν μασ παιρνει μια πιπουλα να συνελθει καλυτερα!!!!μου πασαρε αντι για βικυ την ελενη με καρε κοντο μαλλι και  μια ρουμανα την νταιανα κατι τετοιο ντιανα ξερω γω που δεν μιλαγε τπτ ελληνικα μονο γελακια!!!τησ ειπα φευγω αλλη στιγμη!!1μην χασει το 80αρι η καργια!!!!εκανα καλα??τα εχεισ δοκιμασει τα φρουτα αυτα???
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
πολυ καριολα η κυρα βετα μονο το χρημα βλεπει η πουτανοτσατσα!!δεν μασ παιρνει μια πιπουλα να συνελθει καλυτερα!!!!μου πασαρε αντι για βικυ την ελενη με καρε κοντο μαλλι και  μια ρουμανα την νταιανα κατι τετοιο ντιανα ξερω γω που δεν μιλαγε τπτ ελληνικα μονο γελακια!!!τησ ειπα φευγω αλλη στιγμη!!1μην χασει το 80αρι η καργια!!!!εκανα καλα??τα εχεισ δοκιμασει τα φρουτα αυτα???

Ελένη τυπικές υπηρεσίες, γενικά μέτρια πράματα. Νταιανα ρουμάνα δεν γνωρίζω. Μήπως ήταν Ντίνα αλβανίς ???  :think:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δεν την ειδα την ντινα θα τον ετρωγε εκεινη την ωρα!!!1
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
πολυ καριολα η κυρα βετα μονο το χρημα βλεπει η πουτανοτσατσα!!δεν μασ παιρνει μια πιπουλα να συνελθει καλυτερα!!!!μου πασαρε αντι για βικυ την ελενη με καρε κοντο μαλλι και  μια ρουμανα την νταιανα κατι τετοιο ντιανα ξερω γω που δεν μιλαγε τπτ ελληνικα μονο γελακια!!!τησ ειπα φευγω αλλη στιγμη!!1μην χασει το 80αρι η καργια!!!!εκανα καλα??τα εχεισ δοκιμασει τα φρουτα αυτα???

Η Ελένη είναι Αλβανάκι 19χρονο με προσυχοφατσούλα που κάνει πολύ καλό πρόγραμμα και προσφέρει και κουλουράκι...την Νταιάνα δεν τη γνωρίζω :-
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Μαριάννα ένα πρωί την βδομάδα που πέρασε...

Η πρώτη κοπέλα σε μασατζίδικο που πρώτα μου ζητάει να την ξεκουλουριάσω με το καλημέρα (από την παρέλαση!) και μετά από σφυροκόπημα για κανά 20άλεπτο, και με τα πόδια μου να μη με βαστάνε, μου λέει κάτσε να σου κάνω και ένα μασαζάκι.

(Και) Το μασάζ του "κώλου", αλλά δε γαμιέτε... :grin:

Αν είχε και κανά κιλό παραπάνω, ο κώλος της θα ήταν σαν λάστιχο για 18άρα ζάντα με τόσο ξέκώλιασμα που τρώει  :2funny:
 

filippakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
αν και αυτη τη φορα  χρειαστικε να περιμενω τη σειρα μου λογο μεγαλου φορτου εργασιας που ειχε πεσει στην Ελληνιδα Ελινα με αποζημιωσε και με το παραπανω. Περασα τελεια μιας και η γυναικα απ οτι φαινετε ειναι μεσα στη καβλα καιεργαζετε με μεγαλο ζηλο και σε κραταει συνεχεια στη τσιτα καθως το προγραμματης εχει εναλλαγες μασαζακι ναζακια  προστυχιες ξεσκιμα και οταν σε αποτελιωσει σου κανει και τρυφερες αγαπουλες 
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο ίδρυμα προχθές. Απόφαση για διπλό με Μαριάννα και Αλίσια (αν θυμάμαι καλά το όνομα) ντουετάκι. Μασάζ βίαια δέκα λεπτά και μετά μάχη. Η χημεία των κοριτσιών πολύ καλή και το έκφυλο βλέμμα της Μαριάννας όλα τα λεφτά. Γλύψιμο πολύ καλό και από τις δύο και υπηρεσίες άνω του μέσου όρου. Αφού αλλάξαμε 4 καπότες (λόγω εναλλαγής κοριτσιών και τρύπας) χύσαμε ένδοξα στο σαραντάλεπτο και σύραμε το πολύπαθο κορμί μας προς την έξοδο...Γέρασα ο πούστης...κομμάτια με κάνανε...Έτσι για το χαβαλέ το μασάζ στην αρχή μέτριο αλλά στα φρύδια μου...

 

gekamp16

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
10
Τη Μαριάννα τη ξέρουμε σκέτη καύλα  :fuck1:...η Αλισια καλή???
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Τη Μαριάννα τη ξέρουμε σκέτη καύλα  :fuck1:...η Αλισια καλή???

Καλό κορμάκι λίγο ψεύτικες αντιδράσεις (κλεισίματα ματιού βγάλσιμο γλώσσας και ψευτοβογγητα) αλλά σε γενικές γραμμές καλή...
 

gekamp16

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
10
Θελει λίγο προσοχή μη μας κλείσει το σπίτι...ασε που όσο λέμε για αυτή λέω να πεταχτώ... :fuck1:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Επίσκεψη στο ίδρυμα προχθές. Απόφαση για διπλό με Μαριάννα και Αλίσια (αν θυμάμαι καλά το όνομα) ντουετάκι. Μασάζ βίαια δέκα λεπτά και μετά μάχη. Η χημεία των κοριτσιών πολύ καλή και το έκφυλο βλέμμα της Μαριάννας όλα τα λεφτά. Γλύψιμο πολύ καλό και από τις δύο και υπηρεσίες άνω του μέσου όρου. Αφού αλλάξαμε 4 καπότες (λόγω εναλλαγής κοριτσιών και τρύπας) χύσαμε ένδοξα στο σαραντάλεπτο και σύραμε το πολύπαθο κορμί μας προς την έξοδο...Γέρασα ο πούστης...κομμάτια με κάνανε...Έτσι για το χαβαλέ το μασάζ στην αρχή μέτριο αλλά στα φρύδια μου...

Πόσο σε χρεώσανε ?
 

thanasis33

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Θελει λίγο προσοχή μη μας κλείσει το σπίτι...ασε που όσο λέμε για αυτή λέω να πεταχτώ... :fuck1:

Τι τραβαει η σκαταποθηκη της Μαριαννας...
Αμφιβαλλω αν υπαρχει ανθρωπος να την εχει παρει απο το μουνι  :grin:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Τι τραβαει η σκαταποθηκη της Μαριαννας...
Αμφιβαλλω αν υπαρχει ανθρωπος να την εχει παρει απο το μουνι   :grin:

εγώ της τον έβαζα μια στο στόμα, μια στο μουνί και μια στο κώλο! και πάλι από την αρχή :rockon: :2funny:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Τι τραβαει η σκαταποθηκη της Μαριαννας...
Αμφιβαλλω αν υπαρχει ανθρωπος να την εχει παρει απο το μουνι   :grin:

Εγώ τη πρώτη φορά που τη πήρα!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ήθελα να γνωριστούμε λίγο καλύτερα πριν αρχίσει κωλοσχέση μας  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Τι τραβαει η σκαταποθηκη της Μαριαννας...
Αμφιβαλλω αν υπαρχει ανθρωπος να την εχει παρει απο το μουνι  :grin:

Ναι, εγώ! Την πρώτη φορά που με "περιποιήθηκε" την πήρα από το μουνί μόνο. Μού είχε κάνει εντύπωση τότε ότι με είχε αφήσει από την αρχή να τις βάζω δάχτυλα και στις δύο τρύπες λέγοντας "ξεσκισε με, γάμησε με, πιο βαθειά" κλπ. Τις επόμενες φορές από κόλο βέβαια, κι εγώ. Δεν ξέρω, αλλά μού φαίνεται συνολικά λίγο υπερβολική (δηλ. fake). Γι' αυτό μετά από κάποια συνάντησή μου μαζί της παλιότερα είχα γράψει "τίποτα το ιδιαίτερο". Συμπερασματικά, καλή η Μαριάννα για 1-2 γαμήσια αλλά μέχρι εκεί. By the way, θα προτιμούσα να είχε και κάπως μεγαλύτερα βυζιά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom