Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 883K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Ρούλα έχω πάρει 4 φορές συνολικά.
 

Κουνουπίδι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2014
Μηνύματα
278
Κριτικές
4
Like
825
Πόντοι
361
Αλάνια το μαγαζι κλειστό ε? Ξέρει κανείς αν δουλεύει η εβα μονη της? Ευχαριστώ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Το μαγαζί άνοιξε χθες. Παρούσες Τάνια Μαριάννα Ρούλα Κλαούντια και Μαρία. Τάνια και Μαρία σε δωμάτια.
Καμία καινούρια θα φέρει αυτό το μαγαζί ποτέ; Κάποια στιγμή είχαν φερει ένα μινιόν που έλεγε ότι είναι τσεχα (Μαίρη νομίζω)
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436
Καμία καινούρια θα φέρει αυτό το μαγαζί ποτέ; Κάποια στιγμή είχαν φερει ένα μινιόν που έλεγε ότι είναι τσεχα (Μαίρη νομίζω)

Κάτσε να πάρουν μπροστά οι μηχανές όχι μόνο σε αυτό το μαγαζί αλλά και στα υπόλοιπα και όλα θα γίνουν
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
Ε μονο για Ρουλα θα παω αν παω ποτε ;)
Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλα ρε τύποι Ρούλα; Πραγματικά τώρα; Οταν το μαγαζί έχει και μια Μαριάννα! η τυπησα πρέπει να είναι 60...
Και το λέω εγώ που την εχω δοκιμάσει. νταξει δεν λέω τιμια αλλά οχι για επανάληψη. Η τυπισσα εχει βγεί στην συνταξη εδώ και μια 10ετία και δεν το ξέρει...
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλα ρε τύποι Ρούλα; Πραγματικά τώρα; Οταν το μαγαζί έχει και μια Μαριάννα! η τυπησα πρέπει να είναι 60...
Και το λέω εγώ που την εχω δοκιμάσει. νταξει δεν λέω τιμια αλλά οχι για επανάληψη. Η τυπισσα εχει βγεί στην συνταξη εδώ και μια 10ετία και δεν το ξέρει...
Και ποιος σου ειπε πως δεν ψαχνω ενα gilfακι καθαρο και καυλιαρικο που να ξερει καλο μασαζ,αυτο ακριβως ειναι που θελω και πονταρω να πεσω μεσα

Θα μου πεις τετοιες ηλικιες γαμας και στο 10αρικο αλλα εγω το βλεπω πιο πολυ σαν full body experience σκηνικο

Η Μαριανα που λες εχει ομοβροντια κριτικων πως ειναι φολα κι ας ειναι καλο μουνετο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλα ρε τύποι Ρούλα; Πραγματικά τώρα; Οταν το μαγαζί έχει και μια Μαριάννα! η τυπησα πρέπει να είναι 60...
Και το λέω εγώ που την εχω δοκιμάσει. νταξει δεν λέω τιμια αλλά οχι για επανάληψη. Η τυπισσα εχει βγεί στην συνταξη εδώ και μια 10ετία και δεν το ξέρει...
Νομίζω είσαι υπερβολικός. Καταρχάς είναι γύρω στα 50 όπως την κόβω. Και σίγουρα με το σώμα που έχει βάζει κάτω πολλές μικρότερες της.
 

Dangerous man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
298
Πόντοι
280
Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλα ρε τύποι Ρούλα; Πραγματικά τώρα; Οταν το μαγαζί έχει και μια Μαριάννα! η τυπησα πρέπει να είναι 60...
Και το λέω εγώ που την εχω δοκιμάσει. νταξει δεν λέω τιμια αλλά οχι για επανάληψη. Η τυπισσα εχει βγεί στην συνταξη εδώ και μια 10ετία και δεν το ξέρει...

Νομίζω είσαι υπερβολικός. Καταρχάς είναι γύρω στα 50 όπως την κόβω. Και σίγουρα με το σώμα που έχει βάζει κάτω πολλές μικρότερες της.
Ισχύει για την ηλικία της είναι οκ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.014
Κριτικές
2
Like
3.396
Πόντοι
456
τη ρουλα την εχω πετυχει σε σουπερ μαρκετ σχετικα κοντα με τον χωρο εργασιας της. ειναι δυο χρονια περιπου απο τοτε αλλά και ντυμενη casual ηταν μια γυναικα η οποια σε κανει να γυρισεις να την ξανακοιταξεις.
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Εγω μια απορια εχω,ειναι καλη στο δυνατο μασαζ η δεν εχει πολυ δυναμη ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.976
Κριτικές
490
Like
36.628
Πόντοι
41.447
Το ότι κοπέλες σαν την Ρούλα την θεία Ελένη κτλ έχουν τόση ζήτηση σε αυτήν την ηλικία σημαίνει δύο πράγματα μόνο
Ότι οι νεότερες δεν έχουν καλές υπηρεσίες και υπομονή
Και ότι η κάθε Ρούλα Ελένη κτλ σέβεται τον πελάτη και είναι σωστή επαγγελματίας
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
για οποιον ενδιαφερεται κ για μασαζ,αλλα κ για μια φιλικη κ ακομπλεξαριστη γυναικα,η Ρουλα ειναι μια χαρα.Εγω οταν την ειδα στο μαγαζι χωρις να την γνωριζω,επαθα πλακα.Εχει τα χρονακια της,αλλα το σωμα της κ πως σου φερεται μεσα στο δωματιο,ειναι κατι που αξιζει σιγουρα δοκιμης!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom