Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 588
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
56
Πόντοι
0
Όχι δεν είναι ούτε πρωτάρα ούτε μαγκωμένη, έχει σίγουρα χρόνο στο μαγαζί, απλά δαγκώνει κόσμο λόγω εμφάνισης και δεν επιτρέπει ούτε να την αγγίξεις. Όλοι την πατήσαμε μία φορά, μην ξανακάνεις το λάθος να ασχοληθείς μαζί της.
 

Xavito

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, προπαραμονή Χριστουγέννων είπαμε να επισκεφθούμε τον ιστορικό Καλλιγούλα παρέα με καλούς φίλους και συναγωνιστές javito και mousli mousli.

Αρχικά να πω ότι ο χώρος αρκετά σκοτεινός και η ανακαίνση έπρεπε να έχει γίνει εδώ και χρόνια.

Κοπέλες περίπου 10 εκ των οποίων 1-2 καλές, και οι υπόλοιπες ή γριες ή χοντρές ή τελοσπάντων για ιδιαίτερα γούστα.

Εμένα μου ήρθε η πιο ωραία και πάνω που λεω εδώ είμαστε, μετα από τις πρώτες κουβέντες μου είπε ότι δε κάνει πριβέ χορό, μόνο να κερασω ποτά κλπ. Την κοιτάω, κόλλησα λίγο να πω την αλήθεια γιατί δε μου χε ξανατυχει, δε μπορεσα να καταλαβωτο λόγο του να ερθεις αλλα να μη κανεις χορο, αλλα τελοσπαντων, επειδη ηταν οτι καλυτερο υπηρχε και επειδη οι αλλοι είχαν παει για πριβε ειπα να μη κατσω μονος μερα που ναι και τα ειπαμε λιγο. Το ποτο επισης τζαμπα, δεν ειχε να πει τιποτα, καμια ετοιμη ψευτικη ιστορια κλπ και γενικα μια απογοητευση, το μονο αστειο ήταν που μετα ειπε να παρει και δευτερο, γελασα λιγο. Αργοτερα σκεφτηκα μπορει να ηταν πρωτη μερα, ή πρωτες μερες αναγνωρισρικες ή ερχομενη απο παρακειμενο κλάδο και γι αυτο να φαγαμε βαλουτα, τεσπα.

Μεγαλυτερο αρνητικο θα χαρακτηριζα τον "σερβιτορο" που οταν ειπαμε για το ποτο απαιτησε αμεσα και ιδιατερα ακομψα τα λεφτα για το ποτο της, οτι δηλ θα του ριχναμε πιστολι; ή τι; τερμα αντιεμπορικός και αντιεπικοινωνιακος, σε αλλα μαγαζια είναι ευγενεστατοι ακομα και οταν ειναι κουρασμενοι οι αντιστοιχοι τυπαδες.

Για να κλεισω, εχουμε πει να ξαναπαμε σε λιγες μερες γιατι εχει φαγωθει ο javito με μια που το εκανε πολυ καλο χορο και θελει να δοκιμασει και ακομα μια, οποτε θα επανελθουμε, ελπιζω με το νεο έτος κάτι να αλλάξει γιατι ειναι κριμα

Καλες γιορτες σε ολους με υγεια
Να συμπληρωσω στον συναγωνιστη, συμπαικτη και συν-χυστη koke οτι ο χορος που πηρα εγω με ενα juicy μωρο (Ελληνιδα αλλα μου διαφευγει το ονομα της) ηταν πολυ καλος (στα 30 ευρω η τιμη). Ψηθηκα να δοκιμασω και την Ηρα, Ελληνιδα με δυνατο σεξαπιλ (την επομενη φορα).
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Όχι δεν είναι ούτε πρωτάρα ούτε μαγκωμένη, έχει σίγουρα χρόνο στο μαγαζί, απλά δαγκώνει κόσμο λόγω εμφάνισης και δεν επιτρέπει ούτε να την αγγίξεις. Όλοι την πατήσαμε μία φορά, μην ξανακάνεις το λάθος να ασχοληθείς μαζί της.
Ποια λέτε ρε παιδια ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να συμπληρωσω στον συναγωνιστη, συμπαικτη και συν-χυστη koke οτι ο χορος που πηρα εγω με ενα juicy μωρο (Ελληνιδα αλλα μου διαφευγει το ονομα της) ηταν πολυ καλος (στα 30 ευρω η τιμη). Ψηθηκα να δοκιμασω και την Ηρα, Ελληνιδα με δυνατο σεξαπιλ (την επομενη φορα).
Ηρώ λες με γυαλιά?
 

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
56
Πόντοι
0
Την Μαριλένα λέμε.
Και ναι με τα γυαλιά η γνωστή Ηρώ
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
201
Like
238
Πόντοι
21
παιδια σε αυτο το μαγαζι παιζει καμια πιπα ή κανα σεξ? πηγα τις προαλλες και ειχε μια μαυρουλα κολαση!
 

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
56
Πόντοι
0
παιδια σε αυτο το μαγαζι παιζει καμια πιπα ή κανα σεξ? πηγα τις προαλλες και ειχε μια μαυρουλα κολαση!
Κόλαση ήταν πριν δέκα χρόνια, τώρα κουβαλάει το κορμί της (με δυσκολία) απο τραπέζι σε τραπέζι, αλλά γούστα είναι αυτά. Ναι παίζει εννοείται, ζήτα και θα σου δωθεί
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Κόλαση ήταν πριν δέκα χρόνια, τώρα κουβαλάει το κορμί της (με δυσκολία) απο τραπέζι σε τραπέζι, αλλά γούστα είναι αυτά. Ναι παίζει εννοείται, ζήτα και θα σου δωθεί

Κόλαση ήταν πριν δέκα χρόνια, τώρα κουβαλάει το κορμί της (με δυσκολία) απο τραπέζι σε τραπέζι, αλλά γούστα είναι αυτά. Ναι παίζει εννοείται, ζήτα και θα σου δωθεί
Με την όνομα συστήνεται ρε παιδιά ? (μηπως την ξέρουμε)
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
104
Like
197
Πόντοι
1
Παιδιά, μήπως γνωρίζετε τίποτα για την Βερονικα από Καζακστάν? Μία 50 άρα αλλά γκομεναρα. Επίσης, κάποια Ματίνα που ήταν πριν χρόνια Καλιγουλα την θυμάστε? Ξέρετε τι κάνει τώρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom