Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
δεν πανε ολοι για να το χωσουν παιχτη! καποιοι πανε και για χαβαλε!
;) :cheesy: :pipa1: :lheel: :pipa3: :dancing: :dancing: :dancing:
ααααααααχαχαχαχαχαχαχα! :cheesy:
 

srdnpl

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
10E το ποτό στην κοπέλα πλέον και 10 ευρώ ο χορός.
Επειδή τα μπερδεύω, μιλάω για το καλιγούλα στην περιοχή φιξ (Ν Ουρανού?).
Είχε και κάποιο κόσμο (όχι φουλ), 6-7 κοπέλες αρκετά καλές και αρκετά εμφανίσιμες. Όχι επιπέδου Μπαρτσελόνα αλλά για να κάνεις κέφι καλές.
Αν σκεφτείς ότι πολλά κωλόμπαρα έχουν ακόμη 10Ε το νερό στην κοπέλα, πολύ καλύτερη φάση...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
10E το ποτό στην κοπέλα πλέον και 10 ευρώ ο χορός.
Επειδή τα μπερδεύω, μιλάω για το καλιγούλα στην περιοχή φιξ (Ν Ουρανού?).
Είχε και κάποιο κόσμο (όχι φουλ), 6-7 κοπέλες αρκετά καλές και αρκετά εμφανίσιμες. Όχι επιπέδου Μπαρτσελόνα αλλά για να κάνεις κέφι καλές.
Αν σκεφτείς ότι πολλά κωλόμπαρα έχουν ακόμη 10Ε το νερό στην κοπέλα, πολύ καλύτερη φάση...
Μεγαλα βυζια ειχε καμια?Εστω σιλικονη?
 

koke13

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες γεια σας!! Θελω μια μικρη βοηθεια, επειδη σε ενα μηνα θα εχουμε μπαρτσελορ του ξαδερφου και επειδη την συγκεκριμενη κατηγορια την εχουμε ξεχασει(λογο ντελων) θα ηθελα πολυ να μου προτεινετε ενα καλο στριπτιτζαδικο που να γνωριζετε καλα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Χτεσινη βολτα στον καλιγουλα, 10€ εισοδος, 5€ το 2ο ποτο για μας, χοροι ποτα δεν ρωτησα, μου διεφηγε γιατι το μυαλο μου ηταν αλλου...οπως και ονοματα δεν συγγρατησα, εμφανησιακα τα μωρα μετρια και πανω, αξιζανε μια ξανθια προμιλφ, με τελεια επιδερμιδα, μια νταρντανα μαυρομαλα ρωσιδα αγριοφατσα με βαρια φωνη, κωλαρα αεροδρομιο, εντυπωση μου εκανε η Ελληνιδα Παολα, με ασιατικα χαρακτηριστικα ομορφη, ντυμενη ετοιμη για παραλια, αβυζη ομως...μια μαυρουλα ειδα μεσα, γαζελα αλλα χωρις στηθος, πασαρελα σοου 2 τραγουδια, με το που βγαλει το βρακακι σφαιρα φευγει απο την πιστα...το πριβε δεξια οπως μπενεις ανοιχτο...
ξερει κανενας αν πηδιουνται αυτες εξω.?? (απαντηση εστω και με πμ)  ....μερικες ριξανε απο μονες την ατακα για τηλ και  :knockinb: εξω αλλα, το εποιασα μουφα παγιδα για να φανε το κερασμα...και γειωθηκαν.
Γενικα αξιζει να πας να πεις μια μπυρα και να βγεις τρεχοντας στο διπλανο μπουρδελο για αδειασμα....
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Πρωτη φορα στο μαγαζι και πηγα απο περιεργεια...τα συν...10ρικακι εισοδο με ποτο...ευγενικες κι ευχαριστες κοπελες...και τα θετικα τελειωνουν καπου εδω...
Δενπηγα φυσικα για να ψυχολογησω την καθε κοπελα...λιγες στον αριθμο,6,αλλα δικαιολογημενος λογω δευτερας.μου ειπαν οτι πσκ ειναι 9-10.
δεν μου αρεσε καμια...βασικα η πιο ομορφη ηταν μια μονικα,ουγγαρεζα...αλλα οχι τοσο ωστε να ψησει για χορο.ειμαι και περιεργος..ψαχνω βυζαρες...κι αν ειναι σιλικονατες,ακομη καλυτερα..ηθελα απεγνωσμενα να θηλασω σημερα...στη μισω ωρα που εκατσα,ουτε ενας χορος στην πιστα.ολες καθονταν και εβλεπαν μια παπαρια στον προτζεκτορα και καπνιζαν.και επειδηνκρυωναν,δεν ειχε και εξαερισμο το μαγαζι,οποτε ο το να βρωμιζα καπνιλα,την εκανα απραγος...
 

panos_1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ξερουμε αμα ξανανοιξε το μαγαζι, απο τις ''θερινες διακοπες''?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
το ''καλοκαιρι'' τραβαει πολυ ακομα......
 

panos_1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασε κανεις απο το μαγαζι; Ξέρουμε αν τελείωσαν οι καλοκαιρινές "διακοπές";;;
Σκέφτομαι να παω μέσα στην εβδομάδα και λέω να το προτιμησω κύριος λόγο
τιμών.... (10ε χορός, 5ε 2ο ποτό κτλ..) Μέχρι τουλάχιστον να βρεθούν μιμητές
στο θέμα τιμών... Απαράδεκτα κάτι 20αρικα για απλό χορό στις εποχές μας....
 

srdnpl

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιχτό το είδα. Αν και δεν μπήκα.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
χθες περνοντας απ εξω γυρνωντας απο τα κτελ, γινοταν κακος χαμος. Τι παιχτηκε; Ειχε  κανενα event και δε το ξερουμε;
 

dim_pap70

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2012
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασε κανεις απο το μαγαζι; Ξέρουμε αν τελείωσαν οι καλοκαιρινές "διακοπές";;;
Σκέφτομαι να παω μέσα στην εβδομάδα και λέω να το προτιμησω κύριος λόγο
τιμών.... (10ε χορός, 5ε 2ο ποτό κτλ..) Μέχρι τουλάχιστον να βρεθούν μιμητές
στο θέμα τιμών... Απαράδεκτα κάτι 20αρικα για απλό χορό στις εποχές μας....

Ισχύει ακόμα αυτό το 10 ευρώ ο χορός;
 

panos_1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, καρτα χορου 10 ευρω, και 2ο αντρικο ποτο 5ε,(πρωτο με εισοδο 10ε). Μονο προσοχη γιατι καποιες κοπελες χρεωνουν διπλο, καλο ειναι να το ξεκα8αρισετε απο πριν, οτι πατε για μονο. Οσες φορες εχω επισκευτει καλοι χοροι (καμια σχεση με το απαραδεκτο ιγκουανα) αλλα χωρις εξτραδακια, τα κλασικα για στριπ... χοροι στη πιστα αραια και που,τα βγαζουν ολα, κατι που δε γινεται στο πριβε...
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
καλο το μαγαζι αλλα εχετε κατα νου στο πριβε παιδια απλα κανει στριπτιζακι για ενα τραγουδι  :tits2:, χωρις αλλα κολπα. επισης ισχυει αυτο που ειπε ο φιλος για τα μονα κα διπλα ποτα πρεπει να το ξεκαθαριζετε απο πριν με τα μωρα τα οποια ειναι στην πλειοψηφια τους ωραια για παιχνιδι στο μαγαζι ετσι
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
μια ουγγαρεζα ονοματι αντζελινα που δουλευε πολυ παλια ξερει κανεις που χαθηκε?? Ηταν για πολυ καιρο τοπ του μαγαζιου.
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
987
Like
1.308
Πόντοι
86
μία μελαχροινή λεπτή κάπως ψηλή (φοράνε και 20ποντα τακούνια και μπερδεύομαι με το ύψος) μου συστήθηκε σαν Αντζελίνα από Ουγγαρία προ εβδομάδος στο Ανατολή
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
ψηλη δεν την ελεγες. γλυκο προσωπακι δερμα μελαγχρινο λιγακι.
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
987
Like
1.308
Πόντοι
86
ίσως δεν είναι η ίδια, δε θα την έλεγα γλυκιά, μάλλον καυλόφατσα με κάπως μακρόστενο πρόσωπο και λευκό δέρμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom