Νέα

Bring back the γλόμπος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Oletiras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.646
Πόντοι
456
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο .
Τι τον κανατε τον γλομπο ,τον ωραιο ,τον τσαχπινη που μας εκλεινε το ματι καθε φορα που μπαιναμε στο μπου?
Μα δεν ντρεπεστε?
Τι σκατα industrial παπαρια ειναι αυτος ο καινουργιος.
Bring back the γλομπος :rockon:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.893
Like
23.277
Πόντοι
6.056
[quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]τα πμ απο το παλιο?
στο "αρχειο"... για τσεκαρε τι σου κρατησε και πες
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
[quote author=Reznov link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]τα πμ απο το παλιο?
στο "αρχειο"... για τσεκαρε τι σου κρατησε και πες[/quote]
Και πού στο καλό είναι το αρχείο;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.893
Like
23.277
Πόντοι
6.056
[quote author=iuakoya link=undefined date=undefined][quote author=Reznov link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]τα πμ απο το παλιο?
στο "αρχειο"... για τσεκαρε τι σου κρατησε και πες[/quote]
Και πού στο καλό είναι το αρχείο;[/quote]πανω κεντρο>φακελος>view all>αρχειο
 

Vasilis9707

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
909
Like
613
Πόντοι
86
Εγώ μπαίνω από κινητό και είναι χάλια η όλη φαση.Υπαρχει μια μπάρα στα δεξια,η οποία δεν βγαίνει με τίποτα.Ξενερα μάγκες
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
[quote author=Reznov link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined][quote author=Reznov link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]τα πμ απο το παλιο?
στο "αρχειο"... για τσεκαρε τι σου κρατησε και πες[/quote]
Και πού στο καλό είναι το αρχείο;[/quote]πανω κεντρο>φακελος>view all>αρχειο
[/quote]
Ευχαριστώ φίλε, το βρήκα. Ελάχιστα έχουν μείνει, δεν ξέρω αν φορτωθούν αργότερα αλλά τα πιο παλιά εξαφανίστηκαν. Το κουφό είναι ότι βλέπω πμ που είχα διαγράψει...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Ερώτημα: Πως γίνεται να ρυθμίσω έτσι ώστε τα σχόλια στα forums να βγαίνουν τα νεότερα πάνω-πάνω και τα παλαιότερα κάτω?
Στο παλιό γινόταν. Τώρα ψάχνω στις ρυθμίσεις αλλά... δεν!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.671
Like
1.307
Πόντοι
366
[quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]
καλο ερωτημα


(ασχετο) εντωμεταξυ επειδη τον λογαριασμο τον ειχα φτιαξει το 2006 δεν θυμομουν το email μου (γιατι το εχω καταργησει προ πολλου)...

 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
[quote author=st@rdust link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]
καλο ερωτημα


(ασχετο) εντωμεταξυ επειδη τον λογαριασμο τον ειχα φτιαξει το 2006 δεν θυμομουν το email μου (γιατι το εχω καταργησει προ πολλου)...

[/quote]


Δεν είσαι ο μόνος, μισή ώρα έψαχνα να βρω που το έχω σημειώσει γιατί δεν το χρησιμοποιώ αλλού. Ευτυχώς όμως τελικά μπαίνεις και με το username.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.199
Πόντοι
1.056

Καλημέρα,

επίσης δεν βγάζει όλες τις ειδοποιήσεις από νέες απαντήσεις σε thread που έχουμε σχολιάσει
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Αυτό με τις ειδοποιήσεις δεν είναι βολικό. Κάποιοι έχουμε γράψει σε τόσες σελίδες που θα έρχονται 1000 ειδοποιήσεις τη μέρα. Καλύτερα να επιλέγαμε μόνοι μας σε μια σελίδα αν θέλουμε ειδοποιήσεις αντί να έρχονται επειδή γράψαμε κάποτε εκεί.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
10
Like
1.353
Πόντοι
506
η διαχειρηση προσπαθησε να στριμωξει αρκετα θεματολογια στην πρωτη σκινη, ενω μεγαλωσαν και οι φωτογραφιες. Στο φορουμ με τις συζητησεις, μικρινε ο χωρος,επειδη πανω στα μυνηματα ειναι τα στοιχεια των μελων, τα γραμματα παντου ειναι πολυ μεγαλητερα. Διευκολυνεται καποιους που γραφανε με κεφαλαια, αλλα κατι χαθηκε
Δεν μου αρεσε.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.671
Like
1.307
Πόντοι
366
[quote author=iuakoya link=undefined date=undefined][quote author=st@rdust link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]
καλο ερωτημα(ασχετο) εντωμεταξυ επειδη τον λογαριασμο τον ειχα φτιαξει το 2006 δεν θυμομουν το email μου (γιατι το εχω καταργησει προ πολλου)...[/quote]Δεν είσαι ο μόνος, μισή ώρα έψαχνα να βρω που το έχω σημειώσει γιατί δεν το χρησιμοποιώ αλλού. Ευτυχώς όμως τελικά μπαίνεις και με το username.[/quote]
θενκς φορ δε ινφο...

και οι παραθεσεις ειναι λιγο μπερδεμα και μου φαινεται οτι δεν εχει προεπισκοπηση απαντησης
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
[quote author=st@rdust link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined][quote author=st@rdust link=undefined date=undefined][quote author=iuakoya link=undefined date=undefined]Πού βλέπουμε τα μηνύματά μας;[/quote]
καλο ερωτημα(ασχετο) εντωμεταξυ επειδη τον λογαριασμο τον ειχα φτιαξει το 2006 δεν θυμομουν το email μου (γιατι το εχω καταργησει προ πολλου)...[/quote]Δεν είσαι ο μόνος, μισή ώρα έψαχνα να βρω που το έχω σημειώσει γιατί δεν το χρησιμοποιώ αλλού. Ευτυχώς όμως τελικά μπαίνεις και με το username.[/quote]
θενκς φορ δε ινφο...και οι παραθεσεις ειναι λιγο μπερδεμα και μου φαινεται οτι δεν εχει προεπισκοπηση απαντησης[/quote]



Μάλλον δεν έχει. Επίσης, όταν γράφεις απάντηση, δεν ανανεώνεται η σελίδα. Να προσθέσω ότι θα ήταν καλό να βλέπουμε τα παλιά μας posts, όπως παλιά που πήγαινες και έβλεπες τι είχες γράψει. Ίσως το φτιάξουν αργότερα κι αυτό, θα δούμε.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
[quote author=forza23 link=undefined date=undefined]
Καλημέρα,επίσης δεν βγάζει όλες τις ειδοποιήσεις από νέες απαντήσεις σε thread που έχουμε σχολιάσει[/quote]

Κι οχι μονο αυτο. Εχει σαν τελευταια απαντηση, μηνυματα που εγιναν πριν απο 2 εβδομάδες.
Θυμαμαι οτι σε καποια θεματα που παρακολουθω συχνα οτι υπήρχαν απαντήσεις λίγες ώρες πριν ρίξουν τον σερβερ,
Τώρα βλέπω,ότι η τελευταια απάντηση ειναι στις 18/7

Ρε διαχειριστες... τι μαλακια σας επιασε να αλλάξατε κάτι που δούλευε καλα; Τι να τις κανουμε αυτές τι τεχνολογικές παπαριες που διαφημίζει το popup παραθυρο;. Εμεις το μονο που θέλουμε είναι να μαθαινουμε ποια πουτανα γαμιεται καλα και ποσα λεφτά παίρνει.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.111
Like
11.585
Πόντοι
2.606
επικ φειλ μαλακια ολκης ψαχνω να βρω ποιος ειναι ο πιο μαλακας αυτος που σχεδιασε και υλοποιησε αυτη την μαλακια ηαυτος που τον πληρωσε κιολας
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.995
Κριτικές
3
Like
10.480
Πόντοι
3.936
:angry::angry::angry::angry::angry: AΘΛΙΟΟΟ για τα μπαζα...τσαμπα λεφτα κ χρονος
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.671
Like
1.307
Πόντοι
366
[quote author=brabus67 link=undefined date=undefined]επικ φειλ μαλακια ολκης ψαχνω να βρω ποιος ειναι ο πιο μαλακας αυτος που σχεδιασε και υλοποιησε αυτη την μαλακια ηαυτος που τον πληρωσε κιολας [/quote]
:grin:

εχει και καποιους αυτοματισμους :grin:

το θεμα ειναι να προσθεσουνε καποιες δυνατοτητες που υπηρχαν στο παλιο, σε επιπεδο φορουμ...

οσον αφορα τα παλια προσωπικα μηνυματα, κι εκει διακρινω ενα μπερδεμα, καμια σχεση με τη μορφη που ηταν...σε βαθμο που δεν μπορω να καταλαβω αν λειπουν μηνυματα ή οχι...

θα το μαθουμε που θα παει... :confused:
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
968
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
πολυ κακο το νεο site και καθολου ευχρηστο απο το κινητο
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom