Νέα

Bluevision Θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CSD28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
πηγαινω τακτικα και στο μπλου βιζιον και στο Θεανω στην Κωνσταντινουπολεως κοντα στην Μποτσαρη Αφεντη μου. Χρειαζομαι δημοσια ξεφτιλα και τσιμπουκωμα και γαμησια με μαστιγωμα ανελεητο
απολυτε εδω ισως εχουμε το λιλα του βορρα δικε μου??? :think: :think: :think:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

nikky

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
κανενα νεο απο το bluevision ???? μαλλον θα το επισκεφθω σημερα το απογευμα,καμια πληροφορηση υπαρχη?? πρωτη φορα θα παω και θελω να ειμαι ενημερη για το τι παιζει???
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
κανενα νεο απο το bluevision ???? μαλλον θα το επισκεφθω σημερα το απογευμα,καμια πληροφορηση υπαρχη?? πρωτη φορα θα παω και θελω να ειμαι ενημερη για το τι παιζει???
Χαιρομαι Νικη μου που θα πας στο bluevision και πολυ θα ηθελα να ειμαι και γω εκει μαζι σου. Ελπιζω να εισαι απολυτα ξυρισμενη σε μασχαλες στηθος πουτσα κωλο και ποδια οταν θα φορας το κορμακι τις γυαλιστερες καλτσες σιλικονης το στριγκακι σου κατω απο το παντελονι μπλουζα σου. Εκει στο υπογειο εχει καμπινες για να αλλαξεις και να βγαλεις παντελονι και μπλουζα και παπουτσια και να βαλεις τακουνια 12ποντα πεδιλα φορεμα και περουκα. Να εχεις ενα καθρεφτακι για το μακιγιαζ σου γιατι δεν εχει εκει και να μην βιαστεις. Κλεινει ουτως ή αλλιως η καμπινα και μπορεις με το πασο σου να φτιαξεις την περουκα και το μακιγιαζ σου αγαπη μου. Βαλε αρκετο κραγιον κοκκινο βοηθαει και στο υπογειο εχει καμπινες αλλες που ειναι για τσιμπουκια αλλα και στο ισογειο εχει μια μικρη αιθουσα με ενα καναπεδακι διθεσιο και οθονη πλασμα με ελευθερη προσβαση για να σε βλεπουν οταν καθεσαι να δεις αλλα και οταν σε διπλαρωσουν στον καναπε αλλοι. Βεβαια αριστερα και δεξια του καναπε εχει δυο δωματιακια για να ξεμοναχιαστεις αν θελησεις μετα το ψωνιστηρι στον καναπε. Στον επανω οροφο εχει καμπινες με βιντεο ιδιωτικα με πολλες πορνο ταινιες που αν αφησεις ανοιχτη την πορτα μπορουν να σε παρατηρουν και ψωνιζουν και αλλοι, οπως εχει και μια καμπινα με δυο θεσεις για παρακολουθηση και οχι μονο δυο μαζι. Στο υπογειο εκει που ειναι οι καμπινες αλλαγης εχει απεξω και δυο καναπεδες για να συνεβρεθεις με οσους θελεις απο εναν μεχρι και παρτουζα. Επισης στο υπογειο και αριστερα οπως κατεβαινεις τη σκαλα εχει ενα δωματιο σκοτεινο στο βαθος για ο,ρι οργιο θελησεις να κανεις με οσους γουσταρεις χωρις να σε βλεπουν αλλοι και κατω απο τη σκαλα μια πολυθρονα για περιποιηση οποιου θελεις πριβε. Το καπνισμα επιτρεπεται παντου και μπορεις να κυκλοφορεις ντυμενη σε ολα τα επιπεδα. Δεν ειναι επικινδυνα γιατι πολυ απλα οταν δεν θελεις να κανεις κατι με καποιον του λες δεν θελω και απομακρυνεται ή απομακρυνεσαι. Υπαρχει κατανοηση. Απο εκει μπορεις να ψωνιστεις και να πας με καποιους που ερχονται γι αυτο το λογο και να τους ακολουθησεις ή για ποτο σε μπαρακια της περιοχης ή ακομα και στο σπιτι τους ή σε στενακια και αλανες για δημοσια ξεφτιλα. Πολυ θα ηθελα να σε συναντησω εκει και να περασουμε μαζι καλα ντυμενες πληρως με φορεματα μινι καλσον 12ποντα περουκες μακιγιαζ και κραγιον τοσο σαν λεσβιες οσο και ως τραβελια και καριολοπουστες του δρομου για δημοσια ξεφτιλα. Μαζι θα ειμαστε αχτυπητες. Ελπιζω να εισαι απολυτα ατριχη...
Με αγαπη
Ραννια Παπα
 

npsprmn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα στο bluevision και ήταν κλειστό λόγω εργασιών. Θα επαναλειτουργήσει τον Ιανουάριο.
Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω;
 

nikky

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα
πηγα στο blue vision την εβδομαδα που μας περασε δυο φορες
δεν ξετρελαθηκα κιολας με τον χωρο.
 

nikky

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
αρκετος κοσμος πηγενοερχοταν περα δωθε αλλα τιποτα ιδιαιτερο που να με κανει να ξαναπαω.νομιζω οτι απευθυνεται μονο σε gay κοινο, απο οτι καταλαβα δεν εχουμε θεση εκει εμεις οι διαφορετικες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αρκετος κοσμος πηγενοερχοταν περα δωθε αλλα τιποτα ιδιαιτερο που να με κανει να ξαναπαω.νομιζω οτι απευθυνεται μονο σε gay κοινο, απο οτι καταλαβα δεν εχουμε θεση εκει εμεις οι διαφορετικες.
εσυ τι εισαι;
 

giorgos242424

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Το επισκέφτηκαν δύο φορές μεσ την εβδομάδα και με άρεσε...και παίζουν καλές φάσεις...
 

Επισκέπτης
:fuck2:
Για μια βραδια στις 15 νοεμβριου θα ειμαι σαλονικα
Θελω να επισκεφτω ενα τετοιο σινεμα
Τι ωρα θαταν καλο να παω!; Καποιος γιια ενημερωση;;
Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Ευχομαι να θελετε να μαμησετε
Γιατι στα μνμ αλλα μου ζητατε κ καπως αλλαζουν τα πραγματα :(
Ελπιζω να πεσω κ σε μαμιαδες
 

Giorgos_Thess

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανείς για σήμερα το βραδάκι ;
 

elaedwgr

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
είμαι από κοζανή και λέω να ερθω την παρασκευη. εχετε να προτείνετε ώρα?
 

giorgossalonica

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς τι ωρα μαζεύει κόσμο; Πηγα τις προαλλες μεσημεράκι κ ειχε 2 ατομα..Τζαμπα τα 8 ευρω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom