Νέα

Ας κάνουν όλα τα κοριτσια ένα δώρο στο κοινό του μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikolaou639
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.580
Κριτικές
61
Like
39.364
Πόντοι
21.555
παιδιά πως την παλεύετε?..έχω λιώσει στο netfix και στα ντοκιμαντέρ..μέχρι και ντοκιμαντέρ και για την αναπαραγωγή του κολεόπτερου είδα..τα άλλα ζώα τα εξάντλησα.. καψιμο ! :)
.. άνοιξε λίγο τα ποδαράκια..
 

voltaren

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
543
Like
262
Πόντοι
26
παιδιά πως την παλεύετε?..έχω λιώσει στο netfix και στα ντοκιμαντέρ..μέχρι και ντοκιμαντέρ και για την αναπαραγωγή του κολεόπτερου είδα..τα άλλα ζώα τα εξάντλησα.. καψιμο ! :)
Ποδαράκια τέλεια για πιτσιλισμα
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Instagram
Beautycrossgurl
 

Συνημμένα

  • IMG_20200329_225218.jpg
    IMG_20200329_225218.jpg
    109,7 KB · Εμφανίσεις: 227

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μόνο η μαρίνα απάντησε ; Καμία άλλη ; Έχουμε τόσο χρήμα χαλάσει για δαυτες και μόνο μια κοπέλα πόσταρε φωτό της ; Τι να πω .... όπως και να έχει μπράβο μαρίνα !!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
2
Like
2.436
Πόντοι
456
Μόνο η μαρίνα απάντησε ; Καμία άλλη ; Έχουμε τόσο χρήμα χαλάσει για δαυτες και μόνο μια κοπέλα πόσταρε φωτό της ; Τι να πω .... όπως και να έχει μπράβο μαρίνα !!!
Σωστός!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Θελει να κανει δωρακι και ο Λιλας τυποι.  :S :S :S


xc.gif

 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Ρε μάγκες είστε πολύ αφελείς. Οι μέγιστη πλειοψηφία ούτε τον πυρετό τους λόγω κορωνοϊού δεν δίνει τσάμπα πόσο μάλλον φωτογραφίες ή βίντεο που κατά κάποιο τρόπο είναι και κάτι πιο προσωπικό
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
Ρε μάγκες είστε πολύ αφελείς. Οι μέγιστη πλειοψηφία ούτε τον πυρετό τους λόγω κορωνοϊού δεν δίνει τσάμπα πόσο μάλλον φωτογραφίες ή βίντεο που κατά κάποιο τρόπο είναι και κάτι πιο προσωπικό
σωστο.και για να πω και γω αυτο που καταλαβαινω απο την ολη σταση τους μεχρι τωρα,αναφερομαι σε call-girls,γραφεια και μασαζοκορες,για αλλα δεν εχω αποψη,ειναι οτι μας γραφουν κανονικα στο μουνο τους.και δεν λεω οτι μπορει να κανουν κατι αυτη την περιοδο,αν και απο σκορπιες αναφορες στο φορουμ απο συναγωνιστες ,καποιες μπορει να την κανουν,αλλα λουφαζουν και δεν φανερονονται με τιποτα.οχι μονο δεν θα βαλουν φωτο η βιντεο αλλα ουτε σε κληση η βαιμπερ θα απαντησουν,για ενα γεια μια καλημερα βρε αδερφε,για το τι κανεις ,πως εισαι ,πως περνας.και αυτο πιστευω οτι το κανουν για την εξωθεν καλη μαρτυρια,ντε και καλα οτι εγω στην περιοδο της πανδημιας,ημουν καλο κοριτσι και εκατσα μεσα.οταν τελειωσει δε ολο αυτο,θα αρχισουν τα τηλεφωνα,και που χαθηκες μωρο μου και με ξεχασες και σε περιμενω να τα πουμε.του κωλου τα εννιαμερα δηλαδει.και θα τρεξουμε ολοι στις πουτανιτσες μας.αλλα αυτες τωρα ,φωνη βοωντως εν τη ερημω.σε οτι με αφορα συναδελφοι,αφου μπανιζω τι καπνο φουμαρουν,εχω να κανω μεγαλες πλακες.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
τυποι το νικ dopamina κανει μια πιπα γυρο σε ολους τους χυστες που εχουν μπουτζον μεγαλυτερο απο 20 ποντους    :effemine: :gay: :S :S :S

δεν θα τηρηθεια καμια σειρα προτεραιοτητας.ο dopas θα σας παρει ολους μαζι η και 5-5    :gay: :effemine: :S :S :S
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
ποιό είναι αυτο το είδωλο?..τι φαση?? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom