Νέα

Αρμενια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Adventurous
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μην παίζετε με τον πόνο μου... δώστε καμία σοβαρή απάντηση

έλεος δηλαδή
Να πας εκει για 2-3 βδομαδες να την γνωρισεις να δεις ποια ειναι?Με τι ασχολειται?Και αν ταιριαζετε.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.460
Πόντοι
3.656
μην παίζετε με τον πόνο μου... δώστε καμία σοβαρή απάντηση

έλεος δηλαδή
Δεν ξέρω αν τρολάρεις, εγώ θα σου μιλήσω σοβαρά. Υπάρχουν τεράστιες μηχανές αναζήτησης που ψάχνουν τύπος ευάλωτους σε όλο τον κόσμα και στην Ελλάδα. Στο προσωπικό μου e-mail κάθε μήνα έρχονται ίσως και 100 μηνύματα από Ρωσσίδες που νοιώθουν ότι είμαι η μοίρα τους, οι φωτογραφίες τους είναι υπέροχες και θέλουν να ζήσουν τη ζωή τους μαζί μου. Στο Skype μου την έχουνε πέσει καμιά 20ριά από την Γκάνα κυρίως. Αν είσαι τυχερός θα σου ζητήσει λεφτά για τα εισιτήρια και θα στα φάει. Αν είσαι άτυχος θα έρθει εδώ, θα είναι θεά στην εμφάνιση και θα σου κάνει γαμίσια που δεν τα έχεις δει ούτε στον ύπνο σου. Η ερώτηση είναι τι θα κάνει όταν λείπεις στη δουλειά, πως θα χρησιμοποιηθεί το σπίτι σου, από ποιό κύκλωμα; Μην μπλέξεις. Τα δυο από τα τρία ζευγάρια χωρίζουνε σήμερα και έχουμε την ίδια γλώσσα, την ίδια κουλτούρα, τις ίδιες πάνω κάτω εμπειρίες με τις Ελληνίδες. Είναι εξωφρενικά απίθανο να σου κάτσει η φάση με μια άγνωστη ξένη. Αν στα 20 είχες γνωρίσει σε ένα νησί μια Γερμανίδα ή μια Σουηδέζα, σε ερωτευότανε και παντρευόσασταν ίσως να πετύχαινε. Οι Ανατολικές σε θέλουν σαν είσιτήριο σε καλύτερη ζωή. Μιλάω τη γλώσσα της λογικής.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Οι αρμενισσες παντως, αγαπουν Ελλαδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom