Νέα

Αρχάριος και μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PatrasmanX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Σίγουρα η Τζώρτζια είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή και έχει κερδίσει ένα ολόκληρο κοινό. Να την δοκιμάσεις , αλλά να ξέρεις ότι είναι και λίγο για προχωρημένους, να μην διστάσεις να της πείς ότι είσαι πρωτάρης όταν θα δώσεις το εισιτήριο ώστε να ξέρει και αυτή. Μπορεί και να σε βοηθήσει λιγάκι αυτό.
Άλλες ακριβώς ίδιες δεν υπάρχουν , αλλά γενικά όσο γυρνάς θα βρίσκεις με κοινά χαρακτηριστικά.

Ακόμα, μια παλιά συνήθεια που είχαμε εμείς στην γενιά μου, ήταν τους πρωτάρηδες πηγαίνουμε σε milfαρες και gilf που είχαν διάθεση και πρόθεση να τους ξεκινήσουν χαλαρά. Θα πρότεινα, αφού πάρεις αυτή που διάλεξες για πρώτη να διαλέξεις κάποια στιγμή κι εσύ μια milf-gilf που να σου αρέσει λιγάκι σε εμφάνιση κι ας μην τρελαίνεσαι για την εμφάνηση, αρκεί να σου τον σηκώνει. Κυρίως να διαλέξεις μια που να δείχνει ότι έχει διάθεση και όρεξη να, γιατί δυστυχώς πια είναι πολλες που βαριούνται.

Την ερώτηση σου για τις βάρδιες δεν την κατάλαβα, τι θέλεις να μάθεις για τις βάρδιες ; σου δίνω κάποια στοιχεία μήπως και βοηθήσουν , αν δεν σε καλύπτω γίνε λίγο πιο συγκέκριμένος στην ερώτηση σου.
οι βασικές βάρδιες είναι 3 ,1η πρωινή από περίπου 9-12 το πρωί εώς 3-5 μεσημέρι. 2η απογευματινή Από 3-5 μεσημέρι εώς 10-12 βράδυ. 3η βραδυνή από 10-12 εώς 4-7 πρωί

Δεν υπάρχρει κάποιο στανταρτ το κάθε σπίτι δουλεύει τις δικές του ώρες και τις δικές του βάρδίες . Πχ κάποια μόνο πρωινή , κάποια πρωί απόγευμα, άλλα όλες, κτλ κτλ

Οι κοπέλες συνήθως δουλέυουν σε μια βάρδια σε ένα σπίτι αλλά κάποιες μπορεί να κάνουν και 2η σε άλλο.

Η Τζώρτζια όπως θα διάβασες έχει λίγο ακανόνιστο πρόγραμμα γιατί έχει τα δικά της περιθώρια.
Ενα Γκιλφακι πρεπει να το παρεις μεγάλε...να στον βαραει μεχρι τέλος
 

kerk99

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
253
Like
302
Πόντοι
21
έχεις κι εσύ τα δίκια σου. Αλλά να μην επαναλαμβάνω ότι δεν μίλησα για στρατιωτικού τύπου ανίχνευση. Ας μην δεί όλα τα στενά και τα τελευταία νούμερα.
Κατά τα άλλα χάρτη έχει στο bou, τραβάει κι ένα screenshot πριν ξεκινήσει να έχει μια βασική ιδέα, περνάει όσα μπορεί/θέλει/τον βολεύουν

Πιστεύω θα υπάρχει καμιά παρέα από 1-4 φίλους συνομήλικους που να ψήνονται να κάνουν μαζί την βόλτα να ρίξουν μια ματιά για τον χαβαλέ αρχικά.

άντε στην χειρότερη ας στείλει ένα pm να τον συνοδεύσουμε εμείς μια βόλτα, θα λέω "είναι ο εγγονός μου να μου τον προσέξετε γιατί είναι πρωτάρης και θέλω να τον κάνω μέγα πουτανιάρη"
Ολοι μαζι να παρουμε και ματι;
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Call girl αξίζει να πάρεις μόνο αν έχεις δει πολλά θετικά σχόλια για αυτήν και εννοείται να σου αρέσει εμφανισιακά.
Τώρα το να πάρεις βίζιτα μονο και μονο επειδή είναι μουναρα είναι λίγο μαλακία, εκτός αν δεν έχεις τι να κάνεις τα λεφτά σου ...πρέπει να το ψάχνεις το πράγμα...
Γενικά από βίζιτες ο,τι έχω ακουστά, δεν τα αξίζουν αυτά τα λεφτά οι περισσότερες...εννοείται έχω πάρει και εγώ, ελάχιστες ήταν οι περιπτώσεις που είπα ΝΑΙ ΑΞΙΖΕ ΜΠΡΆΒΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΑΛΕΞΑ.
Από εμφάνιση πολλές κοπέλες των μπουρδελων στη φυλής ή από τα περισσότερα στούντιο δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα κολ γκερλ .
Γενικά παίζει και πολύ φωτοσοπ με τα κολ γκερλ και σε πιάνουν κότσο...
Προτιμώ χίλιες φορές να σκάσω σε στανταρακι μου στη φυλής 120€ για μια ώρα, (που το έχω κάνει) παρα να πάρω βίζιτα που δεν έχω ξαναπάρει επειδή απλά τη βλέπω μουναρα στις φωτο ...
A)λίγος σεβασμος στου παλαιότερους καθοτι οταν αρχισαμε ρα δελα..δεν υπηρχε ιντερνετ για αξιολογησεις ....2)οπως λεει και 1 κριτικη για 1 δελο στο μεταξι...τα κοριτσια του 10ρικου...καμμια φορα ειναι τα καλύτερα
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Ερώτηση 1 και το εφερε η κουβεντα και τροπον τινα σχετικο με το θέμα...αν παίξει ακυρο απο την τανα σε φαση..ρε μεγάλε...εχεις θεμα και ουτε σου σηκωνεται " φαση και δημιουργηθούν ψυχολογικα...τι γινεται μετα το παλικαρι???
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Άλλο λέει...
Ότι ειδικά ο καινούργιος θέλει άλλη αντιμετώπιση και κυρίως άνεση χρόνου.
Άρα καλύτερα κολ γκιρλ
Ακυρο...1 καλο ΜΙΛφ χρειαζεται ο νιουφης σοβιετικης κατασκευής
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.348
Κριτικές
94
Like
46.648
Πόντοι
17.311
το δελο ειναι καλτ εμπειρια μεγαλε..
για αυτον που ξερει ομως.
εδω ο μαστορας δε ξερει τιποτα, οπως μας λεει.
σκεψου να γινει κανα σκηνικο βαρβατο και να του μεινει κουσουρι μετα.
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
για αυτον που ξερει ομως.
εδω ο μαστορας δε ξερει τιποτα, οπως μας λεει.
σκεψου να γινει κανα σκηνικο βαρβατο και να του μεινει κουσουρι μετα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για αυτον που ξερει ομως.
εδω ο μαστορας δε ξερει τιποτα, οπως μας λεει.
σκεψου να γινει κανα σκηνικο βαρβατο και να του μεινει κουσουρι μετα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.348
Κριτικές
94
Like
46.648
Πόντοι
17.311
Με άλλα λόγια, αλλιώς το περίμενα και αλλιώς ήταν. Αλλά και πάλι, ήταν δυνατή εμπειρία
για την αποδοση σου εννοουσα.
αυτο θα το δεις μετα τις 10 φορες (στο περιπου), για να δεις πως κινεισαι γενικως.
και αυτο, γιατι λογικα, καθε φορα θα ειναι με διαφορετικη κοπελα.
μια = καμια με λιγα λογια δηλαδη.
 

Asfairo Kanoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
για την αποδοση σου εννοουσα.
αυτο θα το δεις μετα τις 10 φορες (στο περιπου), για να δεις πως κινεισαι γενικως.
και αυτο, γιατι λογικα, καθε φορα θα ειναι με διαφορετικη κοπελα.
μια = καμια με λιγα λογια δηλαδη.
Ναι αυτό σκέφτομαι και εγώ..
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Τελικά έγινε η πρώτη κατάθεση σήμερα στο μετάξι, η οποία άφησε μια γλυκόπικρη γεύση... Μετά από μεγάλη βόλτα στην περιοχή του Μεταξουργείου και αφού ο συνοδοιπόρος είχε καταθέσει προ πολλού, αποφασίζω να δώσω το 15αρι στο σπιτάκι στην Κολωνού 27Α και συγκεκριμένα στην Πάμελα, ένα λατινοΠΑΤΟΜΟΥΝΟ με πολύ ωραίο σώμα και κωλαρα, που μου είχε τραβήξει άπειρα την προσοχή.
Αν και δεν έχω καθόλου εμπειρία, μπορώ να πω ότι η κοπέλα είχε πολύ φιλική συμπεριφορά, με έκανε σχετικά εύκολα να νιώσω άνετα (πιάσαμε και για λίγο την κουβέντα, στα αγγλικά εννοείτε) και με "καθοδηγούσε" σε όλη την διάρκεια. Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, απλά ο φιρφιρικος μου αν και ορθός, δεν ήταν σκληρός σαν πέτρα και άρα το χύσιμο άργησε ανησυχιτικα να έρθει... Δεν ξέρω αν ήταν το άγχος του ανεξερεύνητου, το τρακ της στιγμής ή οτιδήποτε άλλο, αλλά η απόδοση μου δεν ήταν η αναμενόμενη (αν και ήξερα ότι δεν θα μεταμορφωνόμουνα ξαφνικά σε μεγα γαμιά..). Παρόλα αυτα, η εμπειρία ήταν σχετικά καλή (εξού και η γλυκόπικρη γεύση), η κοπέλα βοηθούσε όσο μπορούσε και αν και δεν έλαβα το επιθυμητό αποτέλεσμα θα πω με σιγουριά ότι η όλη φάση μου άρεσε και σίγουρα (και σύντομα) θα ξανά περπατήσω τα σοκάκια τον μπορδελων, ελπίζω με πιο καλές εντυπώσεις.. Αν έχετε να προτείνετε τίποτα ή να μοιραστείτε κάποια εξήγηση περί της κατάστασης μου είμαι πρόθυμος να ακούσω..

Υ.Γ. στον συνοδοιπόρο έγινε για μικρό χρονικό διάστημα ακα τσιμπούκι. Λέτε να έχει κάποιο θέμα;;;
Το θετικό με τα σπίτια είναι ότι πάντα ξέρουν γιατί πήγες εκεί και δεν σπαταλάνε τον λίγο χρόνο που έχεις στο να κάνουν παιχνίδι. Το αρνητικό αυτής της φάσης ότι κάποιοι πυρφόροι μένουν με αυτή την εντύπωση σε όλη τους την ζωή και νομίζουν ότι μόλις θα βρεθούν με μια γυναίκα σε ένα δωμάτιο αυτή θα τους βάλει την καπότα αυτή θα τους πάρει αμέσως πίπα, θα γδυθεί μόνη της, κτλ κτλ

Για την αργοπορία κτλ είναι φυσικά το άγχος της πρώτης φοράς, όπως τα λες κι εσύ, τρακ, κτλ. Μπορεί να γίνει και σε κάποιες από της επόμενες φορές μέχρι να χαλαρώσεις εσύ και να συνηθίσεις στην ιδέα. Μην το πολυσκέφτεσαι, απόλαυσε το.

Οι εμπειρίες μαζεύονται σιγά σιγά όσο ταλεντάρα και να είσαι. Θες χρόνο και προπόνηση. Κάποιοι συναγωνιστές είχαν προειδοποιήσει ότι ίσως την πρώτη έως ακόμα και πέμπτη φορά να νιώσεις και τελείως χάλια. Εσύ είσαι μάλιστα από τους αρκετά τυχερούς που δεν ήταν καθόλου έτσι, άρα είσαι ήδη μερικά βήματα προς την σωστή κατεύθυνση συνέχισε έτσι.

για τον συνοδοιπόρο να μην ανησυχείς και πολύ. Οι πιθανότητες είναι αρκετά μικρές, μιας και οι περισσότερες κοπέλες ακολουθούν κάποιες διαδικασίες υγιεινής για να ελαχιστοποιούν τον κίνδυνο, όπως το να καθαρίζουν τον κάθε πελάτη με μωρομάντηλο πριν προχωρήσουν σε ακα, να κάνουν πλύσεις με listerine ανάμεσα στους πελάτες κτλ. Παρόλα αυτά το πιο ασφαλές φυσικά είναι να χρησιμοποιεί κανείς σκούφο όταν δεν την ξέρει την κοπέλα. φυσικά και από την πλευρά του πρέπει να φροντίζει τον εαυτό του με καλό πλύσιμο μετά
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Μην μασας...αφου εκανες την αρχη που ειναι το πιο σημαντικο...καθε φορα θα εισαι σιγα σιγα πιο ανετος...
Για μενα πηγαινε ξεμουνιασε καμια πιτσιρικα ανω των 18 να μην εχεις το αγχος του χρονουν κιολας,,,
 

Asfairo Kanoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Μην μασας...αφου εκανες την αρχη που ειναι το πιο σημαντικο...καθε φορα θα εισαι σιγα σιγα πιο ανετος...
Για μενα πηγαινε ξεμουνιασε καμια πιτσιρικα ανω των 18 να μην εχεις το αγχος του χρονουν κιολας,,,
Χαχα άμα είχα την ευκαιρία σίγουρα θα το έκανα, πίστεψε με.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες! Εχω κανει μερικες επισκεψεις στα σπιτακια της Πατρας για τα πρωτα μου βηματα και καθε φορα ενιωθα καπως εξαπατημενος απο την ολη κατασταση. Οντας αρχαριος πιστεψα πως απλα ειναι επειδη κλαιω τα λεφτα μου αλλα συνεχιζοντας να πηγαινω ενιωθα καθε φορα πως απλα λενε οτι μαλακια θελουν για να παρουν τα λεφτα και μολις μπεις στο δωματιο ειναι ολο βιασυνες και μη.

Κανω εγω κατι λαθος επειδη ειμαι καινουργιος στο χωρο ή ετσι ειναι για τους περισσοτερους;

Επισης τωρα με το ανοιγμα σκεφτομαι να παω να παρω 2 κοπελες μαζι για 2 εκτονωσεις και πιο πολυ double blowjob αλλα φοβαμαι πως καποιο τροπο θα βρουν και θα φυγω παλι δυσαρεστιμενος και θα κλαιω τα λεφτα μου.

Εχετε καποιο τροπο προσεγγισης να μου προτεινετε ωστε να φυγω ικανοποιημενος και εγω μια φορα?
Έλα Αθήνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες! Εχω κανει μερικες επισκεψεις στα σπιτακια της Πατρας για τα πρωτα μου βηματα και καθε φορα ενιωθα καπως εξαπατημενος απο την ολη κατασταση. Οντας αρχαριος πιστεψα πως απλα ειναι επειδη κλαιω τα λεφτα μου αλλα συνεχιζοντας να πηγαινω ενιωθα καθε φορα πως απλα λενε οτι μαλακια θελουν για να παρουν τα λεφτα και μολις μπεις στο δωματιο ειναι ολο βιασυνες και μη.

Κανω εγω κατι λαθος επειδη ειμαι καινουργιος στο χωρο ή ετσι ειναι για τους περισσοτερους;

Επισης τωρα με το ανοιγμα σκεφτομαι να παω να παρω 2 κοπελες μαζι για 2 εκτονωσεις και πιο πολυ double blowjob αλλα φοβαμαι πως καποιο τροπο θα βρουν και θα φυγω παλι δυσαρεστιμενος και θα κλαιω τα λεφτα μου.

Εχετε καποιο τροπο προσεγγισης να μου προτεινετε ωστε να φυγω ικανοποιημενος και εγω μια φορα?
Έλα Αθήνα
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
582
Πόντοι
81
Καλησπέρα , σαν αρχάριος σχετικά και εγώ θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία που έζησα στην Φυλής γιατί έχω την εντύπωση πως έφαγα φόλα . Καταρχάς να αναφέρω πως πάντοτε συμπεριφέρομαι στις εργαζόμενες με ευγένεια , πάω καθαρός και τα λοιπά . Την Τρίτη που μας πέρασε [ 12/4] πέρασα σε ένα τυχαίο ΄σπιτάκι΄ στον εν λόγω δρόμο [ μάλλον το Φ84Β] , ανέβηκα πάνω ανοίγω την πόρτα στα δεξιά μου [ παρεπιμπτόντως πολύ κοντή πόρτα] και μπαίνω μέσα , δεν υπήρχε κανείς πελάτης , ξαφνικά απ' ακριβώς απέναντι απο την πόρτα [μάλλον το λεγόμενο κουζινάκι πρέπει να ήταν αυτός ο χώρος ] πετάγεται η τσατσά [ξανθιά κοκαλιάρα , σαν την νικολούλη ένα πράμα στο πολύ γερασμένο όμως] και αρχίζει τα εξής = γεία σου , σου έχω ένα κορίτσι σήμερα αστέρι εγγύηση , εγγυώμαι εγώ , τα ξέρει όλα κτλπ. Να επισημάνω πως μέσα σε όλα αυτά πρέπει να μου ανέφερε την λέξη ' εγγύηση' γύρω στις 550 φορές , μέσα σε ένα λεπτό βγαίνει και το κορίτσι [ όνομα δεν θυμάμαι ή δεν μου το ανέφερε καν η τσατσά , μπορεί απο την περιγραφή που θα δώσω να την καταλάβετε ] ξανθιά , ύψος 1.65 μέχρι το πολύ 1.70 , βύζια σχετικά μικρά και κώλος μικρός προς κανονικός , βγαίνει εντέλως ανέκφραστη [ σαν ρομποτάκι ] κάνει μια γύρα και ξαναχάνεται στα ενδότερα . Δεν πολυεντυπωσιάστηκα [ αυτό ίσως το αντιλήφθηκε το κορίτσι] καθώς την προκειμένη στιγμή γούσταρα κάτι σε μαύρο μαλλί αλλά λόγω του ό τι δεν υπήρχε επαρκείς χρόνος και ήθελα όπως και δήποτε να να πηδήξω φτιάχτηκα στην ιδέα να περάσω μαζί της όπως και έκανα.Δίνω το 20αρι στην τσατσά και περνάω στο δωμάτιο , γδύνομαι σε χρόνο ρεκόρ και περιμένω την κοπέλα , καθώς περιμένω αντιλαμβάνομαι οτι έρχονται και άλλοι πελάτες [ 2-3] και ακούγωντας τα πάντα καταλαβαίνω οτι η κόπελα έχει εντελώς διαφορετική αντιμετώπιση σε αυτούς απο εμένα [ ακούω γελάκια καθώς και ήταν παραδόξως πολύ ομιλητική με αυτούς κάνοντας μινι διαλόγους] περιμένω χωρίς να δίνω ιδιαίτερη βάση στα προλεγόμενα και μετά απο 10 -12 λεπτά [ ίσως και παραπάνω αφού φοβήθηκα μήπως με ξέχασαν ] εμφανίζεται το κορίτσι και ακολουθεί ο κάτωθι διάλογος . Εγώ = γεία σου μωρό μου , άργησες [ σε πολύ ευγενικό και φιλικό τόνο] , Αυτή = έλα \ σιγά που άργησα [ σε ύφος κάπως ειρωνικό] , Εγώ = άργησες , άργησες [με ύφος φιλικό] .Κάθεται γονατιστή στο κρεββάτι ανοίγει το προφυλακτικό και το περνάει σε ημιλιπόθυμο πέος [για να ευθυμήσουμε και λιγάκι] και αρχίζει μια πίπα διάρκειας γύρω στα 30 δευτερόλεπτα ,[ παραδόξως απέκτησα μια ικάνη στύση ] και εκεί που μου 'περνε πίπα ξαφνικά σηκώνεται και με ένα παρα πολύ επιτακτικό τόνο μου λεεί ' Σήκω ,σήκω , φικι φικι τώρα ' [ τόσο επιτακτικό που με το που είπε το πρώτο 'σήκω' νόμιζα οτι εκανα καμμιά μαλακία και θέλει να με πετάξει έξω] , εγώ παρ'όλα αυτά σηκώνομαι χαλαρά και σε κλάσματα δευτερολέπτου αυτή έχει σηκωθεί έχει βγάλει το στριγκάκι της και έχει στηθεί στα τέσσερα στην άκρη του κρεββατιού . Εγώ όρθιος πλέον πατώντας στο πάτωμα πλησιάζω ώστε να της τον βάλω , τον πιάνει αυτή και τον τοποθετεί , λόγω του ότι όμως είχε χρησιμοποιήσει τεράστια ποσότητα κρέμας [ μισό μπουκαλάκι ίσως ] άργησα να δώσω την πρώτη σμπρώξια κανα 2-3 δευτερόλεπτα γιατί δεν ένοιωθα τίποτα [ ούτε και κατα την πράξη ένοιωσα τίποτα ιδιαίτερο] , πηδώντας πλέον σε νορμάλ ρυθμούς [ δεν ανέβασα καθόλου στροφές ] το πέος μου συνέχεια γλίστραγε λόγω της υπερβολικής ποσότητας κρέμας που έβαλε , στην πρώτη γλιστριά της λέω 'άστο' και πήγα να τον τοποθετήσω πάλι και μόλις το αντιλήφθηκε έριξε μιά φωνή ' Οχι , όχι εσύ , εγώ' , οκ την αφήνω και συνεχίζω , τις επόμενες γλιστριές [ αφού κατάλαβα απο την πρώτη οτι δεν γουστάρει να τον πιάνω με το χέρι ] τον έβαζα κεντραρίζοντάς τον χωρίς χρήση χεριού] σε κάθε γλιστριά και μπάσιμο έλεγε εμφανώς εκνευρισμένη ' άντε πάλι' και ξεφύσαγε , δεν με άφηνε να την πιάνω όπως θέλω λέγοντας μου ΄δεν είμαι η γυναίκα σου για να με πιάνεις έτσι' . Με τα πολλά αφού πήδηξα υπολογίζω γύρω στα 5-6 λεπτά [ δεν ενόχλησε η τσατσά] τελειώνω [μέσα] και για να μην τυχόν τραβηχτεί πρίν καλά -καλά χύσω της λέω ' κάτσε λίγο μωρό μου' και απαντάει με ύφος γεμάτο ειρώνια ΄κάθομαι δεν με βλέπεις?' , τελειώνω , τραβιέμαι και την ρωτάω σε πολύ φιλικό τόνο ' δεν πιστεύω να σε κούρασα ?' και απαντάει σε πολύ φυσιολογικό παραδόξως τόνο ΄' δεν με κούρασες ,αλλα οταν βγαίνει και μπαίνει απότομα αυτό είναι πόνος ' , δεν θεωρώ οτι κινήθηκα άγαρμπα ούτε μπήκα με φόρα , ούτε και μεγάλο τον έχω . Είπε ευχαριστώ , ανταπέδωσα , και βγήκε έξω , βγαίνοντας την είδα στο σαλόνι να προμοτάρει τον εαυτό της σε 2-3 και χαμογελαστή βλέπωντάς με που φεύγω να σηκώνει το χέρι και με ενα βλαμμένο ενθουσιώδες βλέμμα να με χαιρετάει λεγοντάς μου ένα μακρόσυρτο χαζοχαρούμενο ΄' γειααααά'. Ζητώ ειλικρινά συγγνώμη αν σας κούρασα με όλο αυτό το τεράστιο κείμενο [δεν ξερω αν κιόλας γράφω στο σωστό θέμα] αλλά δεν μπορούσα να το κρατήσω άλλο μέσα μου όλο αυτό , δεν κάνω πλάκα όπως πολλοί θα πείτε λόγω της ημέρας [ ξέρω την παράδοση που έχετε με τις κυριακές]. Όποιος μπορεί να εκφράσει κάποια άποψη σχετικά με τα παραπάνω είναι καλοδεχούμενη.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.348
Κριτικές
94
Like
46.648
Πόντοι
17.311
Καλησπέρα , σαν αρχάριος σχετικά και εγώ θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία που έζησα στην Φυλής γιατί έχω την εντύπωση πως έφαγα φόλα . Καταρχάς να αναφέρω πως πάντοτε συμπεριφέρομαι στις εργαζόμενες με ευγένεια , πάω καθαρός και τα λοιπά . Την Τρίτη που μας πέρασε [ 12/4] πέρασα σε ένα τυχαίο ΄σπιτάκι΄ στον εν λόγω δρόμο [ μάλλον το Φ84Β] , ανέβηκα πάνω ανοίγω την πόρτα στα δεξιά μου [ παρεπιμπτόντως πολύ κοντή πόρτα] και μπαίνω μέσα , δεν υπήρχε κανείς πελάτης , ξαφνικά απ' ακριβώς απέναντι απο την πόρτα [μάλλον το λεγόμενο κουζινάκι πρέπει να ήταν αυτός ο χώρος ] πετάγεται η τσατσά [ξανθιά κοκαλιάρα , σαν την νικολούλη ένα πράμα στο πολύ γερασμένο όμως] και αρχίζει τα εξής = γεία σου , σου έχω ένα κορίτσι σήμερα αστέρι εγγύηση , εγγυώμαι εγώ , τα ξέρει όλα κτλπ. Να επισημάνω πως μέσα σε όλα αυτά πρέπει να μου ανέφερε την λέξη ' εγγύηση' γύρω στις 550 φορές , μέσα σε ένα λεπτό βγαίνει και το κορίτσι [ όνομα δεν θυμάμαι ή δεν μου το ανέφερε καν η τσατσά , μπορεί απο την περιγραφή που θα δώσω να την καταλάβετε ] ξανθιά , ύψος 1.65 μέχρι το πολύ 1.70 , βύζια σχετικά μικρά και κώλος μικρός προς κανονικός , βγαίνει εντέλως ανέκφραστη [ σαν ρομποτάκι ] κάνει μια γύρα και ξαναχάνεται στα ενδότερα . Δεν πολυεντυπωσιάστηκα [ αυτό ίσως το αντιλήφθηκε το κορίτσι] καθώς την προκειμένη στιγμή γούσταρα κάτι σε μαύρο μαλλί αλλά λόγω του ό τι δεν υπήρχε επαρκείς χρόνος και ήθελα όπως και δήποτε να να πηδήξω φτιάχτηκα στην ιδέα να περάσω μαζί της όπως και έκανα.Δίνω το 20αρι στην τσατσά και περνάω στο δωμάτιο , γδύνομαι σε χρόνο ρεκόρ και περιμένω την κοπέλα , καθώς περιμένω αντιλαμβάνομαι οτι έρχονται και άλλοι πελάτες [ 2-3] και ακούγωντας τα πάντα καταλαβαίνω οτι η κόπελα έχει εντελώς διαφορετική αντιμετώπιση σε αυτούς απο εμένα [ ακούω γελάκια καθώς και ήταν παραδόξως πολύ ομιλητική με αυτούς κάνοντας μινι διαλόγους] περιμένω χωρίς να δίνω ιδιαίτερη βάση στα προλεγόμενα και μετά απο 10 -12 λεπτά [ ίσως και παραπάνω αφού φοβήθηκα μήπως με ξέχασαν ] εμφανίζεται το κορίτσι και ακολουθεί ο κάτωθι διάλογος . Εγώ = γεία σου μωρό μου , άργησες [ σε πολύ ευγενικό και φιλικό τόνο] , Αυτή = έλα \ σιγά που άργησα [ σε ύφος κάπως ειρωνικό] , Εγώ = άργησες , άργησες [με ύφος φιλικό] .Κάθεται γονατιστή στο κρεββάτι ανοίγει το προφυλακτικό και το περνάει σε ημιλιπόθυμο πέος [για να ευθυμήσουμε και λιγάκι] και αρχίζει μια πίπα διάρκειας γύρω στα 30 δευτερόλεπτα ,[ παραδόξως απέκτησα μια ικάνη στύση ] και εκεί που μου 'περνε πίπα ξαφνικά σηκώνεται και με ένα παρα πολύ επιτακτικό τόνο μου λεεί ' Σήκω ,σήκω , φικι φικι τώρα ' [ τόσο επιτακτικό που με το που είπε το πρώτο 'σήκω' νόμιζα οτι εκανα καμμιά μαλακία και θέλει να με πετάξει έξω] , εγώ παρ'όλα αυτά σηκώνομαι χαλαρά και σε κλάσματα δευτερολέπτου αυτή έχει σηκωθεί έχει βγάλει το στριγκάκι της και έχει στηθεί στα τέσσερα στην άκρη του κρεββατιού . Εγώ όρθιος πλέον πατώντας στο πάτωμα πλησιάζω ώστε να της τον βάλω , τον πιάνει αυτή και τον τοποθετεί , λόγω του ότι όμως είχε χρησιμοποιήσει τεράστια ποσότητα κρέμας [ μισό μπουκαλάκι ίσως ] άργησα να δώσω την πρώτη σμπρώξια κανα 2-3 δευτερόλεπτα γιατί δεν ένοιωθα τίποτα [ ούτε και κατα την πράξη ένοιωσα τίποτα ιδιαίτερο] , πηδώντας πλέον σε νορμάλ ρυθμούς [ δεν ανέβασα καθόλου στροφές ] το πέος μου συνέχεια γλίστραγε λόγω της υπερβολικής ποσότητας κρέμας που έβαλε , στην πρώτη γλιστριά της λέω 'άστο' και πήγα να τον τοποθετήσω πάλι και μόλις το αντιλήφθηκε έριξε μιά φωνή ' Οχι , όχι εσύ , εγώ' , οκ την αφήνω και συνεχίζω , τις επόμενες γλιστριές [ αφού κατάλαβα απο την πρώτη οτι δεν γουστάρει να τον πιάνω με το χέρι ] τον έβαζα κεντραρίζοντάς τον χωρίς χρήση χεριού] σε κάθε γλιστριά και μπάσιμο έλεγε εμφανώς εκνευρισμένη ' άντε πάλι' και ξεφύσαγε , δεν με άφηνε να την πιάνω όπως θέλω λέγοντας μου ΄δεν είμαι η γυναίκα σου για να με πιάνεις έτσι' . Με τα πολλά αφού πήδηξα υπολογίζω γύρω στα 5-6 λεπτά [ δεν ενόχλησε η τσατσά] τελειώνω [μέσα] και για να μην τυχόν τραβηχτεί πρίν καλά -καλά χύσω της λέω ' κάτσε λίγο μωρό μου' και απαντάει με ύφος γεμάτο ειρώνια ΄κάθομαι δεν με βλέπεις?' , τελειώνω , τραβιέμαι και την ρωτάω σε πολύ φιλικό τόνο ' δεν πιστεύω να σε κούρασα ?' και απαντάει σε πολύ φυσιολογικό παραδόξως τόνο ΄' δεν με κούρασες ,αλλα οταν βγαίνει και μπαίνει απότομα αυτό είναι πόνος ' , δεν θεωρώ οτι κινήθηκα άγαρμπα ούτε μπήκα με φόρα , ούτε και μεγάλο τον έχω . Είπε ευχαριστώ , ανταπέδωσα , και βγήκε έξω , βγαίνοντας την είδα στο σαλόνι να προμοτάρει τον εαυτό της σε 2-3 και χαμογελαστή βλέπωντάς με που φεύγω να σηκώνει το χέρι και με ενα βλαμμένο ενθουσιώδες βλέμμα να με χαιρετάει λεγοντάς μου ένα μακρόσυρτο χαζοχαρούμενο ΄' γειααααά'. Ζητώ ειλικρινά συγγνώμη αν σας κούρασα με όλο αυτό το τεράστιο κείμενο [δεν ξερω αν κιόλας γράφω στο σωστό θέμα] αλλά δεν μπορούσα να το κρατήσω άλλο μέσα μου όλο αυτό , δεν κάνω πλάκα όπως πολλοί θα πείτε λόγω της ημέρας [ ξέρω την παράδοση που έχετε με τις κυριακές]. Όποιος μπορεί να εκφράσει κάποια άποψη σχετικά με τα παραπάνω είναι καλοδεχούμενη.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.
πρωτα απ'ολα συγχαρητηρια για την ημερα... πετυχες διανα (λιγοι το κανουν), αν και πρεπει να το κρατουσες καιρο απ'οτι βλεπω και σου ετρωγε τα σωθικα.
συννεφιασμενη κυριακη σημερα και βροχουλα λοιπον, οτι πρεπει να ασχοληθουμε με την περιπτωση σου που ειναι ιδιαιτερης σημασιας.
απορω πως δεν εχουν σκασει ακομα οι εμπειροι σεξογκουρους του ιστοτοπου, που ειναι μανουλα σε κατι τετοια ερωτηματα και δινουν απαντησεις στο αψε σβησε :think:
λογικα πρεπει να παιζουν καμια μπαλα :jerking:
ενιγουεϊ... νομιζω οτι εχεις κανει λαθος το σπιτι και καπου αλλου πηγες παντως.
σαν αρχαριος και αμπαλος, οπως σε βλεπω απο τα γραφωμενα σου (σορρυ κιολας), αυτα θα αντιμετωπιζεις στην πρωτη περιοδο, μεχρι να παρεις το κολαϊ και να δεις τι παιζει γενικως.
γνωμη μου... κανε μια επενδυση ενα 100αρικο και δοκιμασε 4-5 κοριτσοπουλα που να σου κανουν κλικ εμφανισιακα.
λογικα θα βρεις την ακρη και θα βρεις το δρομο σου, αν σου κανει η μπουρδελιακη φαση.
αν δε σου κανει, βρες κανα γκομενακι για να μη σε φαει το σελφσερβις και το μανιουαλ.
αν τελος εισαι βορδελοφολοεισπρακτωρας, εχουμε και αλλες επιλογες να σου πουμε για να βγαλεις και αλλα γουστα.
πιστευω να σε καλυψα.
πιςςςςςςςς
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
582
Πόντοι
81
Καταρχάς σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που αφιέρωσες στο θέμα , θα ακολουθήσω την συμβουλή σου , απλά θα ήθελα να μάθω , έτσι απο περιέργεια , η συγκεκριμένη περίπτωση που αναφέρω έχει τα κριτήρια ώστε να χαρακτηριστεί ' φόλα' ? ή εγώ είμαι κάπως εύθικτος ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom