Νέα

Αρχάριος και μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PatrasmanX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
2
Like
5.673
Πόντοι
2.356
Ρε συ σε αρχάριο δε λένε τέτοια
Αυτό είναι κοκτέιλ για δυνάτους πότες
Θες να πάει νοσοκομείο??/
Πλάκα κάνεις!: Μήπως είσαι το παλιό μέλος με την ίδια εικόνα; Που χάθηκες εσύ ρε δύναμη;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
2
Like
5.673
Πόντοι
2.356
Καλησπερα σασ εχω ενα προβλημα και θελω την γνωμη σας ειμαι 22 χρονων και δεν εχω κανει ακομα σεξ σκεφτομαι να παω σε οικο ανοχης αλλα δισταζω και εχω την αμφιβολια αν παω μην κολλησω κορονοιο ¨?
Σε αυτή τη ζωή δεν μπορείς να μην ρισκάρεις. Μπορείς να πας σε κάποιο στούντιο να δοκιμάσεις. Να αναφέρεις πως είσαι αρχάριος και αυτό είναι όλο. Δεν θα πάθεις κάτι φίλε μου. Αν φοβάσαι τόσο πολύ μην κάνεις τίποτα τότε. Μην φλερτάρεις, μην σπουδάζεις μην βγαίνεις έξω.
Είναι πολύ λυπηρό να διαβάζω νέα παιδιά να έχουν τέτοιες φοβίες. Εγώ περίμενα να ζητάς συμβουλές για που να πας και όχι για το αν φοβάσαι να πάθεις κόβιντ. Δηλαδή τόσο έχεις φοβηθεί; Ε πάνε και κάνε το εμβόλιο αν θέλεις.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.057
Πόντοι
3.346
Καλησπερα σασ εχω ενα προβλημα και θελω την γνωμη σας ειμαι 22 χρονων και δεν εχω κανει ακομα σεξ σκεφτομαι να παω σε οικο ανοχης αλλα δισταζω και εχω την αμφιβολια αν παω μην κολλησω κορονοιο ¨?
Κανε το εμβολιο και πανε μετα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.665
Κριτικές
62
Like
41.481
Πόντοι
8.530
ε και; θα τους βάλουν κακή κριτική οι κοπέλες και οι υπηρεσίες ;
Την δουλεία του να κάνει το παιδί όπως βολεύεται. Με ότι παρέα αυτός αισθάνεται πιο άνετα να κάνει τις πρώτες του βόλτες, να πάρει τις πρώτες του εμπειρίες
Δεν ειναι τοσο απλο...η μεγαλη παρεα, απο 3-4 ατομα και πανω, δημιουργει αρνητικη προδιαθεση ασε που μπορει να εχουν στο μυαλο τους και την πιθανοτητα φασαριας για οποιονδηποτε λογο.Αλλο μπουρδελο αλλο βολτα εξοδουχων φανταρων , μην τα ισοπεδωνουμε ολα.
 

Jabberwocky

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
48
Like
107
Πόντοι
0
Για όποιον είναι πρωτάρης: πάνε σε όποιο μπουρδέλο σου γυαλίσει η πουτάνα που έχει και γάμα.

Πιθανό είναι να μην περάσεις καλά.
Αν όχι την πρώτη φορά, την δεύτερη, αν όχι την δεύτερη, την τρίτη . . .

Ε, ξαναπήγαινε. Και ξανά . . . και ξανά . . .

Μετά από λίγο καιρό, αν είναι στο αίμα σου και στο καυλί σου θα γίνεις μπουρδελιάρης , δεν θα ξεκολλάς.

Διαφορετικά δεν κάνεις για αυτά, ούτε αυτά για εσένα.

Γενικά είναι μια διαδικασία, ένα χωνευτήρι, στο τέλος άθελά σου και μη θα ξεχωρίσει τους άνδρες από τα αγόρια, τα γερά κράματα από τα μαλακά.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Δεν ειναι τοσο απλο...η μεγαλη παρεα, απο 3-4 ατομα και πανω, δημιουργει αρνητικη προδιαθεση ασε που μπορει να εχουν στο μυαλο τους και την πιθανοτητα φασαριας για οποιονδηποτε λογο.Αλλο μπουρδελο αλλο βολτα εξοδουχων φανταρων , μην τα ισοπεδωνουμε ολα.
Συναγωνιστή, μάλλον γράφεις σε λάθος νήμα δεν είναι το νήμα για επιτυχημένες και ψύχραιμες υπηρεσίες και κοπέλες.

το τι προδιάθεση και τι σκέψεις θα κάνουν ΠΡΙΝ μπει ο πελάτης δεν τον αφορούν και κυρίως αν δεν μπει, για αυτό και συνεχίζουν να το κάνουν οι πιτσιρικάδες.
Οι διάθεση θα αλλάξει έτσι κι αλλιώς όταν πέσει το παράβολο.
Όσες υπηρεσίες και κοπέλες δεν έχουν συνηθίσει τόσα χρόνια να τα βλέπουν αυτά τα συμπτώματα δεκάδες φορές κάθε εβδομάδα εώς και κάθε μέρα ή φεύγουν μόνες τους από την δουλειά ή τις διώχνουν
Και τέλος θα έλεγα οτί εσύ αξιότιμε συναγωνιστή, γίνεσαι ισοπεδωτικός, καθώς συγκρίνεις, αρκετά διαφορετικές καταστάσεις και τις προδικάζεις και τις 2 στο ακραίο επίπεδο,
Ενώ τις αναφέρεις ώς άλλο η μια και άλλο η άλλη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.665
Κριτικές
62
Like
41.481
Πόντοι
8.530
Συναγωνιστή, μάλλον γράφεις σε λάθος νήμα δεν είναι το νήμα για επιτυχημένες και ψύχραιμες υπηρεσίες και κοπέλες.

το τι προδιάθεση και τι σκέψεις θα κάνουν ΠΡΙΝ μπει ο πελάτης δεν τον αφορούν και κυρίως αν δεν μπει, για αυτό και συνεχίζουν να το κάνουν οι πιτσιρικάδες.
Οι διάθεση θα αλλάξει έτσι κι αλλιώς όταν πέσει το παράβολο.
Όσες υπηρεσίες και κοπέλες δεν έχουν συνηθίσει τόσα χρόνια να τα βλέπουν αυτά τα συμπτώματα δεκάδες φορές κάθε εβδομάδα εώς και κάθε μέρα ή φεύγουν μόνες τους από την δουλειά ή τις διώχνουν
Και τέλος θα έλεγα οτί εσύ αξιότιμε συναγωνιστή, γίνεσαι ισοπεδωτικός, καθώς συγκρίνεις, αρκετά διαφορετικές καταστάσεις και τις προδικάζεις και τις 2 στο ακραίο επίπεδο,
Ενώ τις αναφέρεις ώς άλλο η μια και άλλο η άλλη.
Δεν μιλησα για το τι σκεφτονται κοπελες και υπηρεσια ΠΡΙΝ μπουν οι πελατες η εστω οι ΔΥΝΗΤΙΚΟΙπελατες.Αυτο δεν μας απασχολει , εννοειται αυτο.
Οταν σκαει δεκαμελης παρεα ( τυχαιος ο αριθμος) απο πιτσιρικαδες στο ιδρυμα ειναι δεδομενο οτι δεν θα περασουν στα ενδοτερα παρα μονο ελαχιστοι στην καλυτερη των περιπτωσεων.
Ειναι αλλο το ποσοστο 1/3 να μπει μεσα και αλλο το 1/10 να μπει μεσα.Οσο πιο λιγοι τοσο αυξανει η πιθανοτητα εισπραξης στο ιδρυμα γιατι οι πιο πολλοι κυριως για χαβαλε και ματι πανε.
 

megalos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
160
Πόντοι
1
Κάθε αρχή και δύσκολη. Έχει όμως και τη γλύκα της η πρώτη φορά στον πληρωμένο έρωτα. Μετά το βλέπεις πιο μηχανικά.
 

Asfairo Kanoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Γενικά στην Αθήνα το μόνο πράγμα που κοιτάνε οι τσαιοι στις εφόδους στα μπουρδέλα είναι οι εξετάσεις των γυναικών, για αυτό σχεδόν όλες που δουλεύουν στα μόνιμα ανοιχτά κάνουν τακτικά εξετάσεις

Όπως είπε και ο άλλος συναγωνιστής, αν αποφύγεις άμεση ανταλλαγή υγρών δεν έχεις φόβο για τίποτα.

Περιοχή, σε όλες πρέπει να πας μια βόλτα πριν διαλέξεις να δείς τι ταιριάζει στα γούστα σου τόσο εμφανισιακά όσο και σε προγράμματα.
μετά την πρώτη βόλτα ρίξε μια ματιά στις κριτικές σε αυτές που σου τραβηξαν περισότερο την προσοχη μην πετάξεις άδικα φράγκα σε επιβεβαιωμένες φόλες
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Μετά από καιρό, βρέθηκε χρόνος ( και παρέα) και περιπλανήθηκα στα σοκάκια της φυλής (+ Λιοσίων) για να κόψω γενικότερα κίνηση. Έχοντας ήδη κάνει μια τσάρκα πριν 1-2 χρόνια στο μετάξι, αυτή η δεύτερη εξόρμηση μπορώ να πω ότι ήταν σαφώς καλύτερη: πολύ λιγότερο άγχος , μεγαλύτερη ευκολία στην εύρεση τοποθεσίας - διαδρομής των οίκων ( σε αυτό βοήθησε αναμφίβολα ο χάρτης του εν λόγω site) και πιο συγκρατημένες απόψεις για τα κορίτσα. Φυλής προφανώς καλύτερα από μετάξι σε όλα τα επίπεδα ( εξωτερικά μιλάμε πάντα). Μάλιστα, η επίσκεψη στο σπιτάκι του διδύμου 7Β ήταν ιδιαίτερα εντυπωσιακή: η κοπέλα πρέπει να ήταν η Τζώρτζια (μετά από αναζήτηση στο forum κατέληξα σε αυτό το συμπέρασμα- τρελή περίπτωση η τύπισσα, ειδικά για τα γούστα μου) και σκέφτομαι να την επιλέξω για την πρώτη μου εκτόνωση (γενικότερα). Τι λέτε; Επίσης για βάρδιες κλπ ρωτάμε τα σπιτάκια ή μαθαίνουμε και αλλιώς; Κάποια άλλη πρόταση κοπέλας;
 

Asfairo Kanoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
άντε στην χειρότερη ας στείλει ένα pm να τον συνοδεύσουμε εμείς μια βόλτα, θα λέω "είναι ο εγγονός μου να μου τον προσέξετε γιατί είναι πρωτάρης και θέλω να τον κάνω μέγα πουτανιάρη"
Χαχαχαχα θεός
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.897
Κριτικές
101
Like
47.712
Πόντοι
21.661
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Μετά από καιρό, βρέθηκε χρόνος ( και παρέα) και περιπλανήθηκα στα σοκάκια της φυλής (+ Λιοσίων) για να κόψω γενικότερα κίνηση. Έχοντας ήδη κάνει μια τσάρκα πριν 1-2 χρόνια στο μετάξι, αυτή η δεύτερη εξόρμηση μπορώ να πω ότι ήταν σαφώς καλύτερη: πολύ λιγότερο άγχος , μεγαλύτερη ευκολία στην εύρεση τοποθεσίας - διαδρομής των οίκων ( σε αυτό βοήθησε αναμφίβολα ο χάρτης του εν λόγω site) και πιο συγκρατημένες απόψεις για τα κορίτσα. Φυλής προφανώς καλύτερα από μετάξι σε όλα τα επίπεδα ( εξωτερικά μιλάμε πάντα). Μάλιστα, η επίσκεψη στο σπιτάκι του διδύμου 7Β ήταν ιδιαίτερα εντυπωσιακή: η κοπέλα πρέπει να ήταν η Τζώρτζια (μετά από αναζήτηση στο forum κατέληξα σε αυτό το συμπέρασμα- τρελή περίπτωση η τύπισσα, ειδικά για τα γούστα μου) και σκέφτομαι να την επιλέξω για την πρώτη μου εκτόνωση (γενικότερα). Τι λέτε; Επίσης για βάρδιες κλπ ρωτάμε τα σπιτάκια ή μαθαίνουμε και αλλιώς; Κάποια άλλη πρόταση κοπέλας;
δηλαδη με λιγα λογια, ακομα να γαμησεις :confused:
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Μετά από καιρό, βρέθηκε χρόνος ( και παρέα) και περιπλανήθηκα στα σοκάκια της φυλής (+ Λιοσίων) για να κόψω γενικότερα κίνηση. Έχοντας ήδη κάνει μια τσάρκα πριν 1-2 χρόνια στο μετάξι, αυτή η δεύτερη εξόρμηση μπορώ να πω ότι ήταν σαφώς καλύτερη: πολύ λιγότερο άγχος , μεγαλύτερη ευκολία στην εύρεση τοποθεσίας - διαδρομής των οίκων ( σε αυτό βοήθησε αναμφίβολα ο χάρτης του εν λόγω site) και πιο συγκρατημένες απόψεις για τα κορίτσα. Φυλής προφανώς καλύτερα από μετάξι σε όλα τα επίπεδα ( εξωτερικά μιλάμε πάντα). Μάλιστα, η επίσκεψη στο σπιτάκι του διδύμου 7Β ήταν ιδιαίτερα εντυπωσιακή: η κοπέλα πρέπει να ήταν η Τζώρτζια (μετά από αναζήτηση στο forum κατέληξα σε αυτό το συμπέρασμα- τρελή περίπτωση η τύπισσα, ειδικά για τα γούστα μου) και σκέφτομαι να την επιλέξω για την πρώτη μου εκτόνωση (γενικότερα). Τι λέτε; Επίσης για βάρδιες κλπ ρωτάμε τα σπιτάκια ή μαθαίνουμε και αλλιώς; Κάποια άλλη πρόταση κοπέλας;
Καλώς ήρθες!.. Το φόρουμ χρειάζεται νέο αίμα.
Να το πεις στην κοπελα αν είσαι παρθένος, να σε προσέξει.
Για τη συγκεκριμενη που αναφέρεσαι στη Διδυμου 7Β, όντως είναι η Τζώρτζια - αρκετά χρόνια στο ιδιο πόστο.
Τι το καθυστερείς, πήγαινε για το βάπτισμα του πυρός όσο νωρίτερα γίνεται - για να μην κλαις για το χαμένο χρόνο.
Και μην ξεχάσεις να γραψεις εντυπώσεις
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Μετά από καιρό, βρέθηκε χρόνος ( και παρέα) και περιπλανήθηκα στα σοκάκια της φυλής (+ Λιοσίων) για να κόψω γενικότερα κίνηση. Έχοντας ήδη κάνει μια τσάρκα πριν 1-2 χρόνια στο μετάξι, αυτή η δεύτερη εξόρμηση μπορώ να πω ότι ήταν σαφώς καλύτερη: πολύ λιγότερο άγχος , μεγαλύτερη ευκολία στην εύρεση τοποθεσίας - διαδρομής των οίκων ( σε αυτό βοήθησε αναμφίβολα ο χάρτης του εν λόγω site) και πιο συγκρατημένες απόψεις για τα κορίτσα. Φυλής προφανώς καλύτερα από μετάξι σε όλα τα επίπεδα ( εξωτερικά μιλάμε πάντα). Μάλιστα, η επίσκεψη στο σπιτάκι του διδύμου 7Β ήταν ιδιαίτερα εντυπωσιακή: η κοπέλα πρέπει να ήταν η Τζώρτζια (μετά από αναζήτηση στο forum κατέληξα σε αυτό το συμπέρασμα- τρελή περίπτωση η τύπισσα, ειδικά για τα γούστα μου) και σκέφτομαι να την επιλέξω για την πρώτη μου εκτόνωση (γενικότερα). Τι λέτε; Επίσης για βάρδιες κλπ ρωτάμε τα σπιτάκια ή μαθαίνουμε και αλλιώς; Κάποια άλλη πρόταση κοπέλας;
Σίγουρα η Τζώρτζια είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή και έχει κερδίσει ένα ολόκληρο κοινό. Να την δοκιμάσεις , αλλά να ξέρεις ότι είναι και λίγο για προχωρημένους, να μην διστάσεις να της πείς ότι είσαι πρωτάρης όταν θα δώσεις το εισιτήριο ώστε να ξέρει και αυτή. Μπορεί και να σε βοηθήσει λιγάκι αυτό.
Άλλες ακριβώς ίδιες δεν υπάρχουν , αλλά γενικά όσο γυρνάς θα βρίσκεις με κοινά χαρακτηριστικά.

Ακόμα, μια παλιά συνήθεια που είχαμε εμείς στην γενιά μου, ήταν τους πρωτάρηδες πηγαίνουμε σε milfαρες και gilf που είχαν διάθεση και πρόθεση να τους ξεκινήσουν χαλαρά. Θα πρότεινα, αφού πάρεις αυτή που διάλεξες για πρώτη να διαλέξεις κάποια στιγμή κι εσύ μια milf-gilf που να σου αρέσει λιγάκι σε εμφάνιση κι ας μην τρελαίνεσαι για την εμφάνηση, αρκεί να σου τον σηκώνει. Κυρίως να διαλέξεις μια που να δείχνει ότι έχει διάθεση και όρεξη να, γιατί δυστυχώς πια είναι πολλες που βαριούνται.

Την ερώτηση σου για τις βάρδιες δεν την κατάλαβα, τι θέλεις να μάθεις για τις βάρδιες ; σου δίνω κάποια στοιχεία μήπως και βοηθήσουν , αν δεν σε καλύπτω γίνε λίγο πιο συγκέκριμένος στην ερώτηση σου.
οι βασικές βάρδιες είναι 3 ,1η πρωινή από περίπου 9-12 το πρωί εώς 3-5 μεσημέρι. 2η απογευματινή Από 3-5 μεσημέρι εώς 10-12 βράδυ. 3η βραδυνή από 10-12 εώς 4-7 πρωί

Δεν υπάρχρει κάποιο στανταρτ το κάθε σπίτι δουλεύει τις δικές του ώρες και τις δικές του βάρδίες . Πχ κάποια μόνο πρωινή , κάποια πρωί απόγευμα, άλλα όλες, κτλ κτλ

Οι κοπέλες συνήθως δουλέυουν σε μια βάρδια σε ένα σπίτι αλλά κάποιες μπορεί να κάνουν και 2η σε άλλο.

Η Τζώρτζια όπως θα διάβασες έχει λίγο ακανόνιστο πρόγραμμα γιατί έχει τα δικά της περιθώρια.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.897
Κριτικές
101
Like
47.712
Πόντοι
21.661
κι ας μην τρελαίνεσαι για την εμφάνηση, αρκεί να σου τον σηκώνει.
αυτο πως το κανεις δηλαδη ρε φιλε ?
πατας καποιο κουμπακι και απο το πουθενα, σηκωνεται ο ζιζιφριγκος σου ?
εγω ξερω οτι για να μου σηκωθει, πρεπει να μου αρεσει καποια.
αμα δε μου αρεσει, δε σηκωνεται απλα... δε πα να κανει πιρουετες, δε σηκωνεται με τιποτα.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
αυτο πως το κανεις δηλαδη ρε φιλε ?
πατας καποιο κουμπακι και απο το πουθενα, σηκωνεται ο ζιζιφριγκος σου ?
εγω ξερω οτι για να μου σηκωθει, πρεπει να μου αρεσει καποια.
αμα δε μου αρεσει, δε σηκωνεται απλα... δε πα να κανει πιρουετες, δε σηκωνεται με τιποτα.
εννοώ να είναι στα μάτια του/σου/μου γαμεύσιμη κι ας μην είναι θεόμουνο
 

Asfairo Kanoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Σίγουρα η Τζώρτζια είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή και έχει κερδίσει ένα ολόκληρο κοινό. Να την δοκιμάσεις , αλλά να ξέρεις ότι είναι και λίγο για προχωρημένους, να μην διστάσεις να της πείς ότι είσαι πρωτάρης όταν θα δώσεις το εισιτήριο ώστε να ξέρει και αυτή. Μπορεί και να σε βοηθήσει λιγάκι αυτό.
Άλλες ακριβώς ίδιες δεν υπάρχουν , αλλά γενικά όσο γυρνάς θα βρίσκεις με κοινά χαρακτηριστικά.

Ακόμα, μια παλιά συνήθεια που είχαμε εμείς στην γενιά μου, ήταν τους πρωτάρηδες πηγαίνουμε σε milfαρες και gilf που είχαν διάθεση και πρόθεση να τους ξεκινήσουν χαλαρά. Θα πρότεινα, αφού πάρεις αυτή που διάλεξες για πρώτη να διαλέξεις κάποια στιγμή κι εσύ μια milf-gilf που να σου αρέσει λιγάκι σε εμφάνιση κι ας μην τρελαίνεσαι για την εμφάνηση, αρκεί να σου τον σηκώνει. Κυρίως να διαλέξεις μια που να δείχνει ότι έχει διάθεση και όρεξη να, γιατί δυστυχώς πια είναι πολλες που βαριούνται.

Την ερώτηση σου για τις βάρδιες δεν την κατάλαβα, τι θέλεις να μάθεις για τις βάρδιες ; σου δίνω κάποια στοιχεία μήπως και βοηθήσουν , αν δεν σε καλύπτω γίνε λίγο πιο συγκέκριμένος στην ερώτηση σου.
οι βασικές βάρδιες είναι 3 ,1η πρωινή από περίπου 9-12 το πρωί εώς 3-5 μεσημέρι. 2η απογευματινή Από 3-5 μεσημέρι εώς 10-12 βράδυ. 3η βραδυνή από 10-12 εώς 4-7 πρωί

Δεν υπάρχρει κάποιο στανταρτ το κάθε σπίτι δουλεύει τις δικές του ώρες και τις δικές του βάρδίες . Πχ κάποια μόνο πρωινή , κάποια πρωί απόγευμα, άλλα όλες, κτλ κτλ

Οι κοπέλες συνήθως δουλέυουν σε μια βάρδια σε ένα σπίτι αλλά κάποιες μπορεί να κάνουν και 2η σε άλλο.

Η Τζώρτζια όπως θα διάβασες έχει λίγο ακανόνιστο πρόγραμμα γιατί έχει τα δικά της περιθώρια.
Τέλεια, ευχαριστώ για τις πληροφορίες και τις συμβουλές!! Για τις βάρδιες:
Οι κοπέλες από ότι κατάλαβα δεν δουλεύουν με κάποιο προκαθορισμένο πρόγραμμα - τουλάχιστον όχι βραχυχρόνια, οπότε πως μπορούμε να μάθουμε ποια κοπέλα δουλεύει και πότε; Για παράδειγμα μπορούμε να ρωτήσουμε τα σπιτάκια; Αν και νομίζω ότι η ημερήσια ενημέρωση βοηθάει αρκετά από ότι έχω καταλάβει..
 

Asfairo Kanoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Καλώς ήρθες!.. Το φόρουμ χρειάζεται νέο αίμα.
Να το πεις στην κοπελα αν είσαι παρθένος, να σε προσέξει.
Για τη συγκεκριμενη που αναφέρεσαι στη Διδυμου 7Β, όντως είναι η Τζώρτζια - αρκετά χρόνια στο ιδιο πόστο.
Τι το καθυστερείς, πήγαινε για το βάπτισμα του πυρός όσο νωρίτερα γίνεται - για να μην κλαις για το χαμένο χρόνο.
Και μην ξεχάσεις να γραψεις εντυπώσεις
Χαχα είναι στο πρόγραμμα μου. Θα ενημερώσω για την εξέλιξη ??
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Τέλεια, ευχαριστώ για τις πληροφορίες και τις συμβουλές!! Για τις βάρδιες:
Οι κοπέλες από ότι κατάλαβα δεν δουλεύουν με κάποιο προκαθορισμένο πρόγραμμα - τουλάχιστον όχι βραχυχρόνια, οπότε πως μπορούμε να μάθουμε ποια κοπέλα δουλεύει και πότε; Για παράδειγμα μπορούμε να ρωτήσουμε τα σπιτάκια; Αν και νομίζω ότι η ημερήσια ενημέρωση βοηθάει αρκετά από ότι έχω καταλάβει..
στο δεύτερο μέρος έδωσες μια πολύ καλή απάντηση στον εαυτό σου, ημερήσια ενημέρωση!
Στο πρώτο μέρος, συνήθως οι κοπέλες έχουν μια σταθερή βάρδια, δηλαδή εκεί που την είδες και στην βάρδια που την είδες λογικά εκεί θα την ξαναδείς. + οτι μπορεί να κάνει και διπλοβάρδια στο ίδιο ή σε άλλο
Μερικές φορές αλλάζουν αλλά όχι τόσο συχνά , φυσικά παίρνουν και κάποια ρεπό ορισμένες (1-4 το μήνα συνήθως), τότε ναι, αν δεν βρήκες αυτή που ψάχνεις εκεί που την είχες ξαναδεί και στην ίδια βάρδια ρώτα την υπηρεσία ή δες ημερήσια ενημέρωση μήπως και εμφανίστικε αλλού ή ακόμα ρώτα στο ανάλογο thread
Αυτές που ψιλοχάνονται γρήγορα, κατα κύριο λόγο είναι αυτές που δεν καταφέρνουν να κρατήσουν κόσμο ή έχουν ακόμα και παράπονα πολλά από τον κόσμο.

Άντε και καλά γαμήσια!
 

Asfairo Kanoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Τελικά έγινε η πρώτη κατάθεση σήμερα στο μετάξι, η οποία άφησε μια γλυκόπικρη γεύση... Μετά από μεγάλη βόλτα στην περιοχή του Μεταξουργείου και αφού ο συνοδοιπόρος είχε καταθέσει προ πολλού, αποφασίζω να δώσω το 15αρι στο σπιτάκι στην Κολωνού 27Α και συγκεκριμένα στην Πάμελα, ένα λατινοΠΑΤΟΜΟΥΝΟ με πολύ ωραίο σώμα και κωλαρα, που μου είχε τραβήξει άπειρα την προσοχή.
Αν και δεν έχω καθόλου εμπειρία, μπορώ να πω ότι η κοπέλα είχε πολύ φιλική συμπεριφορά, με έκανε σχετικά εύκολα να νιώσω άνετα (πιάσαμε και για λίγο την κουβέντα, στα αγγλικά εννοείτε) και με "καθοδηγούσε" σε όλη την διάρκεια. Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, απλά ο φιρφιρικος μου αν και ορθός, δεν ήταν σκληρός σαν πέτρα και άρα το χύσιμο άργησε ανησυχιτικα να έρθει... Δεν ξέρω αν ήταν το άγχος του ανεξερεύνητου, το τρακ της στιγμής ή οτιδήποτε άλλο, αλλά η απόδοση μου δεν ήταν η αναμενόμενη (αν και ήξερα ότι δεν θα μεταμορφωνόμουνα ξαφνικά σε μεγα γαμιά..). Παρόλα αυτα, η εμπειρία ήταν σχετικά καλή (εξού και η γλυκόπικρη γεύση), η κοπέλα βοηθούσε όσο μπορούσε και αν και δεν έλαβα το επιθυμητό αποτέλεσμα θα πω με σιγουριά ότι η όλη φάση μου άρεσε και σίγουρα (και σύντομα) θα ξανά περπατήσω τα σοκάκια τον μπορδελων, ελπίζω με πιο καλές εντυπώσεις.. Αν έχετε να προτείνετε τίποτα ή να μοιραστείτε κάποια εξήγηση περί της κατάστασης μου είμαι πρόθυμος να ακούσω..

Υ.Γ. στον συνοδοιπόρο έγινε για μικρό χρονικό διάστημα ακα τσιμπούκι. Λέτε να έχει κάποιο θέμα;;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.897
Κριτικές
101
Like
47.712
Πόντοι
21.661
αλλά η απόδοση μου δεν ήταν η αναμενόμενη (αν και ήξερα ότι δεν θα μεταμορφωνόμουνα ξαφνικά σε μεγα γαμιά..)
αφου δεν εχεις ξαναγαμησει, οπως μας λες, πως ξερεις την αποδοση σου ρε παιχτη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom