Νέα

Αρχάριος και μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PatrasmanX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Ξαναδιάβασε με.
Λες άσχετα...
Τι εννοώ το καταλαβαίνεις
Λες ότι "θα σε προσέξει πολυ περισσότερο από το μπουρδελο"...
Πόση ψυχή έχει πια ένα μπουρδελο και μας προσέχει προμοτορα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
το να εχεις ανεση στο χρονο ναι ολοι μας ξερουμε οτι ειναι ενα προσον αλλωστε εγω ποτε δεν ειπα πως το σεξ στο μπουρδελο ειναι καλυτερο απο το call girl αν ηταν ετσι θα επερνα μονο call girl αλλα ειτε πεσεις σε καλη πουτανα στην αρχη ειτε οχι,ειτε με ανεση χρονου ειτε οχι,τι θα αλλαξει? δε θα ξανα παρεις πουτανα? ας πουμε οτι η πρωτη εμεπρια ηταν ασχημη...και? δε θα συνεχισεις?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
δηλ αν η πρωτη μου γκομενα που ηταν τελειως ζωον,απειρη μαλακισμενη εγω τι πρεπει να κανω μετα να γινω γκει?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Ρε τόνι άσε τις μαλακίες πια.
Για την κοπέλα στο δωμάτιο μιλάω...
Είσαι ή κάνεις το χαζο?
Μα είπες μπουρδελο ρε προμοτορα...ότι "σε προσέχει το μπουρδελο" ...
Δηλαδή τι φταίω εγώ; τι κακία είναι αυτή προς το πρόσωπό μου ; από δω και πέρα θα μιλάς μόνο με το δικηγόρο μου ....
Εσύ πάρε τον Αλέκο εβδομήντα ένα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Μα είπες μπουρδελο ρε προμοτορα...ότι "σε προσέχει το μπουρδελο" ...
Δηλαδή τι φταίω εγώ; τι κακία είναι αυτή προς το πρόσωπό μου ; από δω και πέρα θα μιλάς μόνο με το δικηγόρο μου ....
Εσύ πάρε τον Αλέκο εβδομήντα ένα
αν ειναι καμια σταθερη θα σε "προσεξει" ...μιλαω τωρα μονο για τον αν εισαι εμπειρος.Εχω κανει γαμησια με "σταθερες" που εκεινα τα 10-20 λεπτα θα τα ανταλλαζα με αλλες που τις ειχα ολη νυχτα στο κρεβατι,και τελικα ποτε δε τελειωσα.Εγω τη πρωτη φορα που ειχα παρει πουτανα στη ζωη μου ηταν call girl και μαλιστα το εκανα γιατι ντρεπομουν το μπουρδελο με το κοσμο οποτε λεω ας ειμαστε εδω οι δυο μας και με την ανεση μας.Λοιπον ακομα και τωρα που το σκεφτομαι νευριαζω η τυπισσα ηταν περα για περα αθλια και αποτομη παρολο που της ειπα οτι δεν το ειχα ξανα κανει.Σσε σπιτακι αργησα να παω (νομιζω γυρω στα 20-22 γιατι ντρεπομουν τον κοσμο-τη φαση γενικοτερα.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
αν ειναι καμια σταθερη θα σε "προσεξει" ...μιλαω τωρα μονο για τον αν εισαι εμπειρος.Εχω κανει γαμησια με "σταθερες" που εκεινα τα 10-20 λεπτα θα τα ανταλλαζα με αλλες που τις ειχα ολη νυχτα στο κρεβατι,και τελικα ποτε δε τελειωσα.Εγω τη πρωτη φορα που ειχα παρει πουτανα στη ζωη μου ηταν call girl και μαλιστα το εκανα γιατι ντρεπομουν το μπουρδελο με το κοσμο οποτε λεω ας ειμαστε εδω οι δυο μας και με την ανεση μας.Λοιπον ακομα και τωρα που το σκεφτομαι νευριαζω η τυπισσα ηταν περα για περα αθλια και αποτομη παρολο που της ειπα οτι δεν το ειχα ξανα κανει.Σσε σπιτακι αργησα να παω (νομιζω γυρω στα 20-22 γιατι ντρεπομουν τον κοσμο-τη φαση γενικοτερα.
Call girl αξίζει να πάρεις μόνο αν έχεις δει πολλά θετικά σχόλια για αυτήν και εννοείται να σου αρέσει εμφανισιακά.
Τώρα το να πάρεις βίζιτα μονο και μονο επειδή είναι μουναρα είναι λίγο μαλακία, εκτός αν δεν έχεις τι να κάνεις τα λεφτά σου ...πρέπει να το ψάχνεις το πράγμα...
Γενικά από βίζιτες ο,τι έχω ακουστά, δεν τα αξίζουν αυτά τα λεφτά οι περισσότερες...εννοείται έχω πάρει και εγώ, ελάχιστες ήταν οι περιπτώσεις που είπα ΝΑΙ ΑΞΙΖΕ ΜΠΡΆΒΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΑΛΕΞΑ.
Από εμφάνιση πολλές κοπέλες των μπουρδελων στη φυλής ή από τα περισσότερα στούντιο δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα κολ γκερλ .
Γενικά παίζει και πολύ φωτοσοπ με τα κολ γκερλ και σε πιάνουν κότσο...
Προτιμώ χίλιες φορές να σκάσω σε στανταρακι μου στη φυλής 120€ για μια ώρα, (που το έχω κάνει) παρα να πάρω βίζιτα που δεν έχω ξαναπάρει επειδή απλά τη βλέπω μουναρα στις φωτο ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Call girl αξίζει να πάρεις μόνο αν έχεις δει πολλά θετικά σχόλια για αυτήν και εννοείται να σου αρέσει εμφανισιακά.
Τώρα το να πάρεις βίζιτα μονο και μονο επειδή είναι μουναρα είναι λίγο μαλακία, εκτός αν δεν έχεις τι να κάνεις τα λεφτά σου ...πρέπει να το ψάχνεις το πράγμα...
Γενικά από βίζιτες ο,τι έχω ακουστά, δεν τα αξίζουν αυτά τα λεφτά οι περισσότερες...εννοείται έχω πάρει και εγώ, ελάχιστες ήταν οι περιπτώσεις που είπα ΝΑΙ ΑΞΙΖΕ ΜΠΡΆΒΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΑΛΕΞΑ.
Από εμφάνιση πολλές κοπέλες των μπουρδελων στη φυλής ή από τα περισσότερα στούντιο δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα κολ γκερλ .
Γενικά παίζει και πολύ φωτοσοπ με τα κολ γκερλ και σε πιάνουν κότσο...
Προτιμώ χίλιες φορές να σκάσω σε στανταρακι μου στη φυλής 120€ για μια ώρα, (που το έχω κάνει) παρα να πάρω βίζιτα που δεν έχω ξαναπάρει επειδή απλά τη βλέπω μουναρα στις φωτο ...
μα και γω αυτο εκανα,καλυτερα πρωτα να τη δοκιμασω με λιγα λεφτα 20ρικο πχ και αν δω οτι γουσταρουμε ο ενας τον αλλον και υπαρχει μια χημεια τοτε θα την παρω και με 120...αυτο το εκανα με 1-2 λατινιαρες στη λιοσιων.Αλλα call girl τα αποφευγω γιατι ειναι ρισκο
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
το να εχεις ανεση στο χρονο ναι ολοι μας ξερουμε οτι ειναι ενα προσον αλλωστε εγω ποτε δεν ειπα πως το σεξ στο μπουρδελο ειναι καλυτερο απο το call girl αν ηταν ετσι θα επερνα μονο call girl αλλα ειτε πεσεις σε καλη πουτανα στην αρχη ειτε οχι,ειτε με ανεση χρονου ειτε οχι,τι θα αλλαξει? δε θα ξανα παρεις πουτανα? ας πουμε οτι η πρωτη εμεπρια ηταν ασχημη...και? δε θα συνεχισεις?

Τζίμη , δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι.Άλλοι είναι πιο σκληροί , άλλοι πιο ευαίσθητοι , άλλοι είναι αγαπούληδες κτλπ.Αν λοιπόν πας σε μπουρδέλο των 10 λεπτών που περιμένουν απέξω ουρές , που η γυναίκα έχει κουρασθεί ή είναι ξεπέτα , που η τστατσά κτυπάει την πόρτα , που ....τότε κάποιοι κλατάρουν και η εμπειρία γίνεται αρνητική .Αν είσαι και πρωτάρης μπορεί να σου δημιουργηθούν και ψυχολογικά .Τότε καλύτερα βίζιτα αλλά με δοκιμασμένη κοπέλα γιατί και εκεί υπάρχουν φόλες.Το άθλημα είναι ακριβό και δεν συνιστώ να το συνεχίσεις αν δεν έχεις πολλά λεφτά .Αλλά για αρχή για να στρώσεις είναι καλό. :sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω θα λεγα το πιο σωστο ειναι να μη πεις καν στη διαδικασια .Ειναι ενα αθλημα που δυσκολα θα μεινεις σε μερικες επισκεψεις.Εχω χασει πολλα λεφτα (δε λεω τα διασκεδασα) αλλα ειναι σα ναρκωτικο που καποια στιγμη θα σε καταστρεψει.Στη μονη περιπτωση
που το εγκρινω ειναι αν ειναι καποιος παντρεμενος καλυτερα για μενα να ξεδωσει σε μια πουτανα αλλα και εκει θελει αυτοελεγχο.Εχω φιλο που παραλιγο να καταστραφει οικονομικα οποτε το να πεσεις σε μια που θα σου δημιουργησει ψυχολογικα (ισως σε καλο θα σου βγει :buck2: )μαλλον ειναι το λιγοτερο γιατι αν πεσεις σε καλη και γλυκαθεις μετα ερχεσαι αντιμετωπος με αλλου ειδους προβληματα.Και ενα αλλο προβλημα που θα σου παρουσιαστει ειναι οτι μετα δυσκολα θα συμβιβαστεις με κανονικες γυναικες
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Φιλαράκι δεν κάνεις κάτι λάθος εσύ, έτσι είναι το άθλημα. Πρέπει να φύγει κάμποσο χρήμα για να βρεις την άκρη και να περάσεις καλά και να κάνεις τα γούστα σου. Εμένα ειδικά στις αρχές θυμάμαι μια στις πέντε συναντήσεις ή μια στις δέκα μου έβγαινε επιτυχημένη. Αργότερα έχεις την εμπειρία και κινείσαι αναλόγως.
 

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
796
Πόντοι
301
Φιλαράκι δεν κάνεις κάτι λάθος εσύ, έτσι είναι το άθλημα. Πρέπει να φύγει κάμποσο χρήμα για να βρεις την άκρη και να περάσεις καλά και να κάνεις τα γούστα σου. Εμένα ειδικά στις αρχές θυμάμαι μια στις πέντε συναντήσεις ή μια στις δέκα μου έβγαινε επιτυχημένη. Αργότερα έχεις την εμπειρία και κινείσαι αναλόγως.
Οπως σε ολα τα πραγματα ακομα κι ο μπουρδελιαρης θελει χρονο να βρει τα πατηματα του. Θα κανει λαθη. Πιο πολλα στην αρχη. Λιγοτερα μετα. Δεν τρεχει κατι. Ολα εμπειριες ειναι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ο σωστος ο μπουρδελιαρης γυρναει υστερα απο ενα χρονο τα μπουρδελα και στο τελος δε περνει καμια :2funny:
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Οπως σε ολα τα πραγματα ακομα κι ο μπουρδελιαρης θελει χρονο να βρει τα πατηματα του. Θα κανει λαθη. Πιο πολλα στην αρχη. Λιγοτερα μετα. Δεν τρεχει κατι. Ολα εμπειριες ειναι.
Έτσι ακριβώς. Η εμπειρία δεν αντικαθίσταται με τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom