Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Ποτε ειναι απο τη μια μερια στο στενακι της ζαμπελιου και ποτε στη γωνια του παρκου επι της πατησιων.
Πολύ ενδιαφέρον.Σε ευχαριστώ πάρα πολύ τυπε μου.Με έπιασες αδιάβαστο.Εγω νομίζα πως αν δεν είναι στο παρκακι...δεν είναι πουθενά.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
359
Like
1.052
Πόντοι
201
Ποτε ειναι απο τη μια μερια στο στενακι της ζαμπελιου και ποτε στη γωνια του παρκου επι της πατησιων.
Εκτος και αν οποτε περνας ειναι απασχολημενα τα κοριτσια:pipa1::pipa1::pipa1: που δε νομιζω ταυτοχρονα 3-4 να ειναι,ολο και καποια θα πετυχεις δε μπορει.Επισης μετα τις 11μιση 12 πηγαινε μεχρι χαραματα αν πηγαινεις απο τις 9-10 το βραδυ λογικο δεν εχουν παει ακομα
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Εκτος και αν οποτε περνας ειναι απασχολημενα τα κοριτσια:pipa1::pipa1::pipa1: που δε νομιζω ταυτοχρονα 3-4 να ειναι,ολο και καποια θα πετυχεις δε μπορει.Επισης μετα τις 11μιση 12 πηγαινε μεχρι χαραματα αν πηγαινεις απο τις 9-10 το βραδυ λογικο δεν εχουν παει ακομα
Είσαι αρχονταςςςς ευχαριστώ!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Παιδιά εγώ χθες την Τάρα/Λίζα την πέτυχα ψηλά ερχόμενη από ραντεβού και τη φόρτωσα αμάξι και με το που την άφησα αμέσως την πήρε άλλος συναγωνιστής....εχουν πολύ δουλειά οντως
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
13
Like
10.600
Πόντοι
2.046
Δυνατό πιστώνιασμα στο μαύρο και στενό μουνί της Τάρας.
Τούρλωσε την κωλάρα της και την γάμησα βάρβαρα σε δημόσια θέα στο γήπεδο του μπάσκετ.
Στο μισό μέτρο πίσω απο τους θάμνους 3 γυναίκες να μιλάνε και η Τάρα να παίζει βιολί με το καυλί μου.
ποιο γήπεδο μπάσκετ λες;
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
449
Like
698
Πόντοι
81
Από τις χοντρούλες έχετε δοκιμάσει καμιά που να αξίζει και να μην κοροϊδεύει;
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Η Τρέισι, που ξέρω από πρώτο χέρι, παντως δεν κοροϊδεύει.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.333
Πόντοι
496
Από τις χοντρούλες έχετε δοκιμάσει καμιά που να αξίζει και να μην κοροϊδεύει;
Που τις είδες εσύ τις χοντρές δεν ξέρω.
Μία ευσωμούλα υπάρχει ηΤρέισι και αυτή κάνει παπάδες αμα της κουνήσεις λίγο το ευρώπουλο.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Ωραία κ πολύ βαθιά πίπα η Τρέισι μέχρι πνιγμού από μόνη της, το δουλεύει πολύ τίμια. Πολύ συμπαθητική μες στο χαμόγελο πάντα .
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.333
Πόντοι
496
To παρκάκι με το γήπεδο μπάσκετ δίπλα που με πήγε η Τάρα τα ξημερώματα και της ξεβίδωσα το μουνοτρυπίδι είναι η Πολυλά 19.
Έχουν βγάλει σε κάποιο σημείο τα σύρματα και μπαίνεις μέσα στους θάμνους που αρχίζουν το κλαρινοφλάουτο.
Σε λίγο βλέπω να παίζουμε και κανα μπασκετάκι.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
359
Like
1.052
Πόντοι
201
Ενημερωση:Γαμησι στα ορθια στη ταρα:fuck2::fuck1:.Το μωρο δεχτηκε το σφυροκοπημα αδιαμαρτυρητα,στηθηκε και τον πηρε γερα στο θεοστενο τρυφερο μουνακι του,23 μαιων αν θυμαμαι καλα απο οτι μου εχει πει.Αδειασμα με 20αρικο αφου πρωτα μου τον εκανε πυραυλο με τη ΚΩΛΑΡΑ με το λεοπαρ τανγκα,το τουρλωμα ,το κοτσο στο μαλλι να φαινεται η προσωπαρα του και το τρομπονι 650 αλογα.4 πατουρια ως συνηθως,η μουναρα που ειχα δει πριν μηνες ψηλη αδυνατη μελαχρινη με ολοισιο μαλλι αναλογιες μοντελου και μεγαλο κουτελο εχει εξαφανιστει,σαν την ταρα σε ομορφια αλλα της εριχνε κανα κεφαλι(καθολου αρνητικο για την ταρα,το οτι ειναι κοντοπουτανο με κινηση 4χ4 τη κανει ακομα πιο καυλα)και δεν ανεβαζε επ ουδενι τοσες στροφες στο κλαρινετο οπως η ταρα.Αλλα ηταν κουκλα σαν ποπσταρ μαυρουλα και κριμα που χαθηκε.Εκτος ταρα λοιπον η βιβιαν ψιλοασχημουλα αγρια φατσα,με τσιμπουκοχειλαρες(σαμπρελες)πιο μεγαλες απολες,μινι 30 ποντους πανω απτο γονατο και βυζαρες,τρεισι με τα ραστα η χοντρουλα με τη δευτερη καλυτερη πιπα μετα την ταρα,και νανσυ με το κλασικο φουξια κολαν μεχρι το γονατο τα μαλλια μπουκλωτα καπως ομορφη γλυκια και πονηρη φατσουλα κωλαρα και τα βυζια εξω,οχι τοσο μεγαλα οσο οι αλλες 3 αλλα εξω με εξτρα ενισχυση με το σουτιεν για να φαινονται οσο πιο λαχταριστα μεγαλα και προκλητικα γινεται.Καλες τσαρκες και καλο ξεφορτωμα στις γαζελες της πατησιων
 
Τελευταία τροποποίηση:

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Ενημερωση:Γαμησι στα ορθια στη ταρα:fuck2::fuck1:.Το μωρο δεχτηκε το σφυροκοπημα αδιαμαρτυρητα,στηθηκε και τον πηρε γερα στο θεοστενο τρυφερο μουνακι του,23 μαιων αν θυμαμαι καλα απο οτι μου εχει πει.Αδειασμα με 20αρικο αφου πρωτα μου τον εκανε πυραυλο με τη ΚΩΛΑΡΑ με το λεοπαρ τανγκα,το τουρλωμα ,το κοτσο στο μαλλι να φαινεται η προσωπαρα του και το τρομπονι 650 αλογα.4 πατουρια ως συνηθως,η μουναρα που ειχα δει πριν μηνες ψηλη αδυνατη μελαχρινη με ολοισιο μαλλι αναλογιες μοντελου και μεγαλο κουτελο εχει εξαφανιστει,σαν την ταρα σε ομορφια αλλα της εριχνε κανα κεφαλι(καθολου αρνητικο για την ταρα,το οτι ειναι κοντοπουτανο με κινηση 4χ4 τη κανει ακομα πιο καυλα)και δεν ανεβαζε επ ουδενι τοσες στροφες στο κλαρινετο οπως η ταρα.Αλλα ηταν κουκλα σαν ποπσταρ μαυρουλα και κριμα που χαθηκε.Εκτος ταρα λοιπον η βιβιαν ψιλοασχημουλα αγρια φατσα,με τσιμπουκοχειλαρες(σαμπρελες)πιο μεγαλες απολες,μινι 30 ποντους πανω απτο γονατο και βυζαρες,τρεισι με τα ραστα η χοντρουλα με τη δευτερη καλυτερη πιπα μετα την ταρα,και νανσυ με το κλασικο φουξια κολαν μεχρι το γονατο τα μαλλια μπουκλωτα καπως ομορφη γλυκια και πονηρη φατσουλα κωλαρα και τα βυζια εξω,οχι τοσο μεγαλα οσο οι αλλες 3 αλλα εξω με εξτρα ενισχυση με το σουτιεν για να φαινονται οσο πιο λαχταριστα μεγαλα και προκλητικα γινεται.Καλες τσαρκες και καλο ξεφορτωμα στις γαζελες της πατησιων
Τη θυμάμαι αυτή την πολύ ο όμορφη την ψηλή που λες την είχα πάρει κ γω 3-4 φορές, αλλά καμία σχέση σε επιδόσεις κ συμπεριφορά πολύ κατώτερη από τα κορίτσια που είναι τώρα.
 

George124

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας!! Χθες τα ξημερώματα περνούσα από Πατησίων ήταν εκεί κοντά στο παρκακι απέναντι από την ζαμπελίου ένα μωρό ψηλή ήταν με βυζαρες από όσο πρόλαβα να δω και μου έκανε "ψιτ ψιτ" βέβαια επειδή ήμουν βιαστικός δεν σταμάτησα.. Ξέρουμε μήπως ποια είναι;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Καλησπέρα σας!! Χθες τα ξημερώματα περνούσα από Πατησίων ήταν εκεί κοντά στο παρκακι απέναντι από την ζαμπελίου ένα μωρό ψηλή ήταν με βυζαρες από όσο πρόλαβα να δω και μου έκανε "ψιτ ψιτ" βέβαια επειδή ήμουν βιαστικός δεν σταμάτησα.. Ξέρουμε μήπως ποια είναι;
Η Βίβιαν
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
472
Κριτικές
24
Like
1.344
Πόντοι
1.071
Ενημερωση:Γαμησι στα ορθια στη ταρα:fuck2::fuck1:.Το μωρο δεχτηκε το σφυροκοπημα αδιαμαρτυρητα,στηθηκε και τον πηρε γερα στο θεοστενο τρυφερο μουνακι του,23 μαιων αν θυμαμαι καλα απο οτι μου εχει πει.Αδειασμα με 20αρικο αφου πρωτα μου τον εκανε πυραυλο με τη ΚΩΛΑΡΑ με το λεοπαρ τανγκα,το τουρλωμα ,το κοτσο στο μαλλι να φαινεται η προσωπαρα του και το τρομπονι 650 αλογα.4 πατουρια ως συνηθως,η μουναρα που ειχα δει πριν μηνες ψηλη αδυνατη μελαχρινη με ολοισιο μαλλι αναλογιες μοντελου και μεγαλο κουτελο εχει εξαφανιστει,σαν την ταρα σε ομορφια αλλα της εριχνε κανα κεφαλι(καθολου αρνητικο για την ταρα,το οτι ειναι κοντοπουτανο με κινηση 4χ4 τη κανει ακομα πιο καυλα)και δεν ανεβαζε επ ουδενι τοσες στροφες στο κλαρινετο οπως η ταρα.Αλλα ηταν κουκλα σαν ποπσταρ μαυρουλα και κριμα που χαθηκε.Εκτος ταρα λοιπον η βιβιαν ψιλοασχημουλα αγρια φατσα,με τσιμπουκοχειλαρες(σαμπρελες)πιο μεγαλες απολες,μινι 30 ποντους πανω απτο γονατο και βυζαρες,τρεισι με τα ραστα η χοντρουλα με τη δευτερη καλυτερη πιπα μετα την ταρα,και νανσυ με το κλασικο φουξια κολαν μεχρι το γονατο τα μαλλια μπουκλωτα καπως ομορφη γλυκια και πονηρη φατσουλα κωλαρα και τα βυζια εξω,οχι τοσο μεγαλα οσο οι αλλες 3 αλλα εξω με εξτρα ενισχυση με το σουτιεν για να φαινονται οσο πιο λαχταριστα μεγαλα και προκλητικα γινεται.Καλες τσαρκες και καλο ξεφορτωμα στις γαζελες της πατησιων
Που ακριβώς βρίσκεται να πάμε κι εμείς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και που εργάζεται ακριβως
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
472
Κριτικές
24
Like
1.344
Πόντοι
1.071
Πείτε μου ένα καλό Μαυρακι που μπορώ να γεμίσω στην Πατησίων και που?
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.129
Πόντοι
206

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Πείτε μου ένα καλό Μαυρακι που μπορώ να γεμίσω στην Πατησίων και που?
Ρε φίλε, έλεος πλέον. Έχουμε πει 100 φορές. Ζαμπελίου κ Πατησίων πήγαινε μετά τις 11μιση, μια 4δα κοπέλες είναι όλες κ όλες κ όλες με πολύ καλές υπηρεσίες. Τράβα με ένα 10ευρω να σε ρουφήξουν. Κ δοκίμασε τες όλες γιατί μπορεί κάποια να σου ταιριάξει περισσότερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom