Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.333
Πόντοι
496
Καλησπέρα σας!! Χθες τα ξημερώματα περνούσα από Πατησίων ήταν εκεί κοντά στο παρκακι απέναντι από την ζαμπελίου ένα μωρό ψηλή ήταν με βυζαρες από όσο πρόλαβα να δω και μου έκανε "ψιτ ψιτ" βέβαια επειδή ήμουν βιαστικός δεν σταμάτησα.. Ξέρουμε μήπως ποια είναι;
Επιθετικό marketing.
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
190
Like
125
Πόντοι
1
Μεσημέρι παίζει τίποτα αν περάσω;
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Μεσημέρι κοιμούνται τα κορίτσια.
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Νομίζω 11-12 βράδυ με 5 -6 το πρωί.
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.526
Like
4.593
Πόντοι
456
καλησπέρα, πειδη δεν εχω παρακολουθήσει όλο το θέμα, υπαρχει καποια που πηδιεται; ή μονο πίπες χερακια;
 

newbrdlo@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
88
Like
85
Πόντοι
0
γίνονται τα παιχνιδια (ο,τι να είναι) χωρίς προφυλακτικά ή κάτι δεν έχω καταλάβει;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.511
Κριτικές
28
Like
19.641
Πόντοι
5.896
...ρε μαγκες κ μυστες στα μαυρακια, ποιο μαυρακι (με δυο παιδια) βιαζε κ εξεδιδε στην Πατησιων ο μπατσος που τσιμπησανε χθες?!?! :think:
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Επιστροφή από νυχτερινή καταδρομική με δυνατό τσιμπούκι και γαμήσι με την Τάρα/Λίζα. Την έχετε ξεμουνιάσει μου φαίνεται γιατι την τελυταία φορά που τη γάμησα κατάφερα να μπω με ΤΡΟΜΕΡΗ δυσκολία ενώ σήμερα απλά γλίστρησα πανεύκολα στο μουνάκι της. Γαμήστε όμως όσο προλαβαίνεται γιατι δυστυχώς μου είπε οτι θα σταματήσει σύντομα......

Στη θέση τους επίσης η Νάνσυ και η Βίβιαν με σεξυ ροζ-πορτοκαλί κολαν κ οι δυο τους όσο πρόλαβα να τσεκάρω φεύγοντας.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.333
Πόντοι
496
Επιστροφή από νυχτερινή καταδρομική με δυνατό τσιμπούκι και γαμήσι με την Τάρα/Λίζα. Την έχετε ξεμουνιάσει μου φαίνεται γιατι την τελυταία φορά που τη γάμησα κατάφερα να μπω με ΤΡΟΜΕΡΗ δυσκολία ενώ σήμερα απλά γλίστρησα πανεύκολα στο μουνάκι της. Γαμήστε όμως όσο προλαβαίνεται γιατι δυστυχώς μου είπε οτι θα σταματήσει σύντομα......

Στη θέση τους επίσης η Νάνσυ και η Βίβιαν με σεξυ ροζ-πορτοκαλί κολαν κ οι δυο τους όσο πρόλαβα να τσεκάρω φεύγοντας.
Άξιος άξιος.
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Κάποιες μέρες πρίν και έχοντας πεθυμίσει σοκολατάκι πέρασα από το πάρκο ψάχνοντας την Tracy την οποία είχα συναντήσει άλλη μια φορά.
Με θυμήθηκε της πρότεινα ξενοδοχείο τα συμφωνήσαμε και πήγαμε σε γνωστό ξενοδοχείο στην πλατεία Aμερικής, όλη η συνεννόηση ήταν στα αγγλικά. 'Ισως είναι θέμα γούστου αλλά μου αρέσει το χαμόγελό της, η καλή της διάθεση και το βραζιλιάνικο κωλαράκι της.
Στα του αγώνα:
Μπανάκι και ένα από τα καλύτερα bj που είχα εδώ και καιρό, ίσως και καλύτερο απο την Τάρα που έχει master.
Στα κυρίως όλες οι στάσεις στο κρεβάτι, στα όρθια, στην καρέκλα, ότι μου ερχόταν στο μυαλό, και τέλος λίγη κουβεντούλα.
Το κορίτσι μου έδωσε την εντύπωση ότι το ζεί, προσπαθεί να περάσεις καλά και μου βγάζει GFE κατάσταση.
Το μόνο αρνητικό(;) είναι ότι όλα γίνονται με προφύλαξη και δεν δέχεται πολλά φιλιά.
Η όλη κατάσταση διάρκεσε κάτι λιγότερο από ώρα και στο τέλος της ζήτησα το τηλέφωνό της το οποίο και μου έδωσε αν και δεν το περίμενα. Ισως επειδή με θυμόταν και από πρίν.
Συνοψίζοντας ήταν ένα πολύ καλό γαμ.σι με ένα γλυκό καυλιάρικο σοκολατάκι.
Να περνάτε καλά.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.333
Πόντοι
496
Κάποιες μέρες πρίν και έχοντας πεθυμίσει σοκολατάκι πέρασα από το πάρκο ψάχνοντας την Tracy την οποία είχα συναντήσει άλλη μια φορά.
Με θυμήθηκε της πρότεινα ξενοδοχείο τα συμφωνήσαμε και πήγαμε σε γνωστό ξενοδοχείο στην πλατεία Aμερικής, όλη η συνεννόηση ήταν στα αγγλικά. 'Ισως είναι θέμα γούστου αλλά μου αρέσει το χαμόγελό της, η καλή της διάθεση και το βραζιλιάνικο κωλαράκι της.
Στα του αγώνα:
Μπανάκι και ένα από τα καλύτερα bj που είχα εδώ και καιρό, ίσως και καλύτερο απο την Τάρα που έχει master.
Στα κυρίως όλες οι στάσεις στο κρεβάτι, στα όρθια, στην καρέκλα, ότι μου ερχόταν στο μυαλό, και τέλος λίγη κουβεντούλα.
Το κορίτσι μου έδωσε την εντύπωση ότι το ζεί, προσπαθεί να περάσεις καλά και μου βγάζει GFE κατάσταση.
Το μόνο αρνητικό(;) είναι ότι όλα γίνονται με προφύλαξη και δεν δέχεται πολλά φιλιά.
Η όλη κατάσταση διάρκεσε κάτι λιγότερο από ώρα και στο τέλος της ζήτησα το τηλέφωνό της το οποίο και μου έδωσε αν και δεν το περίμενα. Ισως επειδή με θυμόταν και από πρίν.
Συνοψίζοντας ήταν ένα πολύ καλό γαμ.σι με ένα γλυκό καυλιάρικο σοκολατάκι.
Να περνάτε καλά.

Πόσο πήγε το rodeo.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Παιδιά ένα 50ρικο δίνω κ στην Ταρα κ στη Νανσυ για χοτελ γιατί 80?!!! Βασικά δεν τις ρώτησα καν αυτό τους έδωσα κ δεν υπήρξε κανένα παράπονο
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Παιδιά ένα 50ρικο δίνω κ στην Ταρα κ στη Νανσυ για χοτελ γιατί 80?!!! Βασικά δεν τις ρώτησα καν αυτό τους έδωσα κ δεν υπήρξε κανένα παράπονο
Δεν ξέρω, μπορεί να είμαι large αλλά δεν κάνω παζάρια, αν γουστάρω τη φάση και τα έχω τα δίνω, επίσης θέλω το ραντεβού να πάει γύρω στην ώρα και βάλε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom