Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
109
Like
105
Πόντοι
1
Που γίνονται οι φάσεις ρε μάγκες; Παιζει τίποτα για κανένα μάτι;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.335
Πόντοι
496
Αυτές τις μαύρες κοπέλες που ακριβώς τις συναντάμε και τι ώρες;
Ζαμπελίου.
Που γίνονται οι φάσεις ρε μάγκες; Παιζει τίποτα για κανένα μάτι;

Είσαι ματάκιας? Δεν νομίζω να θέλουν ματάκηδες οι αραπίνες εκτός και αν πληρώσεις και αν θέλει ο άλλος και αν και αν.
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Προφανώς και ειναι πολυ ριψοκινδυνο να μπαινουμε ακαποτοι σε οποιαδηποτε τρυπα, αλλα εχω να παρατηρησω οτι παντα ολες αυτες οι μαυρουλες ειναι 5καθαρες. Ας με επιβεβαιωσουν κ αλλοι παρακαλώ.
Οι έγχρωμες εποχών Σωκράτους με τις τωρινές εκεί καμία απολύτως σχέση. Σύμφωνοι απόλυτα για μη προφυλάξεις. Επιβάλλεται όχι εννοείται απλά
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
220
Κριτικές
52
Like
2.197
Πόντοι
4.461
Αν πας με μηχανάκι, πως γίνεται η φάση?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
13
Like
10.610
Πόντοι
2.046
Μονό σε χοτελ νομίζω αποκλείεται κάπου έξω γνώμη μου
παλιότερα όταν πήγαινε η ώρα 2-3 τα ξημερώματα
που δεν είχε τόση κίνηση στην πατησίων, τις πηδούσες στα όρθια στο παρκάκι δίπλα στο κατεδαφισμένο κτίριο
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Βράδυ Σάββατο γύρω στις 2:30 δοκιμάστηκε η Τρέισι με άριστες εντυπώσεις. Πέραν του βαθιου τσιμπουκιου, όπου η τεχνική δεν με τρέλανε, θέλει να χυσεις οπωσδήποτε, τα δίνει όλα στον αγώνα. Μου άρεσε το χαμόγελο της και η καλή της διάθεση.
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Επίσης αν σταματήσεις με το αυτοκίνητο στην αρχή του πάρκου, έρχονται και σε βρίσκουν.
 

0x0

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2020
Μηνύματα
98
Like
276
Πόντοι
20
Δεν ξαναπαταω εκεί, είχε έναν σκυλαραπα που με πήρε στο κατοφλι και φώναζε αρκιντια αρκιντια, μόνο τα δόντια του φενοντουσταν και μπόρεσα και ξεφυγα
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
136
Κριτικές
3
Like
304
Πόντοι
21
Μάγκες μου σας παρακαλώ θα σκάσω θέλω να παρω Τάρα και ταρα δεν εχω βρεί μέχρι τώρα μια λεπτομερή περιγραφή της ταρα παρακαλώ η πορνοαρρώστια μου βαράει κόκκινα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.335
Πόντοι
496
Δεν ξαναπαταω εκεί, είχε έναν σκυλαραπα που με πήρε στο κατοφλι και φώναζε αρκιντια αρκιντια, μόνο τα δόντια του φενοντουσταν και μπόρεσα και ξεφυγα
Δεν του πέταγες μια μπανάνα να ηρεμήσει.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.335
Πόντοι
496
Μάγκες μου σας παρακαλώ θα σκάσω θέλω να παρω Τάρα και ταρα δεν εχω βρεί μέχρι τώρα μια λεπτομερή περιγραφή της ταρα παρακαλώ η πορνοαρρώστια μου βαράει κόκκινα
Εεε πως γίνεται αυτό,αφού βαράει υπερωρίες στο πόστο με τέτοια δουλειά που έχει.
Την ρώτησα προχθές 4,30 μετά τις μπύρες που είχα πιεί στον δεύτερο γύρο
-you are busy today bebbby do you miss me και απο το περπάτημα που έχει ρίξει έχει στάξει.
-too much busy today.
Κατάλαβα πόσες πούτσες θα είχε ρουφίξει απο τις 12 παρα δέκα που την πέτυχα να κατεβαίνει και είμουν ο πρώτος μέχρι 5.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
2.621
Πόντοι
441
Πέμπτη 4 το πρωί και η Λίζα (Τάρα) στο πόστο της με μπλε φορεματάκι να αδειάζει υπομονετικά αρχιδόμπαλες μαζεύοντας 10ευρα...Από μέσα άσπρο κωλόστρινγκο σήμερα, το οποίο μου τράβηξε στο πλάι για να χαιδέψω το βελούδινο μουνάκι της, έκανε υπεροχη αντίθεση με το σοκολατένιο της κωλαράκι.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.206
Like
4.123
Πόντοι
456
Δεν ξαναπαταω εκεί, είχε έναν σκυλαραπα που με πήρε στο κατοφλι και φώναζε αρκιντια αρκιντια, μόνο τα δόντια του φενοντουσταν και μπόρεσα και ξεφυγα
Kι είναι και τεράστιοι οι περισσότεροι. Ακόμη και μεγάλοι ξυλοδάρτες σηκώνουν τα χέρια ψηλά με δαύτους.
Προσοχή.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.206
Like
4.123
Πόντοι
456
Γενικά είναι παιχνίδια με τη φλόγα Πατησίων - μαύρες, Λιόσια - να ψάχνεις γύφτισσες.
Μπορούν πάρα πολλά περίεργα να συμβούν και να τρέχεις και να μην φτάνεις :badair:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.335
Πόντοι
496
Έλα να ετοιμάζουμε τα κηνυγετικά.
Πλησιάζει η ώρα.
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
8
Like
279
Πόντοι
0
Μάγκες πήγα προχθές Ζαμπελίου στην Πατησίων.
Ήταν μια μαω μαω που μίλαγε στο τηλέφωνο. Μπορεί και να ενοχλήθηκε όταν σταμάτησα με το αμάξι.
Μου λέει πάμε?
Της λέω ναι πίπα όχι πλαστικό.
Δεν μου απαντάει καν και συνεχίζει να μιλάει στο κινητό. Της λέω ναι όχι? Δεν απαντάει καν .
Την χάλασε που δεν την πλήρωσα για να μου τον παίξει μισό λεπτό και να φύγει.
Ενώ μπορώ να το κάνω και μόνος αυτό και πολύ καλύτερα.
Χαχαχαχαχα
Μακρυαααα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
31
Like
7.462
Πόντοι
3.886
Πέμπτη 4 το πρωί και η Λίζα (Τάρα) στο πόστο της με μπλε φορεματάκι να αδειάζει υπομονετικά αρχιδόμπαλες μαζεύοντας 10ευρα...Από μέσα άσπρο κωλόστρινγκο σήμερα, το οποίο μου τράβηξε στο πλάι για να χαιδέψω το βελούδινο μουνάκι της, έκανε υπεροχη αντίθεση με το σοκολατένιο της κωλαράκι.
Που το βρίσκουμε αυτό τ μωράκι και τ ώρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom