Νέα

Απορία περί χυσίματος κι εγκυμοσύνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deltafox
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
μπας και εχει βαλει κανενα σπιραλ το γκομενακι σου ή ειναι στο χαπι και χαλας τζαμπα σπερμα?
Το σπιράλ είναι ότι χειρότερο σαν αίσθηση, είναι σαν να σου μαστιγώνουν  με πετονιά το πάνω μερος στο κεφαλάκι καθώς μπαίνεις  με φόρα..
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Οσο πιό βαθειά χύνεις τόσο αυξάνεται η πιθανότητα εγκυμοσύνης. Βαθύ ιεραποστολικό για παράδειγμα
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
μπορει να μείνει έγκυος και με τα προσπερματικά υγρά τύποι...έτσι την πάτησα κ εγώ και η πρώην μου ακόμα με βρίζει γιαυτό
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Οσο πιό βαθειά χύνεις τόσο αυξάνεται η πιθανότητα εγκυμοσύνης. Βαθύ ιεραποστολικό για παράδειγμα
Και θέλει προσοχή.Μεγαλη προσοχή! Γιατί άμα χύσεις βαθιά στο πρωκτικό και την αφήσεις έγκυο τότε σίγουρα το παιδί θα σου βγει κωλοπαιδο!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Εδώ και καιρό, έχω αρχίσει και χύνω μέσα της.. Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου, αλλά εδώ είναι η ερώτησή μου.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;
Μα δε χρειάζεται να τελειώσεις μέσα τύπε. Δεν έχεις ακουστά την εξωσωματική γονιμοποίηση;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.713
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
συνηθως οταν θελουν να μεινουν εγκυες οι κορασιδες, μετα τον κρεμπιε βαζουν ταμπον για να φραξουν την εξοδο και κυκλοφορουν με ταχυσια

στο μουνι ολη μερα μεχρι να γονιμοιποιηθει το ωραριο  :heavymetalbig:
Πανεξυπνες δηλαδη
Θα ταξιδεψει απο τον τραχηλο το σπερμα ως τη μητρα αντιθετα απο τη βαρυτητα επειδη βαλανε ταπα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.713
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
μπορει να μείνει έγκυος και με τα προσπερματικά υγρά τύποι...έτσι την πάτησα κ εγώ και η πρώην μου ακόμα με βρίζει γιαυτό
Ασε τα παραμυθια τύπε

Σου φυγανε τα χυσια μεσα και ντραπηκες να της το πεις
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
στην εποχη μου οταν τα κρεβατια ειχαν ουρανο ειχαν 2 κρικους που κρεμονταν και εβαζαν τα ποδια τους οι γυναικες μετα το σεξ για να κυλαει το σπερμα στην μητρα. τωρα ειναι της μοδας το κατακορυφο μετα το σεξ για τον ιδιο λογο
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
Ασε τα ψοφια και παντρεψου το κοριτσακι.
 
OP
OP
D

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Ασε τα ψοφια και παντρεψου το κοριτσακι.

Δικέ μου, εννοείται οτι άμα γίνει το μοιραίο, θα το πάρω το κοριτσάκι..

Αν θέλεις να την παντρευτείς κάνε της πρόταση γάμου πριν την γκαστρώσεις διότι αν έχει ζοχάδα πατέρα και αδερφούς σε βλέπω χωρίς πουλί...

Πάρε ένα θερμόμετρο τέτοιο και μέτρα την!

Πατέρα έχει, είναι κυριλέ τυπάς και αλάνι, αδέρφια δεν έχει.. Εννοείται φυσικά οτι θα σκάσω με ανθοδέσμη δίμετρη και σοκολατάκια για τα περαιτέρω στο σπίτι της, εάν και εφόσον γίνει καμια κέντα

ΟΚ μιας και Κυριακη ας δώσουμε απάντηση.

Δεν μας είπες τι ηλικία έχει το γκομενάκι και τι ηλικία έχεις εσύ

Π

Εγώ 34 αυτή 26

ο αλλος αγχωθηκε που δε μενουν ολα τα ζουμια μεσα στο μουνι...

λες και το παιδι που θα βγει θα ειναι μικροτερο η θα του λειπει κανενα ποδι  :uglystupid:

Εσύ δικέ μου, είσαι σπάνιο περίπτωση τυπάρα, που ο πατέρας του, δεν έχει έχυσε στο μουνι της μάνας , αλλά ακριβώς στο κέντρο της Πάπυρους Λαρούς Μπριτάνικα κι έβγαλε εσένα τον φωστήρα! τον ντελικανή τον παντογνώστη..  :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.713
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Τύπε γιατι ντρεπεσαι να πεις οτι επιδιωκεις να την γκαστρωσεις για να την παντρευτεις?

Συνηθως οι γυναικες το επιδιωκαν αυτο, τωρα βλεπω αλλαξε το τροπαρι
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
34 ετών......ήμαρτον.....παιδί για σπίτι
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Τύπε γιατι ντρεπεσαι να πεις οτι επιδιωκεις να την γκαστρωσεις για να την παντρευτεις?

Συνηθως οι γυναικες το επιδιωκαν αυτο, τωρα βλεπω αλλαξε το τροπαρι

Αυτό σκέφτηκα και εγώ τύπε..
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ρε μάγκες, έχω ενα γκομενάκι με το οποίο περνάμε καλά, στο σεξ τα βρίσκουμε και όλα κομπλέ. Υπάρχει και μια καψούρα στον αέρα μπορώ να πω.

Εχω μια απορία.

Εδώ και καιρό, έχω αρχίσει και χύνω μέσα της.. Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου, αλλά εδώ είναι η ερώτησή μου.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;
μπορει να εχει  βαλει  σπυραλ ...



να ξερεις πως αν η γυναικα ΔΕΝ  θελει να γκαστρωθει ... δεν  θα γκαστρωθει ..... ΝΟΜΟΣ !
 

John Mclane

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
156
Πόντοι
0
Εγώ πάντως ξέρω ότι για σιγουρότερο αποτέλεσμα, μετά το χύσιμο, πρέπει η γυναίκα να μείνει με τα πόδια ψηλά, ακριβώς για να απορροφηθεί περισσότερο σπέρμα. Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει. Πάντως αλλιώς μου φαίνεται λογικό να πέσουν σπέρματα από το μουνί
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
έλεος ρε καυλιάρηδες... από τα εκατομμύρια σπερματοζωάρια που περιέχει το σπέρμα χρειάζεται μόνο ένα για να μείνει έγκυος
λιγότερο και από σταγόνα θα ήταν αρκετό δηλαδή...

εγώ προτείνω να "της δίνεις" μόνο όσα χρειάζεται και τα υπόλοιπα ή όσα πέφτουν κάτω, να μου τα δίνεις εμένα που απολαμβάνω κιόλας να τα τρώω!!!
μιαμ  :pipa1:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.867
Πόντοι
39.662
Τύπε γιατι ντρεπεσαι να πεις οτι επιδιωκεις να την γκαστρωσεις για να την παντρευτεις?

Συνηθως οι γυναικες το επιδιωκαν αυτο, τωρα βλεπω αλλαξε το τροπαρι

για αυτο ο τοπος εχει γεμισει με χωρισμενα ζευγαρια και μαναδες χωρισμενες με παιδι 2-3 χρονων, γιατι τοσο κραταει

ενας γαμος που εγινε απο γκαστρωμα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Εσύ δικέ μου, είσαι σπάνιο περίπτωση τυπάρα, που ο πατέρας του, δεν έχει έχυσε στο μουνι της μάνας , αλλά ακριβώς στο κέντρο της Πάπυρους Λαρούς Μπριτάνικα κι έβγαλε εσένα τον φωστήρα! τον ντελικανή τον παντογνώστη..  :jerking:
λες ε?
τοτε που στο διαολο μπορει να τα πεταξε ο δικος σου και βγηκες εσυ ετσι βλακας ρε σκατομαγκα?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom