Νέα

Απορία περί χυσίματος κι εγκυμοσύνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deltafox
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.788
Πόντοι
39.662
Ρε μάγκες, έχω ενα γκομενάκι με το οποίο περνάμε καλά, στο σεξ τα βρίσκουμε και όλα κομπλέ. Υπάρχει και μια καψούρα στον αέρα μπορώ να πω.

Εχω μια απορία.

Εδώ και καιρό, έχω αρχίσει και χύνω μέσα της.. Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου, αλλά εδώ είναι η ερώτησή μου.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;


τυπε πιστευω οτι πρεπει να βγαλεις μια φωτογραφια και να ανεβασεις εδω να δουμε ακριβως, μη ντρεπεσαι μεταξυ μας θα μεινει.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.788
Πόντοι
39.662
συνηθως οταν θελουν να μεινουν εγκυες οι κορασιδες, μετα τον κρεμπιε βαζουν ταμπον για να φραξουν την εξοδο και κυκλοφορουν με ταχυσια

στο μουνι ολη μερα μεχρι να γονιμοιποιηθει το ωραριο  :heavymetalbig:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
ο αλλος αγχωθηκε που δε μενουν ολα τα ζουμια μεσα στο μουνι...

λες και το παιδι που θα βγει θα ειναι μικροτερο η θα του λειπει κανενα ποδι  :uglystupid:
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Οι γόνιμες μέρες διαφέρουν απο γυναίκα σε γυναίκα και την ηλικία.
Όσο πιο πολλά κρατιούνται μέσα τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες αν και αυτό είναι σχετικό.
Αυτά γράφουν τα βιβλία μετά απο έρευνες και μελέτες. Τώρα τι πιστεύεις εσύ είναι ενα άλλο σενάριο
 

_thodoris

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Πάρε μια τάπα για κάτω, και άλλη μια για πάνω και βάλε και το love and marriage του Sinatra να παίζει δικέ μου, και όλα ανθηρά  :grin:
 

Nickthedick123

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
26
Like
5
Πόντοι
0
ο αλλος αγχωθηκε που δε μενουν ολα τα ζουμια μεσα στο μουνι...

λες και το παιδι που θα βγει θα ειναι μικροτερο η θα του λειπει κανενα ποδι  :uglystupid:
Δεν εχεις ακουσει το χαρακτηρισμο <<μισοριξια>> ?
Δικαιως φοβαται ο τυπος...
:babycry:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
συνηθως οταν θελουν να μεινουν εγκυες οι κορασιδες, μετα τον κρεμπιε βαζουν ταμπον για να φραξουν την εξοδο και κυκλοφορουν με ταχυσια
στο μουνι ολη μερα μεχρι να γονιμοιποιηθει το ωραριο  
Φοβερή γυναικεία ανακάληψη.. και μετά το ταμπόν επειδή δουλεια του είναι απορροφά, απορροφά και μέρος του κρεμπιέ, αφου παραμένει κάτω και οχι επάνω λόγω βαρύτητας
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.788
Πόντοι
39.662
Φοβερή γυναικεία ανακάληψη.. και μετά το ταμπόν επειδή δουλεια του είναι απορροφά, απορροφά και μέρος του κρεμπιέ, αφου παραμένει κάτω λόγω βαρύτητας


οχι τυπε, το ταμπον ειναι φτιαγμενο να απορροφα αιμα ειναι η συσταση του τετοια και το ταμπον που το εχουν φτιαξει για αυτο το λογο το

τραβα σα μαγνητης,με το σπερμα δεν αντιδρα σχεδον καθολου και δεν το απορροφα, μενει ολος ο κρεμπιες φρεσκος μεσα στο μουνι.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
οχι τυπε, το ταμπον ειναι φτιαγμενο να απορροφα αιμα ειναι η συσταση του τετοια και το ταμπον που το εχουν φτιαξει για αυτο το λογο το

τραβα σα μαγνητης,με το σπερμα δεν αντιδρα σχεδον καθολου και δεν το απορροφα, μενει ολος ο κρεμπιες φρεσκος μεσα στο μουνι.
Δηλαδή τύπε εκτός απο ταμπόν, λειτουργεί σαν "έξυπνο ταμπόν". Ωραία τότε να  το έχουν υπόψη τους οι διαφημιστές, για να κάνουν μια αντίστοιχη τέτοια διαφήμιση..
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
οχι τυπε, το ταμπον ειναι φτιαγμενο να απορροφα αιμα ειναι η συσταση του τετοια και το ταμπον που το εχουν φτιαξει για αυτο το λογο το

τραβα σα μαγνητης
Δηλαδή εγω που έχω αιμορροΐδες με ένα ταμπον καθάρισα??
:think: :think: :heavymetalbig:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.788
Πόντοι
39.662

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.788
Πόντοι
39.662
Δηλαδή τύπε εκτός απο ταμπόν, λειτουργεί σαν "έξυπνο ταμπόν". Ωραία τότε να  το έχουν υπόψη τους οι διαφημιστές, για να κάνουν μια αντίστοιχη τέτοια διαφήμιση..

αμερικανικη τεχνολογια τυπε, πρωτοποροι ακομα και στα ταμπον  :orchestra:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
αμερικανικη τεχνολογια τυπε, πρωτοποροι ακομα και στα ταμπον
Η εμβριμαθεια σου, η ευφραδεια του λογου σου, το ευρος των εγκυκλοπαιδικων σου γνωσεων, με εχουν εντυπωσιασει τα μαλα!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Ρε μάγκες, έχω ενα γκομενάκι με το οποίο περνάμε καλά, στο σεξ τα βρίσκουμε και όλα κομπλέ. Υπάρχει και μια καψούρα στον αέρα μπορώ να πω.

Εχω μια απορία.

Εδώ και καιρό, έχω αρχίσει και χύνω μέσα της.. Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου, αλλά εδώ είναι η ερώτησή μου.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;
ρε φιλε, μπας και εισαι ο Παντελης απο το μαστερσεφ γιατι μονο Υτος πεταει κατι τετοια
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
πως καταλαβαινεις οτι ειναι Κυριακη οταν ανοιγεις το μπουρδελα!!!

φιλε μου μπας και εχει βαλει κανενα σπιραλ το γκομενακι σου ή ειναι στο χαπι και χαλας τζαμπα σπερμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom