Νέα

Απόκρυψη κριτικών και νημάτων που έχουν να κάνουν με τον αγοραίο έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Michael Scott
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
20
Like
22.601
Πόντοι
8.346
Έχει ειπωθεί πολλάκις ότι υπάρχουν επισκέπτες στο σαιτ οι οποίοι δεν προσφέρουν τίποτα στην ιστοσελίδα και το μόνο που κάνουν είναι να αντλούν τις πληροφορίες απο τους υπόλοιπους που σχολιάζουν.
Σκέφτηκα κάτι κ μιας και είναι Κυριακή θα το πω.
Ότι έχει να κάνει με κριτικές καθώς και με νήματα του φόρουμ που έχουν να κάνουν με call girls,οικους,ανεξαρτητες, studio κτλ. να είναι κρυφά κ να εμφανίζονται μόνο σε μελη της ιστοσελίδας. Ένας επισκέπτης θα έχει προσβαση στα banners κ στις διαφημίσεις στις ανανεώσεις των γραφείων κανονικά κ απο φορουμ θα βλέπει μονο νηματα γενικής φυσεως (πχ. πολιτικά, ειδήσεις, νηματα που είναι για χαβαλε κτλ.)
Η επισκεψιμότητα πιστευω δεν θα επηρεαστεί και τα μελη θα αυξηθούν καθώς ολοι ξέρουμε τι παρακολουθούν ολοι οι επισκέπτες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
20
Like
22.601
Πόντοι
8.346
Αδερφε, έχεις την γνώμη σου. Οκ, εσυ μην την αποκαλείς έτσι. Από την στιγμή που η ίδια δεν είπε κάτι γι αυτό, δεν βρίσκω τον λόγο για αυτόκλητους υπερασπιστές.
Αν υποσχεθω ότι από εδώ και μπρος θα την λέω ατίθασο νιατο είσαι ενταξει;
Για ποιο λόγο να είσαι εριστικος με το καλημέρα απέναντι στην Τζο που μπήκε απλά να πει την γνώμη της. Δν χρειάζεται να είμαστε πικροχολοι. Αν δεν μας αρέσει ο άλλος πάμε παρακάτω. Απαράδεκτο σχολιο το "είναι κοπέλα το Τζοανα" , θα έπρεπε να το καταλάβεις από μονος σου
 
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
20
Like
22.601
Πόντοι
8.346
Δεν ξέρω ποσα αλλά φόρουμ υπάρχουν σαν κ αυτό ωστε να φύγουν οι επισκέπτες. Θεωρώ ότι απλά θα κάνουν εγγραφή. Ίσως κ οι ανεξάρτητες θα έπρεπε να μην επηρεαστούν από κάτι τέτοιο. Αλλά οι κριτικές θεωρώ ότι θα έπρεπε να είναι αποκλειστικά πληροφορίες μεταξύ μελών.
Τώρα για το φόρουμ οκ μπορεί να ειπα κάτι χαζό αλλά σκεφτείτε κ τοτε με τον Στάθη τι έγινε επειδή ολοι, επισκέπτες κ μέλη μπορούσαν να τα βλέπουν ολα
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Για ποιο λόγο να είσαι εριστικος με το καλημέρα απέναντι στην Τζο που μπήκε απλά να πει την γνώμη της. Δν χρειάζεται να είμαστε πικροχολοι. Αν δεν μας αρέσει ο άλλος πάμε παρακάτω. Απαράδεκτο σχολιο το "είναι κοπέλα το Τζοανα" , θα έπρεπε να το καταλάβεις από μονος σου
Κοπέλα λέγεται κάποια μέχρι τα 27 άντε 29 το πολύ.
Στα 45+ δεν λέγεται κοπέλα, αρχίζω και σκέφτομαι το εφάπαξ λέγεται (τουλάχιστον σε αυτήν την δουλειά)
Από την στιγμή που η ίδια δεν το συνέχισε, δεν βλέπω τον λόγο να το συνεχίζεις εσύ. Ούτε καν οι σαλιάρηδες στο νήμα της δεν μου την έπεσαν.
ΥΓ. Ίσως είμαι πικρόχολος, σίγουρα όμως είμαι ειλικρινής
 
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
20
Like
22.601
Πόντοι
8.346
Κοπέλα λέγεται κάποια μέχρι τα 27 άντε 29 το πολύ.
Στα 45+ δεν λέγεται κοπέλα, αρχίζω και σκέφτομαι το εφάπαξ λέγεται (τουλάχιστον σε αυτήν την δουλειά)
Από την στιγμή που η ίδια δεν το συνέχισε, δεν βλέπω τον λόγο να το συνεχίζεις εσύ. Ούτε καν οι σαλιάρηδες στο νήμα της δεν μου την έπεσαν.
ΥΓ. Ίσως είμαι πικρόχολος, σίγουρα όμως είμαι ειλικρινής
Γτ ότι έγραψες ήταν άσχετο με το νημα. Απλά ηθελες να ρίξεις την χολή σου. Εφόσον είσαι ειλικρινής μπορείς να δεχτείς κ την δικιά μου ειλικρινή απάντηση
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Γτ ότι έγραψες ήταν άσχετο με το νημα. Απλά ηθελες να ρίξεις την χολή σου. Εφόσον είσαι ειλικρινής μπορείς να δεχτείς κ την δικιά μου ειλικρινή απάντηση
Καθόλου άσχετο με την ροή του νήματος. Ο Λάγκερθα, αν θυμάμαι καλά έκανε παράθεση και χρησιμοποίησε στην ίδια πρόταση το "κοπέλες" και το "Τζοάνα"
Απλά κατέθεσα την γνώμη μου πως μια γυναίκα σε αυτήν την ηλικία ΔΕΝ λέγεται κοπέλα, αλλά είναι σιτεμένη.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.556
Κριτικές
164
Like
81.145
Πόντοι
46.223
Καλή η μαλακία σου
Έγραψες αρλούμπα -> στο υποδεικνυω -> αν δεν έχεις επιχειρηματα το βουλώνεις, αυτή είναι η σειρά πουρέιτζερ

Άποψή σου και δε μου λες γιατί να το βουλώνω επειδή το λές εσύ ???

WATCH YOUR MOUTH ASSHOLE.

Ρε τι φάρμακα καταπίνετε μερικοί εδώ μέσα ?
 
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
20
Like
22.601
Πόντοι
8.346
Καθόλου άσχετο με την ροή του νήματος. Ο Λάγκερθα, αν θυμάμαι καλά έκανε παράθεση και χρησιμοποίησε στην ίδια πρόταση το "κοπέλες" και το "Τζοάνα"
Απλά κατέθεσα την γνώμη μου πως μια γυναίκα σε αυτήν την ηλικία ΔΕΝ λέγεται κοπέλα, αλλά είναι σιτεμένη.
Έτσι έγινε ακριβώς. Κ ειχε τρομερή σχέση με ολο το υπόλοιπο. Βοηθησες στην ροή της κουβέντας κ σ'ευχαριστω για αυτό. Παμε παρακάτω, η γνώμη σου δε χρειάζεται. Θα μπορούσες να την πεις στο νημα της κοπελας αν την έχεις δει κ δεν πέρασες καλα. Εδω ηταν αχρειαστο κ ανουσιο. Απλά ηθελες να το πεις
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.556
Κριτικές
164
Like
81.145
Πόντοι
46.223
Καθόλου άσχετο με την ροή του νήματος. Ο Λάγκερθα, αν θυμάμαι καλά έκανε παράθεση και χρησιμοποίησε στην ίδια πρόταση το "κοπέλες" και το "Τζοάνα"
Απλά κατέθεσα την γνώμη μου πως μια γυναίκα σε αυτήν την ηλικία ΔΕΝ λέγεται κοπέλα, αλλά είναι σιτεμένη.

Και ποιός ο λόγος να το επαναλαμβάνεις 1,000 φορές ???

Σε ακούσαμε.

Μια φορά φτάνει, άσε που είναι και άσχετο με το νήμα.
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Και ποιός ο λόγος να το επαναλαμβάνεις 1,000 φορές ???

Σε ακούσαμε.

Μια φορά φτάνει, άσε που είναι και άσχετο με το νήμα.
Μόλις μίλησα για σαλιάρηδες, εμφανίστηκες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έτσι έγινε ακριβώς. Κ ειχε τρομερή σχέση με ολο το υπόλοιπο. Βοηθησες στην ροή της κουβέντας κ σ'ευχαριστω για αυτό. Παμε παρακάτω, η γνώμη σου δε χρειάζεται. Θα μπορούσες να την πεις στο νημα της κοπελας αν την έχεις δει κ δεν πέρασες καλα. Εδω ηταν αχρειαστο κ ανουσιο. Απλά ηθελες να το πεις
Αν είναι ΙΧ το νήμα, πες το.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
δοκίμασα, δεν μου άρεσε, και πάω παρακάτω.

Τα αισθήματα είναι αμοιβαία σκιά. Προχώρα παρακάτω και μη νιώθεις την ανάγκη να μοιραστείς την καθε μαλακια που κατεβάζει το κεφάλι σου με τους υπόλοιπους. Ούτε καλύτερος γίνεσαι ούτε χειρότερος. Φιλικά πάντα, έχεις ζαλίσει αρχιδια.
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Τα αισθήματα είναι αμοιβαία σκιά. Προχώρα παρακάτω και μη νιώθεις την ανάγκη να μοιραστείς την καθε μαλακια που κατεβάζει το κεφάλι σου με τους υπόλοιπους. Ούτε καλύτερος γίνεσαι ούτε χειρότερος. Φιλικά πάντα, έχεις ζαλίσει αρχιδια.
Σε τζάσανε από του Μάγου και ήρθες εδώ;
Καλώς τον
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.556
Κριτικές
164
Like
81.145
Πόντοι
46.223
Με σένα δεν ασχολούμαι.

Ούτε εγώ ασχολούμαι αλλά να ξέρεις κάτι.

Το κορίτσι προσπαθεί να βγάλει το ψωμί του και έρχεσαι εσύ ο έξυπνος και πετάς τη μαλακία σου στο άσχετο.
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Ούτε εγώ ασχολούμαι αλλά να ξέρεις κάτι.

Το κορίτσι προσπαθεί να βγάλει το ψωμί του και έρχεσαι εσύ ο έξυπνος και πετάς τη μαλακία σου στο άσχετο.
1. Κορίτσι δεν είναι. Εχουν περάσει χρόνια από τότε που ήταν
2. Δεν προσπαθεί μόνο αυτή. Προσπαθείς κι εσύ
3. Πάτα αγνόηση ρε αν δεν σ αρέσουν αυτά που λέω
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.556
Κριτικές
164
Like
81.145
Πόντοι
46.223
1. Κορίτσι δεν είναι. Εχουν περάσει χρόνια από τότε που ήταν
2. Δεν προσπαθεί μόνο αυτή. Προσπαθείς κι εσύ
3. Πάτα αγνόηση ρε αν δεν σ αρέσουν αυτά που λέω

Αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι ?
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.597
Κριτικές
57
Like
16.299
Πόντοι
16.555
Τα αισθήματα είναι αμοιβαία σκιά. Προχώρα παρακάτω και μη νιώθεις την ανάγκη να μοιραστείς την καθε μαλακια που κατεβάζει το κεφάλι σου με τους υπόλοιπους. Ούτε καλύτερος γίνεσαι ούτε χειρότερος. Φιλικά πάντα, έχεις ζαλίσει αρχιδια.
Που είσαι ρε Τζουμπάκα και σου έχω νεα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom