Νέα

Απόκρυψη κριτικών και νημάτων που έχουν να κάνουν με τον αγοραίο έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Michael Scott
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
20
Like
22.606
Πόντοι
8.346
Έχει ειπωθεί πολλάκις ότι υπάρχουν επισκέπτες στο σαιτ οι οποίοι δεν προσφέρουν τίποτα στην ιστοσελίδα και το μόνο που κάνουν είναι να αντλούν τις πληροφορίες απο τους υπόλοιπους που σχολιάζουν.
Σκέφτηκα κάτι κ μιας και είναι Κυριακή θα το πω.
Ότι έχει να κάνει με κριτικές καθώς και με νήματα του φόρουμ που έχουν να κάνουν με call girls,οικους,ανεξαρτητες, studio κτλ. να είναι κρυφά κ να εμφανίζονται μόνο σε μελη της ιστοσελίδας. Ένας επισκέπτης θα έχει προσβαση στα banners κ στις διαφημίσεις στις ανανεώσεις των γραφείων κανονικά κ απο φορουμ θα βλέπει μονο νηματα γενικής φυσεως (πχ. πολιτικά, ειδήσεις, νηματα που είναι για χαβαλε κτλ.)
Η επισκεψιμότητα πιστευω δεν θα επηρεαστεί και τα μελη θα αυξηθούν καθώς ολοι ξέρουμε τι παρακολουθούν ολοι οι επισκέπτες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
20
Like
22.606
Πόντοι
8.346
Ούτε εγώ ασχολούμαι αλλά να ξέρεις κάτι.

Το κορίτσι προσπαθεί να βγάλει το ψωμί του και έρχεσαι εσύ ο έξυπνος και πετάς τη μαλακία σου στο άσχετο.
Διαφωνώ στο ότι είναι μαλακια. Είναι η άποψη του για μια κοπέλα με την οποία βρέθηκε κ δεν περασε καλα/δεν του αρεσε. Υπάρχει αντίστοιχο νήμα να το πει. Από κει κ πέρα αυτό που λέει η Τζο σγρ βρίσκει σύμφωνα κ άλλα κορίτσια. Ότι έχουν πολλούς πελάτες επισκέπτες του σαιτ. Οπότε αυτα ίσως και να πρέπει να είναι ανοιχτά. Αλλά οι κριτικές είναι πληροφορίες/απόψεις/εντυπώσεις που θα έπρεπε να είναι αποκλειστικά μεταξύ μελων.
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Για να σου λύσω την απορία πάντως, θα σου πω ότι πήγα στρατό το 1990 και ήμουν και εξ αναβολής λόγω σπουδών. Πάνω κάτω κατάλαβες φαντάζομαι
Εσύ πόσο είσαι;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.562
Κριτικές
164
Like
81.168
Πόντοι
46.223
Διαφωνώ στο ότι είναι μαλακια. Είναι η άποψη του για μια κοπέλα με την οποία βρέθηκε κ δεν περασε καλα/δεν του αρεσε. Υπάρχει αντίστοιχο νήμα να το πει. Από κει κ πέρα αυτό που λέει η Τζο σγρ βρίσκει σύμφωνα κ άλλα κορίτσια. Ότι έχουν πολλούς πελάτες επισκέπτες του σαιτ. Οπότε αυτα ίσως και να πρέπει να είναι ανοιχτά. Αλλά οι κριτικές είναι πληροφορίες/απόψεις/εντυπώσεις που θα έπρεπε να είναι αποκλειστικά μεταξύ μελων.

Αναφέρομαι στη ταυτοποίηση της ηλικίας και όχι στη συνάντηση.
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Διαφωνώ στο ότι είναι μαλακια. Είναι η άποψη του για μια κοπέλα με την οποία βρέθηκε κ δεν περασε καλα/δεν του αρεσε. Υπάρχει αντίστοιχο νήμα να το πει. Από κει κ πέρα αυτό που λέει η Τζο σγρ βρίσκει σύμφωνα κ άλλα κορίτσια. Ότι έχουν πολλούς πελάτες επισκέπτες του σαιτ. Οπότε αυτα ίσως και να πρέπει να είναι ανοιχτά. Αλλά οι κριτικές είναι πληροφορίες/απόψεις/εντυπώσεις που θα έπρεπε να είναι αποκλειστικά μεταξύ μελων.
Κάνεις λάθος φίλε μου.
Η αναφορά μου έγινε αποκλειστικά λόγω του χαρακτηρισμού "κοπέλα"
Την έχω συναντήσει πολύ πριν μπει εδώ μέσα, αλλά δεν υπήρχε κανένας λόγος να γράψω στο νήμα της τι έγινε πριν χρόνια, και τους λόγους τους βλέπεις και μόνος σου.
 
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
20
Like
22.606
Πόντοι
8.346
Κάνεις λάθος φίλε μου.
Η αναφορά μου έγινε αποκλειστικά λόγω του χαρακτηρισμού "κοπέλα"
Την έχω συναντήσει πολύ πριν μπει εδώ μέσα, αλλά δεν υπήρχε κανένας λόγος να γράψω στο νήμα της τι έγινε πριν χρόνια, και τους λόγους τους βλέπεις και μόνος σου.
Γιατί να γίνει όμως? Κέρδισες κατι? Βοήθησε καπου? Εγω δε μπορώ να δω το λόγο να πεις αυτό που ειπες εφόσον δεν υπάρχει καν λόγος ούτε να γράψεις στο νημα της για κάτι που έγινε πριν χρόνια
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Την έχω συναντήσει πολύ πριν μπει εδώ μέσα, αλλά δεν υπήρχε κανένας λόγος να γράψω στο νήμα της τι έγινε πριν χρόνια, και τους λόγους τους βλέπεις και μόνος σου.
Τότε που δεν άφηνε κανέναν να πάει στην τουαλέτα;:grin:
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Γιατί να γίνει όμως? Κέρδισες κατι? Βοήθησε καπου? Εγω δε μπορώ να δω το λόγο να πεις αυτό που ειπες εφόσον δεν υπάρχει καν λόγος ούτε να γράψεις στο νημα της για κάτι που έγινε πριν χρόνια
Θέλουμε να λέμε αλήθειες εδώ μέσα;
Οι περισσότεροι φαντάζομαι πως θέλουμε
Στην κανονική ζωή, μια γυναίκα που πλησιάζει τα 50, θα την έλεγες ποτέ κοπέλα; Όχι, εκτός αν είσαι 80+. Εγώ πάντως δεν θα την έλεγα κοπέλα.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.739
Κριτικές
1
Like
143.899
Παρακολουθώ..εδώ και ώρα.. πραγματικά έχει ενδιαφέρον να είμαι το επίκεντρο της συζήτησης η κουμπαρομπεμπεκα...μόνη μου αυτοσαρκαζομαι,εξάλλου ΠΌΤΕ δεν δήλωσα νιατο, έχω δηλώσει ηλικία μου ξεκάθαρα καιρό τώρα..
Να πω κάτι και βγαίνω,ο καλύτερος κριτής είναι η δουλειά μου.. καταγεγραμμένη στο νήμα μου και με απόλυτα ευχαριστημένους πελάτες στο 99%,υπάρχει και το 1% που δεν είναι απ ότι διακρίνω ..,σεβαστό ..!!Οσο γουστάρω και μπορώ να προσφέρω ικανοποίηση όμως μέσα απ αυτό το επάγγελμα, θα το κάνω.. και την ημερομηνία λήξεως θα την ορίσω εγώ,και μόνο εγώ.
...Πάντως για σιτεμενη καλά τα πάω(έχω κλεισμένα φουλ ραντεβού καθημερινά,διαβαζετε εξάλλου ολοι τι γίνετε :wink:)
-----------------------------
Υγ.Απορια..κε TheGodFather,γιατί μ επιλέξατε γνωρίζοντας ηλικία μου τότε,και σήμερα θυμηθήκατε να μου την πείτε,μετά από χρόνια.. ;Ας περνατε νιάτο, δεν σας συστήθηκα για 20αρα...
Θα χαρώ να παραθέσετε στο νημα μου την μια και μοναδική αρνητική κριτική που θα έχω.. Επειδή έχω ομως και φοβερή μνημη ,από το 2016 που ξεκίνησα,θυμάμαι τους πάντες και τα πάντα απ αυτά που θα γράψουν λεπτομερώς,θα καταλάβω περίπου ποιος είστε ,ποτε βρεθήκαμε και τι παίχτηκε ..αρα η θα σας επιβεβαιώσω η θα σας διαψευσω..!
-‐------------------‐---------
Αγαπημένε νηματοθετη, τα φιλιά μου..θα τα πούμε ισως σε άλλο νήμα εμείς..Καλό βράδυ σε όλους..
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
20
Like
22.606
Πόντοι
8.346
Θέλουμε να λέμε αλήθειες εδώ μέσα;
Οι περισσότεροι φαντάζομαι πως θέλουμε
Στην κανονική ζωή, μια γυναίκα που πλησιάζει τα 50, θα την έλεγες ποτέ κοπέλα; Όχι, εκτός αν είσαι 80+. Εγώ πάντως δεν θα την έλεγα κοπέλα.
Έχεις πιαστεί σε μια λέξη κ σαν το σκυλί κανεις κυκλους κ κυνηγάς την ουρα σου. Κ γυναίκα να την έλεγε θα έβρισκες να πεις κατι. Αν θέλουμε να λέμε αλήθειες. Τέλος πάντων , buona notte compagno . Κάτι μου λέει ότι ξερεις ιταλικά
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Έχεις πιαστεί σε μια λέξη κ σαν το σκυλί κανεις κυκλους κ κυνηγάς την ουρα σου. Κ γυναίκα να την έλεγε θα έβρισκες να πεις κατι. Αν θέλουμε να λέμε αλήθειες. Τέλος πάντων , buona notte compagno . Κάτι μου λέει ότι ξερεις ιταλικά
Μήπως το ότι η υπογραφή μου είναι στα Ιταλικά;
Παρεμπιπτόντως, κανένας Ιταλός δεν θα χρησιμοποιήσει αυτήν την λέξη (compagno - σύντροφος), όταν καληνυχτίζει, εκτός αν είναι κομμουνιστής
Ή caro θα πει ή amico ή tesoro (αν μιλάς σε γυναίκα)
Το google translate δεν είναι αξιόπιστο, caro, οπότε, αν δεν μιλάς την γλώσσα, καλύτερα να αποφεύγεις να γράφεις σε αυτήν
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
20
Like
22.606
Πόντοι
8.346
Μήπως το ότι η υπογραφή μου είναι στα Ιταλικά;
Παρεμπιπτόντως, κανένας Ιταλός δεν θα χρησιμοποιήσει αυτήν την λέξη (compagno - σύντροφος), όταν καληνυχτίζει, εκτός αν είναι κομμουνιστής
Ή caro θα πει ή amico ή tesoro (αν μιλάς σε γυναίκα)
Το google translate δεν είναι αξιόπιστο, caro, οπότε, αν δεν μιλάς την γλώσσα, καλύτερα να αποφεύγεις να γράφεις σε αυτήν
Για αυτό έχουμε εσένα να μας διορθώνεις. Σ ευχαριστώ πολύ. Θα σε χρειαστω όταν βρεθώ με καμία Μολδαβή ή Αλβανίδα που μ το παίζει Ιταλίδα να την ξεμπροστιασεις.
Υ.Γ ναι ειμαι κουμουνιστής
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
:kiss-mark: :kiss-mark:
Καλημέρα σάς κύριοι...
Το sait είναι για ενημέρωση όπως χιλιάδες sait...
:hi::hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
Να μπει στο σαητ συνδρομή 5 ευρω το μήνα. Οποιος θελει να εχει κλωνάρια θα τα πληρώνει και όποιος δεν πληρώνει δε θα μπορεί να ειναι απλά επισκέπτης.
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Για αυτό έχουμε εσένα να μας διορθώνεις. Σ ευχαριστώ πολύ. Θα σε χρειαστω όταν βρεθώ με καμία Μολδαβή ή Αλβανίδα που μ το παίζει Ιταλίδα να την ξεμπροστιασεις.
Υ.Γ ναι ειμαι κουμουνιστής
Και γω υπήρξα αλλά με την κατάλληλη αγωγή αναρρωσα.
Περαστικά.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Michael Scott

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
20
Like
22.606
Πόντοι
8.346
Να μπει στο σαητ συνδρομή 5 ευρω το μήνα. Οποιος θελει να εχει κλωνάρια θα τα πληρώνει και όποιος δεν πληρώνει δε θα μπορεί να ειναι απλά επισκέπτης.
Η συνδρομή θα κανει ζημια στο σαιτ και στην επισκεψιμότητα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
Η συνδρομή θα κανει ζημια στο σαιτ και στην επισκεψιμότητα.
Δεν το ξέρεις αυτο.Ουτε μπορεις να το πεις με σιγουριά.
Άλλωστε οι 8 στις 10 κριτικες ειναι για city tour και όλα τα μέλη του σαητ δηλωνουν επιστημονες γιατροι δικηγόροι μεγαλοεπιχειρηματιες οποτε εχουν λεφτά.
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.805
Κριτικές
8
Like
19.131
Πόντοι
4.636
Δεν το ξέρεις αυτο.Ουτε μπορεις να το πεις με σιγουριά.
Άλλωστε οι 8 στις 10 κριτικες ειναι για city tour και όλα τα μέλη του σαητ δηλωνουν επιστημονες γιατροι δικηγόροι μεγαλοεπιχειρηματιες οποτε εχουν λεφτά.
και κανουν παζαρια στης εργαζομενες για καλυτερη τιμη ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom