Νέα

Από που βρήκατε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMIAS_GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 358
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως μάθατε για το bourdela.com?

  • Από φίλο

    Ψήφοι: 23 24,2%
  • Από μηχανή αναζήτησης

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • Από περιοδικό

    Ψήφοι: 3 3,2%
  • Από άλλο site

    Ψήφοι: 6 6,3%
  • Από μπουρδέλο/ίδρυμα φραπέ

    Ψήφοι: 5 5,3%
  • Ούτε που θυμάμαι

    Ψήφοι: 27 28,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μην ξεχνάτε να ρίχνετε και την ανάλογη ψήφο!!!! Από ότι βλέπω έχει δουλέψει πολύ google πάντως!!!
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Kαι γω απο το google.
Εγραψα τη μαγικη λεξη 'Ταυλάνδη' ψαχνοντας εισητηρια μεσω πρακτορειων και τσουπ.. το bourdela.com  με το καταπληκτικο "Tαυλάνδη sex trip"
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Πρόπερσυ το καλοκαίρι έψαχνα να πάρω κανένα ct και ένα φιλαράκι μού είπε για το site.Μπήκα τότε μέ άλλο όνομα που τό άλλαξα όμως αργότερα γιατί δέν μ'αρεσε.Βρήκα το zuzuna και πήρα τότε μία Βαλεντίνα (πρώτο πράμα,αλλά δέν εμφανίζεται τώρα).
Από τότε κόλησα και πολύ γουστάρω.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πάλι θυμάμαι ήταν φθινόπωρο του 2005. Είχα πάει για μπαλίτσα 5χ5. Έφτασα τελευταίος και με το που μπαίνω στο γήπεδο γυρνάνε οι υπόλοιποι 9 με μια φωνή και μου λένε "ρε μαλάκα άνοιξε ένα site για σένα, bourdela.gr το λένε). Τους έγραψα στα παπάρια μου και γύρισα σπίτι να γραφτώ. Ακόμη ψάχνουν για δέκατο παίχτη να συμπληρώσουν ομάδες.
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
εγώ το βρήκα όταν πρωτοάνοιξε από την συνέντευξη στο FREE. τότε είχα άλλο ψευδώνυμο το οποίο ούτε θυμάμαι τι είχα βάλει τότε.μετά κάποια στιγμή όταν πήγα φαντάρος σταμάτησα να το παρακολουθώ και ξαναγράφτηκα πρόσφατα
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Από φίλο που δεν ήταν μέλος, απλά έμπαινε.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα και απο μένα !
Αν θυμάμαι καλά....από google.
Έβαλα σε στιγμή βαρεμάρας τη λέξη "μπουρδέλα"...να δώ τι θα βγεί....και το βρήκα.
Θυμάμαι....ήταν ακόμη το παλιό φόρουμ.....έπεσα πάνω σε ιστορικές φιγούρες του σάιτ....και ότι την πρώτη φορά που χρειάστηκα βοήθεια σε κάτι, με βοήθησε ευγενέστατα ο Liomas....και ο Αntisthenis.
Έκτοτε....το κόλλημα είναι μόνιμο !
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
χαχαχαχα εγώ να δείτε πως κόλλησα. ένας κάφρος φίλος μου μου δείχνει το site, το παλιό φόρουμ ήταν τότε, μόνο και μόνο για κάτι downloads που μπορούσες να κατεβάσεις. κάποια στιγμή δεν είχα τι να κάνω και ξαναμπαίνω μέσα και το 1ο άρθρο που διάβασα ήταν αυτό για τις οδηγίες για το πρωκτικό.. και σαν γνήσιος Έλληνας κόλλησα λόγο ενδιαφέροντος επί του θέματος
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Και εγω απο το google, ειχα βαλει Παρθενες με σκοπο το γαμο και μου εβγαλε αυτο. :think:
Οτι θελει βγαζει μου φαινεται. :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Το βρήκα απο άλλο site. Αυτό που λίγο αργότερα μας έκραζε  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω παιδια εψαχνα στον γκουγκλη για ενα οικο ευγηριας για μια φιλη μου που κατι εψαχνε και επειδη δεν θυμομουν πως ακριβως γραφοταν βαζω σκετο οικος και τσουυυυυυυυυυυυυυπ να σου το bourdela.com και βρηκα την υγεια μου
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εμενα μου το ειπε ενας φιλος μου που δεν ασχολειται με αγοραιο ερωτα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ασχετο με το θρεντ, αλλα επειδη πολλα μελη βρηκαν το σαιτ google-άροντας, καντε το εξης για να δειτε πως τελικα τιποτε δεν ειναι τυχαιο.

βάλτε στο google τη λεξη ''vasos'' να δειτε ποιο ειναι το πρωτο αποτελεσμα που θα σας βγαλει..
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
εμενα μου το ειπε ενας φιλος μου που δεν ασχολειται με αγοραιο ερωτα.
Ο φιλος σου πρεπει να σου ειπε ψεματα. :grin:
ασχετο με το θρεντ, αλλα επειδη πολλα μελη βρηκαν το σαιτ google-άροντας, καντε το εξης για να δειτε πως τελικα τιποτε δεν ειναι τυχαιο.

βάλτε στο google τη λεξη ''vasos'' να δειτε ποιο ειναι το πρωτο αποτελεσμα που θα σας βγαλει..
Το εχω κανει με το Βρασιδας και παλι εδω με εβγαλε. :dancing:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και με το δικο μου μαγγες. χαχαχουχα
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ο φιλος σου πρεπει να σου ειπε ψεματα.
οχι ρε συ πραγματικα δεν ασχολειται.ειναι κολλητος μου τον ξερω 20 χρονια και το ξερω σιγουρα.πηγαιναμε μαζι μπουρδελοτσαρκες οταν ειμασταν 15-16 χρονων.απλα μπαινει στο σαιτ για χαβαλε.του αρεσει πολυ το φορουμ και το χιουμουρ που υπαρχει εδω γενικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom