Νέα

Από που βρήκατε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMIAS_GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 358
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως μάθατε για το bourdela.com?

  • Από φίλο

    Ψήφοι: 23 24,2%
  • Από μηχανή αναζήτησης

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • Από περιοδικό

    Ψήφοι: 3 3,2%
  • Από άλλο site

    Ψήφοι: 6 6,3%
  • Από μπουρδέλο/ίδρυμα φραπέ

    Ψήφοι: 5 5,3%
  • Ούτε που θυμάμαι

    Ψήφοι: 27 28,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
εμένα μου είχε πει για τη σελίδα
ένα φιλαράκι που ασχολούνταν με υπολογιστές
και σέρφαρε στο νετ στα διαλείμματα από τη δουλειά του...
η πλάκα είναι ότι
εκείνος δεν ασχολείται με το θέμα
αμφιβάλλω δλδ αν έχει πάει μία-δυο φορές
σε σπίτι!  :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Το έμαθα από μια τζάμπα εφημερίδα
που πήρα από stand στην Αθήνα και είχε
τα 3 παλληκάρια που το δημιούργησαν!!
Να ναι καλά τα κοπέλια!! ;)
 

Επισκέπτης
Απο εναν φιλο στο μσν!Πριν 1μισι χρονο περιπου!Ασχετα αν αργησα να γινω απο τοτε μελος
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Έβαλα στο google "στριπτηζάδικα" και βρέθηκα σε έναν μαγικό κόσμο όπου "πρωταγωνιστούσαν" οι "μάγοι" vasos, cpt_mac, mclein, ropaloforos και λοιπά ιερά τέρατα του χώρου...Έπαθα πλάκα!!! Μετά ανακάλυψα και τα υπόλοιπα θρεντάκια :rockon: :rockon: :rockon:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Ναι, αυτό είναι το άρθρο που διάβασα ;)!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
το site το γνωρισα εντελως τυχαια ενα καμενο μεσημερακι οπου εκανα search google για tv ...!αυτα δεν γινονται....!τωρα πολοι θα σκεφτονται πως η αναζητηση της online tv που εψαχνα με εβγαλε στο bourdela!!!!!!!!
ε βρηκα το my poco toolbar  που ειχε καποια ελληνικα καναλια και ειχε σε κατηγοριες fun-hot κτλ κτλ και μπηκα στο site και απο τοτε μου εχει γινει τροπος ζωης...!
αφου οταν εχω καιρο να μπω στο pc μου και μπαινω απο κανα φιλου κανω 2-3 πραγματακια να ελενξω τα mail μου να μπω στο bourdela να δω τι παιζει κλπ κλπ
 

Επισκέπτης
το site το γνωρισα εντελως τυχαια ενα καμενο μεσημερακι οπου εκανα search google για tv ...!αυτα δεν γινονται....!τωρα πολοι θα σκεφτονται πως η αναζητηση της online tv που εψαχνα με εβγαλε στο bourdela!!!!!!!!
ε βρηκα το my poco toolbar  που ειχε καποια ελληνικα καναλια και ειχε σε κατηγοριες fun-hot κτλ κτλ και μπηκα στο site και απο τοτε μου εχει γινει τροπος ζωης...!
αφου οταν εχω καιρο να μπω στο pc μου και μπαινω απο κανα φιλου κανω 2-3 πραγματακια να ελενξω τα mail μου να μπω στο bourdela να δω τι παιζει κλπ κλπ

Και γω τους τελευταιους μηνες οταν ειμαι στον υπολογιστη μονο στο bourdela.com ειμαι!Κανενα αλλο site δεν με καλυπτει τοσο!
 

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Συναφωνιστές τα πράγματα είναι απλά....
Οποιος αγαπά το άθλημα .... αποκλείεται να μην το έβρισκε το site.
Το ωραίο είναι ότι η μεγάλη συμμετοχή μας σε αυτό, είτε ως ενεργά μέλη είτε ως "απλοί παρατηρητές", αποδεικνύει:  Α) ότι το 99,99% των ανδρών δεν μπορεί ούτε την αγαμία ούτε τη μονογαμία και ψάχνεται με τις ώρες πως, που, πότε, ποιά και με τι προϋποθέσεις θα γαμήσει και β) ότι υπάρχει ένα (αρκετά;) σημαντικό ποσοστό των γυναικών (άραγε πόσο να είναι αυτό;)που γουστάρει να μας παρακολουθεί σε αυτή την διαδικασία
To Site καλύπτει και τα δύο παραπάνω κενά ..... 
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
β) ότι υπάρχει ένα (αρκετά;) σημαντικό ποσοστό των γυναικών (άραγε πόσο να είναι αυτό;)που γουστάρει να μας παρακολουθεί σε αυτή την διαδικασία
εγω περιμένω αν κάποιο απο αυτό το ποσοστό θα την έχει στήσει στην Πλ Βικτωρίας για το γνωστό bourdelo-meeting.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ απο φίλο μου τον Οκτώβρη του 2005.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Παιδιά επειδή είναι πολύ σημαντικό για μας, θα θέλαμε να συμπληρώσετε και την ψηφοφορία που μόλις έβαλα, ώστε να έχουμε μια πλήρη εικόνα του πως ο καθένας μας οδηγήθηκε εδώ!
 

Επισκέπτης
Aπο το google έγραψα οικη ανοχης και μου βγήκε το εν λόγω site!!!!
Nοεμβριος του 2005 αν θυμάμαι καλά!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
16
Απο google επισης
 

Επισκέπτης
Ένας ξάδερφος μου το είπε , όταν ήταν ακόμη το παλιό forum , αλλά γράφτηκα ως μέλλος όταν έγινε το νέο forum .
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
    Απο το google.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom