Νέα

Από που βρήκατε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMIAS_GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 358
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως μάθατε για το bourdela.com?

  • Από φίλο

    Ψήφοι: 23 24,2%
  • Από μηχανή αναζήτησης

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • Από περιοδικό

    Ψήφοι: 3 3,2%
  • Από άλλο site

    Ψήφοι: 6 6,3%
  • Από μπουρδέλο/ίδρυμα φραπέ

    Ψήφοι: 5 5,3%
  • Ούτε που θυμάμαι

    Ψήφοι: 27 28,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Παρομοια περιπτωση με Liomas...βραδακι,ποτακι,σερφαρισμα,μεταξυ δουλειας και σερφ....φλας...μηχανες αναζητησης...και ερωτημα..??..φυσικα η εκπληξη ηταν απεριγραπτη,site,αναφορες,διεθυνσεις,αποδοσεις,ονοματα,τιμες,προγραμματα,παντος ειδους ενημερωση.. ;)

κάπως έτσι και εγώ
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και γω όπως και οι περισσότεροι googleψα! και έσκασα πάνω τυχαία!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
768
Πόντοι
96
 σε συζητηση με φιλους για το πόσο συχνα το κανω με την συζυγο μου λέει καποιος
"και δεν πας σε κανα στουντιακι"
 "που ρε συ το μονο που ξέρω ειναι ενα στην Βριλλησου (εννοουσα το 46) αλλα 2 φορες περασα απο έξω και δεν βρηκα να παρκαρω και εφυγα. Ξερεις εσύ τιποτα??????"

 (μετα απο παυση)..............."Ενα e-mail με ενα site μου εστειλε ο Τασος εσενα δεν στο εστειλε?? Το μαλακα"

και ετσι βρεθηκα εδω να λεω μπουρδιτσες.

ΥΓ δεν ξερω αν το σαιτ προσφερει πληροφορία ή απλα δινει  προφαση σε εναν φιλο να ΜΗΝ σου δωσει ινφο και να σε παραπεμψει εδω.
Γιατι αλλο να σε στειλει καπου ο φιλος σου ο Γιωργος ο Παπαδόπουλος, που ξερεις τι μαλακας ειναι, και αλλο ο giorgospapa που δεν τον εχεις δει ποτε!!!!!!!

edit εχουμε παθει και data overflow οποτε δεν ξερουμε που να πάμε
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
Μια
Ποια εφημερίδα ήταν αυτή;
Μια απο αυτες τις φτηνες που δεν εχουν κανενα σοβαρο περιεχομενο. Βασικα την πηρα γιατι ειχε 2 dvd με τσοντες. Στην εφημεριδα δεν εδωσα καθολου βαση. Κατα τυχη ηταν ανοιχτη σε εκεινη τη σελιδα οταν ηθελα την επομενη μερα να την πεταξω. Μου κινησε το ενδιαφερον και διαβασα ολο το αρθρο. Τα υπολοιπα ειναι γνωστα απο τα ποστ μου. Τωρα πλεον, δεν εχω αλλα μυστικα απεναντι σας...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Κατηγορούσε το site και είχε DVD με τσόντες ??  :uglystupid: :uglystupid:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
Κατηγορούσε το site και είχε DVD με τσόντες ??  :uglystupid: :uglystupid:

Χεχε... ναι... καλο ε?
Μου θυμιζει κατι αναλογο απο την εποχη που ηταν θεμα τα φρουτακια και τα τυχερα παιχνιδια. Ο Τριανταφυλλοπουλος κατηγορουσε κοσμο και κοσμακη, επωνυμους και ανωνυμους για οτι αφορα ολα τα τυχερα παιχνιδια. Και πως ειναι μια παρακμη και τα σχετικα. Πανω που κατηγορουσε και καταδικαζε λοιπον, λεει το κλασικο παμε για ενα συντομο διαφημιστικο διαλειμα. Και αρχιζει η διαφημιση. ΟΠΑΠ Παιζεις κερδιζεις. Παρε τα εκατομμυρια... Εισαι σιγουρα ο τυχερος. Επομενη διαφημιση ΠΡΟΠΟ και παει λεγοντας... Δεν υπαρχει ντομπρα και αγνη δημοσιογραφια. Ολα γινονται για τα ρημαδια τα λεφτα
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Απο ενα περιοδικο αυτοκινητων το ειχα δει και μπηκα να δω τη παιζει!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Για να μην πρωτοτυπίσω κι εγώ ... το είχα βρεί όταν ακόμα ήταν .gr ...τώρα από άλλο forum ήταν από κάποιο googl-ιασμα ήταν .. δεν θυμάμαι καλά ... αλλά όπως και νάχει κολλήσαμε για τα καλά!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Εγω ρε παιδια εψαχνα να βρω κανενα studiaki εκτος αυτων στην Βριλλησου που τα ηξερα και ετσι εκανα αναζητηση στο gooooooooogle οποτε τσουπ πεφτω πανω του.
Παντως παραδεχομαι οτι μου προσφερε πολυ σημαντικη βοηθεια στις αναζητησεις μου, μου γνωρισε  το θαυμαστο κοσμο του μασαζ, ενοιωσα πλουσιος παιρνοντας ct, αλλα το κυριοτερο βρηκα και καποιους αλλους ανθρωπους να μοιραζομαι το παθος μου. Πριν το σαιτ δεν θα μπορουσα να ρωτησω και πολυ κοσμο αν ξερει τι παιχνιδι παιζει το Χ μασατζιδικο.
Ευχαριστω πολυ Alexxx
 

[-SHADOWKEEPER-]

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
πάντως ομολογουμένως μετά τον nikosjump που ξεκίνησε την Online ενημέρωση για τον αγοραίο έρωτα στην Γελλάδα (3-4 χρόνια πριν), το Bourdela ήρθε ως λύτρωση, αφού οι πληροφορίες του ήταν πολύ πιο συμμαζεμένες και έπαιζε κι ένα gr based forum επιτέλους.

 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
[size=18pt]Εμένα το βρήκε η γυναίκα μου και μου έστειλε το link.....[/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:P :P :P :P :P :P :P :P :P
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin:
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :sperm: :sperm: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :badair:
:badair: :badair: :boff: :boff: :boff: :ak: :ak: :ak: *P *P *P
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
768
Πόντοι
96
φανταζεσαι να πας να  :knockinb: τη γυναικα σου και αντι να σου πει 'εχω πονοκεφαλο" να σου πει
"Στο internet ειδα για ενα νεο studio Βριλησου 12. Δε πεταγεσαι να παω εγω για υπνο"


:new_shocked: :new_shocked:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
φανταζεσαι να πας να  :knockinb:  τη γυναικα σου και αντι να σου πει 'εχω πονοκεφαλο" να σου πει
"Στο internet ειδα για ενα νεο studio Βριλησου 12. Δε πεταγεσαι να παω εγω για υπνο"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εγω απο το google πατισα bourdela και στουπ ναμε και γω....
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
μια φορα κι'ενα καιρο ηθελα να γαμησω αλλα βαρεθηκα τα μπουρδελα και τα studio που ηδη ηξερα, ετσι ειπα κι'εγω να ψαξω "μηπως" και βρω καναν που να εχει ποσταρει τιποτα γενικα. μετα σκεφτηκα οτι πρεπει να ειμαι εντελως ηλιθιος να σκεφτω να βρω μπουρδελα στο νετ μεχρι που η ξαδερφη μου (μεγαλη η χαρη της) εμφανιστηκε και μου ειπε "μπες ρε βλαμμενε, θα εχει πλακα" κι'ετσι μπηκα και σας βρηκα. μου σωσατε τη ζωη, Respect ρε παιδια. muchas muchas gracias και στην ξαδερφουλα μου
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
0
το είχε γράψει κάποτε κάποιος στό παλιό φόρουμ του εφταξία
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
απο το ρδελο της κατερινας, να ναι καλα το κοριτσι, με αυτο το σαιτ "εκτονωνομαι" οταν δεν ειμαι στην ται.
 

profecy1973

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Απο το google εψαχνα καποιο σάϊτ για πληροφοριες γενικα. εγραψα την γνωστη λεξη και μπηκα στον παραδεισο της πληροφορησης.
Ευχαριστω
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
απο την εφημεριδα LIFO ειχε μαλιστα και συνεντευξη των διμιουργν του σαιτ.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
εγω τυχαία..
δεν ειχα τι να κάνω και εψαχνα να βρω τι σάιτ με παραξενες λέξες κλειδια υπάρχουν..
ε το πληκτρολόγησα και ως δια μαγείας υπήρχε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom