Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 729
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Στο 1ο Παπαργυρη ειναι η γνωστη μιλφ που ηταν περσι τετοια εποχη περιπου σαν Σισσυ, μεσα στην καυλα!
Η κριτικη του kouklakis για την Τανια με μπερδευει λιγο,τεσπα ανεβασα μια..
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Περαστικος σημερα απο την πολη σας,και ειπα να δοκιμασω το milf με τα μετρια  ξανθα μαλια στο  μπουρδελο τησ παπαργυρη που ειναι δεξια οπωσ τα κοιταω προς την πλευρα της βιλας γιωτα.,δεν ξερω αν ηταν στο νο 14 η στο 16,αυτα τα ξερεται εσεις που ειστε απο εκει.Νομιζω οτι απο εξω εγραφε τανια.Με υποδεχτηκε με αγγαλιες και φιλια,και με εβαζε να τησ χουφτωσο το βυζι,μπας και με μπασει μεσα.Μου αρεσε η συμπεριφορα τησ,και επειδη ηταν και μεσημερι,και ειχε και αναδουλεια το μαγαζι περασα με χιλια την πορτα.πηρα προγραμα με ακαποτο και κουλουρι στα 50 ευρω. ηρθε μεσα στο δωματιο μεσα στην τρελη χαρα,και χωρις υπερβολες μου εκανε πιπα ακαποτη επι 10 λεπτα σερι,σε διαφορεσ στασεις,και με παροτρυνε να την χουφτωνο και να τησ βαζω δαχτυλο??????/
μετα με ξαπλωσε μπρουμητα και μου εκανε σπεσιαλ μασαζ,με χερια και γλωσα,μεχρι και τον κωλο ηθελε να γλειψει,αλλα εγω βλεποντας το τουρλωτο κωλαρακι της δεν κρατιομουνα να τησ τον βαλω και μπηκα στο ψητο.στην αρχη απο κατω αυτη ,και μετα πισωκολητο στο μουνι,μεχρι που τον επιασε μονη τησ και τον εβαλε στον κωλο.εμφανης η απουσια αρκετου λιπαντικου γιατι ζοριστικα αρκετα να μπω,αλλα μετα αλλαξα σταση και την γυρισα στο πλαι,για να τησ σφυροκοπαω τον κωλο,να τησ τριβω το μουνι,βλεποντασ απεναντι στον καθρεπτη.Βλεποντας οτι εχω γινει τουρμπο,γυριζει,μου βγαζει την καποτα,και τον περνει στον στομα σε ενα 100σταρι σαν τον bolt που με εκανε να αφησω μεσα στο στομα τησ μεχρι και την τελευταια σταγονα που ειχα συσωρευσει???.Συναγωνιστες επαθα πλακα με το μωρο,μακαρι να ειχαμε και εμεισ στην κομοτηνη τετοια τυχερα.Τυχεροι ολοι οι δραμινοι  που το εχεται μεσα στα ποδια σας.Θελω να διευκρινισω οτι μετα λογικα σκεπτομενος νομιζω οτι σε ολη αυτην την εξτρα περιποιηση πρεπει να επαιξε ρολο οτι τη ειπα οτι διαβασα για αυτην εδω μεσα,και οτι πηγα απο την κομοτηνη στην δραμα μονο και μονο για αυτην. Υποθετω οτι ηθελε απο μενα μια ακομη καλη κριτικη προκειμενου να ερθει κοσμοσ και απο αλλο στο μαγαζι της.Εγω παντως οταν ξαναρθω δεν θα εχω κανεναν ενδιασμο για το που θα ριξω τον οβολο μου.Ξεχασα να αναφερω οτι στο μουνακι τησ εχει λιγες τριχουλες,για αυτο οι λατρεις τον ρετρο καταστασεων σπευσατε να καταθεσεται.
Εμεινα εκει μιση ωρα ακριβως.(επαιξε μαλλον ρολο που λογο ωρας δεν ηρθε και κανενας αλλος.)Το λεω ξανα......Τυχεροι δραμινοι.............
 

lambgeo04

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μηπως γνωριζεται η τανυα η μιλφ μεχρι ποτε θα βρισκεται στο εν λογω μαγαζι σκεφτομαι να παω κατα τον 15αυγουστο ( μην ειναι κλειστα μονο)???

Και κατι αλλο κανενα μπουρ...κι  πανω στο νευροκοπι και εκει στις γυρω περιοχες  υπαρχει ???
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Τι να εχει ρε φιλε στο Νευροκοπι μονο πατατες και προβατα αν θελεις........ :zfuck:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
ας διορθωθει η τιμη για τα σπιτακια της δραμας

απο 35 που γραφει, σε 30
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη στον γνωστό οίκο για αποφόρτιση. Smile Με το που μπαίνω δεν βρίσκω τον Γιάννη και ξαφνικά,Τσούπ!!! σκάει μούρη η Σίσσυ με ταυτόχρονο χούφτωμα στην επίμαχη περιοχή.Κοντούλα (με το ζόρι 1,60!), ξανθιά, πατημένα τα 40 και με αρκετούτσικη περιφέρεια αλλά με όρεξη και κέφι τόσο έντονο που παρόλο την κούρασή μου, με έπεισε να μπω στα ενδότερα. SmileBig Δίνω τον όβολό μου (40 ευρώπουλα) και αρχίζει να με χαϊδεύει, να με ξεντύνει και να με γλύφει με τόσο πάθος που είπα ότι θα περάσω καλά. Tongue Ξεκινάει ένα ακάποτο τσιμπουκάκι (εγώ όρθιος και αυτή καθιστή στο κρεβάτι) με τέτοια μαεστρία που βάζει κάτω πολλά κοράσια του επαγγέλματος. Glasses Αντιλαμβάνομαι ότι είναι καθαρή και μυρωδάτη και πάω να ανταποδώσω και να η πρώτη χυλόπιτα.Δεν με άφηνε ούτε να πλησιάσω στην επίμαχη περιοχή της. Thinking "Δε βαριέσαι" λέω γιατί είμουν και κουρασμένος και την γυρνάω σε ιεραποστολικό (μετά από πέρασμα ..... σκουφιού) και εκεί που πάω να σπρώξω, να η δεύτερη χυλόπιτα, τα χέρια της κολλημένα στην λεκάνη μου για να μην μπω όλος μέσα της. Την ρωτάω τι συμβαίνει και μου λέει ότι την πονάω γιατί τον έχω μεγάλο Thinking (εγώ με θεωρώ φυσιολογικό! Embarrased ). Την ψυλλιάζομαι ότι με πάει για ξεπέτα και την πέφτω ανάσκελα για τσιμπούκι αλλά ακάποτο Tongue . Η τύπισσα είναι μαστόρισσα και χωρίς να χρεισημοποιεί τα χέρια με κάνει να τελειώσω (πρέπει να την πήρανε μέσα στο στόμα και μερικές ψηλές).
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:
Εγώ ξεφόρτωσα Sunglasses αλλά δεν μπορώ να πω ότι θα ξαναπήγενα (με εξαίρεση το στοματικό!)
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Victoria is back !!
Young Brazilian beauty !!
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα.
Για δωσε λιγο φως απο μπραζιλ μερια τι παιζη?
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι απο κατω το πρωτο (Παπαργυρη ).
Στα πανω σπιτακια (Στ.Ελλαδος )εκανε κανεις καμια βολτα ?
Παρακληση να ενημερωνετε ....
που εισαι ρε kouklakis ?
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλο κομματι η βικυ ετσι μου συστηθηκε  :grin: σαν μπαρμπι μοιαζει, απο την κομμωση και οτι ειναι ψηλη και αδυνατη.Το βυζι της ειναι πετρα και η ρωγα καγκελο και 99% δεν ειναι σιλικονη!Δεν αφηνε να πιανω πολυ και ακομα λιγοτερο  :kissass: Καλη πιπα και η σαμπα  :tits: εκανε επισης αισθησιακες κινησεις σαν προκαρταρκτικα και στο φουλ που δεν πηρα κανει και μασαζ.Το διπλα παπαργυρη ηταν κλειστο.
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Βολτα στις αρχες της βδομαδας μεσημερι ,ολα κλειστα.
Απο κατω στο πρωτο (Παπαργυρη 16 ) η παλια καλη Τανια ?.
Μασαζ & ολες οι στασεις ...

 

sexolatris

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παρασκευή 9-11 ήρθε νέα από επάνω στην βίλα Γιώτα Ελληνίδα δεν δοκίμασα οπότε δεν έχω κρητική αν ξέρει κανένας τίποτε περισσότερο??
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε μεγάλοι καρφωτηρες γαμώ την κρίση μου.
Που χαθήκατε όλοι?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.994
Κριτικές
178
Like
39.605
Πόντοι
21.896

sqrt

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στη βίλα γιώτα. Η τσατσά στην είσοδο μου λέει χαρακτηριστικά(πολύ καλή περιποίηση θα το απολαύσεις, τίποτα άλλο δε σου λέω).Εμφανίζεται μία ελληνίδα ,ξανθιά, ψιλονταρντάνα, γύρω στα 30 με μεγάλο πεσμένο στήθος. Πολύ καλή περιποίηση μου λέει θα περάσεις καλά. Καιρό λέω , έχω να παρω ελληνίδα σε μπουρδέλο (είναι είδος προς εξαφάνιση πλέον) ας περάσω. Καταθέτω τον οβολό μου (30 ευρώ) και μπαίνω στο δωμάτιο, περιμένοντας την καλή περιποίηση . Λοιπόν παίδες η καλη περιποίηση περιελάμβανε παίξιμο με το χέρι 30δευτ και άλλα τόσο η πίπα(αερόπιπα). Δε βαριέσαι λέω και άλλες που είχα δοκιμάσει δεν κάναν προκαταρκτικά. Σο ψητό τώρα. Ξαπλώνει και με το που πάω να μπω στην μικρή περιοχή της, μου λέει το εξής μεγαλειώδες(μην πέφτεις επάνω μου γιατί με πλακώνεις)Παρεμπιπτόντως ημουν ο μισός απ αυτην στο βάρος. Δίνω τόπο στην οργή και συνεχίζω. Μετά απο 1 λεπτό περίπου βλέποντας την να δυσανασχετεί και όντας έχοντας ξενερώσει και ο ίδιος, της λέω να γυρίσει στα 4. Δεν περνάει 1 λεπτό και την βλέπω να βάζει το χέρι πίσω, όπως ήταν στημένη και να αρχίζει να μου τον παίζει. Τι κάνεις εκεί της λέω και μου λέει το δεύτερο μεγαλειώδες. (τη δουλειά μου κάνω αγόρι μου, μην δίνεις σημασία εσύ συνέχισε) Με αυτά και με αυτά το εργαλείο έπεσε και δεν ξανασηκώνονταν .Πήγε να μου την παίξει ξανά αλλα δεν την αφησα. Άμα ήθελα να τραβήξω μακακία το έκανα και μόνος, της λέω.Τέλος πάντως για να μην τα πολυλογώ σηκώθηκα και έφυγα χωρίς να τελειώσω, λέγοντας της πόσο ελεεινή και τρισάθλιά ήταν η συμπεριφορά της. Συμπέρασμα, αν θέλετε να τραβήξετε μακακία και βαριέστε να το κάνετε μόνοι σας, επισκεφθείτε την, μόνο αυτό κάνει. Της αρπαχτής είναι η <κυρία> με απαράδεκτη και κυνική συμπεριφορά χωρίς να τιμά τα χρήματα που παίρνει. Αυτά τα ολίγα. Εις το επανιδειν......
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα στη βίλα γιώτα. Η τσατσά στην είσοδο μου λέει χαρακτηριστικά(πολύ καλή περιποίηση θα το απολαύσεις, τίποτα άλλο δε σου λέω).Εμφανίζεται μία ελληνίδα ,ξανθιά, ψιλονταρντάνα, γύρω στα 30 με μεγάλο πεσμένο στήθος. Πολύ καλή περιποίηση μου λέει θα περάσεις καλά. Καιρό λέω , έχω να παρω ελληνίδα σε μπουρδέλο (είναι είδος προς εξαφάνιση πλέον) ας περάσω. Καταθέτω τον οβολό μου (30 ευρώ) και μπαίνω στο δωμάτιο, περιμένοντας την καλή περιποίηση . Λοιπόν παίδες η καλη περιποίηση περιελάμβανε παίξιμο με το χέρι 30δευτ και άλλα τόσο η πίπα(αερόπιπα). Δε βαριέσαι λέω και άλλες που είχα δοκιμάσει δεν κάναν προκαταρκτικά. Σο ψητό τώρα. Ξαπλώνει και με το που πάω να μπω στην μικρή περιοχή της, μου λέει το εξής μεγαλειώδες(μην πέφτεις επάνω μου γιατί με πλακώνεις)Παρεμπιπτόντως ημουν ο μισός απ αυτην στο βάρος. Δίνω τόπο στην οργή και συνεχίζω. Μετά απο 1 λεπτό περίπου βλέποντας την να δυσανασχετεί και όντας έχοντας ξενερώσει και ο ίδιος, της λέω να γυρίσει στα 4. Δεν περνάει 1 λεπτό και την βλέπω να βάζει το χέρι πίσω, όπως ήταν στημένη και να αρχίζει να μου τον παίζει. Τι κάνεις εκεί της λέω και μου λέει το δεύτερο μεγαλειώδες. (τη δουλειά μου κάνω αγόρι μου, μην δίνεις σημασία εσύ συνέχισε) Με αυτά και με αυτά το εργαλείο έπεσε και δεν ξανασηκώνονταν .Πήγε να μου την παίξει ξανά αλλα δεν την αφησα. Άμα ήθελα να τραβήξω μακακία το έκανα και μόνος, της λέω.Τέλος πάντως για να μην τα πολυλογώ σηκώθηκα και έφυγα χωρίς να τελειώσω, λέγοντας της πόσο ελεεινή και τρισάθλιά ήταν η συμπεριφορά της. Συμπέρασμα, αν θέλετε να τραβήξετε μακακία και βαριέστε να το κάνετε μόνοι σας, επισκεφθείτε την, μόνο αυτό κάνει. Της αρπαχτής είναι η <κυρία> με απαράδεκτη και κυνική συμπεριφορά χωρίς να τιμά τα χρήματα που παίρνει. Αυτά τα ολίγα. Εις το επανιδειν......

Γεια σου φιλε Γιώργο καλός ήρθες στο σαιτ.
Ελπίζω την άλλη φορά να είσαι ποιο τυχερός και να περάσεις καλύτερα με άλλη κοπέλα.


 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Το περασμενο Σαββατο ειδα την Αντωνιελα ( Ελληνιδα )
στο πρωτο απο πανω.
Αν και βραδυ μετα απο τοσες ωρες δουλειας (για κεινη )
ηταν μια χαρα ...
Απο κατω στου Γιαννη ποια ειναι ?
Στο love studio τι εχουμε ?
Το playboy στο Πολυστυλο παλι κλειστο ..

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ...ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ...
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Κυριακάτικη απογευματινή μπουρδελότσαρκα στα στούντιο και σπιτάκια της Δράμας. Αν θα μπορούσα να βάλω ένα τίτλο -- μια μεγάλη ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ η Δράμα. Περίμενα τώρα τις γιορτές με τόση επισκεψιμότητα από πάρα πολλές περιοχές, και μάλιστα Κυριακή απόγευμα, όλοι οι οίκοι να φορέσουν τα γιορτινά τους και να μας υποδεχθούν με ό,τι καλύτερο διαθέτουν... αλλά πουυυυυυυυυ  :think: Στον δρόμο από Καβάλα γινόταν ένας πανικός από κίνηση και στο πήγαινε και στο έλα... κρίμα, μόνο αυτό μπορώ να πω...

Με την σειρά:
Studio Love 1: η Στέλλα, η οποία από εμφάνιση λέει κάτι, αν και έχει πολλές ατέλειες στο σώμα της... Διαβάζοντας τα αντίστοιχα σχόλια εδώ και στο thread του οίκου ήμουν πολύ διστακτικός να την δοκιμάσω -- αλλά η στάση της, η βαρεμάρα στο πρόσωπό της και η αδιαφορία που μου έβγαζε στα 30 δευτερόλεπτα που βγήκε και είπε: ''Καλησπέρα, αυτό είναι το πρόγραμμα'' και μου 'δωσε το χαρτί, δε μου άφησαν πολλά περιθώρια από το να την κάνω με ελαφρά και ταχέως!!!
Studio Love 2: αγνώστων λοιπών στοιχείων, μια αρκετά μεγάλη όπως την έκοψα κοπέλα, δεν πρόλαβα να την παρατηρήσω καλά γιατί την ώρα που μπήκα στον χώρο έμπαινε στο δωμάτιο με πελάτη, αλλά μπόρεσα να προσέξω τις διαστάσεις της (BBW) κάτι που ήταν παραπάνω από αρκετό για να με ωθήσει στην έξοδο... Από την άλλη, γούστα είναι αυτά, αν κάποιος γουστάρει καταστάσεις βαρέων-βαρών μπορεί να δοκιμάσει.
Παπαργύρη 16: Η Αννίτα, νέα έγχρωμη άφιξη εκ Βραζιλίας, όπως η ίδια δηλώνει -- κορμί υπέροχο, ψηλό και αδύνατο, αλλά από πρόσωπο... σαν την γιαγιά του Πίου  :helpplea: (μπορεί να μην απέχει και πολύ ηλικιακά...). Καμία σχέση με τη Βικτώρια  :(
Παπαργύρη 14: κλειστόν.
Στερεάς Ελλάδος 4: κλειστόν.
Στερεάς Ελλάδος 2: κλειστόν.

Συμπέρασμα: τραγική η κατάσταση στη Δράμα. Αν δεν είχα επισκεφθεί από προηγουμένως το Studio Rose στην Καβάλα, θα γυρνούσα με την ψυχολογία στα τάρταρα... Τη δεδομένη στιγμή, το Rose είναι το μόνο που έχει να προσφέρει κάτι καλό (πληροφορίες στο αντίστοιχο thread της Καβάλας, θα ακολουθήσει και κριτική).
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
studio love 2 σε σχεση με το 1 που κοντα πεφτει  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom